Redaktor: Petr Koseček


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 19.08.2019 17:22 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 19.08.2019 16:48 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Divize E, 2019-2020

 Divize E
19.08.2019 16:20 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Jaroslavice si přivezly z Chropyně tři body


Hosté z Jaroslavic v úvodním kole udolali v derby Louky, zatímco Chropyně padla v Lužkovicích. V první půli se nemohli domácí střelecky prosadit a navíc  inkasovali již po osmi minutách z kopačky Zikmunda. Brankář Žbel uzamčel jaroslavickou svatyni i ve druhém dějství a definitivní pojistku dal výsledku v samotném závěru Horňák.


Reportáž

Slavkov pod Hostýnem po roce znovu loupil v Loukách


Okřídlené rčení "do roka a do dne", mohlo platit i v dalším souboji fotbalistů z Louk a Slavkova pod Hostýnem. Hosté zde v posledním duelu vyhráli 7:1 a na svého soupeře si věřili. Po půli vedl tým z pod Hostýna o dvě branky, kdy se střelecky prosadil Ponížil. Domácí snížili kanonýrem Jančou, hosté ale dali v závěru výsledku definitivní podobu.


Reportáž

Otrokovický Baťov si doma poradil s Provodovem

18.08.2019 19:21 Zlínský | Krajský přebor 11

Na umělou trávu na otrokovickém Baťově zavítali borci z Provodova a po první půli prohrávali o jednu branku. Po příchodu ze šaten přidali domácí druhou branku a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně a dokázali vyrovnat. Domácí ale přeci jen dokázali strhnout výhru na svoji stranu.


Reportáž

Nedašovský Michal Lorenc rozhodl duel s Napajedly

18.08.2019 19:15 Zlínský | Krajský přebor 11

Na premiéru Nedašova v Krajském přeboru se přišlo podívat 360 natěšených fanoušků, kteří se nakonec dočkali výhry domácího týmu. Ten vedl po půli brankou Michala Lorence. Stejný hráč přidal v závěru svoji druhou trefu. Hostím se brankáře Solaře překonat nepodařilo a tak všechny body zůstaly na Valašsku.


Reportáž

V olomouckém derby se z výhry radovala posílená HFK

18.08.2019 19:00 Divize E 11

Olomoucké derby bylo vidění v Nových Sadech, kam zavítalo nedaleké holické HFK. Hosté se před podzimní částí hodně posílili a na jejich výkonu to bylo znát. Holičtí o své výhře rozhodli již v prvním dějství, kdy se jim podařilo vstřelit tři branky. Domácí ve druhém poločasu výsledek pouze korigovali.


Reportáž

Nováček z Brumova dokázal uhrát bezbrankovou remízu ve Strání

18.08.2019 18:52 Divize E 11

Fotbalisté ze Strání hostili hráče z Brumova a v paměti měli určitě vysokou výhru z MOL cupu v poměru 4:0. Hosté se však z této prohry náležitě poučili a po velmi dobrém taktickém výkonu  uhájili bezbrankovou remízu. Výborný výkon podal brankář Brumova Pavel Vaculík, který dokázal udržet čisté konto.


Reportáž

Kozlovice dokázaly vyhrát ve Všechovicích

18.08.2019 18:46 Divize E 11

Tři sta fanoušků sledovalo premiéru Všechovic v divizní skupině E. V souboji s Kozlovicemi však byli mírným favoritem hostující hráči. V prvním poločasu se diváci branky nedočkali. Utkání nakonec rozhodl dvacet minut před koncem hostující Schlehr.


Reportáž

Rezerva Holešova rozstřílela v derby hulínskou Admiru


Místní derby bylo k vidění ve Všetulích, kde se představila Admira Hulín. Rezerva Holešova nastoupila do utkání posílena o několik fluktuantů z A týmu a na hřišti to bylo znát. K neudržení byl především Gerát, který zaznamel pět branek. Nakonec se urodil hokejový výsledek a diváci viděli deset branek.


Reportáž

Kvasice vyhrály i druhé utkání, tentokrát udolaly Boršice

18.08.2019 18:18 Zlínský | Krajský přebor 12

Nováček z Kvasic skvěle zahájil své účinkování v Krajském přeboru. Po výhře v Napajedlích tentokrát Hanáci udolali Boršice. V prvním poločasu byly k vidění dvě branky, za domácí se trefil Vojtášek, za hosty srovnal Ohnutek. Jako správný žolík se pak předvedl střídající Majkrič, který v 72. minutě zápas rozhodl.


Reportáž

Štítná nad Vláří přišla v závěru o výhru s Bystřicí pod Hostýnem

18.08.2019 10:46 Zlínský | Krajský přebor 11

Fotbalisté Štítné nad Vláří hostili posílený celek z Bystřice pod Hostýnem. V prvním dějství viděli diváci dvě branky, po jedné na každé straně. Ve druhé půli domácí sahali po výhře, ale tu jim vzal  tři minuty před koncem Jakub Juráň. V penaltách se usmálo štěstí na hostující tým, který tak bere bod navíc.


Reportáž

Holešov si v domácím prostředí poradil s Nevšovou

18.08.2019 10:41 Zlínský | Krajský přebor 11

Holešov v úvodním kole dokázal vyhrát v Morkovicích a tak si věřil i na Nevšovou. První půle patřila domácímu Horákovi, který se dokázal hned dvakrát střelecky prosadit. Hosté ve druhém dějství přidali a snížili kanonýrem Tomšů. Poslední slovo však měl domácí Roubalík, který dal výsledku definitivní podobu.


Reportáž

Slušovice přišly s Morkovicemi o dvoubrankové vedení

18.08.2019 10:37 Zlínský | Krajský přebor 10

Nováček ze Slušovic hostil tým z Morkovic a svého zkušenějšího soupeře se vůbec nezalekl. Domácím vyšel skvěle úvod utkání a po patnácti minutách vedl po brankách Kvasnici již 2:0. Hosté do půle z penalty snížili. Ve druhé půli Morkovice srovnaly a dařilo se jim i v penaltové loterii.


Reportáž

Luhačovice nasázaly Velkým Karlovicím půltucet branek

18.08.2019 10:29 Zlínský | Krajský přebor 12

Fotbalisté z největšího moravského lázeňského města zajížděli ke svému duelu do Velkých Karlovic- Karolinky. Domácí tým zatím hledá svoji dobrou loňskou formu a Luhačovice byly tentokrát na jeho síly. Hosté o své výhře rozhodli již v prvním dějství, kdy dokázali vstřelit čtyři branky. Dvakrát se znovu prosadila ukrajinská posila Bykhovskyi.


Reportáž

Rezerva Luhačovic dokázala otočit duel v Tečovicích


Rezerva Luhačovic se představila na hřišti tečovického Bivije a než se zde rozkoukala, tak prohrávala o dvě branky. Hosté ale nesložili zbraně a ve druhém dějství výsledek otočili. Hned dvakrát se trefila nová akvizice Zapletal a rozhodujíci branku vsítil v poslední minutě Piják.


Celkový počet článků: 1810