Rozhovory s hráči kola Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

Rozhovor

Ondřej Malina: Zastavil nás až pan Prymula

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 16.10.2020 18:58 0

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je vysoce pravděpodobné, že se o nejlepšího hráče kola hlasovalo v I. A třídě letos naposledy. Tradice ani teď nebyla porušena, protože nesilnější podporu získal fotbalista Jakubčovic nad Odrou. Tentokrát padla volba na zkušeného stopera Ondřeje Malinu.

Rozhovor

Jan Schreier - Fotbal mám v krvi

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 09.10.2020 10:26 0

Ani v osmém dílu ankety o nejlepšího hráče kola nedošlo k překvapení, protože z vítězství se radoval fotbalista Jakubčovic nad Odrou. K rozhovoru jsme tentokrát přizvali zkušeného Jana Schreiera, který nedal svým protivníkům sebemenší šanci. Navíc jako správný kapitán rozhodl nedělní zápas v Kravařích.

Rozhovor

Jiří Konrád: Bez diváků to bude špatné

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 02.10.2020 10:12 0

Ani uplynulé kolo I. A třídy nic nezměnilo na dominanci Jakubčovic nad Odrou, které zvítězily i v sedmém soutěžním utkání. Tentokrát si na domácí půdě poradily s Malými Hošticemi, přičemž v tomto zápase se jednou trefil také Jiří Konrád. Právě on pak naprosto dominoval anketě o nejlepšího hráče kola.

Rozhovor

David Staff - Na krajský přebor nemyslím, je to ještě brzo

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 24.09.2020 19:00 0

Fotbalisté z Jakubčovic nad Odrou prožívají skvělé časy, protože ani v šestém soutěžním utkání neztratili bod. Tentokrát dokázali zvítězit na horké půdě Bolatic, které přestříleli poměrem 4:2. Do sestavy kola jsme tentokrát nominovali zkušeného Davida Staffa, který se dlouho přetahoval o výhru s Janem Droppou z Malých Hoštic.

Rozhovor

Daniel Vavroš: Chtěl bych si zahrát po boku Bořka Dočkala

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 19.09.2020 07:53 0

Tak jako máme jistotu, že každé ráno vyjde sluníčko, tak se stejnou garancí lze říct, že anketu o nejlepšího hráče kola v I. A třídě ovládnou fotbalisté Jakubčovic nad Odrou. Vedoucí tým soutěže si tentokrát poradil se Slovanem Ostrava 4:1, když všechny jeho góly vstřelil Daniel Vavroš. Hattricku přitom dosáhl během pouhých tří minut.

Rozhovor

Kamil Molnár - Neměnil bych, Jakubčovice jsou pro mě srdcovka.

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 11.09.2020 16:21 0

Fotbalisté Jakubčovic nad Odrou stále šlapou jako dobře namazaný stroj, a to nejen na hřišti, ale také v kabině. Tentokrát slavily úspěch v ostravské Vřesině, odkud si odvezly tři body zásluhou gólu Kamila Molnára. Právě střelec jediné branky se následně stal vítězem hlasování o nejlepšího hráče kola.

Rozhovor

Tomáš Murin: V Jakubách už dokopu kariéru

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 04.09.2020 07:40 0

Možná už se to někomu zdá být nuda, ale v letošní sezoně I. A třídy prostě kralují fotbalisté Jakubčovic nad Odrou. Svěřenci trenéra Davida Molnára září nejenom na trávníku, ale také v naší anketě o nejlepšího hráče příslušného kola. Naplno to dokázali proti Slavkovu, který zostudili jedenácti gólovými údery. Čtyři přesné zásahy měl na svědomí Tomáš Murin, který pak obdržel nadpoloviční většinu všech hlasů.

Rozhovor

Zdeněk Buček: Všechny zákroky byly „easy“

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 28.08.2020 08:28 0

Také ve druhém kole ankety o nejlepšího hráče I. A třídy kraloval fotbalista Jakubčovic nad Odrou. Zatímco minule putovaly hlasy na konto Aleše Pavelky, nyní získal více než padesátiprocentní důvěru zkušený gólman Zdeněk Buček, který se v zápase proti Chlebičovu blýskl čistým kontem.

Rozhovor

Aleš Pavelka: Já a kanonýr? Dobrej joke

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 21.08.2020 13:56 0

Nejlepším hráčem premiérového kola I. A třídy se stal zkušený jakubčovický borec Aleš Pavelka, který z pozice náhradníka po přestávce popravil Mokré Lazce dvěma góly. Šestatřicetiletý fotbalista je velkým univerzálem, protože kromě útoku se dokáže úspěšně zhostit i role brankáře. V naší anketě získal více než polovinu všech hlasů.

Rozhovor

Lukáš Lindovský: Na fotbalové sny už jsem starý

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 08.11.2019 09:53 0

V posledním podzimním kole ankety o nejlepšího hráče I. A třídy získal nejvyšší počet hlasů obránce Darkoviček Lukáš Lindovský, který se o prestižní prvenství dlouho přetahoval s útočníkem Staré Bělé Danielem Kožíkem. Nominaci získal za výborný výkon v sobotním utkání s Malými Hošticemi.

Rozhovor

Kryštof Surovec: Jsem český Zlatan Ibrahimovič

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 01.11.2019 09:40 0

V anketě o nejlepšího hráče předposledního podzimního kola I. A třídy získal nejvyšší počet hlasů záložník Darkoviček Kryštof Surovec, který o necelých deset procent předčil gólmana Malých Hoštic Jana Greipela. Třiadvacetiletý středopolař se sice trefil do sítě Mokrých Lazců, ale společně se svými spoluhráči pak musel sledovat, jak se náskok Darkoviček vytrácí, když hosté přišli v nastaveném čase alespoň o remízu.

Rozhovor

Dominik Havlík: Má kolena by dokázala uživit malou ortopedii

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 25.10.2019 08:45 0

Není zrovna obvyklé, aby se stal hráčem kola fotbalista, který na trávníku strávil zhruba půlhodinku. Přesně tohle se povedlo Dominiku Havlíkovi z Ludgeřovic, když naskočil do zápasu v 62. minutě a výborným výkonem se podílel na vysokém vítězství 5:0 s Vřesinou. V naší anketě pak odrazil nápor Erika Klingera z Malých Hoštic.

Rozhovor

Dominik Klinger - Všichni hrajeme za rohlík se salámem a jednoho „gambáče

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 18.10.2019 09:38 0

Útočník Malých Hoštic patřil v minulé sezoně k nejobávanějším kanonýrům I. B třídy a slušnou formu ukazuje i ve vyšší soutěži, když proti Hradci nad Moravicí vstřelil již osmý gól sezony. Výborným výkonem si zároveň vysloužil nominaci do sestavy kola, kde obdržel nejvíce hlasů.

Rozhovor

Daniel Vavroš - nedodal odpovědi

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 17.10.2019 08:09 0

Vyhrál Daniel Vavroš z Jakubčovic, který rozhovor obdržel, slíbil na otázky odpovědět, ale nedodal na ně odpovědi.

Rozhovor

Marián Postředník: Mým oblíbeným klubem jsou Darkovičky

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 04.10.2019 05:37 0

Po minulém kole I. A třídy se o přízeň fanoušků opět ucházelo jedenáct fotbalistů, z nichž získal nejvyšší počet hlasů ludgeřovický stoper Marián Postředník, který v poměrně dramatické bitvě porazil jakubčovického gólmana Zdeňka Bučka. Pětadvacetiletý obránce se v neděli podílel na demolici Malých Hoštic.

Rozhovor

Roman Staníček: Operace dopadla skvěle

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 27.09.2019 10:43 0

Minulé kolo I. A třídy mělo smutného hrdinu. Více než nadpoloviční počet všech hlasů získal dvaatřicetiletý obránce Malých Hoštic Roman Staníček, který však na nedělní zápas v Bolaticích nebude vzpomínat v dobrém. Zhruba pět minut před koncem totiž vypíchl balon domácímu útočníkovi Šamárkovi, který pak nechtěně kopl Staníčkovi do nohy, přičemž mu nechtěně zlomil lýtkovou i holenní kost…

Rozhovor

Ondřej Šafarčík: Parta v Malých Hošticích je jedinečná

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 20.09.2019 08:45 0

Anketu o nejlepšího hráče příslušného kola I. A třídy už podruhé za sebou opanovali fotbalisté Malých Hoštic. Zatímco minule získal nejvyšší počet hlasů Patrik Stříbný, nyní se radoval osmadvacetiletý záložník Ondřej Šafarčík, který v neděli rozhodl o nejtěsnější výhře nováčka soutěže nad Vřesinou.

Rozhovor

Patrik Stříbný: O změně dresu neuvažuji

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 13.09.2019 05:44 0

V dalším kole ankety o nejlepšího hráče I. A třídy neměl konkurenci šestadvacetiletý Patrik Stříbný z Malých Hoštic. V dresu nováčka soutěže vstřelil dva góly na hřišti favorizovaných Jakubčovic, takže významnou měrou přispěl k nečekané remíze. Při hlasování pak získal více než šedesátiprocentní podporu.

Rozhovor

Martin Gai: Buchvaldkovi jsem říkal pane trenére

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 06.09.2019 16:56 0

Ve čtvrtém kole ankety o nejlepšího hráče se radoval teprve šestnáctiletý benjamínek Martin Gai, který svým gólem rozhodl důležitý sobotní souboj Darkoviček s Bolaticemi. O vaši přízeň se dlouho přetahoval s hradeckým útočníkem Danielem Wiwegerem, ale nakonec nastřádal téměř polovinu všech hlasů.

Rozhovor

David Zbořil: Mým vzorem je Messi

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 30.08.2019 11:48 0

Až ve třetím kole ankety o nejlepšího hráče neuspěli fotbalisté Slavkova, když se tentokrát o vítězství přetahovali dva nejlepší kanonýři soutěže – ludgeřovický David Zbořil a Dominik Klinger z Malých Hoštic. S těsným náskokem nakonec vyhrál ludgeřovický bomber Zbořil, který se proti Staré Bělé trefil čtyřikrát.

Celkový počet článků: 107

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Tatran Jakubčovice 9 29:6 27
2 TJ Ludgeřovice 9 23:7 20
3 Městský FK Kravaře 8 17:6 16
4 FC Vřesina 9 21:19 15
5 FK Sokol Mokré Lazce 8 23:12 14
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 David Zbořil 10
2 Pavel Galvas 8
3 Daniel Vavroš 8
4 Radim Baranek 7
5 Petr Turanský 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Tony Tony 32 65% 1
2 Ondřej Pytlík 31 63% 0
3 Marek Wendtner 30 61% 1
4 René Klement 26 53% 0
5 Marek Lišaník 24 68% 1
Zobrazit celou tabulku