Zlínský | Krajský přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

21.05.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 23.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

20.05.2019 13:00 0

Dvacáté třetí kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dvacátého třetího dějství. Hlasovat můžete do středy 22. května 2019.

Reportáž

Boršice udolaly Nevšovou v penaltové loterii

Boršice se mohly při včerejším zaváhání Juřinky přiblížit k záchraně a nakonec se jim to v duelu s Nevšovou i podařilo. Stovka diváků sledovala duel, kde obrany měly navrch nad ofenzívní činností obou celků. Navíc se domácím podařilo udržet na uzdě nevšovského snajpra Václava Tomšů. Přítomní diváci se tak nakonec branky nedočkali a v penaltové loterii brali cenný bod navíc domácí.

Reportáž

Provodov vydřel výhru s Hlukem až v penaltové loterii

V Ostrožské Lhotě se představili v sobotním odpoledni fotbalisté z Provodova a neměli to proti domácímu Hluku vůbec jednoduché. V první půli šli hosté do vedení, kdy pokutový kop proměnil zkušený Zakopal. Domácí celek ale ve druhé půli dokázal utkání otočit, ale hosté dokázali pět minut před koncem Halodou vyrovnat. V penaltách se více dařilo hostím.

Reportáž

Štítná nad Vláří dokázala vyhrát v Juřince

V Huřince se představili fotbalisté Štítné nad Vláří, kteří v minulém kole v derby podlehli Brumovu. Domácí celek stále bojuje s Boršicemi o udržení v soutěži. Klíčový zápas se Štítnou nad Vláří ale domácí celek vůbec nezvládl. Hosté si už v prvním dějství vypracovali dvoubrankový náskok. Hosté přidali ve druhé půli třetí trefu a odvážejí si domů výhru.

Reportáž

Holešov dokázal otočit derby v Bystřici pod Hostýnem

V Bystřici pod Hostýnem přišlo na místní derby s Holešovem 320 platících diváků a v prvním poločasu viděli jednu branku, kterou vstřelil domácí celek. Ve druhém poločasu ale hosté nejdříve srovnali Uličným. Stejný hráč čtvrt hodiny před koncem dokonal obrat a svojí druhou brankou utkání rozhodl.

Reportáž

Velké Karlovice loupily v sobotu v Morkovicích

Velké Karlovice přijely do Morkovic a neměly zde co ztratit, oba celky hrají již pouze jen o vylepšení svého postavení v letošním ročníku Krajského přeboru. První dějství přineslo dvě branky, po jedné na každé straně. Hostům se podařilo ve druhé půli nasadit k trháku, domácí pouze zmírnili překvapivou prohru střelecky disponovaným Opltem.

Reportáž

Brumov bere z domácího duelu s Baťovem jenom bod

Otrokovický Baťov zavítal v sobotu do Brumova, kde ho čekal domácí celek. Brumovjané v posledním domácím utkání nestačili na Skaštice a proto chtěli s Baťovem bodovat naplno. Hosté však na Valašsku nedali svoji kůži lacino. V první půli padlo po jedné brance na každé straně. Nerozhodný výsledek vydržel až do konce a v penaltové loterii se více dařilo hostím.

Reportáž

Souboj o první místo byl k vidění v sobotním dopoledni ve sportovním centru Radostova v Luhačovicích. Domácí Luhačovice hostily Skaštice a vyšel jim výborně první poločas, kdy vstřelily dvě branky. Také ve druhé půli byli domácí střelecky efektivnější a přidali další dvě trefy. Luhačovjané tak oplatili Skašticím podzimní porážku a dostali se do čela tabulky Krajského přeboru.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Zlínský | Krajský přebor - Antonín Sova je skaštický patriot a nyní si už několik let ve svém klubu užívá fotbalovou pohádku

Zlínský 18.05.2019 09:15 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

17.05.2019 14:28 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat František Maršálek, příznivec klubu z Bystřice pod Hostýnem. Jeho tipy najdete níže.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Borci, na tohle nemám!

17.05.2019 07:40 0

Prim hraje sudí, který nevěří vlastní očím! Dále najdete zajímavou oslavu gólu, extravagantní účes či záchranku přímo na hřišti. Nechybí ani pravidelná dávka emocí!

HVĚZDY V PRALESE: Jiří Štajner zavelel k obratu!

16.05.2019 10:03 0

Dvakrát se trefil neobvyklý střelec Jiří Novotný! Petr Dolejš se během víkendu skóroval hned ve dvou utkáních. Rudolf Otepka vystřelil Vodňanům tři body!

NEJ VÍKENDU: Divoký výsledek 16:6 a obrozený střelec - dosud čekal na gól, nyní jich dal rovnou sedm!

15.05.2019 17:26 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Hledají se experti. Předveďte se svými tipy i vy, máte šanci vyhrát!

15.05.2019 16:26 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA - 22.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

13.05.2019 18:26 0

Dvacáté druhé kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dvacátého druhého dějství. Hlasovat můžete do středy 15. května 2019.

Reportáž

Zachraňující se Boršice vydolovaly s Hlukem dva zlaté body

Do Ostrožské Lhoty zavítali fotbalisté Boršic, kde je čekal celek z Hluku. Hosté stále potřebují body k záchraně a ve slováckém derby k tomu měli ideální příležitost. Tři stovky fanoušků se nakonec po devadesáti minutách branky nedočkalo. V penaltové loterii se více dařilo Boršicím a vybojované dva body mohou mít v konečném účtování cenu zlata.

Reportáž

Nevšová v domácím prostředí deklasovala Bystřici pod Hostýnem

Do Nevšové zavítali fotbalisté z Bystřice pod Hostýnem a začátek zápasu je zastihl v nedbalkách. Již v v osmé minutě se trefil domácí mladíček Mikš a zanedlouho přidal další dvě branky kanonýr Tomšů. Domácí do půle udeřili ještě po čtvrté. Kanonáda Nevšové pokračovala i po přestávce a hosté nakonec odjíždějí pod Hostýn s krutým debaklem.

Reportáž

Skaštice si v souboji s Juřinkou s chutí zastřílely

Skaštice nastoupily proti Juřince opět ve svém jarním azylu v Chropyni a v souboji s Valachy byly jasným favoritem. V první půli padly hned tři branky, tu úvodní si dokonce vstřelili hostující hráči sami. Skaštice ve druhém dějství kontrolovaly průběh duelu a nakonec přidaly hostím na cestu ještě dva góly. Domácí se výhrou dostali do čela tabulky.

Reportáž

V místním derby podlehla Štítná nad Vláří nedalekému Brumovu

Místní derby bylo na programu v nedělním odpoledni ve Štítné nad Vláří, kde domácí přivítali odvěkého rivala z Brumova. Hosté v minulém kole nestačili na lídra tabulky ze Skaštic, domácí naopak padli v Morkovicích. Brumov se ve Štítné ujal vedení po půlhodině hry. Ve druhém dějství přidali Brumovjané druhou trefu. V závěru domácí snížili, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.