19.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Dobrá Voda zvládla duel proti Borovanům

8

V sobotu dopoledne proti sobě nastoupil domácí tým Borovan a hostující Dobrá Voda. I přes to, že hřiště zdálky vypadalo krásně, tak předešlé neutuchající deště přece jenom jeho kvalitu trochu degradovaly a hráči se tak připravovali na zápas plný soubojů a těžké práce.

Šedivý dvakrát rozvlnil síť

Do zápasu lépe vstoupili domácí, když v 18. minutě po kombinaci na u levého rohu domácí se najedou před brankářem vyklubal Šedivý, který zakončil zkušeně okolo gólmana, 0:1 pro hosty. Hra byla vcelku vyrovnaná, nicméně i podle předpokladů se hrálo více na straně domácích. Před koncem poločasu se sálovkovým kuchlem z blízky prosadil opět Šedivý a do kabin se tak šlo za stavu 0:2 pro Dobrou Vodu.

Domácí se odporu nezmohli

Po změně stran se hosté zjednodušili hru a více se zatáhli na své polovině. Domácí se snažili vstřelit kontaktní gól, ale to se jim i s pomocí brankové konstrukce nepovedlo. Naopak se probudil nejlepší střelec soutěže Serbin, který za 35 minut vsítil hattrick a upravil tak skóre na finálních 0:5. Překvapení se tak nekonalo a body putují na Dobrou Vodu