12.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

Plesné nefunguje obrana, na body opět nedosáhla

56. M. Dorňák (p.) , 64. M. Dorňák (p.) , 68. M. Dorňák , 71. M. Bouška , 90. M. Bouška - 17. S. Linhart , 82. S. Linhart
11

Chyše v minulém kole poprvé prohrála, další zaváhání pro ni nepřipadalo v úvahu. Na její půdu přijíždělo mužstvo z Plesné, které má svou nepopiratelnou kvalitu, v letošní sezóně se mu ale vůbec nedaří. Především směrem dozadu. Vepředu se ale může spolehnout především na dvojici Linhart - Panuška, kteří se starají o většinu branek.

Hosté o poločase vedli

V první půli bylo k vidění několik šancí, ale pouze jedna branka. Necelých devadesát diváků přihlíželo první změně skóre, která přišla v 17. minutě a k překvapení domácích skončil míč v jejich síti. Tu rozvlnil kanonýr hostů Sebastian Linhart, který poslal Plesnou do vedení. Domácím se v první půli srovnat nepodařilo a protože ani hosté své vedení nenavýšili, jednobrankový rozdíl platil i o poločasové přestávce.

Domácí prostřídali a zabrali

Do druhé půle nastoupili hned dva čerství hráči a na hřišti to bylo znát. Chyši se do během úvodní dvacetiminutovky druhého poločasu podařilo skóre kompletně otočit a docílila toho díky dvěma pokutovým kopům. Obě provinění proti pravidlům rezultující v odpískané penalty potrestal Miroslav Dorňák, který se prosadil v 56. a 64. minutě a hosté rázem prohrávali. Aby toho nebylo pro Plesnou málo, v 68. minutě zkompletoval svůj hattrick Miroslav Dorňák, po jehož třetí brance vedli domácí 3:1. Hra hostů v tuto chvíli postrádalo vše, od koncentrovanosti po potřebnou kvalitu a to zákonitě přineslo čtvrtou branku v jejich síti. V 71. minutě se prosadil Miroslav Bouška. Hostům se podařilo necelých deset minut před koncem alespoň snížit zásluhou druhé branky Sebastiana Linharta, poslední slovo ale měli domácí. Konkrétně Miroslav Bouška, který vstřelil svou druhou branku v zápase v samotném závěru a uzavřel tak stav zápasu na 5:2.

TJ Jiskra Plesná
Sebastian Linhart, hráč: První půli jsme odehráli, myslím, že celkem dobře. Do druhé půle jsme vstoupili špatně, chvíli jsme se drželi, ale potom přišly ty dvě penalty a to nás položilo a soupeře nakoplo. Potom už se nám hrálo špatně a z toho pramenila i ztráta všech bodů