Zlínský | Krajský přebor

Celostátní článek

Chystáme ideální jedenáctky podzimu. Dejte nám tip na nejlepší hráče a vyhrajte tak cenu od SportFotbal.cz!

13.11.2018 07:17 1

Fotbalový podzim už mají některé soutěže za sebou, v jiných zbývá odehrát posledních pár zápasů. Fotbalunas.cz se ale rozhodně nehodlá uložit k zimnímu spánku. Jako už tradičně vydáme nejlepší sestavy podzimu jednotlivých soutěží!

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

12.11.2018 09:00 0

A pak, že na fotbal se chodí dívat jen chlapi. Velkou část fanoušků tvoří zástupkyně něžného pohlaví! A rozhodně se je na co koukat!

FOTOSERIÁL: Nejlepší momentky fotbalového podzimu

11.11.2018 17:09 0
Fotograf musí být vždy připraven. Když se mu v pravý čas podaří zmáčknout spoušť fotoaparátu, tak vzniknou parádní kousky. Mrkněte se, co naši fotografové zachytili v podzimní části sezóny! Nezapomeňte, že pokud byste do něj chtěli zařadit svou fotku, můžete ji poslat na náš mail info@fotbalunas.cz!
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 1.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019 - Brankář Štítné nad Vláří Michal Marcaník velmi rád vzpomíná na své angažmá v divizním Slavičíně

Zlínský 10.11.2018 12:11 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Chystáme fotoseriály! Přidáte se i vy?

09.11.2018 08:08 0

V zimní přestávce je prostor k ohlédnutí za podzimní částí sezóny. I proto chystáme tradiční fotoseriály, v rámci kterých uveřejníme fotografické úlovky, které nahráli registrovaní uživatelé na web fotbalunas.cz. Pošlete nám vaše fotky i vy? Poslední díl fotoseriálu bude sestaven z vámi zaslaných fotografií!

Chvíle hrůzy ve Svádově, kde hráči oživovali asistenta trenéra. Děsivé zranění utrpěl hráč v Olbramovicích

08.11.2018 15:35 0

Tento víkend jako kdyby přitahoval vážné a tragické situace. Dva zápasy nebyly dohrány z důvodu psychického otřesu jeho aktérů. Horní Věstonice zase své utkání neabsolvali v plné délce, protože už neměl kdo jej dohrát...

NEJ VÍKENDU: Sedmnáct branek v zápase, ale rozdíl mezi týmy byla jediná trefa!

07.11.2018 12:13 0

Další hrací kolo za námi! Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů v akci. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu České republiky!

Využijte jedné z posledních možností si s námi na podzim zatipovat!

07.11.2018 07:01 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

05.11.2018 17:20 0

Přeložené 1. kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče prvního dějství. Hlasovat můžete do středy 7. listopadu 2018.

Reportáž

Štítná nad Vláří brankou Kořenka udolala slovácký Hluk

04.11.2018 16:45 Zlínský | Krajský přebor 11

Ve Štítné nad Vláří se v dušičkovém nedělním odpoledni představili fotbalisté z Hluku, kteří si minulý týden ve svém podzimním azylu překvapivě poradili s nováčkem ze Skaštic. Domácí se hodně nadřeli na výhru v Boršicích a věděli, že je nečeká nic lehkého. Štítná nad Vláří šla do vedení už po dvaceti minutách, brankář Fojtík vykopával balon tak nešťastně, že nastřelil domácího Kořenka. Poté se na hřišti přiostřilo a padlo po dvou červených kartách, po jedné na každé straně. Domácí pak cennou výhru uhájili až do konce

Živanice po kritice poměrů v ČFL sehrály první zápas. Dohlížel na něj i šéf sudích Jozef Chovanec

04.11.2018 08:37 1

V týdnu rozvířil české fotbalové vody klub z Živanic, nováček v ČFL. Tamějšího předsedu rozčílilo dění ve třetí nejvyšší soutěži natolik, že sepsal otevřený dopis. Ten přinášíme v plném znění. Živanice na Vyšehradě padly 1:3 (podrobnosti včetně reportáže a ohlasů trenérů ZDE), proti výkonu sudích tentokrát nic neměly.

Tragédie. Rozhodčí Zdeněk Nádeník zkolaboval při zápase, následně zemřel

03.11.2018 21:08 0

Smutná událost postihla nejen libereckou fotbalovou veřejnost. Oblíbený rozhodčí Zdeněk Nádeník zkolaboval v průběhu sobotního zápasu Krajského přeboru a lékaři už mu nedokázali pomoci.

Reportáž

Fotbalisté Velkých Karlovic + Karolinky splnili proti Bystřici p/H roli favorita

03.11.2018 18:14 Zlínský | Krajský přebor 11

Do Velkých Karlovic přijeli fotbalisté z Bystřice pod Hostýnem, kteří v minulém kole přišli o tři body až v samotném závěru s otrokovickým Baťovem. Domácí celek prohrál v Luhačovicích až na penalty, ale prezentoval se zde sympatickým výkonem. Domácí vstoupili do utkání s Bystřicí pod Hostýnem velmi dobře a šli Kašparem do vedení. Hosté ale dokázali po osmnácti minutách hry srovnat . Domácí celek šel přeci jen do kabin s jednobrankovým náskokem. Ve druhé půli Karlovjané navýšili vedení a berou všechny tři body.

Reportáž

Lídr tabulky z Brumova se na výhru nad Juřinkou hodně nadřel

03.11.2018 18:12 Zlínský | Krajský přebor 11

V Brumově se představili fotbalisté z Juřinky a de facto neměli proti vedoucímu celku co ztratit. Valaši zde hráli bez bázně a hany a po dvaceti minutách se dokonce ujali vedení. Domácí srovnali brankou do šatny. Ve druhém dějství Brumov šel do vedení a deset minut před koncem přidal benjamínek Matěj Kubiš třetí trefu. Hosté v závěru utkání ještě zdramatizovali svým kanonýrem Vavříkem. Svěřenci trenéra Charváta nakonec berou tři body a spnili předsezónní cíl a přezimují na čele tabulky.

Reportáž

Provodov veze cennou výhru z Holešova

03.11.2018 18:06 Zlínský | Krajský přebor 11

Fotbalisté Provodova mají za sebou poměrně úspěšnou sérii, kdy dokázali rozstřílet Nevšovou a poté i zvrátit nepříznivě se vyvíjející duel u lídra tabulky v Brumově. Holešov padl v posledním utkání v Nevšové a přišel také o vyloučeného Dubce. V prvním dějství se diváci v Holešově branky nedočkali, i přes několik šancí na obou stranách. Ve druhém poločasu se dostali ke slovu hosté a vstřelili úvodní branku. Ta se nakonec ukázala jako jediná a Provodov cennou výhru uhájil až do konce.

Reportáž

V souboji nováčků Skaštice rozstřílely Nevšovou

03.11.2018 17:48 Zlínský | Krajský přebor 11

Do Skaštic zavítali fotbalisté Nevšové, kteří v minulém kole udolali v dramatickém utkání Holešov. Domácí celek překvapivě padl v Hluku a tak se čekalo, co s ním prohra na Slovácku udělá. V prvním dějství viděli diváci ve Skašticích hned tři branky, spokojenější byli domácí, kteří vedli o jednu branku. Ve druhé půli domácí byli efektivnější v zakončení a třemi trefami definitivně rozhodli zápas ve svůj prospěch. Skaštice tak úspěšně zakončily svoji domácí sérii, která je obdivuhodná.

Reportáž

Hráči z lázeňského města v sobotu loupili v Morkovicích

03.11.2018 17:44 Zlínský | Krajský přebor 11

V Morkovicích se představili fotbalisté z Luhačovic a jednalo se o šlágr tohoto kola. Domácí celek se chtěl výhrou dotáhnout na čelo tabulky, navíc má k dobru ještě odložený duel s Bystřicí pod Hostýnem. Luhačovjané vstoupili do utkání v Morkovicích skvělým způsobem a po deseti minutách už vedli. Domácí se poté marně snažili o vyrovnání, navíc inkasovali druhou trefu. Ani ve druhé půli se nedokázali střelci Morkovic prosadit, hosté přidali v závěru hrajícím trenérem Jelínkem třetí branku.

Reportáž

Otrokovický Baťov načepoval v pátek Boršicím plnou dvanáctku

03.11.2018 09:05 Zlínský | Krajský přebor 10

Na otrokovickou umělou trávu zavítali v páteční podvečeru fotbalisté z Boršic a chtěli navázat na sympatický domácí výkon proti Štítné nad Vláří. Umělka ale Boršičanům příliš nevoněla a už po deseti minutách prohrávali o čtyři branky. Ohnutek sice vsítil po dvaceti minutách jejich čestný úspěch, ale v první půli to byla hra spíše "kočky s myší". Domáci zaznamenali totiž osm branek. Ve druhém dějství pokračoval brankostroj domácích a hosté si nakonec odvezli plný tucet branek.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 13.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019 - Slovenský legionář Miro Kuric z Nevšové fotbalově vyrůstal v Dubnici nad Váhom a v týmu má hned čtyři své krajany

Zlínský 03.11.2018 09:01 0

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

31.10.2018 18:01 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat Milan Lakomý, příznivec klubu z Morkovic. Jeho tipy najdete níže.