6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Bavorov zahodil penaltu a nevyužil přesilovku, Volyně si odváží cenné vítězství

24. F. Hubáček - 30. P. Hájek (p.) , 35. P. Pubal
26

Bavorov na svém hřišti zaznamenal druhou ztrátu, volyňskému Slavoji podlehl těsně 1:2.

Hubáček se trefil z přímého kopu

Zápas se hrál na těžkém, podmáčeném terénu. Všechny gólové okamžiky se odehrály v první půli. Nejprve se radovali domácí, když ve 24. minutě Hubáček se přesně trefil z přímého kopu. Jenže za deset minut to bylo všechno jinak. Nejprve ve 30. minutě proměnil penaltu Hájek a ve 35. minutě Pubal dorazil míč do sítě po přímém kopu.

Folta z penalty neprostřelil Mráze

I po obrátce to byl spíše boj než fotbal. V 69. minutě se nechal vyloučit hostující Slavík. O pár minut později mohl z pokutového kopu vyrovnat Folta, ale Mráz bravurně vystihl směr střely. Poté se hra ustálila a žádný tým si už šanci nevypracoval, a tak Volyně odjela se třemi body.

Další kolo Volyňští hrají venku proti Oseku B. Bavorov hraje proti Kestřanům.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Zápas se hrál na velmi těžkém terénu. Hřiště bylo hodně podmáčené, takže zápas připomínal spíše vodní pólo než fotbal. Ve 24. minutě jsme inkasovali první branku po přímém kopu Hubáčka. Naštěstí se nám po šesti minutách povedlo vyrovnat z pokutového kopu zásluhou Hájka. Tato branka domácí zmrazila a po pár minutách jsme otočili výsledek zápasu, když Pubal dorazil míč do sítě po přímém kopu. Po změně stran se pokračovalo ve velkém boji. Bohužel se v 69. minutě nechal zbytečně vyloučit Slavík. O pár minut později domácí měli šanci vyrovnat z pokutového kopu, ale Mráz výborně vystihl směr střely. Do konce zápasu už si ani jeden tým nevypracoval ani jednu vyloženou šanci. Musím pochválit všechny hráče. Splnili přesně to, co jsme si řekli před zápasem, hrát co nejvíce agresivně a nedat domácím ani metr zadarmo.