Rozhovory s hráči kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

Rozhovor

Jaroslav HRUŠKA II. část: Nebýt mých spoluhráčů, kteří mě pravidelně zásobovali skvělými přihrávkami, tak bych takovou formu nikdy neměl :-)

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 23.06.2019 11:25 0

Hráčem kola se v posledním 26. kole OP Českobudějovicka pro letošní ročník stal Jaroslav HRUŠKA, člen týmu TJ Sokol Neplachov, který si vydařenou jarní částí nakonec vykopal postup do I.B třídy. I tento hráč na tom měl obrovskou zásluhu, vždyť proti podzimním 2 gólům jich na jaře přidal hned dalších 14 a kdyby ročník neskončil, kdo vím, na jakém čísle by se zastavil. Ve 13 jarních zápasech se střelecky prosadil v hned v 9 duelech. Zaslouženě se tak stal již potřetí Hráčem kola v jarní části. Naposledy přispěl minulý víkend 1 brankou a 1 asistencí k porážce konkurenčního týmu ze Zlivi v boji o postup.

Rozhovor

Martin DUŠÁK: Láká mě zkusit I.B třídu. Tým na to určitě máme ....

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 13.06.2019 20:43 0

Hráčem 25. kola OP Českobudějovicka se zcela zaslouženě stal již podruhé v sezóně ofenzivně laděný fotbalista TJ Sokolu Neplachov Jaroslav HRUŠKA. Víkendový zápas na hřišti v Borovanech se mu opravdu vydařil a při vysoké výhře svého týmu 6:1 zatížil konto soupeře 4 brankami. Na další rozhovor s tímto sympatickým borcem se ale můžete těšit zase až někdy do budoucna, protože se tentokrát svého práva k debatování dobrovolně vzdal na úkor jiného svého spoluhráče, kterým v tomto případě za svého zástupce zvolil Martina DUŠÁKA. To je další z ofenzivních akvizic týmu, který momentálně vévodí týmové tabulce střelců s 16 brankami a má tedy ještě o jeden gól více než jeho týmový spoluhráč a střelce posledního kola. I on se v Borovanech 1 gólem prosadil do soupeřovi sítě a v celkové tabulce střelců OP se possunul na dělené 4. místo.

Rozhovor

Michal VIKTORA: Můj největší fotbalový zážitek byl, když jsme vyhráli I.A třídu st. žáků

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 06.06.2019 16:11 0

Vítězem v hlasování o Hráče kola se po víkendovém 24. kole stal mladý sedmnáctiletý fotbalista z týmu Zlivi. Byť se zlivskému dorosteneckému týmu v letošní sezóně příliš nedaří, několik mladých hráčů svojí výkonností dokazují, že v mládežnických kategoriích má A-mužstvo kvalitní nástupce. V průběhu jara se jich pár už podívalo do A-týmu a pomohli také k několika bodovým ziskům. V tomto kole se mezi mladé členy sestavy zařadil i Michal VIKTORA a vzhledem k tomu, jak si dokázal splnit v obraně své defenzivní povinnosti, nominoval jej sám trenér M. Tesař po vítězném utkání v Žabovřeskách do Sestavy kola a vy jste jej svými hlasy zvolili Hráčem kola.

Rozhovor

Jakub RŮŽIČKA: Někdy je zkrátka nezbytné vynechat páteční večírek na úkor individuálního tréninku.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 30.05.2019 23:49 0

Ve velice zajímavém 23. kole OP Českobudějovicka jste si poprvé v sezóně zvolili Hráčem kola člena českobudějovické rezervy Lokomotivy mladého útočníka Jakuba RŮŽIČKU. Nutno říci, že zcela oprávněně, protože tento hráč se stal ze všech odehraných zápasů tím nejproduktivnějším fotbalistou kola. Do zápasu proti rezervnímu mužstvu Jankova si sebou vzal střeleckou formu a k výhře svého týmu pomohl hattrickovým kouskem...

Rozhovor

Matyáš SUCHÝ: Hlavně starší hráči mi někdy dost pomáhají a s mladšími si rozumím dobře. Ve Zlivi jsme dobrá parta.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 24.05.2019 00:22 0

Ve 22. kole jste si po dlouho vyrovnaném hlasování zvolili za hráče kola člena zlivského kolektivu Matyáše SUCHÉHO. Tento mladý hráč je věkem stále ještě dorostenec, ale i přesto se občas zapojuje do zápasového vytížení ve zlivském A-týmu. Takto tomu bylo v posledním kole, kdy nejdříve mladý obránce nastoupil v dorosteneckém dresu na hřišti v Jankově a poté odjel s A-týmem bojovat o body na hřiště rezervy Rudolfova. Tento dvojduel a hlavně výkon za A-tým Matyášovi přineslo nominaci do Sestavy kola, kterou po konečném součtu všech hlasů proměnil i v celkové prvenství v anketě a stal se Hráčem kola. 

Rozhovor

Jaroslav MACHOVEC: Jsem rád, že se mi poslední dobou střelecky daří...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 18.05.2019 15:26 0

I když jste si v posledním kole hlasování o Hráče kola zvolili svými hlasy nejlepším hráčem Tomáše Trávníčka z týmu SK Zlivi, bohužel se nám přes veškeré úsilí nepodařilo s hráčem zkontaktovat, aby nám poskytl rozhovor, jak to po každém kole bývá. Poprvé v téhle sezóně se tedy stalo, že vítěze pro rozhovor nahradí další hráč v pořadí. Jím se tentokrát stal Jarda Hruška z TJ Sokolu Neplachova, který si ale díky svému vítězství v anketě s námi popovídal o měsíc dříve a tak tedy po domluvě s ním předal sportovně štafetový kolík třetímu hráči na stupni vítězů, jímž se po několika zasloužených nominací stal Jarda MACHOVEC z mužstva SK Rudolfova "B". Vzhledem k tomu, že se v Sestavě kola objevil již několikrát díky svým skvělým výkonům, ale nikdy v téhle sezóně neměl možnost užít si chuť vítěze ankety, je pro něj tohle takové zadostiučinění, protože by si jistě již dříve zasloužil dostat prostor k rozhovoru s Hráčem kola. Byť tentokrát ne jako vítěz, tu možnost nyní dostává a jsme rádi, že nás neodmítl a v téhle prekérní situaci podpořil. Děkujeme Jardovi a Vám čtenářům i fanouškům se omlouváme, že rozhovor se díky již zmíněnům faktům objevuje na webu se zpožděním až dnes oproti čtvrku, jak býváte normálně zvyklí....

Rozhovor

Jan HONNER: V Jankově je a vždy byla super parta...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 09.05.2019 19:00 0

V posledním kole ankety o Hráče kola jste si hlasováním zvolili, že by si ocenění zasloužil po krátké odmlce další zástupce jankovských barev, takže se vítězem stal tentokrát obránce Jan HONNER. O víkendu byl členem obranných řad Jankova "B" při bezbrankové remíze s týmem z Neplachova a na stoperském postu úspěšně odřídil defenzivu týmu.

Rozhovor

Martin KOCINA: Nejsem příliš rychlý a důrazný hráč, ale spíše se snažím tvořit hru

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 02.05.2019 13:38 0

V posledním hlasování o Hráče kola se stal vítězem poprvé hráč mladé rudolfovské rezervy, která má poslední týdny opět výtečnou formu a Martin KOCINA patří k hráčům, který svůj tým táhnou nejen výborným výkonem, ale i brankami. V posledním kole se tento mladý záložník podílel hattrickem na pokoření leadera soutěže na hřiště v Temelíně a my, vám čtenářům, přinášíme další rozhovor se star kola :-)

Rozhovor

Martin MAŇHAL II. část: Od přírody nejsem typický gólostroj...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 25.04.2019 20:19 0

18. kolo OP v hlasování o nejlepšího Hráče kola nám po delší době opět připravilo velmi těsný a napínavý souboj do posledních minut. Nakonec se vítězem v anketě stal podruhé hráč ze Zlivi střední záložník Martin MAŇHAL. Do Sestavy kola byl nominován za svůj výkon v domácím zápase proti soupeři z Borovan, když se mu podařilo vsítit první hattrick v mužské kategorii.  

Rozhovor

Jakub BENÍŠEK II. část: Druhé vítězství v řadě je úžasné a zároveň výborná motivace pokusit se o třetí...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 18.04.2019 15:39 0

V 16. kole OP jste za nejlepšího hráče víkendu zvolili svými hlasy mladého záložníka Jankova "B" Jakuba BENÍŠKA, jemuž se podařilo v místním derby se Žabovřesky vsítit svoji první branku v mužské kategorii. No a po týdnu tady máme ve stejné anketě jako vítěze stejného hráče. Jakoby se potřeboval do sítě soupeře trefit alespoň jednou, aby se mu srovnala mířidla. V 17. kole se totiž na hřišti v Borovanech dokázal střelecky prosadit hned 2krát. Níže tedy máte pokračování rozhovoru z minulého týdne. 

Rozhovor

Jakub BENÍŠEK: Většinou přihrávám a tak se do vyložených šancí moc nedostávám

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.04.2019 19:05 0

Nejvíce hlasů tento týden v anketě o Hráče kola získal mladý záložník stále ještě věkem dorostenec Jakub BENÍŠEK z mužstva SK Jankov "B". Na svůj věk je tento hráč produktivní a velmi platný zatím i pro rezervní tým v mužské kategorii, což také dokázal v zatím posledním 16. kole v derby s týmem Žabovřesk. Dokázal jednu branku připravit a na závěr si schoval svůj první gól za tým Jankova "B", kterým rozhodl o těsné výhře na domácím hřišti 3:2. Pojďme se tedy podívat, co na sebe prozradil v krátkém rozhovoru...

Rozhovor

Jaroslav HRUŠKA: Ofenzivní hráč se ze mě stal až tady v Neplachově...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 05.04.2019 12:35 0

Dalším vítězem v anketě o Hráče kola se stala nyní už ofenzivní posila mužstva z Neplachova Jaroslav HRUŠKA, který o víkendu přispěl jednou brankou k domácí remíze s týmem Lokomotivy ČB "B". A nemůže tomu být jinak, než že níže přinášíme rozhovor s hráčem...

Rozhovor

Martin HÜTTNER: Jankov určitě v mnohém předčil má očekávání.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 28.03.2019 13:58 0

V hlasování o hráče uplynulého kola u vás fanoušků získal nejvíce hlasů mladý dvacetiletý hráč Martin HÜTTNER, jenž obléká dres mužstva z Jankova a příležitostně vypomáhá i rezervnímu týmu. Díky tomu a hlavně svému výkonu, se tenhle víkend dostal do sestavy kola a následně obsadil i stupeň nejvyšší, takže vám nyní přinášíme slíbený rozhovor s hráčem...

Rozhovor

Jiří REMTA 2. část : Předsevzetí si zásadně nedávám :-)

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 20.03.2019 14:54 0

Poslední hlasovací soutěž po ukončené podzimní části soutěže probíhala cca 2 měsíce a vybírali jste z nominované jedenáctky hráčů dle vašich pocitů TOP hráče celého podzimu. Nakonec se jím stal brankářská jednička mužstva Zlivi Jiří REMTA. Omlouváme se za pozdější zvěřejnění získaného rozhovoru a nyní si konečně můžete vítěze hlasování zase trošku přiblížit.

Rozhovor

Daniel KOČER: Jankov je jedna velká fotbalová rodina. Lepší klub si nelze přát.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 15.11.2018 01:09 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz, jímž je nadějný mladý fotbalista teprve 19-ti letý Daniel KOČER. Hráč, který pendluje mezi A-týmem Jankova a místní rezervou se v tomto kole trefil do branky Úsilného, když se objevil v základní sestavě právě B-týmu Jankova a jeho trefa i výkon v zápase mu vynesla nejen nominaci do Sestavy kola, ale následně se stal díky vašim hlasům i Hráčem kola. S tímto sympatickým fotbalistou vám přinášíme rozhovor níže...

Rozhovor

Martin ŠÍMA: Jsem odchovanec Olešníka, kde hraji téměř celý život

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 09.11.2018 15:51 0

Poprvé v pozimní části OP Českobudějovicka se podařilo anketu o Hráče kola ovládnout hráči z týmu FK Olešník "B"/Temelín, což jistě ovlivnila i vzestupná forma tohoto rezervního týmu, který kosí poslední týdny jednoho soupeře za druhým a před koncem poloviny sezóny se vyhřívá na krásném a hlavně zaslouženém 2. místě v tabulce. Do sestavy patří i Martin ŠÍMA, jenž pendluje mezi A-týmem i B- týmem a vždy je velkým přínosem mužstvu. V tomto kole to předvedl na domácím hřišti, když nastoupil za rezervu Olešníku a gólem + 2 asistencemi přispěl k vysoké výhře nad rezervou Jankova....

Rozhovor

Karel JINDRLE mladší: Kolem zlivského fotbalu se točí celá naše rodina :-D

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 01.11.2018 13:57 0

Nejlepším hráčem 12. kola se po hlasování stal 17-ti letý hráč SK Zliv Karel JINDRLE mladší. Nadějný mladý fotbalista, který má za sebou již vcelku bohatou klubovou kariéru se do Sestavy kola dostal díky svému výkonu v místním derby na hřišti Hluboké. Rozhovor s dalším ze zlivských fotbalistů vám přinášíme níže.

Rozhovor

Jakub SLAVÍK: Chci být hlavně prospěšný pro tým, to je pro mě nejdůležitější věc.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 24.10.2018 21:01 0

Svými hlasy jste v 11. kole OP rozhodli o tom, že se Hráčem kola stal mladý dvacetiletý útočník Jakub SLAVÍK. Tento mladý hráč je jednou z opor týmu Zlivi, což dokázal svým výkonem na domácím hřišti proti soupeři ze Žabovřesk, kterému vstřelil 2 branky. Hráče jsme oslovili, položili mu pár standartních otázek, aby jste se o něm něco málo dozvěděli a níže vám přinášíme celý rozhovor...

Rozhovor

Milan ĎURICA: Nejsem Mirek Dušín, ale na fotbal jsem vždycky přišel, když jsem měl!

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 19.10.2018 01:06 0

V zatím posledním hlasování 10. kola o Hráče kola jste svými hlasy rozhodli o tom, že se vítězem stane opět zástupce z týmu Zlivi a podruhé v podzimní části získa pomyslnou korunu Milan ĎURICA. Tento produktivní útočník se v tomto kole předvedl ve skvělé formě na hřišti Úsilného, kde k vítězství svého týmu v poměru 4:1 připsěl 2 góly a jednou asistencí. Hráče jsme oslovili a podařilo se nám s tímto sympatickým a charismatickým útočníkem pořídit rozhovor - 2. část....

Rozhovor

Vít HRABČÁK: Post stopera je mi souzený. Dá se říct, že nic jiného neumím :o))

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.10.2018 19:35 0

V 9. kole jste svými hlasy zvolili za Hráče kola člena obranných řad týmu TJ Sokol Žabovřesky Víta HRABČÁKA. Tento bek se zkušenostmi i ze zahraničního angažmá se do nominace dostal již potřetí v podzimní části sezóny, což jen svědčí o tom, jakou je svému týmu velkou oporou a důležitým článkem základní sestavy. V tomto kole přispěl jedním gólem k první podzimní porážce leadera soutěže ze Srubce a navíc na jeho hřišti. Pojďte se tedy podívat, co nám Vít v rozhovoru prozradil ze svého fotbalového života...

Celkový počet článků: 62

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Borek 0 0:0 0
2 FK Calofrig Borovany 0 0:0 0
3 FK Olešník B / Temelín 0 0:0 0
4 SK Dobrá Voda 0 0:0 0
5 SK Jankov "B" 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku