EXPERT TIP - 12.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

16.10.2018 00:30 0
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

15.10.2018 18:40 0

Další kolo I. B. třídy skupiny B ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče jedenáctého dějství. Hlasovat můžete do středy 17. října 2018.

Reportáž

Lužkovice v domácím prostředí potrápily lídra tabulky z Fryštáku a padly až po penaltách

V Lužkovicích se v krásném nedělním odpoledni představil lídr tabulky z Fryštáku a ten také přilákal výbornou diváckou návštěvu a 150 diváků se určitě nenudilo. První půle podle předpokladů patřila hostím a ti ji vyhráli o jednu branku. Hosté ve druhém dějství přidali druhou trefu a zdálo se být o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Domácí ale předvedli nezměrnou bojovnost a dokázali srovnat dvoubrankové manko, hostím byl navíc vyloučen za kritiku rozhodčího Skalička. Na penalty pak vyhráli favorizovaní hosté.

Reportáž

Chropyně doma udolala rezervu Holešova až v penaltovém rozstřelu

Chropyně hostila na svém pažitu v kroměřížskem derby fotbalisty z Holešova. Očekával se poměrně vyrovnaný souboj, neboť nováček v soutěži z Holešova předvádí zatím velmi dobré výkony a dokonce okupuje přední příčky. Domácí tým ale chtěl na rezervní tým vyzrát, ale musel se dívat, jak Šuba posílá hosty do vedení. Domácí ještě v prvním dějství srovnali Vaňharou. Ve druhém poločasu se opakoval stejný scénář, hosty znovu poslal Šuba do vedení, za domácí srovnal Štěpánek. V dramatické penaltové loterii se štěstí usmálo na domácí tým.

Reportáž

Do Slavkova pod Hostýnem zavítali fotbalisté z Veselé, kteří ale venku nepředvádějí nijak přesvědčivé výkony. Domácí celek se navíc chtěl svým fanouškům revanšovat za vysokou porážku ve Fryštáku a nakonec se mu to podařilo dokonale. Hostující obranu zaskočil již v úvodní desetiminutovce Ponížil, demolice Veselé přišla po půlhodině hry, kdy hosté inkasovali čtyři branky. Poločas nakonec vyhráli domácí vysokým výsledkem. Ve druhém dějství se hra zklidnila a diváci viděli už jen jednu branku v síti hostujícího Petra Červenky.

Reportáž

Příluky v divoké přestřelce podlehly hulínské Admiře až v penaltové loterii

Na příluckou Cecilku zavítali hráči hulínské Admiry, kteří mají v posledních zápasech výbornou formu a chtěli zde také bodovat. Domácí celek v minulém kole šokoval výhrou na Mladcové a věřil si i na Hanáky. Utkání začalo pěkna zostra a po šesti minutách padlo po jedné brance na každé straně. Domácí do půle dali další branku a po přestávce přidali třetí. Domácí pak museli hrát oslabeni o vyloučeného Prokopa. Hosté však znovu srovnali. Příluky pak poslal do vedení Čelůstka, poslední slovo měl však v závěru hostující Němec. Na penalty vyhráli hosté v poměru 4:3.

Reportáž

Poslední Malenovice si doma vyšláply na favorizovanou Mladcovou

K poslednímu celku tabulky z Malenovic zavítali fotbalisté Mladcové, kteří se v posledních zápasech chovají jako fotbaloví Jánošíci - totiž berou bohatým a dávají chudým. V minulém kole Mladcová rozdala body Přílukám a tentokrát nestačila dokonce na omlazený celek domácích. Ten příkladně bojoval a co prošlo za obranu, pochytal brankář Juráň. V první půli se diváci branky nedočkali. Vše podstatné se odehrálo v 70. minutě, sudí Kubíček odpískal penaltu a domácí Hynčica se nemýlil. V hektickém závěru si už domácí cennou výhru pohlídali.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 10.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019 - Záložník Lužkovic Jiří Král si na hřišti hodně rozumí s bývalým futsalovým reprezentantem Ivošem Světlíkem

Zlínský 14.10.2018 13:34 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Nestárnoucí Tomáš Malota hattrickem sestřelil kostelecký Moravan

V Loukách se v krásném sobotním odpoledni představil kostelecký Moravan, který má zatím v podzimní části kolísavou formu a problémy mu dělá především defenzívní činnost. Louky mají za sebou v poslední době výborné výsledky a dokonce opanovaly i derby v Tečovicích. Začátek zápasu s Hanáky domácím vyšel na jedničku a po deseti minutách už vedli o jednu branku. Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí předvedli mohutný finiš a vsítili další čtyři branky, navíc Malota zkompletoval hattrick.

Reportáž

Jaroslavice si doma překvapivě lehce poradily s tečovickým Bivojem

Hosté z Tečovic přijeli do Jaroslavic v okleštěné sestavě, ale v první půli to na hřišti nebylo příliš znát. Diváci se tak branky nedočkali, i přes několik možností na obou stranách. Druhý poločas už byl ale zcela v režii domácích borců, hned po příchodu ze šaten je poslal do vedení Šimon Polách. Tentýž hráč využil o něco později zaváhání hostující obrany a aby toho nebylo málo, tak později zkomletoval hattrick. Bivoj pak přibrzdilo vyloučení Vopatřila a na obrat v utkání už hosté neměli dostatek sil.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

11.10.2018 15:34 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat Jindřich Maček, příznivec klubu z Holešova. Jeho tipy najdete níže.

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Zažili jste někdy remízu 8:8? A návštěvu 600 diváků v I.B třídě?

09.10.2018 22:34 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Tipujte s fotbalunas.cz na výsledky dalšího kola

09.10.2018 17:18 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

SESTAVA KOLA - 10.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

08.10.2018 19:06 0

Další kolo I. B. třídy skupiny B ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče desátého dějství. Hlasovat můžete do středy 10. října 2018.

Zuřivý trenér, hození míče do obličeje a nakonec napadení hlavního sudího jeho asistentem

07.10.2018 20:08 0

Mělo jít o obyčejné utkání III. třídy opkresu Olomouc. Sokol Bouzov - Sokol Pňovice. Pňovice bojují o čelo, zatímco Bouzov se krčí na spodku tabulky, takže se čekal hostující nápor a lehká cesta za body. Zápas byl ale vyrovnaný. A také velmi nervózní. A nakonec se vůbec nedohrálo. Co se stalo?

Reportáž

Vedoucí Fryšták nasázel Slavkovu pod Hostýnem půltucet branek

Ve Fryštáku se představil Slavkov pod Hostýnem a favoritem tohoto duelu byl domácí celek. Utkání před 150 diváky ale začalo pěkně zostra, nejprve si po osmi minutách dali hosté vlastní branku, o minutu později ale bylo už srovnáno. Domácí celek ale do půle přidal další dvě trefy. Ve druhém dějství pokračoval domácí tým v nátlakové hře a výsledkem byly další tři branky v sítí hostujícího brankáře. Fryšták si tak při zaváhání Tečovic a Mladcové upevnil první příčku 1. B třídy skupiny B.

Reportáž

Hulínská Admira na domácím hřišti udolala v kroměřížském derby Chropyni

Kroměřížské derby bylo na programu v Hulíně, kam zavítala nedaleká Chropyně. Hosté před utkáním avizovali problémy se složením sestavy, ale v úvodu to nebylo na hřišti vůbec znát. Hosté se totiž po půlhodině hry ujali Štěpánkem vedení, domácím se podařilo srovnat až brankou do šatny. Ve druhém dějství rozhodl o cenné výhře domácího celku Kubo, za zmínku stojí ještě dvě červené karty v posledních patnácti minutách, po jedné na každé straně.

Reportáž

Lužkovice v neděli loupily v Kostelci u Holešova

Do Kostelce u Holešova zavítali fotbalisté z Lužkovic a očekával se poměrně vyrovnaný souboj. Hostům se na jedničku podařil vstup do utkání, již v první minutě se prosadil Jiří Král a poslal Lužkovice do vedení. Hosté tak vyhráli první půli o jednu branku, Moravan brankáře Jenčeka nepřekonal. Domácí však po příchodu ze šatny rychle srovnali zkušeným Gerátem. Poslední slovo měl ale dvacet minut před koncem znovu Jiří Král, který rozhodl o exportu tří bodů do Lužkovic.

Reportáž

Holešovská rezerva se vrátila na vítěznou vlnu a rozcupovala Jaroslavice

Holešovská rezerva přivítala na svém hřišti fotbalisty z Jaroslavic, kteří ještě v loňské sezoně hráli o třídu výše, zatímco domácí celek působil v kroměřížském Okresním přeboru. Na hrací ploše to však nebylo vůbec znát a v první půli tahali hosté za kratší konec. Domácí ji vyhráli o jedinou branku. Ve druhém dějství ale Holešov přidal velmi brzy druhou trefu. Hosté se snažili o zkorigování stavu zápasu, ale domácí v závěru ještě dvakrát udeřili a připisují si vysokou výhru.