5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Zápas mezi béčkem Prachatic a Volyní vítěze nepoznal

32. J. Lukeš , 77. J. Trůbl - 65. M. Malina , 75. P. Pubal
24

Volyně naplno bodovala poprvé v minulém (čtvrtém) kole, proti Prachaticím B na to navázala alespoň bodem za remízu 2:2. Pro rezervu Prachatic se jedná o druhou remízu v řadě.

Domácí šli zaslouženě do vedení

Volyňští v Záblatí vůbec nezachytili začátek zápasu a hrálo se na jednu branku. Ve 32. minutě šli domácí do vedení, když Jan Lukeš pohotově dorazil míč do sítě. Po zbytek poločasu se do zápasu dostávali i hosté.

Volyně vstoupila do druhé půle jako vyměněná

Po obrátce se Volyně prezentovala o mnoho lépe. Hostující dominanci potvrdil v 65. minutě Malina, který vyrovnal po rohovém kopu. V 75. minutě po centrovaném míči překonal brankáře Řehoře hostující Pubal. Prachatice B si ve druhém poločase vypracovalo ojedinělou šanci v 77. minutě a po rohovém kopu dorazil míč do branky Josef Trůbl – 2:2.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Prvních 35 minut bylo z naší strany velké trápení, špatně jsme dostupovali hráče, velké množství chyb, prohrávali jsme osobní souboje. Ve 32. minutě se domácí dostali zaslouženě do vedení, kdy domácí útočník pohotově dorazil míč do branky. Postupem času jsme se dostali do zápasu a ke konci poločasu jsme domácí tým zatlačili do vápna. Ale žádná ze střel neskončila v brance. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako jiné mužstvo. Naprosto jsme dominovali, v 65. minutě vyrovnal Malina po rohovém kopu. A o 10 minut později Pubal přidal druhou branku, když po centrovaném míči překonal domácího brankáře. Bohužel jsme se z vedení neradovali dlouho po dvou minutách se Prachatičtí z ojedinělé šance prosadili z dorážky po rohovém kopu.