6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Sedlický Nedvěd čtyřmi góly sestřelil Hoštice

6. M. Nedvěd , 15. M. Nedvěd , 18. M. Nedvěd (p.) , 25. M. Zíka , 60. M. Nedvěd (p.) , 88. J. Čabrádek - 20. D. Šefčík (p.)
26

Domácí potvrdili roli favorita a Hošticím nasázeli rovnou šest branek. Na zápase jen tak nezapomene Nedvěd, který dal dva góly z penalt a dvakrát se trefil i ze hry.

Nedvěd zvládl hattrick za 12 minut

Výborný vstup do utkání si musí pochvalovat domácí, především pak Miroslav Nedvěd, který na svoji první branku v zápase čekal jen do 6. minuty a v minutě 18. už mel na kontě hattrick. Za hosty pak ve 20. minutě snížil z penalty Šefčík. Sedlice pak přidala ještě další branku zásluhou Zíky.

Sedlice dokráčela k pohodové výhře

Po obrátce Nedvěd potvrdil hráče zápasu, když v 60. minutě oslavil v utkání svůj čtvrtý gól. Zápas skončil debaklem 6:1, když se dvě minuty před koncem prosadil Jiří Čabrádek.

Sedlice v příštím kole jede do Vacova. Hoštice pojedou do Stach.