17.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

--

Dobrá Voda nezaváhala proti Jankovu B

28. J. Bohoněk , 63. J. Píša - 11. D. Serbin , 22. P. Nekola , 26. D. Serbin , 38. D. Serbin , 40. D. Serbin , 64. D. Serbin
9

V neděli o velikonočních svátcích proti sobě nastoupily dva týmy s rozdílnými cíly. Zatímco domácí mužstvo hrající na hřišti v Dubném by se chtělo odtrhnout od týmů na spodku tabulky, tak hosté přjieli získat povinné body v honbě za titulem v okresu.

Zápas sice začal rychlým gólem ukrajinského expresu Dmytro Serbina, ovšem domácí posléze zapli a vytvořili si hned několik slibných šancí. Hostující gólman Tůma ovšem vykouzlil dva výtečné zákroky a vzápětí se opět trefili dvakrát hráči Dobré Vody, Nekola a Dmytro. Dubenští se rychlou akcí a důrazem v šestnáctce pokoušeli vrátit do zápasu a na chvíli se jim to také podařilo, 1:3. Do poločasu se ale dvakrát trefil nejlepší střelec soutěže Dmytro a do kabin se tak šlo za stavu 1:5.

Serbin vstřelil 4 góly za poločas

Druhý poločas se od začátku nesl na velmi poklidné vlně. Zatímco hosté se nikam nehnali, tak rezerva Jankova se nedokázala gólově prosadit. Jiskřičku naděje vykřesal v 63. minutě Jakub Píša, když snížil na 2:5, nicméně ona naděje nenabyla dlouhého života, a to protože se o minutu později individuálně prosadil opět Dmytro. Zápas tak skončil výsledkem 2:6, kdy Dobrá Voda potvrdila roli favorita na bodový zisk.

Oba týmy se v druhé polovině jednou prosadili

SK Jankov B
O. Brůha [-] - S. Kysela [-] , F. Černý [-] - J. Vokurka [-] , M. Maurer [-] , O. Maxa [-] , J. Beníšek [-] , D. Kočer [-] - M. Kročák [-] , T. Bürger [-] , J. Píša [-]

SK Dobrá Voda
F. Tůma [-] - J. Šedivý [-] , J. Štorek [-] , F. Novák [-] , P. Hoffmann [-] - P. Nekola [-] , A. Novák [-] - J. Šteyer [-] , D. Serbin [-] - C. Novotný [-] , L. Janů [-]

Hráči zápasu: D. Serbin .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav - PAVLÍK Michal (N), MAREŠ Ondřej (N).