--

Velké Meziříčí slaví první výhru

15. M. Malata , 25. M. Střižík (vl.) , 61. R. Šuta , 84. A. Plichta - 42. A. Varadi
12

Čtvrté podzimní kolo MSFL je dohráno a jisté je, že se stoprocentní bodovou bilancí zůstává v čele tabulky i nadále Kroměříž. Velké Meziříčí si naopak po špatném startu do sezóny připsalo první výhru.

2:1 poločas

Do zápasu aktivněji vstoupili hosté, žádnou šanci však nedokázali dotáhnout do gólového konce.

Domácí herně nezaostávali a v 15. minutě šli do vedení 1:0, když se po Šutově přihrávce objevil před brankářem Prepslem útočník Mirek Malata, který si s brankářem hostů  poradil a skóroval do prázdné brány.

Za deset minut bylo ve Velkém Meziříčí ještě více veselo, když si centrovaný míč do vlastní brány srazil Střižík - 2:0.

Ještě do pauzy hosté dokázali utkání zdamatizovat, když se trefil Adam Varadi - ve 42. minutě 2:1.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se hostující tým chtěl odhodlat k obratu, žádné výraznější šance si nevypracoval.

Naopak domácí si vytvořili několik gólových příležitostí, v bráně však skončil až přímý kop Šuty v 61. minutě, kdy hostující gólman Prepsl určitě nepochválí své spoluhráče, kteří si nepohlídali skulinku ve zdi - 3:1.

Na 4:1 zvýšil do prázdné brány po povedené akci Sysla a Dolejše útočník Plichta.

Velké Meziříčí tak vyhrálo 4:1 a připsalo si tak první tři body do letošní tabulky MSFL.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Zápas jsme potřebovali zvládnout jakýmkoliv způsobem za 3 body a jsem rád, že se nám to podařilo i po celkem povedeném výkonu. Jednalo se o zasloužené vítězství a je jen škoda, že jsme si ho sami zkomplikovali zbytečně obdržený gólem na 2:1. Naše třetí branka utkání zlomila a zápas jsme dohráli v pohodě. Utkání mohlo skončit i větším rozdílem, ale bohužel jsme naše akce nedotáhli úspěšně do konce. Klukům patří dík hlavně za přístup k utkání, pouze takto můžeme se soupeři začít myslet na bodové zisky.

M. Lancman [-] - J. Vašíček [-] (46. M. Malata [-] ) , P. Mucha [-] , D. Karmazín [-] , M. Malata [-] (76. E. Smejkal [-] ) , A. Plichta [-] , T. Franěk [-] , R. Šuta [-] , P. Dolejš [-] , J. Krejčí [-] (65. M. Sysel [-] ) , M. Puža [-]