Redaktor: Daniel Perníček


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

 Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B
Středočeský Příbram 23.05.2016 22:39 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Kňovice potrápily lídra z Kosovy Hory, na body to však nestačilo


Kňovice přivítaly na svém trávníku lídra z Kosovy Hory a když před zápasem byl favorit jasný, musela se nakonec Kosova Hora o body strachovat až do konce, jelikož Kňovice dokázaly v závěru stáhnout náskok hostů a v závěru měly několik šancí na vyrovnání skóre.


Reportáž

Jesenice poprvé na jaře ztratila, v Prostřední Lhotě pouze remizovala


Jesenice v jarní části sezony zahájila stíhací jízdu za prvním místem, dokázala porazit i vedoucí Kosovu Horu B a dotáhla se k ní až na tři body, v Prostřední Lhotě však musela dohánět náskok soupeře a na více než bod na remízu nedosáhla, čímž se odstup na první příčku opět o něco zvýšil.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

 Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B
Středočeský Příbram 17.05.2016 05:13 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Kosova Hora B vysoko přehrála Novou Ves C


Domácí Kosova Hora B se v zápase s Novou Vsí C rychle rozstřílela a už v 25. minutě vedla 4:0, hosté však ani za tak nepříznivého stavu nesložili zbraně a povedlo se jim zápas lehce zdramatizovat, i když na body to nestačilo.


Reportáž

Krásná Hora B stále na jaře neporažena, tentokrát smetla Hřiměždice B


Krásná Hora na jaře válí, tým který byl po podzimní části na posledním místě je na jaře i po svém šestém zápase neporažen, tentokrát to debaklem odnesly Hřiměždice.


Reportáž

Kvěch pěti góly sestřelil dublovické béčko


Dublovice B odevzdaným výkonem věnovaly tři body sedlčanskému Tatranu C, za nějž hned pětkrát skóroval Robert Kvěch. Dublovice od ještě většího výprasku uchránil brankář Burian, který přes devět obdržených branek patřil k těm lepším v dublovickém dresu.


Reportáž

Krásná Hora B prodloužila jarní neporazitelnost


Po podzimní části poslední tým tabulky chytl na jaře lepší formu a i po čtyřech jarních kolech zůstává Krásná Hora B neporažena. V dosavadním průběhu jarním bojů zatím ztratila jen dva body za remízu v Kňovicích a tentokrát ve vyrovnaném utkání těsně přehrála Prostřední Lhotu.


Rozhovor

„Pořád chceme postoupit, jen už to nemáme ve vlastních rukách.“ říká Radek Šťovíček, hráč 14. kola

 Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B
Středočeský Příbram 03.05.2016 01:06 1

Radek Šťovíček ve 14. kole dokázal vstřelit sedm branek v jednom utkání a byl tak jasnou volbou pro hráče kola, o tom, jak vidí šance Sedlčan, či jak se těší na vyvrcholení sezony v Jesenici se můžete dočíst v následujícím rozhovoru s ním.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 15.kolo Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

 Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B
Středočeský Příbram 03.05.2016 00:17 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Dublovice potvrdily tři body z Prostřední Lhoty výhrou v Hřiměždicích


Dublovice po úvodní těsné prohře v Kňovicích překvapily minulé kolo Prostřední Lhotu a tři body z tohoto utkání chtěly potvrdit i na hřišti Hřiměždic, což se jim díky dobře řízené obraně a brankám Michala Dudka a Radima Janouška povedlo na výbornou.


Reportáž

Nová Ves C opět obdržela čtrnáct branek


Nová Ves C opět po týdnu odcházela ze hřiště s debaklem a to hned čtrnáctigólovým, tým, který v letošní sezoně dokázal porazit například vedoucí Kosovu Horu B, tentokrát již podruhé za sebou selhal, tentokrát na hřišti posledního Vysokého Chlumce a za poslední dva zápasy má skóre 5:28.


Reportáž

Kňovice poprvé na jaře padly, nad jejich síly byl sedlčanský Tatran


Teprve ve čtvrtém utkání jarní části našly Kňovice přemožitele, sedlčanský Tatran ukázal lepší fyzickou připravenost, ale Kňovice daly do utkání vše a rozhodně svým výkonem nezklamaly.


Reportáž

Jesenice položila základ k vítězství už v první půli


Jesenice čtyřmi góly v v prvním poločase položila základ k vítězství na Novou Vsí B a i když v druhém poločase nechala soupeře snížit a zápas si zkomplikovala, byla nakonec po utkání tím šťastnějším týmem a pojistila si druhou příčku v tabulce.


Celkový počet článků: 186