Zlínský | Krajský přebor

Reportáž

15.09.2019 19:39 Zlínský | Krajský přebor 13

Do Boršic zavítaly v nedělním odpolední Morkovice a v první půli dokázaly hned třikrát udeřit. Opařený domácí celek ve druhém dějství úplně rezignoval a Hanácí zcela opanovali hru. Morkovičtí fotbalisté si nakonec s chutí zastříleli a uštědřili domácímu celku krutý debakl.

Reportáž

Velké Karlovice konečně zabraly a porazily nováčka z Nedašova

14.09.2019 21:23 Zlínský | Krajský přebor 12

Velké Karlovice měly velmi špatný start do nového ročníku a vše chtěly zlomit v duelu s nováčkem z Nedašova. Povedl se jim vstup do utkání a již po čtyřech minutách se prosadil z pokutového kopu Němec. Hosté bojovali, v závěru vyvinuli velký tlak a nastřelili dokonce tyč, ale domácí nakonec stvrdili výhru v 82. minutě kanonýrem Škrobákem.

Reportáž

Otrokovický Krajča hattrickem sestřelil nováčka ze Slušovic

14.09.2019 21:22 Zlínský | Krajský přebor 12

Ve Slušovicích se představil v dobré formě hrající celek z otrokovického Baťova. V první půli hosté zasadili domácímu celku dva rychlé údery, nejdříve se prosadil Krajča a po něm Ondráš. Po příchodu ze šaten přidal Krajča třetí branku a v samotném závěru navíc zkompletoval hattrick.

Reportáž

Provodov potvrdil ve Štítné nad Vláří roli favorita

14.09.2019 21:18 Zlínský | Krajský přebor 12

Štítná nad Vláří nemá bodů na rozdávání a hostila v sobotním odpoledni zkušený celek z Provodova. Domácí šli po půlhodiny hry Hrnčiříkem do vedení. O dvě minuty později však bývalý ligový útočník Zlína Tomáš "Keba" Ulman srovnal. Rozhodnutí přišlo těsně po půli, kdy Huťka rozhodl o zisku tří bodů pro Provodovjany.

Reportáž

Favorizovaný Holešov doma vyhořel s nováčkem z Napajedel

14.09.2019 21:16 Zlínský | Krajský přebor 12

Holešov v minulém kole přišel v otrokovickém Baťově o svoji neporazitelnost, naopak Napajedla dokázala otočit duel s Bystřicí pod Hostýnem. V prvním dějství se gólově prosadil hostující Drga. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté v závěru dvakrát udeřili a připisují si překvapivé tři body.

Reportáž

Bystřice pod Hostýnem zabrala a porazila na penalty Luhačovice

14.09.2019 21:11 Zlínský | Krajský přebor 12

Luhačovice cestovaly v sobotním odpoledni do Bystřice pod Hostýnem, kde je čekal domácí celek. Ten se zatím výsledkově trápí, ale v duelu s Luhačovjany dokázal zabojovat. Hosté vedli po rychlé brance Peška již po dvanácti minutách hry. Domácí srovnali těsně před odchodem do kabin utěšenou střelou Kušíka. V penaltové loterii se více dařilo domácím.

Reportáž

Nováček z Kvasic nasázel Nevšové půltucet branek

14.09.2019 21:10 Zlínský | Krajský přebor 12

Kvasice přivítaly poprvé ve své historii celek z Nevšové. Domácí v minulém kole vyprášili Luhačovice a stejným způsobem dopadl i další celek z luhačovického Zálesí. V první půli padla jediná branka. Ve druhém dějství Kvasice roztočily svůj brankostroj a nasázely ještě pět branek.

Celostátní článek

Zápisník Lukáše Váchy: Boj ve Varech

14.09.2019 16:13 0

V dalším díle Vám Lukáš Vácha zhodnotí duel se Slavií Karlovy Vary, přidá něco a stravě, ženském fotbalu a zastaví se i u úspěchu českých basketbalistů.

TOP FOTKY TÝDNE: Góóóól

13.09.2019 19:59 0

Parádní oslava branky je top fotkou týdne! A na co se můžete těšit dál? Mobilmánie i experti v publiku. Počasí vybízelo ke skluzům. Nechybí emoce na hřišti i na lavičce. A na závěr - je pyro zločin?

Fotbal je u nás na vesnici číslo jedna. A projekt Gambrinus Kopeme za fotbal nám přinesl parádní zážitky, chválí si klub z Kozolup

13.09.2019 12:41 0

Kozolupy patří k historicky nejúspěšnějším klubům v programu pivovaru Gambrinus Kopeme za fotbal, který materiálně a finančně podporuje kluby z krajských a okresních soutěží. Václav Ptáček, funkcionář a trenér starších žáků klubu TJ Sokol Kozolupy, si moc dobře uvědomuje, že fotbalové zápasy místního mužstva plní pro život obce nenahraditelnou roli. A proč fanouškům nenabídnout díky Gambrinus Kopeme za fotbal lepší zázemí nebo nevšední divácké zážitky?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

12.09.2019 18:04 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat David Štěpánek, příznivec klubu z Baťova. Jeho tipy najdete níže.

Když jsou obě mužstva po zápase spokojená, není to nutně důkaz bezchybné práce sudího, přiznává mladá rozhodčí Kateřina Petrželková

12.09.2019 10:47 0

Jako druhá slečna rozhodčí na odpovídání se vám představí západočeská rozhodčí, která se s námi prostřednictvím rozhovoru podělila o své zkušenosti a zážitky z fotbalových trávníků. Jak se k netypické pozici pro ženy dostala, jaké jsou její ambice a jaký trapas na hřišti zažila? To vše se dozvíte v následujících řádcích.

HVĚZDY V PRALESE: Daniel Kolář se poprvé prosadil. Překonal Jaromíra Blažka!

11.09.2019 22:12 0

Daniel Kolář vstřelil premiérovou branku! Lafata zůstal na střídačce a Horváth dostal volno! Kowalík se vytáhl proti svému Slovácku. Hattrick pro Pacandu a dva góly pro Tomáše Čížka.

NEJ VÍKENDU: Sparta B je pro diváky tahákem. Nejdivočejší zápas přinesl pět vyloučení

11.09.2019 10:55 0

Kde v České republice padlo v zápase nejvíce červených karet, kde přišlo nejvíce diváků nebo kde se povedl nejlepší obrat ve skóre? Přinášíme unikátní ohlédnutí za posledním hracím víkendem!

Tipujte s fotbalunas a získejte ceny! Kdo si vysloužil slevu na kopačky za vložení fotek?

10.09.2019 14:19 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu a odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

09.09.2019 17:50 0

Další kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2019/2020 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče dalšího dějství. Hlasovat můžete do středy 11. září 2019.

Reportáž

Štítná nad Vláří si ve valašském derby odvezla z Nevšové dva body

08.09.2019 21:39 Zlínský | Krajský přebor 13

Valašské derby bylo k vidění v nedělním odpoledni v Nevšové, kam zavítal celek ze Štítné nad Vláří.  V první půli viděli diváci jednu branku domácího týmu. Ve druhém dějství se s brankami roztrhl pytel, když domácí přišli o tři body až ve čtvrté minutě nastavení. V penaltové loterii se více dařilo hostím.

Reportáž

Nedašov v domácím prostředí nestačil na Slušovice

08.09.2019 21:29 Zlínský | Krajský přebor 13

V souboji dvou nováčků měli v úvodním dějství navrch domácí hráči. Po dvaceti minutách se ujali vedení. Hosté ale nesložili zbraně a ve druhém poločasu dokázeli třemi trefami otočit výhru na svoji stranu. Nedašovjané si znovu potvrdili, že to na celek ze Slušovic prostě neumějí.

Reportáž

Napajedla v závěru otočily duel s Bystřicí pod Hostýnem

08.09.2019 21:19 Zlínský | Krajský přebor 13

Nováček z Napajedel hostil celek z Bystřice pod Hostýnem, který nehraje v poslední době v optimální formě. Přesto dokázali jít v závěru první půle hosté do vedení. Domácí se pokoušeli ve druhém poločasu vyrovnat, což se jim podařilo až v samotném závěru. O chvíli později dali i vítěznou branku a berou tak tři body.