5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Lebeda zajistil Kestřanům další výhru, Husinec dohrával v deseti

43. M. Lebeda , 65. M. Lebeda - 45. V. Cais
24

Zápas nastartovaly dvě branky ke konci prvního poločasu. Poté se nechal vyloučit hostující Novotný. Kestřany využily převahu a dokráčely k další výhře.

Cais vyrovnal těsně před přestávkou

Husinec po delší době zvedl svou hru a vypracoval si i nějaké šance. Ve vyrovnaném zápase se jako první radovali domácí, když dvě minuty před přestávkou stihl skórovat Lebeda. Hosté odpověděli prakticky okamžitě Václavem Caisem a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Lebeda rozhodl po hodině hry

Utkání velmi ovlivnila 56. minuta a vyloučení hostujícího Novotného. I v deseti si Husinec dokázal vypracovat šance. O všem rozhodl v 65. minutě Martin Lebeda a jeho druhý gól v utkání.

Kestřany v příštím kole jedou do Záblatí, Husinec jede do Dražejova.

TJ Slavoj Husinec
Martin Toman, hráč: Zápas se mi líbil. Šance na obě strany a opravdu hezký fotbal pro diváka. Naši kluci dělali, co měli. Trošku sice vázlo zpracování nahrávky, ale jinak dobrý. Tentokrát jsme byli lepším týmem na hřišti a zasloužili si vyhrát. Bohužel spoustu neproměněných šancí z naší strany nakonec využili domácí ke své slávě. Navíc jsme od 56. minuty hráli o deseti. Tlak ale neustal a domácí se i tak zapotili. Veliká škoda, ale takový je fotbal.