Expert tipy Moravskoslezský | 1.A třída sk. A

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

01.11.2022 00:30 112
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

29.10.2022 14:01 112

Už se nám to krátí. Fotbalový podzim spěje ke svému vyvrcholení. Po minulém kole se nám trochu konečně rozštěpila tabulka, kdy aspoň jeden manšaft na předních místech odskočil těm ostatním. Do menšího trháku se v samém závěru podzimu odhodlaly Kravaře, které po sérii čtyř vítězství, především nad předními celky, drží náskok pěti bodů. Potvrdit svou současnou formu budou moci v nedělním prajzském derby na hřišti v Kozmicích. O hodně půjde i v sobotním duelu v Ludgeřovicích, kam dorazí rozjeté Albrechtice. A velmi atraktivní duel bude k vidění v nedělní dopoledne na hřišti v Mokrých Lazcích, kam přijedou fotbalisté z Krásného Pole. Pochopitelně i zbylá utkání budou mít divákovi co nabídnout. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

22.10.2022 14:06 105

Z fotbalového podzimu už schází odehrát jen poslední tři kola. A přesto, že jsme téměř na konci první poloviny soutěže, stále není na čelních místech tabulky nikterak jasno, který tým odskočí druhým a poveze se v cestě za postupem. Letošní ročník je prostě vyrovnaný. Něco málo by mohlo rozluštit další víkendové kolo, které má na programu další várku zajímavých zápasů. V sobotu se odehraje velké derby mezi Darkovičkami a Ludgeřovicemi, které má vždy pinaktní přídech. Fanoušci Krásného Pole věří, že si jejich tým po dvou nezdarech konečně zase připíše výhru proti poslednímu Hradci. A rovněž ve Staré Bělé doufají, že se tým konečně probudí a uspěje proti Kozmicím. Šlágr kola, ve kterém proti sobě nastoupí první se třetím týmem tabulky, pak uvidí diváci v nedělním derby v Kravařích, kam přicestují nedaleké Mokré Lazce. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

16.10.2022 10:14 97

Fotbalový podzim se přehoupl do své druhé poloviny a pomalu a jistě spěje ke konci. Ve třetím říjnovém víkendu se můžeme těšit na další porci zajímavých střetnutí, ve kterém půjde o mistrovské body. V sobotu máme na programu jediné utkání dvou týmů, kdy Ludgeřovice přivítají na svém hřišti trápící se Hradec nad Moravicí. V nedělní dopoledne vás pozveme do Lazců, které přivítají v zajímavém duelu Starou Bělou. Asi největším šlágrem kola bude odpolední duel mezi současným lídrem z Kravař a nedávným lídrem z Krásného Pole, ve kterém si to oba manšafty rozdají o vedoucí pozici. Nováčkovský duel bude k vidění ve Strahovicích, kam dojedou fotbalisté z Města Albrechtic. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

07.10.2022 23:39 105

V druhý říjnový víkend máme na programu již deváté hrané kolo. Pomalu a jistě se spěje ke konci podzimní části a i samotný průběh soutěže se poněkud zamotává. Letošní sezóna prozatím nabízí velmi vyrovnaný průběh, žádný z týmů svým soupeřům neodskočil, a i proto je dosavadní tabulka velmi vyrovnaná. Nastávající víkend opět připravil zajímavé duely. Tento víkend se opět prakticky celé kolo odehraje v sobotu. Můžeme vás pozvat do Staré Bělé, která změří síly v atraktivním duelu s Kravařemi. Neméně atraktivní bude i další souboj dvou předních celků, ve kterém Krásné Pole přivítá Ludgeřovice. Jsme velmi zvědavi, jak se tápající Hradec vyrovnal s odchodem trenéra a především, jak i bez vyloučených klíčových opor zvládne duel se Štěpánkovicemi. V neděli bude kolo zakončeno nováčkovským duelem mezi Albrechticemi a Kozlovicemi.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

01.10.2022 20:01 133

Fotbalová sezóna pokračuje na plné oprátky a první říjnový víkend s sebou přináší další zajímavé zápasy. Zatímco minulý týden měly manšafty napilno v sobotu, tentokrát bude hodně akční převážně neděle. V sobotu máme na programu pouze jediné utkání, za to pořádný šlágr. Ostravské derby mezi Starou Bělou a Krásným Polem bude asi největším tahákem tohoto kola. Kdo může v nedělní dopoledne, nechť zavítá do Lazců, kam dorazí pomalu se probouzející Chlebičov. Po nedělním obědě si může člověk vybrat ze zbylých pěti zápasů. Naváže mužstvo Štěpánkovic na své předešlé výkony a zastaví rozjeté Ludgeřovice? A co duel dvou trápících se týmů ze Strahovic a Hradce? Koho z nich případná výhra nakopne k lepším zítřkům?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

24.09.2022 17:51 112

Poslední zářijový víkend se nese ve znamení voleb do obecních zastupitelstev. Tak věříme, že jste svou šanci jít volit využili a zvolili ty správné lidi, kteří budou rádi podporovat náš vesnický fotbal. A jaká bude vaše další volba? Jednoznačně si zajít na fotbal. Téměř celé kolo se hraje v sobotu. Prajzské derby bude na programu v Chlebičově, kam přijedou nedaleké Kravaře, a také v Darkovičkách, které přivítají fotbalisty ze sousedních Kozmic. O důležité body se bude hrát na Hradci, který v souboji proti Kozlovicím bude chtít konečně zabrat a odrazit se ode dna. V neděli je na programu jediný zápas, kdy po obědě přivítají Albrechtice soupeře z Mokrých Lazců. Využijte babího léta a zajděte si na fotbal. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

17.09.2022 14:54 124

Víkendové 7. kolo přinese opět porci sedmi mistrovských zápasů, ve kterém si to soupeři rozdají o další mistrovské body. V sobotním chladném odpoledni můžete zavítat do Jistebníku, který v malém derby přivítá prozatímního lídra z Krásného Pole, anebo do Staré Bělé, která bude chtít odčinit porážku z minulého kola. V neděli před obědem zavítejte do Lazců, kam přijedou nebezpečné Darkovičky. A víkendový program můžete zakončit někde na Prajzské, neboť prajzské týmy vyjma Ludgeřovic, které musí daleko cestovat, hrají toto kolo doma.  

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

10.09.2022 13:57 111

O víkendu máme na programu oficiální 6. kolo, ve skutečnosti páté hrané. V něm dosavadní překvapení soutěže, tým z Krásného Pole, přivítá v nováčkovském souboji fotbalisty ze Strahovic. Podaří se trenéru Marceli Meleckému z lavičky Darkoviček porazit fotbalisty ze svého rodného města? A co zajímavého nabídne derby mezi Ludgeřovicemi a Kozmicemi? V neděli uvidíme, zda se fotbalistům ze Štěpánkovic konečně podaří vybojovat svůj první letošní bod. A co favorit ze Staré Bělé? Uspěje na hřišti v Městě Albrechticích? Na vše budeme v nedělní večer znát odpovědi. Neváhejte a zajděte si na dobrý vesnický fotbal. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

03.09.2022 13:02 95

Program letošního sportovního ročníku se rozjel a máme tady další porci zajímavých zápasů, na které se divák může v nastávající víkend těšit. V sobotu bude zajímavé sledovat nováčkovský duel mezi Jistebníkem a Městem Albrechtice. A co Stará Bělá? Potvrdí doma roli favorita proti Darkovičkám, které také chytly dobrý úvod? V neděli před obědem si zajeďte do Lazců, kde by se mohl hrát pěkný útočný fotbal. A v odpoledne zamiřte např. do Kozmic na prajzské derby. I zbylé zápasy mají co nabídnout. Konečná volba je ovšem na každém z vás. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

27.08.2022 14:51 125

V poslední srpnový víkend máme na programu třetí mistrovské zápasy letošního ročníku. A i tentokrát se bude nač těšit. Nejvíce sledovaný šlágr kola bude k vidění v sobotu v Ludgeřovicích, kam dorazí Kravaře. Souboj dvou týmů, které se budou řadit mezi hlavní adepty atakující nejvyšší příčky, slibuje kvalitní fotbal. I další sobotní zápas v Krásném Poli bude mít co nabídnout. Potvrdí domácí tým své předešlé dvě výhry a budou slavit i potřetí? A co nedělní souboj mezi Štěpánkovicemi a Mokrými Lazcemi? Kdo si připíše svůj první bodový zisk v nové sezóně?  

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

19.08.2022 13:00 122

Fotbalový ročník 2022/23 byl odstartován a sezóna se rozeběhla. O víkendu máme na programu druhé hrací kolo, ve kterém se opět můžeme těšit na zajímavé duely. V sobotu bude lákadlem další prajzské derby mezi Kravařemi a Štěpánkovicemi, který opět slibuje kromě dobrého fotbalu i početnou diváckou kulisu. Zároveň kdo má rodiny, může do Kravař zavítat i za kulturou, právě zde probíhá místní posvícení "Odpust" se spoustou kolotočů a dobré zábavy. Vysokou kvalitu fotbalu lze očekávat od zápasu Staré Bělé s Ludgeřovicemi. Nedělní zápasy budou patřit především nováčkům.

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

15.08.2022 00:04 115

Již v druhém srpnovém víkendu zahajují celky z I.A třídy svou novou mistrovskou sezónu. Na programu úvodního kola máme sedm zápasů, přičemž asi nejzajímavějším bude nedělní prajzské derby mezi Strahovicemi a Kravařemi. Pro nováčka to bude zajisté velkolepá událost, neboť se po třinácti letech podívá opět do této soutěže a navíc hned na úvod přivítá atraktivní mužstvo z Kravař, které kromě dobrého fotbalu přiveze i několik desítek zvědavých fanoušků. Zbylé zápasy nabízejí také zajímavou podívanou, třeba duel Hradce s Chlebičovem slibuje fotbal na dobré úrovni. A co Ostravané? Vlítnou do utkání ve Štěpánkovicích jako torpédo a zastřílí si? A jak se se vstupem do soutěže poperou další nováčci? Odpovědi budeme znát v nedělní večer.

 

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

14.06.2022 00:30 159
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

07.06.2022 00:30 165
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

31.05.2022 00:30 150

Soutěžní ročník 2021/22 se chylí pomalu a jistě ke konci. Ještě zbývá odehrát poslední tři kola, která rozluští tajenku, kdo se stane celkovým vítězem ročníku a vychutná si radost z postupu do krajského přeboru, stejně jako odpověď na to, kdo sestoupí o soutěž níže. Po minulém kole už víme, že prvním jistým sestupujícím je mužstvo Slovanu Ostrava. Kdo ho doprovodí, o tom může hodně napovědět už tohle kolo, bude-li některý z týmů ze spodní části tabulky bodovat. Šlágrem tohoto kola můžeme považovat sobotní duel mezi Starou Bělou a Chlebičovem. A o atraktivitu nebude nouze ani v nedělním prajzském derby mezi Bolaticemi a Štěpánkovicemi. I zbylé zápasy mají divákovi co nabídnout.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

28.05.2022 13:38 173

Sportovní fanoušek bude o víkendu zajisté sledovat počínání našich hokejistů na MS ve Finsku, kde může naše reprezentace konečně získat nějakou tu medajli. Ale my věříme, že si najdete čas i na fotbal a povzbudíte své oblíbené kluby. Už jen proto, že se naše áčkovská skupina I.A třídy zamotala v neskutečnou zápletku. Hned tři týmy mají na kontě 48 bodů a v těsném závěsu navíc číhá ještě čtvrtý tým do zálohy. Už tento víkend hodně napoví, kdo si to rozdá v posledních kolech o vítěze a komu naopak zbyde černý Petr. Totéž platí o zápasech o udržení. Těšit se můžete na šlágr kola mezi Starou Bělou a Kravařemi, anebo na záchranářský souboj Slovanu proti Zlatníkům. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

21.05.2022 10:56 174

Fotbalové jaro pomalu a jistě kráčí ke svému vyvrcholení a na obou pólech tabulky se bude rozhodovat o konečném umístění. O tom, kdo na konci sezóny postoupí a komu naopak zbyde černý Petr, se právě nyní začne rozhodovat. Už toto kolo může nastínit první obrysy. Na programu kola máme zajímavé duely předních celků tabulky, kdy Kravaře přivítají na jaře skvěle hrající Chlebičov, do Bolatic přicestuje rovněž na jaře neporažená Vřesina a na Hradec zavítá ostravský Slovan, pro který to bude nejspíš poslední šance, jak se v případě bodového zisku v soutěži ještě zachránit. 

 

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

10.05.2022 00:30 88
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

07.05.2022 12:42 112

I druhý květnový víkend má divákovi I.A třídy co nabídnout. V sobotu bude např. k vidění zápas rozjetých Darkoviček proti Vřesině, která na jaře stále ještě neprohrála. I na Hradci se mají nač těšit, protože na jejich půdu zavítají Kravaře. V nedělním odpoledni bude k vidění šlágr kola, kdy do Bolatic zavítá mužstvo ze Staré Bělé. 


Celkový počet článků: 162