12.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Krásná Hora B otočila zápas s Novou Vsí B a připsala si druhou výhru v sezoně

30. M. Durdil , 36. L. Vaňha - 33. V. Čanda , 54. R. Beneš , 89. L. Hůla
0

Přestože domácí tým byl po většinu zápasu herně lepší, nedokázal proměnit svou snahu ve vítězství, ačkoliv po první půli vedla Nová Ves 2:1. Hostující Krásná Hora dokázala ze dvou brejků v druhé časti vytěžit maximum a překvapivě si došla pro tři body do tabulky.

Dva góly z penalty

V zápase od začátku herně dominoval domácí tým, ale dlouho se nemohl prosadit a zahazoval své šance. Smůlu domácích prolomil až ve 30. minutě Miroslav Durdil, který se trefil z nařízeného pokutového kopu. Radost domácích hráčů však netrvala dlouho, neboť o tři minuty později byl nařízen pokutový kop i na druhé straně a stejně jako domácí exekutor Durdil i krásnohorský Václav Čanda se mohl radovat z branky. O další tři minuty už opět vedl domácít tým a postral se o to Lukáš Vaňha. Protože další šance již zůstaly nevyužité, odcházelo se do kabin za stavu 2:1 a druhý poločas tak sliboval zajímavou podívanou.

Dva góly z brejků zajistily tři body hostům

I druhá část patřila herně domácímu týmu, celý poločas držel Krásnou Horu pod tlakem, několikrát dokonce zvonila i branková konstrukce, ale k dalším brankám už snaha domácích nevedla. Naopak na druhé straně využil chyby obrany Rostislav Beneš, který skóroval z ojedinělé brejkové situace a srovnal v 54. minutě na 2:2. Těsně před koncem mohl domácí tým strhnou vedení na svou stranu, míč z brankové čáry však odkopl hostující obránce a pohroma pro domácí přišla vzápětí, minutu před koncem hrací doby. Po další hrubé chybě obrany se Krásná Hora opět prosadila z brejkové situace, tentokrát zakončoval Lukáš Hůla. Nová Ves už ve zbývajícím čase nedokázala otočit nepříznivý stav a Krásná hora si tak připsala do tabulky teprve druhé letošní vítězství, kterým se bodově dotáhla na předposlední Vysoký Chlumec, který má stejně jako Krásná Hora 7 bodů za dvě výhry a jednu remízu.

TJ Sokol Nová Ves B
Petr Plíva(trenér): „Náš tým byl v neustálém tlaku, bohužel vždy pohořel v koncovce a po dvou hrubých chybách obrany v druhém poločase inkasoval, ač asi nezaslouženě, utkání skončilo překvapivým výsledkem 2:3 pro hosty.“

TJ Krásná Hora B
Jiří Zelenka(vedoucí mužstva): „Soupeř byl v zápase herně lepší, my jsme udeřili ze dvou brejků a měli jsme dnes spíše štestí, ale odehráli jsme na podzim také zápasy, kde jsme byli lepší my a poté jsme prohráli, tak bylo štestí na nasí straně. “

Z. Dudič [-] - D. Dvořák [-] , L. Vaňha [-] , R. Muller [-] , L. Černý [-] , M. Durdil [-] (61. P. Sabon [-] ) , M. Holobrada [-] , L. Listík [-] (46. P. Krůček [-] ) , P. Knejzlík [-] , R. Sojka [-] , O. Měchura [-]

J. Kothera [-] - R. Beneš [-] , L. Hůla [-] , V. Křížek [-] , M. Čanda [-] (57. J. Kabát [-] ) , V. Čanda [-] , J. Holan [-] , P. Čanda [-] , P. Hrubý [-] , A. Slavík [-] , J. Hůla [-]

Hráči zápasu: M. Durdil - R. Beneš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Toužimský Jiří - ŠUPÁČEK Petr (N), ČIHÁK Josef (N).