14.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Velké Karlovice se rozešly s Nedašovem smírně

6

Do Velkých Karlovic zavítali fotbalisté z Nedašova. Domácí tým se již připravuje na 1. A třídu a dává šanci některým mladíkům. V prvním dějství  diváci branku neviděli. Ve druhém poločasu se diváci branek již dočkali a viděli po jedné na každé straně.

V první půli branka nepadla

Domácí tým v posledním utkání této sezony dal v sestavě opět několika nadějným mladíkům, kteří budou v příští sezoně hrát za Velké Karlovice 1.A třídu. Mužstvo navíc přebírá trenér Gajdoš, který působil u místních dorostenců. Samotný zápas s Nedašovem přinesl bezstarostný fotbal. Domácí tým je už smířen se svým osudem a hosté v minulém kole slavili záchranu v soutěži. V první půli vcelku poklidného duelu branka nepadla. Druhý poločas přinel první branku, kterou vstřellil domácí Karlík. Karlovjané navíc needali Píškem penaltu. Hosté deset minut před koncem srovnali na 1:1 a odváží si jeden bod.

Ve druhé půli padlo po jedné brance

David Solař, brankář Nedašova: „bylo znát, že se potkala ze spodních pater tabulky a navíc se už o nic nehrálo. Fotbalové krásy duel příliš nepřinesl. I přesto jsme byli na hřišti lepším mužstvem, který měl míč více pod kontrolou. Bohužel jsme inkasovali jako první a museli dotahovat, což se nám povedlo. Pět minut před koncem domácí neproměnili pokutový kop, i proto skončil duel dělbou bodů. Se sezonou jsme spokojení, podařil se nám splnit cíl – záchrana v soutěži.“

TJ Nedašov
facebook Nedašova: Remízovým utkáním ve Velkých Karlovicích končíme úspěšnou záchranou v Krajském přeboru. Děkujeme za Vaši podporu, těšíme se na další sezónu!