Redaktor: David Křížek


Celostátní článek

Univerzitní liga má za sebou další tři zápasy. Kdo má jisté play-off, kdo ještě musí zabojovat?

25.10.2021 23:19 0

V uplynulém týdnu se mezi sebou utkalo hned šest různých univerzit v rámci Univerzitní fotbalové ligy. Přinášíme vám souhrn toho nejdůležitějšího, včetně již tradičních pozápasových rozhovorů a k tomu skvělou galerii z dílny Honzy Krčmáře!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 25.10.2021 18:35 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Karlovarský | 1.A třída , 2021-2022

 Karlovarský | 1.A třída
Karlovarský 25.10.2021 18:24 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Karlovarský | Krajský přebor , 2021-2022

 Karlovarský | Krajský přebor
Karlovarský 25.10.2021 18:19 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Březová vyloupila Kraslice

25.10.2021 17:56 Karlovarský | 1.A třída 8

FK Olympie Březová se po prachbídném úvodu sezóny začíná zvedat. V případě výhry nad Kraslicemi se mohli březovští fotbalisté vyhoupnout na desátou příčku a učinit důležitý krok k vyhnutí se bojům o udržení. Kraslice ale na domácí půdě rozhodně nechtěly přijít o tři body. Početná divácká kulisa viděla první branku až těsně před koncem první půle.


Reportáž

Žlutice si připisují cennou výhru nad Lokádou


S pouhými dvěma body z desíti zápasů vstupovali do utkání hráči domácích Žlutic, kteří na svém hřišti přivítali hráče z Lokomotivy Karlových Varů. Ti měli bodů třináct a ač obě strany zmítá početná marodka, v roli favorita nastoupili hosté.


Reportáž

Vintířov si poradil s oslabenou Rolí


V plných sestavách by se pravděpodobně jednalo o jeden ze šlágrů kola, Nová Role se ale potácí s četnými zdravotními obtížemi a to se v posledních týdnech projevuje i výsledkově. Hostům se naopak daří a měli jasný cíl, odvézt si z Role tři body.


Reportáž

Hranice si z Lipové odváží kanára

25.10.2021 07:04 Karlovarský | 1.B třída 16

Role favorita byla tentokrát jasně daná. Lipová je jeden z aspirantů na postup a ač jejich průběh sezóny není úplně dle představ, své šance ještě určitě nezatracují. Hranice měli po deseti utkáních patnáct bodů, což jim zajišťovalo pohodlný střed tabulky. Již v sedmé minutě se poprvé měnilo skóre.


Reportáž

Oslabený Ostrov nestačil na Kynšperk

24.10.2021 21:32 Karlovarský | 1.A třída 8

11. kolo 1.A třídy nabídlo očekávaný souboj mezi Ostrovem a Kynšperkem. Domácí, hrající v Květnové, zažívají povedenou sezónu a s dvaceti body po deseti zápasech se směle drží v TOP 5. Kynšperk zažívá výsledky jako na houpačce, se svou houževnatostí ale žádný zápas nedají gratis. I proto na ostrovské fotbalisty čekal těžký zápas, tím spíše, když od 31. minuty dohrávali bez vyloučeného brankáře.


Reportáž

Chyše poprvé prohrála! Tři body bere Žandov

24.10.2021 20:52 Karlovarský | 1.B třída 16

V jednoznačném šlágru 11.kola 1.B třídy přivítal Dolní Žandov dosud neporažené mužstvo z Chyše. Oba týmy hrají ve velké pohodě a tak se víc, než cokoliv jiného, očekával především parádní fotbal. Branka v první minutě napověděla, že přesně takového fotbalu se stovka diváků dočká.


Reportáž

Královské Poříčí poráží Habartov s nulou vzadu

24.10.2021 18:29 Karlovarský | 1.B třída 16

Královské Poříčí, posílené o taková jména, jako Jiří Šellong, přivítali na svém hřišti habartovské fotbalové mužstvo. Po bezbrankové a bojovné první půli se přeci jen začala ukazovat kvalita domácího celku. Zápas sledovala šedesátka přítomných diváků.


Reportáž

Hazlov si i v oslabené sestavě poradil s Křižovatkou

24.10.2021 14:12 Karlovarský | 1.B třída 16

Souboj dvou celků ze spodku tabulky nabídlo 11. kolo 1.B třídy, Hazlov hostil Křižovatku. Domácí zapsali na soupisku pouze dvanáct hráčů a obejít se museli například i bez nejlepšího střelce Martina Jurkyho, přesto ale nechtěli doma proti Křižovatce ztratit ani bod. Hosté totiž měli po devíti utkáních jeden bod, favorit zápasu byl jasný.


Reportáž

Hroznětín si připisuje další tři body, Lomnice odjíždí s prázdnou


Černý kůň soutěže, Hroznětín, je mezi nejlepšími třemi týmy letošní sezóny a aby se mezi nimi udržel, musel na svém hřišti porazit mužstvo Lomnic. Hosté měli po desíti utkáních 12 bodů a favorit zápasu byl jasný. To mimojiné dokázala už pátá minuta.


Reportáž

Skalná bere z utkání s Citicemi cenný bod

24.10.2021 13:12 Karlovarský | 1.A třída 8

Blýská se na lepší časy? Skalná se po hrůzostrašném úvodu sezóny prokousává k lepší hře a lepším výsledkům, není divu, že po výhře nad Mariánskými Lázněmi si hráči věřili i na skalp Citic. Ty byly druhé v tabulce a k utkání zajížděli v roli favorita, předem ale nic rozhodnuto nebylo.


Reportáž

Oslabené Mariánky nestačily na Dolní Rychnov

24.10.2021 12:57 Karlovarský | 1.A třída 8

Po suverénním úvodu sezóny forma Mariánských Lázní pomalu uvadá, na vině jsou mimojiné také četné absence. Se zraněními se potýká také Dolní Rychnov, sestava se však pomalu dává do kupy a na domácím hřišti nejsou rychnovští fotbalisté snadným soupeřem. I přes osmibodový náskok, který si hosté do zápasu nesli, bylo těžké předem určit favorita. Mariánky navíc k utkání zapsali pouze jednoho hráče na střídání. 


Reportáž

Z bláznivé přestřelky vyšel vítězně Sedlec

24.10.2021 11:35 Karlovarský | 1.B třída 16

Deset zápasů, devět bodů. Taková byla bilance jak domácí Plesné, tak hostů ze Sedlece. Domácí se nachází v krizi, jak herní, tak výsledkové, Sedlec naopak trápí jednoho soupeře za druhým a tak není divu, že i v Plesné pomýšlel na bodový zisk. V utkání se čtyřmi brankami zaskvěl Jakub Vydra


Reportáž

Merklín otočil utkání s Pilou a bere všechny body!

24.10.2021 10:40 Karlovarský | 1.A třída 8

Sedmibodový Merklín přivítal na svém hřišti Pilu, která měla před zápasem více než dvojnásobek získaných bodů. Hosté jsou silní především na domácím hřišti, i tentokrát ale měli v plánu připsat si všechny tři body. K tomu také vykročili tím správným způsobem.


Celkový počet článků: 510