--

--

Uničov veze tři body ze hřiště béčka Slovácka

8

Nepříznivé počasí opět odkládalo zápasy, ale i přes tyto neduhy se podařilo odehrát utkání mezi béčkem Slovácka a Uničovem. Jednalo se již o 24. kolo soutěže MSFL.

Hosté šli do vedení

Do utkání vstoupil lépe a aktivněji Uničov.

Přes úvodní tlak šel do vedení až ve 20. minutě, kdy se po centr Javůrka prosadil hlavou kapitán Komenda - 0:1.

Uničov se po vstřelené brance zatáhl a Slovácko B skóre srovnalo. Po odvráceném rohu a následném centru se hlavou prosadil Šlechta - 1:1 ve 29. minutě.

Do kabin se šlo po deštivé půli za stavu 1:1.

Hosté berou tři body

Hosté vstoupili do druhé půle opět lépe.

V 66. minutě se trefil Svoboda a bylo to 1:2.

Triumf Uničova završil v 75. minutě povedenou ranou Krč, jenž překonal Borka z hranice šestnáctky šajtlí - 1:3. Nejlepší střelec hostů si připsal již šestnáctý góle v sezoně.

Domácí si ve druhé půli žádné šance nevypracovali. Uničov tak zvítězil počtvrté v řadě.

1. FC Slovácko B
Pavel Němčický - trenér: Uničov má dobrý a sehraný mančaft s velmi kvalitními útočníky. Hosté jsou dlouho pospolu, vyhoví si. Tentokrát potrestali naše chyby. My jsme směrem do defenzivy nepracovali podle představ. Abychom takto těžké utkání zvládli, museli bychom si v obranné fázi počínat daleko lépe, což se nestalo. Hodně jsme chybovali.

J. Borek [-] - D. Kratochvíla [-] , M. Merdovič [-] , E. Yohanna [-] (74. D. Mitrevski [-] ) , M. Stropsa [-] , D. Velecký [-] (74. Š. Břečka [-] ) , V. Bartoš [-] , A. Kočí [-] (63. R. Severa [-] ) , D. Šlechta [-] , I. Aldin [-] , D. Holásek [-]