7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Zitta sestřelil Sedlici a dostal se na první místo tabulky střelců

35. A. Bujok , 74. F. Zitta , 87. F. Zitta - 4. D. Dumský
23

Souboj dvou kvalitních týmů vyšel lépe pro domácí Vacov, který vyhrál díky dvěma zásahům kanonýra Filipa Zitty. Dobrý výkon za domácí podal především Vít Zábranský.

Vacovští prohrávali už ve 4. minutě, když se prosadil hostující kapitán Dumský. Do poločasu ještě stihl vyrovnat A. Bujok. Obecně byl celý první poločas vyrovnaný. Po změně stran už domácí přebírali otěže zápasu, v 74. a v 87. minutě skóroval kanonýr Zitta a rozhodl tak o osudu utkání.

SK Vacov
FB SK Vacov: Ani tentokrát nebylo “Áčko” zastavené. Doma přivítalo celek ze Sedlice, se kterým odehrálo vyrovnaný první půli. Ovšem druhá půle již byla v režii našeho “Áčka” které přidalo ještě 2 góly a vyhrálo 3:1.