Rozhovory s hráči kola Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

Rozhovor

Alexandr Rychlý: V šatně hned nastala tykačka

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 17.09.2021 06:21 0

Hlasování o nejlepšího hráče předešlého kola I. A třídy se opět obešlo bez překvapení, protože se z vítězství tradičně radoval fotbalista TJ Slavia Malé Hoštice. Tentokrát šlo o šestnáctiletého benjamínka Alexandra Rychlého, který se ukázal jako správný žolík, když krátce po svém nástupu na trávník zařídil Malým Hošticím cennou remízu v Ludgeřovicích.

Rozhovor

Jakub Lichovník: Bráchu trumfnu vždy

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 10.09.2021 06:40 0

Anketu o nejlepšího hráče kola zatím ovládají fotbalisté Malých Hoštic, kteří zvítězili již potřetí. Hodně se daří i letním posilám z okresních Vávrovic, protože po Janu Lichovníkovi teď kraloval jeho bratr Jakub Lichovník. Vedoucím gólem se totiž podílel na vítězství svého týmu nad Štěpánkovicemi.

Rozhovor

Michal Adamčík: Chtěl bych soutěž vyhrát

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 03.09.2021 06:29 0

Anketu o nejlepšího hráče ovládly stejně jako na úplném začátku sezony Malé Hoštice, které tentokrát poslaly nejvíce hlasů Michalovi Adamčíkovi. Čtyřiadvacetiletý záložník měl totiž prsty gólech do sítě Chlebičova. Rozhodující branku vstřelil sám, čímž zajistil svému mužstvu důležité tři body.

Rozhovor

Tomáš Miškařík: Mužský fotbal je silovější, rychlejší a taktičtější

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 27.08.2021 06:45 0

Ve druhém kole naší ankety o nejlepšího hráče I. A třídy zvítězil teprve devatenáctiletý Tomáš Miškařík ze Staré Bělé. Talentovaný mladík nastoupil za muže v prvním soutěžním utkání a hned vstřelil gól, který rozhodl o vítězství ostravského týmu nad nebezpečnými Ludgeřovicemi.

Rozhovor

Jan Lichovník: Jednou si zahraju za Chelsea

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 20.08.2021 13:53 0

Úvodní díl ankety o nejlepšího hráče byl v I. A třídě velice nudný. Pětadvacetiletý Jan Lichovník totiž získal přes osmdesát procent všech hlasů. Čerstvá posila Malých Hoštic přispěla kvalitním výkonem k domácí remíze se Slovanem Ostrava. V minulých sezonách přitom Jan Lichovník hájil dres okresních Vávrovic.

Rozhovor

Ondřej Malina: Zastavil nás až pan Prymula

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 16.10.2020 18:58 0

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je vysoce pravděpodobné, že se o nejlepšího hráče kola hlasovalo v I. A třídě letos naposledy. Tradice ani teď nebyla porušena, protože nesilnější podporu získal fotbalista Jakubčovic nad Odrou. Tentokrát padla volba na zkušeného stopera Ondřeje Malinu.

Rozhovor

Jan Schreier - Fotbal mám v krvi

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 09.10.2020 10:26 0

Ani v osmém dílu ankety o nejlepšího hráče kola nedošlo k překvapení, protože z vítězství se radoval fotbalista Jakubčovic nad Odrou. K rozhovoru jsme tentokrát přizvali zkušeného Jana Schreiera, který nedal svým protivníkům sebemenší šanci. Navíc jako správný kapitán rozhodl nedělní zápas v Kravařích.

Rozhovor

Jiří Konrád: Bez diváků to bude špatné

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 02.10.2020 10:12 0

Ani uplynulé kolo I. A třídy nic nezměnilo na dominanci Jakubčovic nad Odrou, které zvítězily i v sedmém soutěžním utkání. Tentokrát si na domácí půdě poradily s Malými Hošticemi, přičemž v tomto zápase se jednou trefil také Jiří Konrád. Právě on pak naprosto dominoval anketě o nejlepšího hráče kola.

Rozhovor

David Staff - Na krajský přebor nemyslím, je to ještě brzo

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 24.09.2020 19:00 0

Fotbalisté z Jakubčovic nad Odrou prožívají skvělé časy, protože ani v šestém soutěžním utkání neztratili bod. Tentokrát dokázali zvítězit na horké půdě Bolatic, které přestříleli poměrem 4:2. Do sestavy kola jsme tentokrát nominovali zkušeného Davida Staffa, který se dlouho přetahoval o výhru s Janem Droppou z Malých Hoštic.

Rozhovor

Daniel Vavroš: Chtěl bych si zahrát po boku Bořka Dočkala

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 19.09.2020 07:53 0

Tak jako máme jistotu, že každé ráno vyjde sluníčko, tak se stejnou garancí lze říct, že anketu o nejlepšího hráče kola v I. A třídě ovládnou fotbalisté Jakubčovic nad Odrou. Vedoucí tým soutěže si tentokrát poradil se Slovanem Ostrava 4:1, když všechny jeho góly vstřelil Daniel Vavroš. Hattricku přitom dosáhl během pouhých tří minut.

Rozhovor

Kamil Molnár - Neměnil bych, Jakubčovice jsou pro mě srdcovka.

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 11.09.2020 16:21 0

Fotbalisté Jakubčovic nad Odrou stále šlapou jako dobře namazaný stroj, a to nejen na hřišti, ale také v kabině. Tentokrát slavily úspěch v ostravské Vřesině, odkud si odvezly tři body zásluhou gólu Kamila Molnára. Právě střelec jediné branky se následně stal vítězem hlasování o nejlepšího hráče kola.

Rozhovor

Tomáš Murin: V Jakubách už dokopu kariéru

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 04.09.2020 07:40 0

Možná už se to někomu zdá být nuda, ale v letošní sezoně I. A třídy prostě kralují fotbalisté Jakubčovic nad Odrou. Svěřenci trenéra Davida Molnára září nejenom na trávníku, ale také v naší anketě o nejlepšího hráče příslušného kola. Naplno to dokázali proti Slavkovu, který zostudili jedenácti gólovými údery. Čtyři přesné zásahy měl na svědomí Tomáš Murin, který pak obdržel nadpoloviční většinu všech hlasů.

Rozhovor

Zdeněk Buček: Všechny zákroky byly „easy“

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 28.08.2020 08:28 0

Také ve druhém kole ankety o nejlepšího hráče I. A třídy kraloval fotbalista Jakubčovic nad Odrou. Zatímco minule putovaly hlasy na konto Aleše Pavelky, nyní získal více než padesátiprocentní důvěru zkušený gólman Zdeněk Buček, který se v zápase proti Chlebičovu blýskl čistým kontem.

Rozhovor

Aleš Pavelka: Já a kanonýr? Dobrej joke

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 21.08.2020 13:56 0

Nejlepším hráčem premiérového kola I. A třídy se stal zkušený jakubčovický borec Aleš Pavelka, který z pozice náhradníka po přestávce popravil Mokré Lazce dvěma góly. Šestatřicetiletý fotbalista je velkým univerzálem, protože kromě útoku se dokáže úspěšně zhostit i role brankáře. V naší anketě získal více než polovinu všech hlasů.

Rozhovor

Lukáš Lindovský: Na fotbalové sny už jsem starý

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 08.11.2019 09:53 0

V posledním podzimním kole ankety o nejlepšího hráče I. A třídy získal nejvyšší počet hlasů obránce Darkoviček Lukáš Lindovský, který se o prestižní prvenství dlouho přetahoval s útočníkem Staré Bělé Danielem Kožíkem. Nominaci získal za výborný výkon v sobotním utkání s Malými Hošticemi.

Rozhovor

Kryštof Surovec: Jsem český Zlatan Ibrahimovič

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 01.11.2019 09:40 0

V anketě o nejlepšího hráče předposledního podzimního kola I. A třídy získal nejvyšší počet hlasů záložník Darkoviček Kryštof Surovec, který o necelých deset procent předčil gólmana Malých Hoštic Jana Greipela. Třiadvacetiletý středopolař se sice trefil do sítě Mokrých Lazců, ale společně se svými spoluhráči pak musel sledovat, jak se náskok Darkoviček vytrácí, když hosté přišli v nastaveném čase alespoň o remízu.

Rozhovor

Dominik Havlík: Má kolena by dokázala uživit malou ortopedii

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 25.10.2019 08:45 0

Není zrovna obvyklé, aby se stal hráčem kola fotbalista, který na trávníku strávil zhruba půlhodinku. Přesně tohle se povedlo Dominiku Havlíkovi z Ludgeřovic, když naskočil do zápasu v 62. minutě a výborným výkonem se podílel na vysokém vítězství 5:0 s Vřesinou. V naší anketě pak odrazil nápor Erika Klingera z Malých Hoštic.

Rozhovor

Dominik Klinger - Všichni hrajeme za rohlík se salámem a jednoho „gambáče

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 18.10.2019 09:38 0

Útočník Malých Hoštic patřil v minulé sezoně k nejobávanějším kanonýrům I. B třídy a slušnou formu ukazuje i ve vyšší soutěži, když proti Hradci nad Moravicí vstřelil již osmý gól sezony. Výborným výkonem si zároveň vysloužil nominaci do sestavy kola, kde obdržel nejvíce hlasů.

Rozhovor

Daniel Vavroš - nedodal odpovědi

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 17.10.2019 08:09 0

Vyhrál Daniel Vavroš z Jakubčovic, který rozhovor obdržel, slíbil na otázky odpovědět, ale nedodal na ně odpovědi.

Rozhovor

Marián Postředník: Mým oblíbeným klubem jsou Darkovičky

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 04.10.2019 05:37 0

Po minulém kole I. A třídy se o přízeň fanoušků opět ucházelo jedenáct fotbalistů, z nichž získal nejvyšší počet hlasů ludgeřovický stoper Marián Postředník, který v poměrně dramatické bitvě porazil jakubčovického gólmana Zdeňka Bučka. Pětadvacetiletý obránce se v neděli podílel na demolici Malých Hoštic.

Celkový počet článků: 112

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Vřesina 5 14:8 15
2 FK Stará Bělá 5 13:5 12
3 Městský FK Kravaře 5 13:7 11
4 FK Bolatice 5 11:8 8
5 TJ Slavia Malé Hoštice 5 8:6 8
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Adam Korbel 5
2 Adam Felgenträger 5
3 Jakub Vidiševský 5
4 Vojta Těžký 4
5 Daniel Mlýnek 4
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Marek Wendtner 16 57% 0
2 Marek Lišaník 15 53% 0
3 Karel Klos 14 50% 0
4 Milan Petrík 14 50% 0
5 Daniel Kožík 14 50% 0
Zobrazit celou tabulku