Redaktor: Petr Koseček


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

17.04.2019 17:07 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat Pavel Fusek, příznivec klubu z Juřinky. Jeho tipy najdete níže.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

17.04.2019 17:01 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat Jan Martinec, příznivec klubu ze Slavkova pod Hostýnem. Jeho tipy najdete níže.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 15.04.2019 18:29 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 15.04.2019 18:17 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Boršice v záchranářském duelu porazily Juřinku


Zápas o šest bodů byl k vidění v Boršicích, kam přijeli fotbalisté z valašské Juřinky. Na dvě stovky platících diváků vidělo nakonec sedm branek a výhru domácího celku. Boršice si vypracovaly v prvním dějství dvoubrankový náskok. Ve druhém poločasu si domácí cennou výhru pohlídali a připsali si cenné tři body. Boršičané se navíc dokázali po dlouhé době odpoutat z poslední příčky.


Reportáž

Brumov dokázal v Ostrožské Lhotě porazit Hluk


Fotbalisté Hluku hrají svá utkání v Ostrožské Lhotě a tentokrát přivítali fotbalisty z Brumova. Těm se na jaře příliš nedaří a poztráceli již několik bodů. Domácí celek má naopak dobré výsledky, ale tentokrát na Valachy nestačil. Hosty poslala po půlhodině hry do vedení nová akvizice Lukáš Křivánek. Ve druhém poločasu Brumov přidal druhou trefu z kopačky Vlčka a bere po dlouhé době tři body.


Reportáž

Nevšová v domácím prostředí podlehla Morkovicím až v penaltové loterii


Z nevšovského nováčka se na jaře pomaličku stává remízový král, neboť i v duelu s Morkovicemi se o bodu navíc muselo rozhodnout až v penaltové loterii. Hanákům patřil v Nevšové první poločas a mladíček Knap je poslal do vedení. Domácí ve druhé půli srovnali kanonýrem Tomšů. Hosté ale opět šli do vedení, ale Tomšů v nastaveném čase srovnal. Na penalty vyhráli hosté 5:4.


Reportáž

Příluky zvládly duel se Slavkovem pod Hostýnem na jedničku


Slavkov pod Hostýnem zavítal na příluckou Cecilku a chtěl zde ukončit šňůru nepovedených utkání. Hosté šli také brzy do vedení Ponížilem, ale domácí tým stačil ještě do půle otočit nepříznivý vývoj utkání. Střelcem obou branek byl Frolek. Slavkovjané se pak snažili srovnat stav utkání, ale po hodině hry je potrestal Pinkas třetí brankou a hosté nakonec odjíždějí pod Hostýn s prázdnou.


Reportáž

Hulínská Admira potvrdila s Malenovicemi dobrou formu


Do Hulína zavítali v nedělním odpoledni fotbalisté z Malenovic. Favoritem duelu ale byli domácí borci, ti v posledním kole vyprášili kožich Veselé. Na branky si museli diváci v Hulíně počkat až do závěru prvního dějství, kdy se domácí celek dokázal dvakrát střelecky prosadit. Hosté se pak snažili o zkorigování výsledku, nahrálo jim i vyloučení domácího Motala. Hanáci ale drama nedopustili a v závěru pečetili výhru třetí trefou.


Reportáž

Chropyně si na domácí půdě poradila s Lužkovicemi


Chropyně hostila na svém pažitu fotbalisty z Lužkovic a utkání nemělo vyloženého favorita. Ráz zápasu však dala rychlá branka domácích již ve čtvrté minutě. To se prosadil kanonýr jarní části v chropyňských barvách Richard Podaný. Hosté se poté snažili o vyrovnání, nedali dokonce dva pokutové kopy. Domácí za to z pokutového kopu zvýšili na dvoubrankový rozdíl a tříbodovou výhru si už pohlídali.


Reportáž

Holešovský Šuba hattrickem sestřelil Veselou


Rezerva Holešova hostila na hřišti ve Všetulích Veselou, která v minulém kole schytala v domácím prostředí nečekaný debakl od hulínské Admiry. Holešovu vyšel náramně první poločas, kdy dokázal Veselanům nasázet čtyři branky a Šuba dokonce za půli zkompletoval hattrick. Ve druhém dějství se utkání jen dohrávalo a diváci ještě viděli po jedné brance na každé straně.


Reportáž

Jaroslavice přišly o tři body s Loukami až v samotném závěru


Do Jaroslavic zamířili v sobotním odpoledni fotbalisté z nedalekých Louk a chtěli si domů odvézt nějaký bodík. Navíc se jim vrátil do sestavy kanonýr Petr Janča a na hřišti to bylo znát. Domácí celek šel do kabin s jednobrankovým náskokem. Hosté ve druhém dějství srovnali, domácí se znovu dostali do vedení. Ani to jim však na tři body nestačilo a Louky v závěru srovnaly. V dlouho trvající penaltové loterii získali bod navíc domácí.


Reportáž

Tečovický Bivoj si vyšlápl na lídra tabulky z Fryštáku


Šlágr kola byl k vidění v chledném sobotním počasí na hřišti tečovického Bivoje, kam zavítali hráči vedoucího týmu tabulky z Fryštáku. V prvním dějství se prokřehlí fanošci branky nedočkali. Ve druhém poločasu se jako první dostali ke slovu hosté a Skalička je poslal do vedení. Domácí ale zabojovali a v samotném závěru srovnali Chovancem. Na penalty se váce dařilo domácím a berou bod navíc.


Reportáž

Skaštice nasázely otrokovickému Baťovu půltucet branek


Skaštice odehrály zápas proti otrokovickému Baťovu v chropyňském azylu a ve městě krále Ječmínku znovu předvedly ofenzívní smršť. O své vysoké výhře rozhodli domácí fotbalisté již do poločasu, kdy vstřelili tři branky. Ve druhém dějství domácí pokračovali v aktivní hře a přidali další branky, zdecimovaným hostím se jen podařilo vstřelit čestný úspěch.


Reportáž

Luhačovice si vezou z Bystřice pod Hostýnem tři body


Hráči z lázeňského města se představili v Bystřici pod Hostýnem a chtěli zde napravit ztracené body z posledního duelu s Provodovem. Domácí celek si přivezl z valašské Juřinky také pouze jeden bod. Hosté se dostali v Bystřici pod Hostýnem v závěru první půle do vedení. Ve druhé dějství přidali Luhačovjané další dvě branky a odvážejí si domů tři body.


Reportáž

Provodovský Tomáš Ulman dvěmi trefami rozhodl o výhře nad Štítnou nad Vláří


Na Provodově se představili fotbalisté ze Štítné nad Vláří, kteří v minulém kole v domácím prostředí utrpěli krutou porážku od Skaštic. Provodov dokázal vyhrát v derby na půdě lídra tabulky z Luhačovic a Štítná nad Vláří pro něj neměla být větší překážkou. Opak byl však pravdou, domácí se na výhru hodně nadřeli a o třech bodech rozhodly dva přesné zásahy Tomáše Ulmana.


Reportáž

Holešov v domácím prostředí udolal Velké Karlovice až v penaltové loterii


Na holešovskou Střelnici zavítali fotbalisté z Velkých Karlovic, kteří v minulém kole doma zdolaly na penalty nováčka z Nevšové. Domácí Holešov se na jaře zatím výsledkově a především střelecky trápí. A bylo tomu i tak v sobotním utkání, kdy se prokřehlí diváci branky nedočkali. Zakřičet gól si tak mohli až při penaltách, který vyšly lépe domácímu celku.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Zlínský | Krajský přebor - Odchovance vizovického fotbalu Jana Fuksu brzdí v barvách Nevšové obnovená zranění

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 11.04.2019 16:52 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celkový počet článků: 1567