Redaktor: Petr Koseček


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 13.11.2019 19:02 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 13.11.2019 18:23 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 1.kolo Zlínský | Krajský přebor - Určitě jsme měli vyšší ambice, než se krčit ve spodní části tabulky, říká kanonýr slušovického klubu Patrik Kvasnica

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 07.11.2019 17:52 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Nováček z Nedašova doma skolil Nevšovou

03.11.2019 16:19 Zlínský | Krajský přebor 10

V Nedašově se hrálo valašské derby a přišlo se na něj podívat 350 diváků. Hosté z Nevšové jsou zatím jen stínem mužstva z loňské sezony a domácí toho dokázali náležitě využít. Nedašov dal v závěru první půle dvě slepené branky. Ve druhém dějství domácí přidali z penalty třetí trefu a přikovali tak Nevšovou po podzimu na poslední příčku.


Reportáž

Kostelecký kanonýr Radek Novotný rozhodl v závěru duel s Lužkovicemi


Nováček z Kostelce u Zlína hostil celek z Lužkovic, který se na podzim hodně výsledkově trápí. Naopak domácí tým má za sebou řadu dobrých zápasů a věřil si i na hosty z nedalekých Lužkovic. V prvním dějství se fanoušci branky nedočkali. Domácí celek ve druhé půli šel do vedení, hosté dokázali srovnat. Rozuzlení duelu přišlo dvě minuty před koncem, kdy kostelecký kanonýr Radek Novotný zápas rozhodl.


Reportáž

Veselá udolala Slavkov pd Hostýnem


Na Veselé se v nedělním odpoledni představil celek ze Slavkova pod Hostýnem. Domácím zatím nevychází podzimní část podle představ a proti týmu z pod Hostýna chtěli bodovat naplno. Začátek utkání se nesl ve znamení divoké přestřelky a po dvaceti mnutách padly hned tři branky. Ve druhé půli si domácí hlídali cennou výhru, hostím byl navíc vyloučen Šimčík.


Reportáž

Rezerva Luhačovic veze dva body ze Všetul


Ve Všetulích, kde hraje své duely holešovská rezerva, se představil rezervní tým Luhačovic. Oba celky postavily několik fluktuantů, kteří se utkali v sobotním souboji A týmů. Hosté po půli vedli o dvě branky. Domácí dokázali snížit na jednobrankový rozdíl. Pět minut před koncem se jim dokonce podařilo vyrovnat po vlastní brance hostí. Na penalty se pak více dařilo Luhačovjanům.


Reportáž

Louky si v domácím duelu s Chropyní připsaly dva body


Louky hostily v sobotu tým z Chropyně, za který opět nastoupil bývalý ligista Tomáš Josl. Domácí se svého soupeře nezalekli a a čtvrthodině hry je poslal kanonýr Janča do vedení. Hosté těsně před odchodem do šatny srovnali Vaňharou. Ve druhém dějství se už diváci branky nedočkali. V penaltové loterii se více dařilo domácím.


Reportáž

Malenovice si vyšláply na Březnici a vyhrály v penaltové loterii


Do Malenovic přijel v sobotu celek z Březnice, kterému v závěru podzimu trochu došel dech. Domácí tým se pohybuje naopak v sestupových vodách a každý bod potřebuje jako sůl. Duel s Březnicí domácí rozehráli výborně a již po šesti minutách vedli po brance Tormy. Malenovice držely výhru až do samotného závěru, hosté ale dokázali Teplým vyrovnat. Na penalty pak vyhráli domácí hráči.


Reportáž

Mladcová skolila hulínskou Admiru a je půlmistrem


Šlágr kola byl k vidění v sobotu na Mladcové, kdo si to domácí celek rozdal s hulínskou Admirou v přímém souboji o podzimního půlmistra. V prvním dějství se stovka diváků nakonec branky nedočkala. Ve druhém poločasu se dokázali domácí hned třikrát střelecky prosadit, hosté dvacet minut před koncem výsledek jen korigovali.


Reportáž

Boršice dokázaly ve druhé půli otočit duel ve Velkých Karlovicích

03.11.2019 11:28 Zlínský | Krajský přebor 10

Slovácké Boršice se v sobotu představily na Valašsku ve Velkých Karlovicích. V prvním dějství ale tahali hosté za kratší konec, domácí po půli vedli o jednu branku. Ve druhém poločasu ale hosté dokázali výsledek třemi brankami náležitě otočit a odvážejí si všechny tři body.


Reportáž

Střídající Brauner zachránil Napajedlům v poslední minutě body v Provodově

03.11.2019 10:30 Zlínský | Krajský přebor 10

Na Provodov přijel nováček z Napajedel, který se v podzimní části prezentuje výbornými výsledky. Domácí tým prošel herní krizí a po doplnění kádru znovu boduje. První poločas vyzněl lépe pro domácí a Velev je poslal do dvoubrankového vedení. Hosté však nesložili zbraně a dokázali nejprve snížit. Střídající Brauner zachránil Napajedlům v poslední minutě body a na penalty vyhráli hosté.


Reportáž

Štítná nad Vláří šokovala lídra tabulky z Kvasic

03.11.2019 10:17 Zlínský | Krajský přebor 10

Do Štítné nad Vláří zavítal vedoucí celek tabulky z Kvasic a byl v souboji s domácím týmem jasným favoritem. Štítenský trenér Pavel Prešnajder však své svěřence skvěle namotivoval, neboť v Kvasicích před časem působil. Domácí poprvé udeřili po hodině hry. O čtyři minuty později připsali druhou trefu a dokráčeli tak k překvapivé výhře.


Reportáž

Slušovický Patrik Kvasnica rozhodl duel s Bystřicí pod Hostýnem

03.11.2019 09:57 Zlínský | Krajský přebor 10

Nováček ze Slušovic chtěl v posledním podzimním kole proti Bystřici pod Hostýnem bodovat naplno a nakonec se mu to i podařilo. O důležité výhře rozhodl domácí kanonýr Patrik Kvasnica již v prvním dějství. Hubenou výhru nakonec domácí uhájili až do závěrečného hvizdu.


Reportáž

Luhačovicím vychytal v Holešově dva body brankář Michal Švec

03.11.2019 09:39 Zlínský | Krajský přebor 10

Souboj dvou týmů z čela tabulky byl k vidění v sobotu na holešovské Střelnici, kam zavítali hráči z největších moravských lázní Luhačovic. Začátek vyšel lépe domácím a ti se radovali již po deseti minutách. Hosté srovnali po hodině hry. V penaltách vychytal v Holešově dva body hostím brankář Michal Švec


Celkový počet článků: 2066