Expert tipy Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

30.05.2023 00:30 28
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

27.05.2023 17:34 91

Fotbalová sezóna spěje pomalu a jistě ke svému konci. Na pořadu ligy máme už jen poslední čtyři kola. Prakticky se zdá, že už je o vítězi soutěže i o sestupujících rozhodnuto, ale ještě neříkejme hop, dokud neskočíme. Nicméně už v sobotním večeru můžeme znát definitivně postupujícího i oba sestupující. A kam Vás pozveme? V sobotním bohatém programu láká nejvíc zápas šesté Staré Bělé proti druhým Mokrým Lazcům. V neděli se můžeme těšit na šlágr kola, kdy rozjeté Krásné Pole bude chtít pokazit postupové radosti suverénovi z Kravař.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

20.05.2023 13:28 94

Fotbalová sezóna pomalu a jistě spěje ke svému vyvrcholení, ale přesto ještě pár kol máme před sebou. Kromě hokejového mistrovství světa máme na programu i další mistrovství vesnických soutěží. Sobotní program je chudý, divák si může vybrat jen z jednoho zápasu, a sice duel Ludgeřovic proti Krásnému Poli. V nedělním dopoledni uvidíme souboj druhého celku z popředí proti druhému od konce, Lazce přivítají tonoucí Jistebník. Nejvíce zápasů se odehraje v nedělním odpoledni a za zmínku bude stát určitě souboj vedoucích Kravař proti Staré Bělé, kdy se dá očekávat pěkný kombinační fotbal. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

13.05.2023 15:39 133

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

06.05.2023 15:41 105

Jarní mistrovská část sezóny se v tento víkend dostává přesně do své poloviny. Na programu máme již sedmé jarní kolo, které opět připraví řadu zajímavých duelů a hodně napoví o dalším průběhu v soutěži. V sobotu Vás můžeme pozvat pouze do Staré Bělé, kam přicestuje Jistebník. Podstatná část kola se odehraje v neděli. Před obědem přivítají druhé Mokré Lazce soupeře z Albrechtic. Největší výběr se divákovi nabízí odpoledne a to hned z pěti zápasů. My můžeme doporučit jedno ze dvou prajzských derby. Rozjeté Kozmice přivítají sousedy z Darkoviček a ve šlágru kola vedoucí Kravaře nedaleký Chlebičov, kterému bude chtít lídr tabulky oplatit podzimní prohru. Neváhejte a dorazte podpořit své týmy a užít si radost z vesnického fotbalu. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

29.04.2023 15:54 119

Jarní část mistrovské sezóny se pomalu a jistě přehoupla do své poloviny. Tento víkend máme na programu další mistrovské kolo, kdy se převážná část zápasů odehraje v sobotu. Do Chlebičova zavítá v dobré formě hrající Stará Bělá, neméně zajímavý bude i duel Darkoviček s druhými Lazcemi. Hradci půjde v duelu s rozjetými Kozmicemi o všechno. V neděli bude zajímavé sledovat záchranářský duel mezi Štěpánkovicemi a Strahovicemi, který může hodně povědět o dalším vývoji ve spodních patrech tabulky. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

22.04.2023 15:43 117

Počasí se v průběhu týdne umoudřilo a vyzývá doslovně k tomu, aby lidé neseděli doma, ale vyrazili někam ven. Ať už někam na výlet, anebo třeba na vesnický fotbal. I ten bude mít o víkendu co nabídnout, neboť na programu I.A třídy máme již páté jarní kolo. Zatímco minulý týden se odehrál převážně v sobotu, tentokrát to bude hlavně v neděli. A kam Vás pozveme? V sobotu např. do Staré Bělé, kam přicestuje nováček z Albrechtic. V nedělním dopoledni se pokusí druhé Lazce pokořil poslední Hradec. Odpoledne se hraje derby Kozmic s Ludgeřovicemi, první Kravaře přivítají třetí Darkovičky a důležitý zápas o šest bodů bude k vidění v Kozlovicích, kam přicestují Štěpánkovice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

15.04.2023 14:52 167

Třetí dubnový víkend opět připravuje řadu zajímavých fotbalových duelů, které budou mít divákovi co nabídnout. Sobota má napilno, na programu máme hned pět utkání. Poslední Hradec přivítá vedoucí Kravaře, ve šlágru kola přivítají třetí Darkovičky rozjetou Starou Bělou. Duel kvalitních celků bude k vidění i v Krásném Poli, kam přijede nebezpečný Chlebičov. A v neposlední řadě i duel druhým Lazců se čtvrtými Ludgeřovicemi nabídne kvalitní fotbal. V neděli bude určitě zajímavé sledovat souboj nováčků, kdy Strahovice budou chtít konečně prolomit smůlu a doma porazit Kozlovice.  

 

Program třetího jarního kola nám připravil několik zajímavých duelů, na které stojí za to vydat svou cestu. V sobotu e můžeme tí jarní kolo pro nás nachystalo spoustu zajímavých duelů. V sobotu se Chlebičov pokusí doma proti Albrechticím odčinit porážku z minulého kola. V neděli bude k vidění několik derby. Dopoledne před obědem budou Mokré Lazce hostit Štěpánkovice. Odpoledne vás pozveme na hlavní šlágr kola, kdy vedoucí Kravaře přivítají druhý celek tabulky - mužstvo z Ludgeřovic.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

08.04.2023 12:09 127

Ani během velikonočního týdne nebudeme s fotbálem zahálet. Program třetího jarního kola nám připravil několik zajímavých duelů, na které stojí za to vydat svou cestu. V sobotu e můžeme tí jarní kolo pro nás nachystalo spoustu zajímavých duelů. V sobotu se Chlebičov pokusí doma proti Albrechticím odčinit porážku z minulého kola. V neděli bude k vidění několik derby. Dopoledne před obědem budou Mokré Lazce hostit Štěpánkovice. Odpoledne vás pozveme na hlavní šlágr kola, kdy vedoucí Kravaře přivítají druhý celek tabulky - mužstvo z Ludgeřovic.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

01.04.2023 12:17 129

Druhé jarní kolo pro nás nachystalo spoustu zajímavých duelů. V sobotu nebude nouze o kvalitu v Ludgeřovicích, kam přijede výhrou a sebevědomím posilněna Stará Bělá. V Hradci bude k vidění záchranářský souboj dvou posledních celků tabulky. Podaří se Hradci konečně prolomit dlouhou šňůřu bez vítězství? V neděli Vás určitě pozveme na velké derby do Štěpánkovic, kam přicestují davy lidí a hlavně současný lídr tabulky z Kravař. I zbylé zápasy mají divákovi co nabídnout.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

24.03.2023 19:30 110

Zimní přestávka nám právě odzvonila a po dlouhých čtyřech měsících tady máme opět to, na co se těšil snad každý správňacký fanoušek vesnického fotbalu. Koloběh jarních mistrovských utkání se nám právě přihlásil o slovo. A s nim budou spojené opět naše pravidelné příspěvky, na které jste Vy, čtenáři naší soutěže I.A třídy - skupiny A, byli v minulosti zvyklí. Technické problémy na serveru, které nás postihly v průběhu posledních dvou podzimních kol, by měly být konečně odstraněny. A tak hned na úvod přicházíme s prvním letošním Expert tipem. 

Co nám nabídne úvodní jarní kolo? Vcelku ani jedno utkání nelze nazvat doslova za šlágr kola. To ovšem neznamená, že by se divák neměl nač těšit. V sobotu bude určitě zajímavé sledovat výkon Staré Bělé, která se pokusí vylepšit dojem ze spackaného podzimu. Atraktivitu nabízí i nedělní měření sil mezi mezi Kozmicemi a Krásným Polem, které jako nováček soutěže zanechalo po podzimu dobrý dojem. Za asi nejatraktivnější duel prvního jarního víkendu lze považovat prajzské derby mezi Kravařemi a Strahovicemi, od kterého se dá očekávat hojná divácká návštěva. Pro chlapy máme dobrý tip, jak si prosadit svůj fotbal. Vzít s sebou celou rodinu, ženské a děti vypustit o pár metrů dále do zámeckého parku na jarmark a své vlastní kroky nasměřovat na místní stadión, kde si kromě derby můžete dopřát třeba i nějaké to dobré pivečko. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

01.11.2022 00:30 112
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

29.10.2022 14:01 112

Už se nám to krátí. Fotbalový podzim spěje ke svému vyvrcholení. Po minulém kole se nám trochu konečně rozštěpila tabulka, kdy aspoň jeden manšaft na předních místech odskočil těm ostatním. Do menšího trháku se v samém závěru podzimu odhodlaly Kravaře, které po sérii čtyř vítězství, především nad předními celky, drží náskok pěti bodů. Potvrdit svou současnou formu budou moci v nedělním prajzském derby na hřišti v Kozmicích. O hodně půjde i v sobotním duelu v Ludgeřovicích, kam dorazí rozjeté Albrechtice. A velmi atraktivní duel bude k vidění v nedělní dopoledne na hřišti v Mokrých Lazcích, kam přijedou fotbalisté z Krásného Pole. Pochopitelně i zbylá utkání budou mít divákovi co nabídnout. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

22.10.2022 14:06 105

Z fotbalového podzimu už schází odehrát jen poslední tři kola. A přesto, že jsme téměř na konci první poloviny soutěže, stále není na čelních místech tabulky nikterak jasno, který tým odskočí druhým a poveze se v cestě za postupem. Letošní ročník je prostě vyrovnaný. Něco málo by mohlo rozluštit další víkendové kolo, které má na programu další várku zajímavých zápasů. V sobotu se odehraje velké derby mezi Darkovičkami a Ludgeřovicemi, které má vždy pinaktní přídech. Fanoušci Krásného Pole věří, že si jejich tým po dvou nezdarech konečně zase připíše výhru proti poslednímu Hradci. A rovněž ve Staré Bělé doufají, že se tým konečně probudí a uspěje proti Kozmicím. Šlágr kola, ve kterém proti sobě nastoupí první se třetím týmem tabulky, pak uvidí diváci v nedělním derby v Kravařích, kam přicestují nedaleké Mokré Lazce. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

16.10.2022 10:14 97

Fotbalový podzim se přehoupl do své druhé poloviny a pomalu a jistě spěje ke konci. Ve třetím říjnovém víkendu se můžeme těšit na další porci zajímavých střetnutí, ve kterém půjde o mistrovské body. V sobotu máme na programu jediné utkání dvou týmů, kdy Ludgeřovice přivítají na svém hřišti trápící se Hradec nad Moravicí. V nedělní dopoledne vás pozveme do Lazců, které přivítají v zajímavém duelu Starou Bělou. Asi největším šlágrem kola bude odpolední duel mezi současným lídrem z Kravař a nedávným lídrem z Krásného Pole, ve kterém si to oba manšafty rozdají o vedoucí pozici. Nováčkovský duel bude k vidění ve Strahovicích, kam dojedou fotbalisté z Města Albrechtic. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

07.10.2022 23:39 105

V druhý říjnový víkend máme na programu již deváté hrané kolo. Pomalu a jistě se spěje ke konci podzimní části a i samotný průběh soutěže se poněkud zamotává. Letošní sezóna prozatím nabízí velmi vyrovnaný průběh, žádný z týmů svým soupeřům neodskočil, a i proto je dosavadní tabulka velmi vyrovnaná. Nastávající víkend opět připravil zajímavé duely. Tento víkend se opět prakticky celé kolo odehraje v sobotu. Můžeme vás pozvat do Staré Bělé, která změří síly v atraktivním duelu s Kravařemi. Neméně atraktivní bude i další souboj dvou předních celků, ve kterém Krásné Pole přivítá Ludgeřovice. Jsme velmi zvědavi, jak se tápající Hradec vyrovnal s odchodem trenéra a především, jak i bez vyloučených klíčových opor zvládne duel se Štěpánkovicemi. V neděli bude kolo zakončeno nováčkovským duelem mezi Albrechticemi a Kozlovicemi.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

01.10.2022 20:01 133

Fotbalová sezóna pokračuje na plné oprátky a první říjnový víkend s sebou přináší další zajímavé zápasy. Zatímco minulý týden měly manšafty napilno v sobotu, tentokrát bude hodně akční převážně neděle. V sobotu máme na programu pouze jediné utkání, za to pořádný šlágr. Ostravské derby mezi Starou Bělou a Krásným Polem bude asi největším tahákem tohoto kola. Kdo může v nedělní dopoledne, nechť zavítá do Lazců, kam dorazí pomalu se probouzející Chlebičov. Po nedělním obědě si může člověk vybrat ze zbylých pěti zápasů. Naváže mužstvo Štěpánkovic na své předešlé výkony a zastaví rozjeté Ludgeřovice? A co duel dvou trápících se týmů ze Strahovic a Hradce? Koho z nich případná výhra nakopne k lepším zítřkům?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

24.09.2022 17:51 112

Poslední zářijový víkend se nese ve znamení voleb do obecních zastupitelstev. Tak věříme, že jste svou šanci jít volit využili a zvolili ty správné lidi, kteří budou rádi podporovat náš vesnický fotbal. A jaká bude vaše další volba? Jednoznačně si zajít na fotbal. Téměř celé kolo se hraje v sobotu. Prajzské derby bude na programu v Chlebičově, kam přijedou nedaleké Kravaře, a také v Darkovičkách, které přivítají fotbalisty ze sousedních Kozmic. O důležité body se bude hrát na Hradci, který v souboji proti Kozlovicím bude chtít konečně zabrat a odrazit se ode dna. V neděli je na programu jediný zápas, kdy po obědě přivítají Albrechtice soupeře z Mokrých Lazců. Využijte babího léta a zajděte si na fotbal. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

17.09.2022 14:54 124

Víkendové 7. kolo přinese opět porci sedmi mistrovských zápasů, ve kterém si to soupeři rozdají o další mistrovské body. V sobotním chladném odpoledni můžete zavítat do Jistebníku, který v malém derby přivítá prozatímního lídra z Krásného Pole, anebo do Staré Bělé, která bude chtít odčinit porážku z minulého kola. V neděli před obědem zavítejte do Lazců, kam přijedou nebezpečné Darkovičky. A víkendový program můžete zakončit někde na Prajzské, neboť prajzské týmy vyjma Ludgeřovic, které musí daleko cestovat, hrají toto kolo doma.  

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

10.09.2022 13:57 111

O víkendu máme na programu oficiální 6. kolo, ve skutečnosti páté hrané. V něm dosavadní překvapení soutěže, tým z Krásného Pole, přivítá v nováčkovském souboji fotbalisty ze Strahovic. Podaří se trenéru Marceli Meleckému z lavičky Darkoviček porazit fotbalisty ze svého rodného města? A co zajímavého nabídne derby mezi Ludgeřovicemi a Kozmicemi? V neděli uvidíme, zda se fotbalistům ze Štěpánkovic konečně podaří vybojovat svůj první letošní bod. A co favorit ze Staré Bělé? Uspěje na hřišti v Městě Albrechticích? Na vše budeme v nedělní večer znát odpovědi. Neváhejte a zajděte si na dobrý vesnický fotbal. 


Celkový počet článků: 173