Zlínský | 1.B třída sk. B

Celostátní článek

Sestavy roku zveřejněny! Ještě do neděle máte šanci nám poslat svou jedenáctku a zapojit se do hry o ceny

26.06.2019 09:17 0

Fotbalunas.cz se rozhodně nehodlá uložit k letní siestě. Jako už tradičně vydáváme nejlepší sestavy sezóny jednotlivých soutěží! Hlasovat pro své favority můžete až do 1. srpna. Ale ještě do neděle 30. června nám můžete poslat své tipy na ideální sestavu soutěže, ve které hrajete nebo kterou jako fanoušek sledujete!

TOP FOTKY TÝDNE: V mlze

21.06.2019 06:40 0

Uplynulý víkend byl plný oslav v hledišti i na hřišti! Nechybí ostré skluzy ani hádky se sudími. Své místo si našli i experti na lavičce s pivem či sličné slečny s půl litrem nebo fotoaparátem!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - Roční.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

20.06.2019 20:00 0

Kteří hráči se vešli do ideální jedenáctky roku:

Brankář - Petr Kupka z Mladcové - zkušený gólman odchytal výbornou sezonu, dostal jen 21 branek

Ivo Světlík - asistent kroměřížského trenéra Br. Červenky byl oporou lužkovického týmu

Michal Kraváček - stálice mladcovské obrany podávala stabilní výkony po celou dobu

Šimon Polách - jaroslavický hráč byl velkou osobností svého týmu ve většině zápasů

Petr Motal - po příchodu do hulínské Admiry se stal oporou, škoda jen těch vyloučení

Petr Dlouhý - štírek z Veselé odehrál dobrou sezonu, kterou okořenil pěknými brankami

David Dorazín - opora tečovického Bivoje přidala k dobrým výkonům i pěkné branky

Dominik Torma - středopolař Malenovic vedl svůj tým v jarní části k výborným výsledkům

Marcel Vaňahra - nejlepší hráč Chropyně v celé sezoně přidal k dobré hře i důležité branky

Marek Vavruša - kanonýr Fryštáku a nakonec i celé soutěže do sestavy roku určitě právem patří

Ondřej Zaoral - svými brankami pomohl holešovské rezervě k velmi dobrému umístění v soutěži

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B - S našim trenérem Luďkem Lošťákem jsem nejspíš svázán pupeční šňůrou, směje se fotbalista FK Mladcová Petr Votava

Zlínský 20.06.2019 19:07 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

HVĚZDY V PRALESE: Švancara slavil postup, Varadi skončil v slzách

20.06.2019 12:06 0

Švancara si užíval oslavy postupu! Varadimu po parádním jaru zbyly oči pro pláč! Stříleli Lička, Dort, Kowalík, Holub či Devátý.

NEJ VÍKENDU: Prohrát na závěr sezóny 0:28, to na náladě nepřidá

20.06.2019 11:12 0

Ohlédnutí za posledním hracím víkendem! Kanonýr ČR víkendu je tentokrát ze IV. třídy.

Poslední ceny pro vítěze tipovačky rozdány! A radovat se může i dvojice uživatelů, která zaslala fotky a reportáž ze zápasu!

19.06.2019 22:55 0

Máme po sezóně! Nezapomínáme naposledy ani na vyhlášení nejlepších tipérů. Odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vložili za poslední týden fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům! Odměnou jsou vouchery do prodejny Sportfotbal.cz.

Už tento týden zveřejníme sestavy roku! Dejte nám tip na nejlepší hráče i vy a vyhrajte jednu z odměn. A kdo z hráčů podzimu se raduje z cen?

17.06.2019 21:26 0

Fotbalový rok už má naprostá většian soutěží za sebou, v několika zbývá odehrát poslední kolo. Fotbalunas.cz se ale rozhodně nehodlá uložit k odpočinku. Jako už tradičně vydáme nejlepší sestavy sezóny jednotlivých soutěží!

SESTAVA KOLA - 14.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

17.06.2019 17:06 0

Poslední kolo I. B. třídy skupiny B ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče posledního dějství. Hlasovat můžete do středy 19. června 2019.

Pošlete nám snímky z vaší dokopné - ty nejvydařenější zařadíme do speciální celorepublikové fotogalerie!

16.06.2019 23:38 0

Máte za sebou sezónu 2018/2019? A vše jste řádně oslavili na dokopné? Pošlete nám, jak to u vás na dokopné vypadalo mailem na redakce@fotbalunas.cz!

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

16.06.2019 23:31 0

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte v příští sezóně o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Reportáž

Kanonýr Louk Petr Janča rozhodl derby s Malenovicemi

Místní derby se hrálo v Loukách, kam zavítali borci z nedalekých Malenovic. Hosté přijeli již bez brankáře Adama Juráně, který v minulém utkání ukončil svoji dlouhou kariéru. Domácí tým potřeboval ještě uhrát nějaké body, poněvadž stále není jisté, kolik týmů bude sestupovat. A to se mu i podařilo, když dvacet minut před koncem vstřelil domácí kanonýr Petr Janča vítěznou branku.

Reportáž

V posledním utkání této sezony přivítaly Jaroslavice na svém hřišti fotbalisty z Veselé. Utkání nemělo favorita a očekával se vyrovnaný souboj, což se nakonec i vyplnilo. V prvním dějství padlo po jedné brance na každé straně. Ve druhém poločasu poslal Dlouhý Veselou do vedení, osm minut před koncem srovnal Žárský. Na penalty se více dařilo domácím hráčům.

Reportáž

Příluky si doma poradily se sestupujícím Kostelcem u Holešova

Příluky hostily na svém hřišti fotbalisty z Kostelce u Holešova, kteří letos 1. B třídu opouštějí. Také domácí tým neměl jarní výsledky ideální, přesto byl v souboji s Hanáky favoritem. Příluky vedly po půli o dvě branky. Ve druhém dějství přidali domácí další branky, hosté ale v závěrečném finiši dali ještě dva góly, na body to však nestačilo.

Reportáž

Fryšták si veze tříbodovou výhru z Chropyně

První tým  tabulky 1. B třídy skupiny B z Fryštáku zavítal tentokrát do Chropyně. Na perfektně připraveném hřišti jej čekal domácí celek, který s favoritem držel bezbrankový stav až do 40. minuty. Stejný scénář měl i druhý poločas, kdy hosté přidali pojišťovací trefu kanonýrem Vavrušou až v samotném závěru utkání.

Reportáž

Hulínská Admira přivítala na svém hřišti fotbalisty z Tečovic a očekával se poměrně vyrovnaný souboj. Domácím hráčům vyšel skvěle vstup do utkání a už ve čtvrté minutě vedli po brance Tabary. Hosté po přestávce srovnali, ale přišli také o vyloučené Shejbala. Admira přesilovku využila, kdy Barták vsítil vítěznou branku.

Reportáž

Hrdinou penaltového rozstřelu v Lužkovicích byl brankář Jenček

V tropickém vedru nastoupili proti sobě fotbalisté Lužkovic a Slavkova pod Hostýnem. Hosté ještě nemají jistotu záchrany a stále musí čekat, jak se bude vyvíjet sestupová politika v dalších soutěžích na Zlínsku. Velké horko ovlivnilo i slabší návštěvu, kdy diváci dali přednost raději koupání. Branka v utkání nakonec nepadla, v penaltách pak kraloval lužkovický brankář Jenček.

Reportáž

Mladcová potvrdila v duelu s Holešovem dobrou jarní formu

Holešovská rezerva se představila v sobotu na Mladcové, kde ji čekal druhý tým tabulky. Domácí hrají v jarní části ve velmi dobré formě a mohli se o tom přesvědčit i hráči holešovské rezervy. Domácí první půli vyhráli o dvě branky. Ve druhé půli přidali fotbalisté Mladcové další dvě branky, hosté korigovali výsledek až v samotném závěru.

Vložte foto, ohlas či report k zápasu. Získáte tak šanci vyhrát poukaz na nákup fotbalového zboží!

15.06.2019 12:30 0

Nově losujeme ze všech fotografů, informátorů a zpravodajů každý hrací víkend dva šťastlivce, kteří dostanou vouchery na odběr zboží do SportFotbal.cz! Stačí poslat přes registrovanou sekci zveřejnitelný obsah. Sdílení informací je tam otázkou dvou tří kliknutí. Tyhle happy vouchery už dobře znáte několik let z naší Tip Ligy. S kódem fotbalunas máte navíc na SportFotbal.cz  20 % slevu!