Redaktor: Petr Koseček


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

19.09.2018 18:16 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat Radim Kovařík, příznivec klubu z Jaroslavic Jeho tipy najdete níže.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

19.09.2018 17:30 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Osmé kolo se nám rozhodl natipovat Pavel Měrka, příznivec klubu z otrokovického Baťova. Jeho tipy najdete níže.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

19.09.2018 17:28 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Osmé kolo se nám rozhodl natipovat Jarek Fojtík, příznivec klubu FC Brumov. Jeho tipy najdete níže.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 17.09.2018 17:13 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 17.09.2018 16:31 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Ani Polepilův hattrick nestačil Lužkovicím k výhře nad Admirou, ta bere i bonusový bod navíc


Do Lužkovic přijela hulínská Admira, která na podzim předvádí solidní výkony a daří se jí i na venkovních hřištích. Lužkovice také posbíraly solidní počet bodů a tak se očekával poměrně vyrovnaný duel. Utkání se nakonec změnilo v divokou přestřelku, první branku dali domácí, ale hosté vývoj otočili, Lužkovice dokázaly srovnat. Ve druhém dějství šla Admira znovu do vedení, ale domácí kanonýr Zdeněk Polepil srovnal tři minuty před koncem. V penaltách stálo štěstí více na straně hostí.


Reportáž

Tečovice srovnaly v derby v Malenovicích až v samotném závěru a nakonec braly o bod navíc z penaltovému rozstřelu


Na malenovické hřiště si v ostře sledovaném derby našlo cestu na dvě stovky diváků a v první půli viděli překvapivé vedení domácího týmu. Tečovicím po minulé kole a výhře nad Veselou zvlhl prach a nemohly překonat brankáře Juráně. Domácí drželi vedení až do osmdesáté minuty, kdy za hosty srovnal Michal Dorazín. V závěru už branka nepadla a tak o vítězi musel rozhodnout penaltový rozstřel, v něm se více dařilo hráčům tečovického Bivoje, kteří berou bonusový bod navíc.


Reportáž

Ve šlágru kola se ve Fryštáku soupeři rozešli smírně, na penalty však vyhrála Mladcová


Domácí Fryšták v minulém kole vyprášil kožich Kostelci u Holešova a tak se čekalo, jak si poradí se zkušenou obranou Mladcové v čele s brankářem Kupkou. Hosté potřebali také bodovat, neboť v posledním duelu nestačili na Jaroslavice a podlehli jim v penaltové loterii. V první půli se diváci ve Fryštáku branky nedočkali, vše podstatné se odehrálo až v té druhé. Hostý poslal do vedení hned v úvodu Chludil, domácí ale dokázali ještě Skaličkou vyrovnat. V penaltové loterii se více dařilo hostím.


Reportáž

Nestárnoucí Ladislav Zakopal rozhodl místní derby ve Slavkově pod Hostýnem


Do Slavkova pod Hostýnem přišla na derby s holešovskou rezervou rekordní návštěva, za kterou by byl rád i leckterý divizní tým a 255 diváků vidělo souboj o každý metr hřiště. Domácí celek vedl už po sedmi minutách, ale hosté dokázali po dvaceti minutách vyrovnat. Když už se zdálo, že utkání dospěje do penaltové loterie, tak se prosadil deset minut před koncem velezkušený bývalý druholigový fotbalista Hanácké Slavie Kroměříž Ladislav Zakopal a rozhodl o exportu tří bodů do Holešova. 


Reportáž

Pavel Škrobák z Velkých Karlovic+Karolinky čtyřmi brankami sestřelil Štítnou nad Vláří


Ve Velkých Karlovicích se představili fotbalisté Štítné nad Vláří, které zatím na venkovních hřištích provázejí velmi matné výkony. Domácí celek zase v minulém kole vyhořel u nováčka ve Skašticích a tak si chtěl udobřit své věrné fanoušky výhrou nad Štítnou nad Vláří. Domácím vyšel skvěle začátek utkání a za 24 minut vedli o tři branky. Hosté byli zralí na ručník a postupně inkasovali další branky. Hosté se dočkali snížení až za stavu 0:7, ale dali výsledku jen kosmetickou úpravu. Za zmínku stojí čtyři branky domácího Pavla Škrobáka.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 6.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019 - Fotbalista TJ Skaštice Zdeněk Konečník má za sebou šestnáct ligových startů za FC Fastav Zlín

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 16.09.2018 17:31 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Jediná branka Tomáše Koloucha stačila Brumovu k výhře nad Holešovem


Ex-divizní Brumov zvládl v posledním zápasu valašské derby na horké nevšovské půdě a svoji suverenitu v soutěži chtěl potvrdit i v duelu s Holešovem, který před časem také působil v Divizi. Utkání se hrálo v neděli dopoledne a na brumovský stadion našlo cestu 140 diváků. Klíčový moment utkání přišel v poslední minuté první půle, kdy se prosadil domácí obránce Tomáš Kolouch a poslal Brumov do vedení. Ve druhém dějství se už diváci branky nedočkali a Valaši si připsali další tři body a i nadále vévodí tabulce Krajského přeboru.


Reportáž

Veselští hráči Jan Žaludek a Petr Dlouhý měli lví podíl na demolici Kostelce u Holešova


Na Veselou zavítal tým z Kostelce u Holešova, který v posledním zápase inkasoval v domácím prostředí od Fryštáku osm branek. Domácí Veselá zase klopýtla v Tečovicích, odkud si přivezla prohru o tři branky. Favoritem tohoto duela byla Veselá, která nenechala nikoho na pochybách, kdo bude brát z duelu tři body. Domácí byli od začátku aktivnější a po dvaceti minutách vedli o dvě branky. Brankostroj domácích pokračoval i po přestávce a hlavní roli zde hrála dvojice Jan Žaludek a Petr Dlouhý, kteří obstarali všechny domácí branky. Moravan tak inkasoval za dva zápasy patnáct branek, což je jistě na pováženou...


Reportáž

Chropyně až v penaltové loterii vyhrála v Jaroslavicích


Do Jaroslavic zavítali fotbalisté Chropyně, kteří v posledních zápasech prokazovali zlepšenou formu. V cestě jim stál domácí celek, který v minulém kole zaskočil favorizovanou Mladcovou a přivezl si odsud dva body. Hosté se ujali vedení v Jaroslavicích už po deseti minutách hry, domácí dokázali srovnat Fajgarou těsně před odchodem do šaten. Ve druhém poločasu už branka nepadla ani na jedné straně. Při penaltách byli úspěšnější hosté a berou bonusový bod navíc.


Reportáž

Příluky vezou ze zlínského derby v Loukách výhru na penalty


Malé zlínské derby bylo k vidění na hřišti v Loukách, které v tomto období nepůsobí zcela ideálním povrchem. Příluky v posledním kole ztratily v závěrečným minutách body v místním derby s Lužkovicemi a tak chtěly zabojovat právě v Loukách. Domácí celek, se stejně jako hosté, zatím výsledkově trápí a tak se dal očekávat poměrně vyrovnaný duel. Louky poslal velmi brzy do vedení kanonýr Petr Janča, hosté však srovnali v závěru prvního dějsví. Ve druhém poločasu už diváci branku neviděli. V penaltové loterii se štěstí usmálo na hostující hráče.


Reportáž

Bystřice pod Hostýnem zvládla roli favorita a porazila poslední Boršice


Do Bystřice pod Hostýnem přijely v sobotu Boršice a utkání mělo být podle papírových předpokladů jasnou záležitostí domácího týmu. Hosté však celých čtyřicet minut drželi čisté konto a domácí útočníci se nemohli prosadit. Vysvobození přinesla až penalta, kterou Vasiljev proměnil. Ve druhé půli se hosté snažili o vyrovnání, domácí ale přidali druhou uklidňující trefu. V závěru se prosadil Juráň a domácí si tak do tabulky připisují další tři body a Boršice zůstávají stále přikovány u dna tabulky.


Reportáž

Slovenský legionář Peter Stratený rozhodl o výhře Nevšové v Juřince


Nováček po porážce v derby s Brumovem zajížděl do Juřinky u Valašského Meziříčí. Hosté chtěli odčinit domácí porážku, ale v cestě jim stál snaživý celek Juřinky. V prvním dějství byl již po dvaceti minutách hry vyloučen domácím brankář Nosálek. Nevšová přesilovku využila, ale ve druhém poločasu se musela strachovat o výsledek. Poměr hráčů na hřišti se totiž srovnal po vyloučení Řiháčka. V dramatické koncovce Nevšovjané nakonec těsnou výhru uhájili.


Reportáž

Nováček ze Skaštic v sobotním odpoledni loupil v Morkovicích


Hanácké derby se hrálo v sobotu v Morkovicích, zavítaly zde Skaštice, které chtěly zlomit nepříznivou venkovní bilanci. Domácí celek v posledních dvou deuelech s Nevšovou resp. s Holešovem přišel o všechny tři body v závěrečných minutách, což na psychice morkovickým určitě nepřidalo. Skaštice se navíc ukázaly jako velmi vyspělý soupeř a po dvaceti minutách šly do vedení. Klíčovým momentem utkání byl Konečníkův gól do šatny a hosté již vedli o dvě branky. Ve druhém dějství přidal Bubla třetí trefu a bylo vymalováno.


Celkový počet článků: 1341