Pošlete nám snímky z vaší dokopné - ty nejvydařenější zařadíme do speciální celorepublikové fotogalerie!

16.06.2019 23:38 0

Máte za sebou sezónu 2018/2019? A vše jste řádně oslavili na dokopné? Pošlete nám, jak to u vás na dokopné vypadalo mailem na redakce@fotbalunas.cz!

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

16.06.2019 23:31 0

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte v příští sezóně o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Reportáž

Kobeřice oslavily postup pěti góly

Kobeřice zcela přejely Štěpánkovice a vrací se do krajského přeboru.

Reportáž

Bolatice rozhodly po půli

Po bezbrankovém poločase, daly Bolatice o půli tři branky. Heraltice už jen snížily v poslední minutě.

Reportáž

Mokré Lazce porazily Slavkov

Po poločase vedly Lazce o jednu branku a výhru pečetily v poslední minutě.

Reportáž

Ludgeřovice porazily Kravaře

Po půli vedli domácí o dvě branky. Hosté sice hned zkraje poločasu snížili, ale domácí deset minut později stanovili konečný výsledek.

Reportáž

Derby vítěze nemělo

Oba týmy daly po třech brankách a rozešly se smírně.

Vložte foto, ohlas či report k zápasu. Získáte tak šanci vyhrát poukaz na nákup fotbalového zboží!

15.06.2019 12:30 0

Nově losujeme ze všech fotografů, informátorů a zpravodajů každý hrací víkend dva šťastlivce, kteří dostanou vouchery na odběr zboží do SportFotbal.cz! Stačí poslat přes registrovanou sekci zveřejnitelný obsah. Sdílení informací je tam otázkou dvou tří kliknutí. Tyhle happy vouchery už dobře znáte několik let z naší Tip Ligy. S kódem fotbalunas máte navíc na SportFotbal.cz  20 % slevu!

Rozhovor

Jan Tkadleček: Mou největší zálibou je roční dcerka

Moravskoslezský 14.06.2019 14:17 0

V předposledním kole zaujal kvalitním výkonem jedenatřicetiletý útočník Jan Tkadleček, který se sice dostal do hry až těsně před přestávkou, ale přesto nasměroval Chlebičov dvěma góly k prestižní výhře nad Kravařemi. Opavský odchovanec následně získal v naší anketě nadpoloviční většinu všech hlasů.

TOP FOTKY TÝDNE: Mistři!

14.06.2019 07:46 0

Závěr sezóny je tady. Někdo je mistrem, jiní dopíjí kalich hořkosti až do dna. Velká vedra sváděla k občerstvování hráčů, ať už vodou nebo pivem! Nechybí ani bolest, emoce či dýmovnice!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

13.06.2019 12:43 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Další ročník I. A třídy se již za pár dní stane minulostí, protože proběhne poslední kolo této soutěže. Ve víkendovém programu poutá největší pozornost nedělní prajzské derby mezi Kobeřicemi a Štěpánkovicemi. Domácí fotbalisté již mohou být celkem v klidu, podle našich informací totiž postupují do krajského přeboru dva týmy.

HVĚZDY V PRALESE: Varadi táhne Frýdek-Místek do druhé ligy!

13.06.2019 10:58 0

Varadi opět skóroval! Pacanda s Jarolímem zajistili svým týmům výhry. Petr s Urbánkem schytali debakl!

Známe vítěze cen pro tento týden! Kdo uspěl v tipovačce a kdo se může těšit na poukaz na nákup za to, že zaslal obsah prostřednictvím registrované sekce?

12.06.2019 10:14 0

Poprvé odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům! Zapojte se i vy a hrajte o vouchery do prodejny Sportfotbal.cz. Samozřejmě nezapomínáme ani na vyhlášení nejlepších tipérů - tentokrát vítěze první a druhé ceny rozsoudila jediná minuta, která dělila odeslání jejich bezchybných tiketů!

NEJ VÍKENDU: Stovky diváků na zápase okresního přeboru a stíhací jízda ze stavu 0:7 po půlhodině hry

11.06.2019 11:12 0

Ohlédli jsme za uplynulým fotbalovým víkendem a našli opět to nejzajímavější! To nej z amatérského fotbalu České republiky - kdo dal nejvíce gólů, jaký byl tentokrát největší debakl a kde měly zápasy nejdivočejší průběh?