Redaktor: Tomáš Štveráček


Článek

Derby pomohlo dobré věci

26.05.2020 22:41 0

Také na okresní a krajské fotbalové soutěže dolehla aktuální situace kolem koronaviru a jarní část všech amatérských soutěží byla zrušena. Zástupci dvou lokálních týmů TJ Šumavan Vimperk a SK Čkyně se tento čas ale rozhodli využít k dobrým skutkům - společnými silami připravili na sobotu 16. května Derby, které svět neviděl!

Článek

Derby, které svět neviděl

29.04.2020 20:55 0

Ačkoliv byla jarní část amatérských fotbalových soutěží ukončena, jeden zápas jihočeské fanoušky ale přeci jen čeká. V sobotu 16. 5. 2020 od 15:00 se můžou těšit na „Derby, které svět neviděl“!

Rozhovor

Jeden nebo dva týmy na jaře oberou Žebrák o body, myslí si hráč kola Michal Ungr

 Středočeský | Beroun | Okresní přebor
Středočeský Beroun 18.11.2019 21:27 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Michal Ungr – TJ Zaječov. V zápase proti Novému Jáchymovu vstřelil dva góly a jeden připravil, jeho tým vyhrál 2:5.

Rozhovor

Třetí místo je pro Hoštice pohádka, říká spokojeně hráč kola David Šefčík

 Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 14.11.2019 20:56 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal David Šefčík – TJ Sokol Střelské Hoštice, v zápase proti Kestřanům rozhodl utkání dvěma góly.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

 Středočeský | Beroun | Okresní přebor
Středočeský Beroun 13.11.2019 20:23 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

 Jihočeský | 1.B třída sk. B
Jihočeský 12.11.2019 19:17 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO: Šlágr podzimu vyšel Strunkovicím


Utkání ve Čkyni mezi domácím SK a Blaníkem Strunkovice byl náboj dán již dlouho před ním. Hrálo se o vítěze skupiny i podzimu, a tak přívlastek šlágr podzimu mu seděl.

Domácí v závěru podzimu ztráceli tak trochu dech a již před týdnem ztratili tři body v Záblatí. Právě ztracené body od Blanice chtěli dnes získat zpět, ale v souboji o návrat na špici čekal nad míru zdatný soupeř.

Krajské vedení zápasu věnovalo velkou pozornost a vyslalo do Čkyně trojici rozhodčích řídící krajský přebor. Trio arbitrů Toucha, Mráz, Petričák a delegát svazu Luděk Kučera přivedlo ve 14.00 hodin na trávník oba aktéry, podání rukou, los a šlo se na to. Před výbornou návštěvou téměř 200 diváků se hrál bojovný zápas s překvapivým vývojem pro hosty.


Reportáž

Hoštice završily úspěšný podzim výhrou


Střelské Hoštice jsou v soutěži příjemným překvapením. Proti Kestřanům prvně prohrávaly, ale dvěma góly Šefčíka dokázaly otočit skóre.


Reportáž

Cehnice bojovné utkání rozhodly ve druhé půli


V bojovném utkání byli lepším týmem domácí, kteří svou mírnou převahu gólově potvrdili ve druhém dějství. Opět se trefil Nedvěd.


Reportáž

Stachy si výhrou nad Osekem B připsaly důležité body


Stachy zvládly pro ně důležitý zápas. A po dvou gólech Pešla a jedné brance Eignera si domácí došli pro jasné vítězství.


Reportáž

Sedlice přestřelku s Dražejovem zvládla lépe


Zajímavý zápas, kde se skóre přelévalo nakonec v závěru rozhodli domácí.


Reportáž

FOTO: Bělčice rozmetly Husinec sedmi góly


Domácí Sokol se rozloučil s podzimem vysokým vítězstvím nad Husincem. Rozdílovým byl Karel Hanzlík, který si připsal dva góly a tři asistence.


Reportáž

Volyně, hodinu hrající v deseti přišla o bod tři minuty před koncem


Volyňští opět museli hodinu hrát v početní nevýhodě a o bod přišli na konci zápasu.


Reportáž

Rezerva spustila po první brance lavinu a nakonec se „čepovala“ desítka


Úvodní půlhodinu stačila Březová stíhat a pokrývat útočnou aktivitu rezervy a dostala se i na polovinu soupeře. První branka jakoby otevřela hráze padající gólové lavině. Nakonec se na Máchovně čepovala populární desítka.


Reportáž

FOTO: V bojovném zápasu nakonec rozhodli rozdílový domácí hráči


Na těžkém terénu bojovný zápas, Cembrit dlouho odolával, ale školáckými chybami přišel o bod. O výhře domácích rozhodlo nasazení rozdílových hráčů Bělohlávka a Nováka.


Reportáž

Neumětely vyhrály v Chyňavě gólem z 91. minuty


Dost vyrovnaný duel, paradoxně Chyňavě uškodilo vyloučení hostujícího hráče, neboť zbývající se semkli a příkladně bojovali. Nakonec Neumětely o trošku lepším a také šťastnějším týmem.


Celkový počet článků: 1274