Drozdy Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zlínsko - Blansko 2:1 (0:0) 19.04. 17:00 -
Znojmo - Hlučín 2:1 (2:1) 31.03. 15:00 -
Ostrava B - Uničov 2:1 (0:0) 17.03. 10:15 -
Líšeň B - Speřice 1:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Hranice - Fr. Místek 3:2 (2:0) 20.10. 17:30 -
Bohunice - Ostrava B 0:1 (0:1) 23.09. 10:15 -
Řepiště - Vratimov 0:5 (0:3) 09.09. 16:00 -
Břeclav - Nové Město 1:3 (0:2) 02.09. 10:15 -
Brno B - Tasovice 1:0 (1:0) 27.08. 10:15 -
Nové Město - Kroměříž 2:3 (2:1) 27.05. 17:00 -
Frýdlant - Uh. Brod 1:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
Uh. Brod - Ostrava B 0:0 (0:0) 13.05. 16:30 -
Havířov - Val. Meziříčí 0:1 (0:0) 07.05. 10:15 -
Slovácko B - Uničov 1:3 (1:1) 14.04. 16:00 -
Hlučín - Uničov 2:0 (1:0) 17.03. 17:00 -
Lanžhot - Tasovice 1:2 (1:0) 29.10. 14:30 -
Rosice - Zlínsko 0:1 (0:0) 01.10. 15:00 -
Slovácko B - Rosice 1:2 (0:1) 11.09. 10:15 -
Vel. Meziříčí - Frýdlant 4:1 (2:1) 28.08. 10:15 -
Kroměříž - Ostrava B 2:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Hodonín - Bystřice 4:1 (1:0) 08.06. 18:00 -
Uničov - Vel. Meziříčí 1:3 (1:0) 22.05. 10:15 -
Brno B - Start 2:0 (0:0) 01.05. 10:15 -
Blansko - Zlínsko 1:1 (0:0) 24.04. 10:15 -
Jihlava B - Vratimov 0:2 (0:1) 02.04. 10:15 -
Slovácko B - Uh. Brod 2:2 (1:1) 06.03. 10:15 -
Kroměříž - Jihlava B 4:1 (0:0) 13.11. 14:00 -
Uničov - Blansko 3:2 (1:0) 31.10. 10:15 -
Uh. Brod - Zlín B 4:0 (3:0) 02.10. 15:00 -
Slovácko B - Zlínsko 4:0 (1:0) 08.09. 17:00 -
Kroměříž - Zlínsko 3:0 (2:0) 28.08. 17:00 -
Hlučín - Nové Město 1:2 (1:1) 06.08. 19:00 -
Petřkovice - Nové Město 5:1 (4:0) 10.10. 15:00 -
Znojmo - Jihlava B 1:0 (0:0) 25.09. 19:00 -
Uničov - Petřkovice 3:1 (2:1) 06.09. 10:15 -
Zlínsko - Uh. Brod 0:3 (0:1) 29.08. 10:15 -
Rosice - Vel. Meziříčí 1:0 (0:0) 22.08. 16:30 -
Znojmo - Ostrava B 0:5 (0:3) 07.03. 14:30 -
Sigma B - Rosice 0:1 (0:1) 10.11. 10:15 -
Nové Město - Uh. Brod 2:0 (0:0) 26.10. 14:30 -
Hodonín B - Svatobořice 2:0 (0:0) 18.10. 19:00 -
Hlučín - Vyškov 1:3 (1:0) 05.10. 15:00 -
Fr. Místek - Slovácko B 2:1 (1:0) 07.09. 16:00 -
Znojmo - Sigma B 0:2 (0:1) 17.08. 16:30 -
Uničov - Kroměříž 2:1 (2:1) 02.06. 10:15 -
Líšeň - Uh. Brod 2:1 (1:1) 17.05. 17:00 -
Vel. Meziříčí - Hulín 5:0 (2:0) 14.04. 10:15 -
Uničov - Nové Město 3:1 (1:1) 17.03. 10:15 -
Hulín - Petřkovice 1:3 (1:0) 03.11. 14:00 -
Uničov - D.Benešov 5:0 (2:0) 07.10. 10:15