8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Husinec získal proti Bavorovu první bod, ten však dohrával v devíti

22

Husinští se prvního bodu dočkali až v osmém kole, kdy remizovali na hřišti nováčka z Bavorova. Domácí doplatili na dvě červené karty.

Červená pro Hubáčka

Husinec vybojoval první bod. Hned v úvodu utkání se trefil Novotný. Zápas pak ovlivnila 32. minuta, když domácí Hubáček musel po dvou žlutých kartách předčasně do kabin. Bavorov i v deseti nic nezabalil a ve 39. minutě vyrovnal Folta.

Domácí dohrávali v devíti

Ve druhém poločase Husinci vrátil vedení na svoji stranu Tesař. V 65. minutě přišlo další vyloučení po dvou žlutých kartách domácího hráče, tím byl kapitán Dominik Folta. Nicméně Bavorov i v devíti dokázal v 69. minutě vyrovnat na konečných 2:2.