14.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Ludkovice v domácím prostředí nestačily na favorizovanou Chropyni

12

Do Ludkovic zavítali fotbalisté z Chropyně a byli v tomto duelu favoritem. V první půli dali hosté dvě branky. Ve druhém dějství domácí utkání ještě zdramatizovali. Závěr utkání patřil hostím, střelecky se blýskl Dominik Hradil, který zaznamenal hattrick.

Hosté vstřelili dvě branky

"V utkání v Ludkovicích jsme byli favoritem a nakonec jsme tuto roli i zvládli. Domácímu týmu už o nic nešlo, tak se mohl hrát bezstarostný fotbal. První poločas byl z naší strany v Ludkovicích dominantní a bylo z zasloužené poločasové vedení 2:0. Po pauze jsme přestali hrát, mysleli si že to půjde samo a domácí pomalu z ničeho srovnali. Naštěstí kluci opět zabrali vstřelili další branky a zakončili sezónu vítězstvím. Střelecky se dařilo Dominiku Hradilovi, který zaznamenal tři branky a v posledních zápasech podává výborné výkony," hodnotí duel v Ludkovicích sekretář FK Chropyně Aleš Polášek.

Hosté sí výhru pohlídali

Stanislav Bartoš, vedoucí Ludkovic: „Zkušené hostující mužstvo přijelo do Ludkovic s technicky vybavenými fotbalisty. Hned od druhé minuty zápasu náš tým prohrával, Hradil přízemní střelou překvapil gólmana Hanáka. Po čtvrt hodině hry se začalo rozehrávat také domácí mužstvo, které hrozilo z rohů a přímých kopů, své šance ale nedotáhlo. Chropyně naopak po polovině úvodního poločasu udeřila podruhé, prosadila se z rychlého brejku. Ve druhé půli se hra vyvíjela stejným stylem – hosté drželi míč na svých kopačkách, domácí si s tím nevěděli rady. Ludkovice však v 53. minutě vsítily kontaktní gól, vzápětí dokonce vyrovnali na 2:2. Hosté přesto stále drželi zápas ve vlastní režii, deset minut po vyrovnání znovu šli do vedení, v 87. a 90. minutě přidali další dvě branky, díky čemuž zaslouženě zvítězili. Ludkovice za celou sezonu děkují svým fanouškům za podporu.“