5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

66. F. Zitta , 90. J. Mls
24

Vacovští zvládli roli favorita a nadále operují na špici tabulky. Proti Bavorovu však rozhodli až po hodině hry, kdy se trefil kapitán Zitta, na něj v samotném závěru navázal Mls.

Zitta rozhodl o výhře

Přestože v prvním poločase branka nepadla, tak se Vacov docela trápil a roli favorita potvrdil až po hodině hry. V 66. minutě rozhodl o výhře Zitta svým šestým gólem v sezoně. V poslední minutě utkání zvýšil na 2:0 Jiří Mls.

SK Vacov
FB SK Vacov: Náš A-tým doma přivítal celek z Bavorova. I přes protrápenou první půli, která byla bez gólu, vyhrálo nakonec naše „Áčko“ 2:0.