8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Volyně byla tentokrát na Sedlice krátká

30. Z. Mikeš , 50. M. Zíka - 65. O. Holín
25

Volyňští bodovali v posledních čtyřech zápasech. V Sedlici však utkání už otočit nedokázala a podlehla těsně 1:2.

Domácí zaslouženě vedli

Hosté měli před zápasem problémy se skládáním sestavy a bylo to vidět už od prvních minut. Volyně se neprezentovala dobrou hrou, hráči měli špatný pohyb, přihrávky nevycházely. Častokrát hosty podržel brankář Mráz. Ve 30. minutě domácí Mikeš obral o míč volyňského obránce na polovině hřiště a samostatný únik zakončil gólem.

Volyně zápas už otočit nedokázala

Po obrátce hned v 50. minutě domácí zvýšili opět po individuální chybě hostů na polovině hřiště. Poté před rohovým kopem domácí Čabrádek udeřil hostujícího obránce, rozhodčí tento úder nejspíš neviděl. Možná to byl ale moment, kdy se Volyně vzepřela a v 65. minutě snížil hlavičkou Holín. Do konce zápasu se už skóre neměnilo.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Před zápasem jsme měli problémy se sestavou během dopoledne nám vypadli dva hráči základní sestavy. První poločas byl z naší strany velké trápení. Špatným pohybem a nepřesnými přihrávkami jsme domácímu týmu nabídli velké množství šancí, ale nás držel výbornými zákroky Mráz. Ve 30. minutě domácí Mikeš proměnil samostatný únik, když obral o míč našeho obránce na polovině hřiště. Do druhého poločasu jsme chtěli naši hru zlepšit, ale hned v 50. minutě zvýšili domácí opět po individuální chybě na polovině hřiště. Po vstřelené brance se na hřišti přitvrdilo z obou stran. Vrcholem bylo, když před rohovým kopem domácí Čabrádek udeřil pěstí našeho obránce. Bohužel tento úder rozhodčí údajně neviděl... Tento moment nám paradoxně hodně pomohl, my jsme se dostali do hry a sedličtí se začali hádat. V 65. minutě se prosadil hlavou Holín po centrovaném míči do vápna. Do konce zápasu už jsme se bohužel nedokázali prosadit.