EXPERT TIP - 12.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

16.10.2018 00:30 0
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

15.10.2018 18:27 0

Jedenácté kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče jedenáctého dějství. Hlasovat můžete do středy 17. října 2018.

Reportáž

Holešov vydřel výhru v Boršicích až z penalty v nastaveném času

14.10.2018 17:32 Zlínský | Krajský přebor 10

Do Boršic zavítali fotbalisté z Holešova a byli v duelu s posledním celkem tabulky jasným favoritem. Domácím se však vrátil do sestavy vykartovaný Filipský a zkušený středopolař přinesl patřičné oživení do hry boršického týmu. V první půli tak překvapivě tahali za kratší konec holešovští fotbalisté a prohráli ji o jedinou branku. Ve druhém dějství se podařilo hostím rychle srovnat. Remízový stav vydržel až do nastavení, v něm sudí Zicháček nařídil penaltu a hostující Křenek z ní vystřelil Holešovu tři body.

Reportáž

Slovácký Hluk v Ostrožské Lhotě udolal Nevšovou až v penaltové loterii

14.10.2018 17:28 Zlínský | Krajský přebor 10

Hlucký Spartak stále opravuje svůj sportovní areál a tak duel s nováčkem z Nevšové znovu odehrál ve svém azylu v Ostrožské Lhotě. Nevšovjané přijeli na Slovácko namlsáni desetibrankovým přídělem do sítě Boršic a věřili si i na Hluk. Po první půli také odcházeli Nevšovjané do kabin spokojenější a vedli po brance Svati Beňa. Domácí ale ve druhém poločasu rychle vyrovnali Dohnalem a začínalo se prakticky od nuly. Do konce utkání ale už branka nepadla a v penaltové loterii se více dařilo domácím.

Reportáž

Zdeněk Konečník rozhodl v 90. minutě z penalty o výhře Skaštic v Bystřici p/H

14.10.2018 08:40 Zlínský | Krajský přebor 10

V Bystřici pod Hostýnem bylo v sobotu odpoledne k vidění kroměřížské derby a zavítal zde nováček Krajského přeboru ze Skaštic. Ten je opravdovou štikou soutěže a válcuje jednoho favorita za druhým a především v domácím prostředí svým soupeřům naděluje nevídané příděly. V Bystřice pod Hostýnem se ale očekával vyrovnaný souboj, což se nakonec vyplnilo do puntíku. Na branku si tak diváci museli počkat až do závěrečných minut, kdy se kopala penalta a tu proměnil hostující Zdeněk Konečník.

Reportáž

Otrokovický Baťov vydřel v Juřince v penaltách bonusový bod navíc

14.10.2018 08:39 Zlínský | Krajský přebor 10

Do valašské Juřinky přicestovali fotbalisté z otrokovického Baťova a byli v tomto duelu papírovým favoritem, neboť v posledním utkání dokázali přehrát exdivizní Brumov. Domácím se příliš nedařilo v záchranářském duelu ve Štítné nad Vláří, odkud odjeli s prázdnou. Začátek utkání v Juřince byl jako na houpačce a oba týmy se přetahovaly o vedení. Stejný scénář měla i druhá půle a nakonec se urodil remízový výsledek. V penaltové loterii se štěstí přiklonilo na stranu hostí.

Reportáž

Morkovice na domácím hřišti přetlačily FC RAK Provodov

14.10.2018 08:37 Zlínský | Krajský přebor 10

Za krásného slunečného podzimního počasí se hrálo v sobotu v Morkovicích utkání mezi domácím týmem a hosty z Provodova. Utkání nemělo vyloženého favorita a spíše se čekalo, kdo udělá více chyb v defenzívě. Tu první udělali hosté a bývalý hráč třetiligového Hulína Vlastimil Barcuch si dal vlastní branku. Hosté ve druhé půli srovnali Velevem krok, ale jejich vyrovnání mělo jepičí život, neboť po minutě domácí znovu vedli. Třetí trefu přidal Tesař a v dramatické koncovce ještě padlo po jedné brance na každé straně.

Reportáž

Štítná nad Vláří šokovala v derby Luhačovice a veze výhru na penalty

Místní derby bylo k vidění v sobotním dopoledni na luhačovickém hřišti, kam zavítali fotbalisté ze Štítné nad Vláří. Čekalo se, co s domácím týmem udělá překvapivě vysoká porážka ve Skašticích, nakonec se domácí tým nedokázal za devadesát minut střelecky prosadit. Svěřenci trenéra Pavla Prešnajdera však předvedli, že jejich výkonost má stoupající tendenci a nakonec brankář Marcaník uhájil čisté konto. V penaltové loterii se více dařilo hostím ze Štítné nad Vláří, kteří tak berou cenný bod navíc.

Reportáž

Brumov si v domácím prostředí poradil s Velkými Karlovicemi+Karolinkou

Utkání mezi Brumovem a Velkými Karlovicemi+Karolinkou se hrálo na brumovském stadionu netradičně již v sobotním dopoledni. Domácí celek se chtěl svým fanouškům revanšovat za výpadek v Otrokovicích a nakonec se mu to i povedlo dokonale. V prvním dějství měli domácí navrch a ovládli ji po brance Patrika Naňáka. Po hodině hry přidal druhou trefu Tomáš Kolouch a hosté v okleštěné sestavě neměli síly na zvrat v utkání. V závěru dal definitivní pojistku výsledku domácí Vlček.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 10.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019 - Skaštický Jan Gojš fotbalově vyrostl ve Zlíně a je dokonce synem ředitele zlínského klubu

Zlínský 12.10.2018 15:28 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

11.10.2018 15:38 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Jedenácté kolo se nám rozhodl natipovat Roman Mojžíš, příznivec klubu z Luhačovic. Jeho tipy najdete níže.

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Zažili jste někdy remízu 8:8? A návštěvu 600 diváků v I.B třídě?

09.10.2018 22:34 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Tipujte s fotbalunas.cz na výsledky dalšího kola

09.10.2018 17:18 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA - 10.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

08.10.2018 18:41 0

Desáté kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče desátého dějství. Hlasovat můžete do středy 10. října 2018.

Zuřivý trenér, hození míče do obličeje a nakonec napadení hlavního sudího jeho asistentem

07.10.2018 20:08 0

Mělo jít o obyčejné utkání III. třídy opkresu Olomouc. Sokol Bouzov - Sokol Pňovice. Pňovice bojují o čelo, zatímco Bouzov se krčí na spodku tabulky, takže se čekal hostující nápor a lehká cesta za body. Zápas byl ale vyrovnaný. A také velmi nervózní. A nakonec se vůbec nedohrálo. Co se stalo?

Reportáž

Štítná nad Vláří zvládla na jedničku záchranářský duel s Juřinkou

07.10.2018 17:20 Zlínský | Krajský přebor 10

Do Štítné nad Vláří zavítali fotbalisté z valašské Juřinky a hrálo se de facto o šest bodů, neboť oba týmy se pohybují ve spodních patrech tabulky Krajského přeboru. Začátek utkání vyšel lépe štítenským fotbalistům, které po dvaceti minutách poslal do vedení brumovský odchovanec Simon Smolka. Domácí celek vyhrál první půli o jedinou branku. Ve druhém poločasu se Juřinka snažila o vyrovnání, ale brankář Marcaník byl pozorný. Deset minut před koncem pečetil cennou výhru Štítné nad Vláří mladičký Jan Spáčil.

Reportáž

Nevšová načepovala Boršicím desítku, kanonýr Tomšů dal pět branek

07.10.2018 17:16 Zlínský | Krajský přebor 10

Nováček z Nevšové v minulém kole přivezl jeden bod z Bystřice pod Hostýnem a v duelu proti Boršicím byl jasným favoritem. Hosté se museli v utkání obejít bez zkušeného Filipského, který byl vyloučen v souboji s Hlukem. Domácí od začátku utkání dávali najevo, kdo je na hřišti pánem a po půli vedli už o pět branek. Vraždění neviňátek pokračovalo i po přestávce a diváci v Nevšové se nakonec dočkali i vytoužené desítky. Střelecká forma se vrátila Vaškovi Tomšům, který sám nasázel Boršicím pět banánů.

Reportáž

Velké Karlovice+Karolinka v samotném závěru urvaly výhru nad Morkovicemi

06.10.2018 18:48 Zlínský | Krajský přebor 10

Ve Velkých Karlovicích se představili fotbalisté Morkovic a očekával se poměrně vyrovnaný duel. Oba celky v posledních zápasech dosáhly na výhru až v závěrečných minutách, domácí přehráli Provodov a Hanáci otrokovický Baťov. V první půli se stovka fanoušků branky nedočkala. Ve druhé půli si oba celky vytvořily několik šancí, ale na branky se čekalo až do závěrečných minut. Když už se zdálo, že se budou zahrávat penalty, tak domácí dvakrát udeřili a překlopili výhru na svoji stranu.

Reportáž

Holešov v místním derby udolal brankou Chudárka Bystřici pod Hostýnem

Místní derby se hrálo v Holešově, kam zavítali borci z nedaleké Bystřice pod Hostýnem. Hosté v minulém kole ztratili bod v duelu s nováčkem z Nevšové, domácí Holešov si zase přivezl z Luhačovic pět banánů. Na 150 diváků v prvním dějství branku nevidělo i přes několik šancí na obou stranách. Na gól se čekalo až do 68. minuty, kdy střeleckou smůlu protrhl domácí Jakub Chudárek. Hosté v dramatické koncovce už srovnat nedokázali a tak tři body zůstaly v Holešově.

Reportáž

Provodov konečně zabral a odnesl to slovácký Hluk

06.10.2018 18:31 Zlínský | Krajský přebor 10

Na Provodov zavítali ve slunečném sobotním odpoledni fotbalisté z Hluku, kteří v minulém kole vysoko zvítězili v Boršicích. Domácí tým přišel o všechny body v samotném závěru ve Velkých Karlovicích a proto chtěl s Hlukem bodovat naplno. Tento scénář se svěřencům trenéra Josefa Raka dařilo plnit hned od začátku, hosté ale dokázali brankou do šatny utkání ještě zdramatizovat. Druhý poločas patřil domácím, futsalový reprezentant Tomáš Ulman přidal svoji druhou trefu a domácí dokráčeli k zasloužené výhře.