Rozhovory s hráči kola Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

Rozhovor

Jakub Vidiševský: Můj oblíbenec je Cristiano Ronaldo

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 11.11.2021 19:34 0

V posledním letošním kole ankety o nejlepšího hráče I. A třídy se radoval talentovaný útočník Jakub Vidiševský ze Staré Bělé. Elitní kanonýr soutěže totiž přispěl dvěma góly k důležitému vítězství svého týmu v ostravském derby proti Vřesině. V hlasování předčil i dalšího vyhlášeného bombera Davida Zbořila z Ludgeřovic.

Rozhovor

Aleš Hloušek: Na trenéra jsem volal, ať mi podá devítku

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 05.11.2021 07:10 0

V předposledním kole ankety o nejlepšího hráče I. A třídy získal nadpoloviční většinu všech hlasů vřesinský útočník Aleš Hloušek, který měl lví podíl na vítězství svého mužstva nad Slovan Ostrava. V souboji s posledním mužstvem tabulky totiž vytáhlý forvard zaznamenal hattrick.

Rozhovor

David Simkanič: Mým rituálem je pivo a pizza

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 28.10.2021 19:01 0

V dalším kole hlasování o nejlepšího hráče kola I. A třídy se radoval jedenadvacetiletý brankář David Simkanič, který spolehlivým výkonem přispěl k remíze Vřesiny na půdě Kravař. Jeho tým se tak stále drží na druhé příčce tabulky a může pomýšlet na postup. Talentovaný gólman přitom v naší soutěži získal více než polovinu všech hlasů.

Rozhovor

Václav Chromečka: Fotbal mě strašně baví a naplňuje

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 22.10.2021 06:47 0

V posledním díle ankety o nejlepšího hráče kola došlo k velkému překvapení. Přestože byl nominovaný fotbalista Malých Hoštic, tak se vítězem stal někdo jiný. Konkrétně bolatický Václav Chromečka, který získal skoro polovinu všech hlasů. Ofenzivně laděný borec měl klíčový podíl na úspěšném derby ve Štěpánkovicích.

Rozhovor

Leo Uhlík: Vždy mě to táhlo dopředu

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 15.10.2021 06:20 0

V ideální jedenáctce 11. kola moravskoslezské I. A třídy se tentokrát neobjevil fotbalista Malých Hoštic, takže ostatní týmy vycítily šanci. Největší podporu nakonec získal čtyřiadvacetiletý Leo Uhlík z ostravské Vřesiny, který minulou sobotu přispěl k vítězství svého mužstva v Hradci nad Moravicí.

Rozhovor

Erik Klinger: Na postu stopera se mi líbí

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 07.10.2021 19:18 0

Mezi velké opory Malých Hoštic patří devětadvacetiletý stoper Erik Klinger, který předvedl výborný výkon i v nedělním zápase proti Mokrým Lazcům. Zaslouženě tak dostal nominaci do sestavy kola, kde posbíral převážnou většinu všech hlasů. My jsme ho samozřejmě vyzpovídali v krátkém rozhovoru.

Rozhovor

Ondřej Šafarčík: Všude se pije stejně

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 02.10.2021 06:26 0

Třicetiletý záložník Ondřej Šafarčík je odchovancem Malých Hoštic, které v anketě o nejlepšího hráče minulého kola znovu neměly konkurenci. Zkušený středopolař si ovšem vítězství určitě zaslouží, protože se podílel na sobotní demolici Darkoviček. Jeho mužstvo se zatím drží na výborné šesté příčce tabulky.

Rozhovor

Jan Droppa: Fanoušci nám každé zaváhání dávají sežrat

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 23.09.2021 18:37 0

V anketě o nejlepšího hráče kola sice znovu zvítězili fotbalisté Malých Hoštic, ale tentokrát sváděl Jan Droppa lítý boj s Milanem Petríkem ze Staré Bělé. Jejich bitvu nakonec rozhodlo pouze pár procent ve prospěch zkušeného obránce, který by ovšem tento úspěch jistě vyměnil za bodový zisk v zápase s Kozmicemi.

Rozhovor

Alexandr Rychlý: V šatně hned nastala tykačka

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 17.09.2021 06:21 0

Hlasování o nejlepšího hráče předešlého kola I. A třídy se opět obešlo bez překvapení, protože se z vítězství tradičně radoval fotbalista TJ Slavia Malé Hoštice. Tentokrát šlo o šestnáctiletého benjamínka Alexandra Rychlého, který se ukázal jako správný žolík, když krátce po svém nástupu na trávník zařídil Malým Hošticím cennou remízu v Ludgeřovicích.

Rozhovor

Jakub Lichovník: Bráchu trumfnu vždy

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 10.09.2021 06:40 0

Anketu o nejlepšího hráče kola zatím ovládají fotbalisté Malých Hoštic, kteří zvítězili již potřetí. Hodně se daří i letním posilám z okresních Vávrovic, protože po Janu Lichovníkovi teď kraloval jeho bratr Jakub Lichovník. Vedoucím gólem se totiž podílel na vítězství svého týmu nad Štěpánkovicemi.

Rozhovor

Michal Adamčík: Chtěl bych soutěž vyhrát

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 03.09.2021 06:29 0

Anketu o nejlepšího hráče ovládly stejně jako na úplném začátku sezony Malé Hoštice, které tentokrát poslaly nejvíce hlasů Michalovi Adamčíkovi. Čtyřiadvacetiletý záložník měl totiž prsty gólech do sítě Chlebičova. Rozhodující branku vstřelil sám, čímž zajistil svému mužstvu důležité tři body.

Rozhovor

Tomáš Miškařík: Mužský fotbal je silovější, rychlejší a taktičtější

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 27.08.2021 06:45 0

Ve druhém kole naší ankety o nejlepšího hráče I. A třídy zvítězil teprve devatenáctiletý Tomáš Miškařík ze Staré Bělé. Talentovaný mladík nastoupil za muže v prvním soutěžním utkání a hned vstřelil gól, který rozhodl o vítězství ostravského týmu nad nebezpečnými Ludgeřovicemi.

Rozhovor

Jan Lichovník: Jednou si zahraju za Chelsea

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 20.08.2021 13:53 0

Úvodní díl ankety o nejlepšího hráče byl v I. A třídě velice nudný. Pětadvacetiletý Jan Lichovník totiž získal přes osmdesát procent všech hlasů. Čerstvá posila Malých Hoštic přispěla kvalitním výkonem k domácí remíze se Slovanem Ostrava. V minulých sezonách přitom Jan Lichovník hájil dres okresních Vávrovic.

Rozhovor

Ondřej Malina: Zastavil nás až pan Prymula

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 16.10.2020 18:58 0

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je vysoce pravděpodobné, že se o nejlepšího hráče kola hlasovalo v I. A třídě letos naposledy. Tradice ani teď nebyla porušena, protože nesilnější podporu získal fotbalista Jakubčovic nad Odrou. Tentokrát padla volba na zkušeného stopera Ondřeje Malinu.

Rozhovor

Jan Schreier - Fotbal mám v krvi

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 09.10.2020 10:26 0

Ani v osmém dílu ankety o nejlepšího hráče kola nedošlo k překvapení, protože z vítězství se radoval fotbalista Jakubčovic nad Odrou. K rozhovoru jsme tentokrát přizvali zkušeného Jana Schreiera, který nedal svým protivníkům sebemenší šanci. Navíc jako správný kapitán rozhodl nedělní zápas v Kravařích.

Rozhovor

Jiří Konrád: Bez diváků to bude špatné

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 02.10.2020 10:12 0

Ani uplynulé kolo I. A třídy nic nezměnilo na dominanci Jakubčovic nad Odrou, které zvítězily i v sedmém soutěžním utkání. Tentokrát si na domácí půdě poradily s Malými Hošticemi, přičemž v tomto zápase se jednou trefil také Jiří Konrád. Právě on pak naprosto dominoval anketě o nejlepšího hráče kola.

Rozhovor

David Staff - Na krajský přebor nemyslím, je to ještě brzo

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 24.09.2020 19:00 0

Fotbalisté z Jakubčovic nad Odrou prožívají skvělé časy, protože ani v šestém soutěžním utkání neztratili bod. Tentokrát dokázali zvítězit na horké půdě Bolatic, které přestříleli poměrem 4:2. Do sestavy kola jsme tentokrát nominovali zkušeného Davida Staffa, který se dlouho přetahoval o výhru s Janem Droppou z Malých Hoštic.

Rozhovor

Daniel Vavroš: Chtěl bych si zahrát po boku Bořka Dočkala

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 19.09.2020 07:53 0

Tak jako máme jistotu, že každé ráno vyjde sluníčko, tak se stejnou garancí lze říct, že anketu o nejlepšího hráče kola v I. A třídě ovládnou fotbalisté Jakubčovic nad Odrou. Vedoucí tým soutěže si tentokrát poradil se Slovanem Ostrava 4:1, když všechny jeho góly vstřelil Daniel Vavroš. Hattricku přitom dosáhl během pouhých tří minut.

Rozhovor

Kamil Molnár - Neměnil bych, Jakubčovice jsou pro mě srdcovka.

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 11.09.2020 16:21 0

Fotbalisté Jakubčovic nad Odrou stále šlapou jako dobře namazaný stroj, a to nejen na hřišti, ale také v kabině. Tentokrát slavily úspěch v ostravské Vřesině, odkud si odvezly tři body zásluhou gólu Kamila Molnára. Právě střelec jediné branky se následně stal vítězem hlasování o nejlepšího hráče kola.

Rozhovor

Tomáš Murin: V Jakubách už dokopu kariéru

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 04.09.2020 07:40 0

Možná už se to někomu zdá být nuda, ale v letošní sezoně I. A třídy prostě kralují fotbalisté Jakubčovic nad Odrou. Svěřenci trenéra Davida Molnára září nejenom na trávníku, ale také v naší anketě o nejlepšího hráče příslušného kola. Naplno to dokázali proti Slavkovu, který zostudili jedenácti gólovými údery. Čtyři přesné zásahy měl na svědomí Tomáš Murin, který pak obdržel nadpoloviční většinu všech hlasů.

Celkový počet článků: 120

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Kozlovice 0 0:0 0
2 FK Darkovičky 0 0:0 0
3 FK Město Albrechtice 0 0:0 0
4 FK Sokol Mokré Lazce 0 0:0 0
5 FK Stará Bělá 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku