20. P. Zavadil (vl.) , 23. M. Jícha - 33. Š. Chwaszcz , 54. A. Houser , 68. Š. Chwaszcz
5

MSFL jde do finiše a brzy se rozhodne o sestupujících i o týmu, který si zahraje druhou ligu! Jak dopadla bitva o důležité body mezi zachraňující se Vrchovinou a aktuálně první Kroměříží?

Nástup domácích jako hrom!

Domácí mohl jít už ve druhé minutě po rohu Nečase do vedení Svobodou, ale jeho střela šla vedle.

Po čtvrthodině se aktivně snažil obstřelem hostující Goncalves, ale bránu také netrefil.

Ve dvacáté minutě domácí obrovským důrazem donutili hosty k chybě, kterou korunoval Zavadil čistokrevným vlastencem - 1:0.

O tři minuty později bylo ještě veseleji, zprava do pokutového území přilétl míč přesně na kopačku mladého Jíchy, a ten se nemýlil - 2:0.

Ve 33. minutě se hosté prosadili po standardce Chwaszczem - 2:1.

Otočka hostí

Druhé dějství ze začátku patřilo hostům, i když velkou příležitost měl i domácí Matulka, za obranu jej vysunul Sytař, ale míč špatně zpracoval.

Hosté pak v 54. minutě vyrovnali parádní bombou z voleje Houserem - 2:2.

Po pěti minutách pálil z úhlu opět střelec druhé branky hostí, ale tentokrát mířil jen vedle. V

68. minutě přišel smolný okamžik pro domácí, když z nulového úhlu obránce tečoval míč Chwaszcze, který přes celou bránu zapadl do sítě - 2:3!

Domácí se velmi snažili o vyrovnání, ale zkušený soupeř jim nic nedovolil.

Naopak těsně před koncem mohl ještě útočník Chwaszcz vstřelit čtvrtou branku hostí, ale ve vyložené šanci mířil vedle.

SFK Nové Město na Moravě
Petr Duda: Nástup do zápasu jsme měli výborný, byli jsme v této fázi zápasu lepším týmem. Bohužel nám není dáno, je to škoda ztratit takto rozehraný zápas. Je to jenom o nás, o našich hlavách, musíme bojovat dál.

P. Šmída [-] - M. Ráliš [-] , D. Bača [-] - M. Svoboda [-] , D. Ráliš [-] (70. P. Vacek [-] ) , F. Nečas [-] , P. Sytař [-] (84. R. Hlaváč [-] ) , P. Duda [-] , D. Šteffl [-] - R. Matulka [-] , M. Jícha [-] (84. A. Boušek [-] )