Redaktor: Petr Koseček


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Zlínský | Krajský přebor - Skaštický fotbalista Ondřej Zavadil je odchovancem Chropyně a myslí si, že ani v Divizi nebudou hrát Skaštice druhé housle

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 21.06.2019 15:32 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B - S našim trenérem Luďkem Lošťákem jsem nejspíš svázán pupeční šňůrou, směje se fotbalista FK Mladcová Petr Votava

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 20.06.2019 19:07 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

 Zlínský | Krajský přebor
Zlínský 19.06.2019 15:58 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 19.06.2019 15:27 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Nevšová v posledním utkání schytala od Skaštic debakl


Poslední utkání v této sezóně na nevšovském hřišti bylo odvetou za finálové utkání Poháru KFS, který překvapivě vyhrála Nevšová. Hosté ze Skaštic nakonec domácím vrátili prohru i s úroky a vyprovodili Nevšovjany pěkným debaklem. V souboji dvou nejlepších střelců soutěže měl navrh skaštický Zdeněk Konečník, který zkompletoval hattrick.


Reportáž

Kanonýr Louk Petr Janča rozhodl derby s Malenovicemi


Místní derby se hrálo v Loukách, kam zavítali borci z nedalekých Malenovic. Hosté přijeli již bez brankáře Adama Juráně, který v minulém utkání ukončil svoji dlouhou kariéru. Domácí tým potřeboval ještě uhrát nějaké body, poněvadž stále není jisté, kolik týmů bude sestupovat. A to se mu i podařilo, když dvacet minut před koncem vstřelil domácí kanonýr Petr Janča vítěznou branku.


Reportáž

FOTO: Jaroslavice udolaly Veselou až v penaltové loterii


V posledním utkání této sezony přivítaly Jaroslavice na svém hřišti fotbalisty z Veselé. Utkání nemělo favorita a očekával se vyrovnaný souboj, což se nakonec i vyplnilo. V prvním dějství padlo po jedné brance na každé straně. Ve druhém poločasu poslal Dlouhý Veselou do vedení, osm minut před koncem srovnal Žárský. Na penalty se více dařilo domácím hráčům.


Reportáž

Příluky si doma poradily se sestupujícím Kostelcem u Holešova


Příluky hostily na svém hřišti fotbalisty z Kostelce u Holešova, kteří letos 1. B třídu opouštějí. Také domácí tým neměl jarní výsledky ideální, přesto byl v souboji s Hanáky favoritem. Příluky vedly po půli o dvě branky. Ve druhém dějství přidali domácí další branky, hosté ale v závěrečném finiši dali ještě dva góly, na body to však nestačilo.


Reportáž

Fryšták si veze tříbodovou výhru z Chropyně


První tým  tabulky 1. B třídy skupiny B z Fryštáku zavítal tentokrát do Chropyně. Na perfektně připraveném hřišti jej čekal domácí celek, který s favoritem držel bezbrankový stav až do 40. minuty. Stejný scénář měl i druhý poločas, kdy hosté přidali pojišťovací trefu kanonýrem Vavrušou až v samotném závěru utkání.


Reportáž

FOTO: Hulínská Admira využila přesilovku po vyloučení tečovického Shejbala


Hulínská Admira přivítala na svém hřišti fotbalisty z Tečovic a očekával se poměrně vyrovnaný souboj. Domácím hráčům vyšel skvěle vstup do utkání a už ve čtvrté minutě vedli po brance Tabary. Hosté po přestávce srovnali, ale přišli také o vyloučené Shejbala. Admira přesilovku využila, kdy Barták vsítil vítěznou branku.


Reportáž

Hrdinou penaltového rozstřelu v Lužkovicích byl brankář Jenček


V tropickém vedru nastoupili proti sobě fotbalisté Lužkovic a Slavkova pod Hostýnem. Hosté ještě nemají jistotu záchrany a stále musí čekat, jak se bude vyvíjet sestupová politika v dalších soutěžích na Zlínsku. Velké horko ovlivnilo i slabší návštěvu, kdy diváci dali přednost raději koupání. Branka v utkání nakonec nepadla, v penaltách pak kraloval lužkovický brankář Jenček.


Reportáž

Mladcová potvrdila v duelu s Holešovem dobrou jarní formu


Holešovská rezerva se představila v sobotu na Mladcové, kde ji čekal druhý tým tabulky. Domácí hrají v jarní části ve velmi dobré formě a mohli se o tom přesvědčit i hráči holešovské rezervy. Domácí první půli vyhráli o dvě branky. Ve druhé půli přidali fotbalisté Mladcové další dvě branky, hosté korigovali výsledek až v samotném závěru.


Reportáž

Bystřice pod Hostýnem udolala Velké Karlovice až po penaltách


Do Bystřice pod Hostýnem zavítali fotbalisté z Velkých Karlovic. Do hlediště přišlo 130 diváků a ti se nakonec branky v základní hrací době nedočkali. Oba brankáři - domácí Juřík a hostující Bil byli velmi pozorní, navíc obrany obou celků fungovaly spolehlivě. Bonusový bod navíc z penaltového rozstřelu pak získal domácí tým.


Reportáž

Brumov si otevřel v Juřince střelnici


Fotbalisté z Juřinky již před zápasem věděli, že je čeká sestup do 1. A třídy, neboť Boršice v pátečním duelu vyhrály s otrokovickým Baťovem. Hosté z Brumova tak byli v utkání jasným favoritem a svoji roli splnili do puntíku. Půltucet branek si Valaši rozdělili do obou poločasů rovným dílem a Juřince na rozloučenou z KP uštědřili pěkný debakl.


Reportáž

Holešov si dal na Provodově dvě vlastní branky a odjíždí s prázdnou


Provodov hostil v závěrečném  kole tým z Holešova a chtěl si napravit reputaci z posledního nepovedeného utkání s Brumovem. To se mu nakonec i podařilo, neboť hosté z Holešova již po půli prohrávali o dvě branky. Ve druhém dějství padly další čtyři góly. Za zmínku stojí, že hosté si v utkání vstřelili dvě vlasní branky.


Reportáž

Luhačovice udolaly Morkovice až v penaltové loterii


Luhačovice hostily v posledním kole celek z Morkovic, který má na jaře celkem solidní formu a potvrdil to i v lázeňském městě. První poločas patřil domácímu týmu, které poslal M. Pavlíček do vedení. Hosté ve druhém poločasu dokázali srovnat Tesařem. O bodu navíc rozhodly penalty a v těch si více dařilo domácím fotbalistům.


Celkový počet článků: 1748