Zlínský | 1.B třída sk. B

Reportáž

Jaroslavice si přivezly z Chropyně tři body


Hosté z Jaroslavic v úvodním kole udolali v derby Louky, zatímco Chropyně padla v Lužkovicích. V první půli se nemohli domácí střelecky prosadit a navíc  inkasovali již po osmi minutách z kopačky Zikmunda. Brankář Žbel uzamčel jaroslavickou svatyni i ve druhém dějství a definitivní pojistku dal výsledku v samotném závěru Horňák.


Reportáž

Slavkov pod Hostýnem po roce znovu loupil v Loukách


Okřídlené rčení "do roka a do dne", mohlo platit i v dalším souboji fotbalistů z Louk a Slavkova pod Hostýnem. Hosté zde v posledním duelu vyhráli 7:1 a na svého soupeře si věřili. Po půli vedl tým z pod Hostýna o dvě branky, kdy se střelecky prosadil Ponížil. Domácí snížili kanonýrem Jančou, hosté ale dali v závěru výsledku definitivní podobu.


Reportáž

Rezerva Holešova rozstřílela v derby hulínskou Admiru


Místní derby bylo k vidění ve Všetulích, kde se představila Admira Hulín. Rezerva Holešova nastoupila do utkání posílena o několik fluktuantů z A týmu a na hřišti to bylo znát. K neudržení byl především Gerát, který zaznamel čtyři branky. Nakonec se urodil hokejový výsledek a diváci viděli deset branek.


Reportáž

Rezerva Luhačovic dokázala otočit duel v Tečovicích


Rezerva Luhačovic se představila na hřišti tečovického Bivije a než se zde rozkoukala, tak prohrávala o dvě branky. Hosté ale nesložili zbraně a ve druhém dějství výsledek otočili. Hned dvakrát se trefila nová akvizice Zapletal a rozhodujíci branku vsítil v poslední minutě Piják.


Reportáž

FOTO: Veselá doma vyhořela s Březnicí


Na Veselou zavítali v sobotním odpoledni fotbalisté z Březnice a cítili se zde jako doma. Již v prvním dějství dokázali hosté vsítit dvě branky. Omlazený domácí celek se sice snažil s výsledkem ještě něco udělat, ale brankář Dyšlevský míč za svá záda nepropustil.


Reportáž

Mladcová v domácím prostředí vyzrála na Lužkovice


Mladcová v úvodním duelu klopýtla u nováčka z Kostelce u Zlína a proti Lužkovicím si chtěli svěřenci trenéra Lošťáka napravit reputaci. Nakonec se jim to povedlo i díky dvěma trefám Jana Chludila. Hosté ve druhé půli utkání ještě zdramatizovali, ale poslední slovo měli domácí hráči.


Reportáž

Nováček z Kostelce u Zlína dokázal vyhrát v Malenovicích


Kostelec u Zlína si v minulém kole doma vyšlápl na favorizovanou Mladcovou a svoji kvalitu potvrdil i na hřišti v Malenovicích. V první půli se diváci branky nedočkali. Ve druhém dějství se hosté ujali vedení, domácí srovnali, ale dvacet minut před koncem vystřelila hostím tři body nová akvizice s Mladcové Ladislav Bahulík.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B - Instalatér ze Slavkova pod Hostýnem David Mrázek zvládá na fotbalovém hřišti všechny posty, včetně brankáře

 Zlínský | 1.B třída sk. B
Zlínský 15.08.2019 18:01 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

15.08.2019 17:42 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Toto kolo se nám rozhodl natipovat Ing. Zdeněk Kučera, sekretář klubu TJ Sokol Veselá. Jeho tipy najdete níže.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Pelta

15.08.2019 13:09 0

Prim v nejlepších snímcích uplynulého týdne hraje návštěva jabloneckého bosse Miroslava Pelty na zápase béčka jeho klubu! Najdete i žíznivého důchodce, lavičku v dobré náladě či kombajn těsně vedle hřiště. Dostalo se i na fanoušky či sudího v montérkách!

Článek

Anketu o hráče roku ve Zlínské 1. B třídě skupině B opanoval brankář Mladcové Petr Kupka

13.08.2019 18:55 0

Máme zde výsledky hlasování o Hráče roku Zlínské 1. B třídy skupiny B. V naší anketě SportFotbal SESTAVA ROKU tentokrát vyhrál brankář Mladcové Petr Kupka. Na druhém místě se umístil jeho spoluhráč Michal Kraváček. Na třetím místě skončil hráč Jaroslavic Šimon Polách. Děkujeme za Vaše hlasy. Již brzy uvedeme na fotbalunas.cz jedenáctku nejúspěšnějších hráčů roku, ze které se bude losovat o ceny pro trojici výherců.

Článek

Hráčem roku se ve Zlínském Krajském přeboru stal skaštický Zdeněk Konečník

13.08.2019 18:45 0

Máme zde výsledky hlasování o Hráče roku Zlínského krajského přeboru. V naší anketě SportFotbal SESTAVA ROKU tentokrát vyhrál útočník Skaštic Zdeněk Konečník, který se stal zároveň i nejlepším střelcem soutěže. Na druhém místě se umístil fotbalista Štítné nad Vláří Tomáš Liška. Na třetím místě skončil hráč Bystřice pod Hostýnem Jakub Juráň. Děkujeme za Vaše hlasy. Již brzy uvedeme na fotbalunas.cz jedenáctku nejúspěšnějších hráčů roku, ze které se bude losovat o ceny pro trojici výherců.

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Ultra Week

13.08.2019 10:06 0

K předním českým groundhopperům patří Martin Stránský, který působí pod značkou Ultra Week. Víkend co víkend vyráží do různých koutů republiky, aby zhlédl zápas na dosud nanavštíveném fotbalovém hřišti. Koukněte na jeho fotky z jarních bojů!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

12.08.2019 17:53 0

Úvodní kolo I. B. třídy skupiny B ročníku 2019/2020 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče úvodního dějství. Hlasovat můžete do středy 14. srpna 2019.

Reportáž

Tečovický Bivoj veze tři body ze Slavkova pod Hostýnem


Tečovice se v úvodním kole představily na půdě Slavkova pod Hostýnem. Domácí nastoupili již bez Davida Krajcara, který se vrátil zpět do Bystřice p/H a hosté bez J.Plachého, který neočekávaně přestoupil do Louk, ale s novou akvizicí J.Hajdou, který přestoupil do Tečovic z Prlova.


Reportáž

Nováček z Kostelce u Zlína si vyšlápl na favorizovanou Mladcovou


Mladcová se představila u nováčka 1. B třídy skupiny B v Kostelci u Zlína v sestavě i se sálovkářským reprezentantem Tomášem Halodou, který do týmu přišel z Provodova. Hosté se brzy ujali vedení, domácí ale nesložili zbraně a ve druhém dějství zápas dokázali otočit.


Reportáž

Lužkovice zvládly zápas s Chropyní na jedničku


Lužkovice nastoupily oslabeny o Ivo Světlíka, který je ještě na dovolené a nejlepší střelec posledních ročníků Polepil z rodinných důvodů se přestěhoval do Přerova a hraje v Troubkách. Přesto domácí celek dokázal na nepříjemného protivníka vyzrát a bere první letošní body.


Reportáž

Hulínská Admira až v samotném závěru udolala Malenovice


Na půdu Hulína zavítal omlazený celek Malenovic a svého zkušenějšího soupeře hodně potrápil. V prvním dějství padly hned čtyři branky, a to dvě na každé straně. Druhý poločas se hrálo nahoru-dolů, domácí přeci jen vydolovali tři body, kdy se těsně před koncem trefil Motal.


Reportáž

Březnice dokázala otočit duel s holešovskou rezervou


Březnice se vrátila zpět do zlínské skupiny a v úvodním kole narazila na holešovskou rezervu. Ta se ujala vedení již v páté minutě. Domácí fotbalisté však po hodině hty srovnali Dostálem. Poslední slovo měl navrátilec z Provodova Radim Kamenčák, který rozhodl o výhře Březnice.


Celostátní článek

NOVINKA: Vložte foto, ohlas či report k zápasu. Získáte tak šanci vyhrát poukaz na nákup fotbalového zboží!

11.08.2019 17:43 0

 

Nově losujeme ze všech fotografů, informátorů a zpravodajů každý hrací víkend dva šťastlivce, kteří dostanou vouchery na odběr zboží do SportFotbal.cz! Stačí poslat přes registrovanou sekci zveřejnitelný obsah. Sdílení informací je tam otázkou dvou tří kliknutí. Tyhle happy vouchery už dobře znáte několik let z naší Tip Ligy. 

Celkový počet článků: 1561
Zpět na Zlínský kraj

Nejnovější diskuze

P. Kouřil 19:55 20.8.2018 Když Mladcová vyhrála kontumačně tak se nepřipisuj...
H. Sadilová 15:26 18.8.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: FK Chropyně - SK Jaroslavice, 3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020
H. Sadilová 15:26 18.8.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: SK Louky - TJ Slavkov pod Hostýnem, 3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Z. Kučera 14:27 18.8.2019 Ahoj LAĎO. Nerad bych se mýlil, ale tento výrok s...
J. Středulinský 16:01 17.8.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: SFK Elko Holešov B - FK Admira Hulín, 3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2019-2020
J. Středulinský 16:01 17.8.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Mladcová v domácím prostředí vyzrála na Lužkovice
J. Středulinský 16:01 17.8.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: Nováček z Kostelce u Zlína dokázal vyhrát v Malenovicích
J. Středulinský 16:01 17.8.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Veselá doma vyhořela s Březnicí
P. Kouřil 15:28 11.8.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Hulínská Admira až v samotném závěru udolala Malenovice
P. Kouřil 15:28 11.8.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Tečovický Bivoj veze tři body ze Slavkova pod Hostýnem
P. Kouřil 15:28 11.8.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: Březnice dokázala otočit duel s holešovskou rezervou
P. Kouřil 15:28 11.8.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: Nováček z Kostelce u Zlína si vyšlápl na favorizovanou Mladcovou
P. Kouřil 15:28 11.8.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: Lužkovice zvládly zápas s Chropyní na jedničku
T. Kadeřábek 9:14 10.8.2019 Tip: výhra hostů. Zápas: Jaroslavický Václav Gazda rozhodl o výhře nad Loukami
T. Kadeřábek 9:14 10.8.2019 Tip: výhra domácích. Zápas: Rezerva Luhačovic udolala Veselou až v penaltové loterii

Zobrazit další diskuze

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Březnice 2 4:1 6
2 SK Jaroslavice 2 3:0 6
3 SK Kostelec 2 4:2 6
4 FK Luhačovice B 2 6:5 5
5 SFK Elko Holešov B 2 8:5 3
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Miroslav Gerát 5
2 Petr Motal 4
3 Dominik Torma 3
4 Martin Frkal 2
5 Petr Zapletal 2
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Číž 8 57% 0
2 Jiří Středulinský 8 57% 0
3 Radim Mudrik 7 50% 0
4 Jan Ležák 7 50% 0
5 David Vajda 7 58% 0
Zobrazit celou tabulku