13.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Sedlčany ztratily dvougólové vedení

0

Sedlčany se v utkání s Novou Vsí B rychle ujaly dvougólového vedení, přesto to nakonec stačilo pouze na bod. Hosté dokázali po gólech Vaňhy a Sabon vyrovnat a vytěžit tak maximum ze zápasu, ve kterém po většinu hrací doby tahali za kratší konec.

Novotný poslal Sedlčany do vedení

Utkání začalo lépe pro domácí Tatran, který si od úvodních minut určoval tempo zápasu a byl celkově aktivnější než jeho soupeř z Nové Vsi. Za svou aktivitu byl také odměněm dvěma vstřelenými brankami. O obě trefy z prvního poločasu se postaral jeden muž a to záložník Vladimír Novotný. Aktivita Sedlčan pokračovala, ale další branku se Tatranau vsítit nepovedlo, svůj podíl na tom měl také výborně chytající hostující brankář Jan Vitásek. Naopak i přes minimum šancí se podařilo skórovat hostům a to těsně před koncem prvního poločasu, když na 2:1 snižoval Lukáš Vaňha.

Sabonova šibenice znamenala bod

Ve druhém poločase již Sedlčany neměly takovou převahu jako v poločase prvním. Hra se spíše přelévala z jedné strany na druhou a už nebylo k vidění tolik brankových příležitostí. Nejdůležitější moment druhé poloviny zápasu se odehrál v 64. minutě, zhruba z pětatřiceti metrů napřáhl Patrik Sabon, prostřelil vše co mu stálo v cestě a nádhernou střelou do šibenice zajistil hostům vyrovnání a také bod do tabulky, jelikož další branku už diváci v Sedlčanech neviděli. Domácí se sice ještě snažili se stavem utkání něco udělat, ale žádnou další vyloženou šanci si už vytvořit nedokázali a v tabulce tak i po tomto kole zůstavají na čtvrté příčce.

TJ Tatran Sedlčany C
Josef Brotánek(vedoucí mužstva): „Od začátku utkání byla iniciativa na naší straně, podařilo se nám poměrně brzy vstřelit dvě branky, bohužel soupeř dokázal v druhé půli vyrovnat a náš tým už po srovnání skóre nedokázal najít cestu k překonání výborně chytajícího brankáře Vitáska.“

TJ Sokol Nová Ves B
Petr Plíva(trenér): „Domácí sedlčanské céčko bylo po většinu zápasu herně lepší, ale bohužel pro něj neefektivní v koncovce. Náš tým naopak z mála brankových příležitostí vytěžil maximum. Od našeho mužstva to byla vydřená a za tu dřinu i zasloužená remíza.“

J. Ješuta [-] - M. Ségl [-] , M. Čermák [-] (46. R. Šťovíček [-] ) , V. Sůsa [-] , M. Pecholt [-] (65. M. Horák [-] ) , J. Dvořák [-] (46. V. Jindra [-] ) , J. Pešek [-] , T. Brotánek [-] , F. Šťovíček [-] (65. M. Petera [-] ) , R. Strnad [-] , V. Novotný [-]

J. Vitásek [-] - M. Hrvačič [-] , L. Vaňha [-] , J. Uher [-] , M. Holobrada [-] , P. Sabon [-] , R. Muller [-] , L. Listík [-] , P. Plíva [-] , T. Krotil [-] , O. Fafejta [-]

ŽK: 38. F. Šťovíček , 86. R. Šťovíček , 87. V. Sůsa - 46. T. Krotil .
Hráči zápasu: V. Novotný - P. Sabon .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: Vácha Lukáš - LHOTA Zdeněk (N), ŠUPÁČEK Petr (N).