Rozhovory s hráči kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

Rozhovor

Jaroslav ZRUN: Velká spokojenost pokud nám koukají ostatní na zadá.. :-D

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 19.10.2019 10:18 0

V Borovanech se sice gólově neprosadil, ale zase svým morálním přístupem a zkušenostmi byl na hřišti největším přínosem pro tým a jako správný kapitán dotáhl Jaroslav ZRUN mužstvo k vítěznému konci, což mu jako bonus vyneslo i vítězství v hlasovací anketě o Hráče kola.

Rozhovor

Karel JINDRLE mladší: V týmu máme více ofenzivních než defenzivních hráčů a asi by to chtělo nějakého krajního obránce.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 10.10.2019 20:35 0

Stejně jako v loňské sezóně se i letos podařilo Karlovi JINDRLEMU mladšímu získat prvenství v hlasovací anketě o Hráče kola. Tentokrát to nebylo za jeho defenzivní činnost, ale naopak ofenzivní um, když byl na hřišti jedním z hlavních strůjců výhry nad nováčkem z Dobré Vody, které vstřelil 2 góly.

Rozhovor

Jakub MAREK: Chtěl bych poděkovat za přístup a přínos našeho nového trenéra pana Dejmala..

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 05.10.2019 12:33 0

V 8. kole se hlasování o Hráče kola opět proměnilo v drama a vyrovnaný souboj mezi hráčem Nových Hradů Vladimírem Gregorem a členem mužstva z Dobré Vody Jakubem Markem nakonec skončil prvenstvím pro střelce jediné a vítězné branky proti týmu ze Žabovřesk, Jakuba MARKA.

Rozhovor

Jakub SLAVÍK: Poslední dobou mi to tam začalo padat a chtěl bych v tom pokračovat

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 27.09.2019 21:12 0

Stejně jako v loňské sezóně se i letos dočkal hráč SK Zliv Jakub SLAVÍK ocenění za své výkony v podobě vítězství po nominaci do Sestavy kola. Stalo se tak po jeho z dalších skvělých výkonů, který předvedl v domácím zápase proti mladému rezervnímu týmu z Rudolfova. Při výhře svého týmu 6:0 se podílel na výsledku 2 brankami a jednou gólovou přihrávkou. Zopakoval si tedy rozhovor pro Hráče kola, se kterým již zkušenosti má.

Rozhovor

Tomáš KUČERA: ... O tomhle by měl sport být - o radosti ze hry.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 21.09.2019 16:44 0

V 6. kole se díky hattricku a aktuální formě již po několikáte v letošním ročníku dostal do Sestavy kola útočník Zlivi Tomáš KUČERA a dočkal se i konečného prvenství v hlasování, čímž si zasloužil ocenění Hráče kola. V sobotním zápase proti Rudolfovu "B" svému týmu na hřišti sice nepomůže, protože zároveň hraje i Motor ČB, kde jako marketingový ředitel musí být přítomen, takže bude fandit jen na dálku. To ale naštěstí nemělo vliv na náš rozhovor s Hráčem kola a vy si jej užijte stejně jako já....

Rozhovor

Tomáš VALENTA: Je to pro mě ohromná čest, hrát pod takovým trenérem...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 15.09.2019 21:31 0

Po urputném boji v hlasování vás fanoušků a čtenářů našich stránek se nakonec Hráčem kola minulého víkendu stal Tomáš VALENTA. Mladý fotbalista z týmu SK Dobrá Voda se dvěma góly postaral o výhru na hřišti Srubce a svým výkonem se zařadil k nejlepším hráčům 5. kola a nakonec se stal i vítězem ankety. 

Rozhovor

Jakub HÁLA: Už bych nešel do jiného klubu, Žabovřesky jsou super a je tu skvělá parta kluků.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 07.09.2019 22:32 0

Minulý víkend po 4. kole OP se v Sestavě kola objevilo několik fotbalistů, kteří ukázali svůj střelecký um a spousta z nich se ve svých zápasech prosadila hned 2 góly. Mezi takové se zařadil i hráč záložní řady z týmu TJ Sokol Žabovřesky Jakub HÁLA, který pomohl k vysoké výhře na hřišti Úsilného a vy jste ho poté svými hlasy zvolili Hráčem kola. Je tedy nejvyšší čas, zveřejnit rozhovor s tímto fotbalistou.

Rozhovor

Matěj FÜRST: Největší moje mínus je síla...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 07.09.2019 21:27 0

Dlužíme rozhovor ze 3. kola OP Českobudějovicka s Hráčem kola, kterým se stal mladý záložník ve službách SK Zliv Matěj FÜRST. Do nominace se dostal za výborný výkon v zápase s rezervou Jankova, kde zavelel svými rozehrávkami a skvěle zahrávanými standartkami k obratu ve skóre a tak i ke konečnému domácímu vítězství. Nápravu jsme sjednali a rozhovor nyní přinášíme... 

Rozhovor

Petr KLÍMA: ... náš cíl je, hlavně fotbalem bavit sebe i naše super fanoušky

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 23.08.2019 16:09 0

Po úvodním kole OP Českobudějovicka, které se odehrálo minulý víkend jste z nominace na Sestavu kola svými hlasy dopomohli k celkovému prvenství hráči v dresu SK Jankov "B". Vítězem se stal Petr KLÍMA, jenž se v sobotním derby s týmem Žabovřesk proměnil ve dvorního nahrávače a ve finálním součtu si připsal 3 gólové asistence.

Rozhovor

Jaroslav HRUŠKA II. část: Nebýt mých spoluhráčů, kteří mě pravidelně zásobovali skvělými přihrávkami, tak bych takovou formu nikdy neměl :-)

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 23.06.2019 11:25 0

Hráčem kola se v posledním 26. kole OP Českobudějovicka pro letošní ročník stal Jaroslav HRUŠKA, člen týmu TJ Sokol Neplachov, který si vydařenou jarní částí nakonec vykopal postup do I.B třídy. I tento hráč na tom měl obrovskou zásluhu, vždyť proti podzimním 2 gólům jich na jaře přidal hned dalších 14 a kdyby ročník neskončil, kdo vím, na jakém čísle by se zastavil. Ve 13 jarních zápasech se střelecky prosadil v hned v 9 duelech. Zaslouženě se tak stal již potřetí Hráčem kola v jarní části. Naposledy přispěl minulý víkend 1 brankou a 1 asistencí k porážce konkurenčního týmu ze Zlivi v boji o postup.

Rozhovor

Martin DUŠÁK: Láká mě zkusit I.B třídu. Tým na to určitě máme ....

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 13.06.2019 20:43 0

Hráčem 25. kola OP Českobudějovicka se zcela zaslouženě stal již podruhé v sezóně ofenzivně laděný fotbalista TJ Sokolu Neplachov Jaroslav HRUŠKA. Víkendový zápas na hřišti v Borovanech se mu opravdu vydařil a při vysoké výhře svého týmu 6:1 zatížil konto soupeře 4 brankami. Na další rozhovor s tímto sympatickým borcem se ale můžete těšit zase až někdy do budoucna, protože se tentokrát svého práva k debatování dobrovolně vzdal na úkor jiného svého spoluhráče, kterým v tomto případě za svého zástupce zvolil Martina DUŠÁKA. To je další z ofenzivních akvizic týmu, který momentálně vévodí týmové tabulce střelců s 16 brankami a má tedy ještě o jeden gól více než jeho týmový spoluhráč a střelce posledního kola. I on se v Borovanech 1 gólem prosadil do soupeřovi sítě a v celkové tabulce střelců OP se possunul na dělené 4. místo.

Rozhovor

Michal VIKTORA: Můj největší fotbalový zážitek byl, když jsme vyhráli I.A třídu st. žáků

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 06.06.2019 16:11 0

Vítězem v hlasování o Hráče kola se po víkendovém 24. kole stal mladý sedmnáctiletý fotbalista z týmu Zlivi. Byť se zlivskému dorosteneckému týmu v letošní sezóně příliš nedaří, několik mladých hráčů svojí výkonností dokazují, že v mládežnických kategoriích má A-mužstvo kvalitní nástupce. V průběhu jara se jich pár už podívalo do A-týmu a pomohli také k několika bodovým ziskům. V tomto kole se mezi mladé členy sestavy zařadil i Michal VIKTORA a vzhledem k tomu, jak si dokázal splnit v obraně své defenzivní povinnosti, nominoval jej sám trenér M. Tesař po vítězném utkání v Žabovřeskách do Sestavy kola a vy jste jej svými hlasy zvolili Hráčem kola.

Rozhovor

Jakub RŮŽIČKA: Někdy je zkrátka nezbytné vynechat páteční večírek na úkor individuálního tréninku.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 30.05.2019 23:49 0

Ve velice zajímavém 23. kole OP Českobudějovicka jste si poprvé v sezóně zvolili Hráčem kola člena českobudějovické rezervy Lokomotivy mladého útočníka Jakuba RŮŽIČKU. Nutno říci, že zcela oprávněně, protože tento hráč se stal ze všech odehraných zápasů tím nejproduktivnějším fotbalistou kola. Do zápasu proti rezervnímu mužstvu Jankova si sebou vzal střeleckou formu a k výhře svého týmu pomohl hattrickovým kouskem...

Rozhovor

Matyáš SUCHÝ: Hlavně starší hráči mi někdy dost pomáhají a s mladšími si rozumím dobře. Ve Zlivi jsme dobrá parta.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 24.05.2019 00:22 0

Ve 22. kole jste si po dlouho vyrovnaném hlasování zvolili za hráče kola člena zlivského kolektivu Matyáše SUCHÉHO. Tento mladý hráč je věkem stále ještě dorostenec, ale i přesto se občas zapojuje do zápasového vytížení ve zlivském A-týmu. Takto tomu bylo v posledním kole, kdy nejdříve mladý obránce nastoupil v dorosteneckém dresu na hřišti v Jankově a poté odjel s A-týmem bojovat o body na hřiště rezervy Rudolfova. Tento dvojduel a hlavně výkon za A-tým Matyášovi přineslo nominaci do Sestavy kola, kterou po konečném součtu všech hlasů proměnil i v celkové prvenství v anketě a stal se Hráčem kola. 

Rozhovor

Jaroslav MACHOVEC: Jsem rád, že se mi poslední dobou střelecky daří...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 18.05.2019 15:26 0

I když jste si v posledním kole hlasování o Hráče kola zvolili svými hlasy nejlepším hráčem Tomáše Trávníčka z týmu SK Zlivi, bohužel se nám přes veškeré úsilí nepodařilo s hráčem zkontaktovat, aby nám poskytl rozhovor, jak to po každém kole bývá. Poprvé v téhle sezóně se tedy stalo, že vítěze pro rozhovor nahradí další hráč v pořadí. Jím se tentokrát stal Jarda Hruška z TJ Sokolu Neplachova, který si ale díky svému vítězství v anketě s námi popovídal o měsíc dříve a tak tedy po domluvě s ním předal sportovně štafetový kolík třetímu hráči na stupni vítězů, jímž se po několika zasloužených nominací stal Jarda MACHOVEC z mužstva SK Rudolfova "B". Vzhledem k tomu, že se v Sestavě kola objevil již několikrát díky svým skvělým výkonům, ale nikdy v téhle sezóně neměl možnost užít si chuť vítěze ankety, je pro něj tohle takové zadostiučinění, protože by si jistě již dříve zasloužil dostat prostor k rozhovoru s Hráčem kola. Byť tentokrát ne jako vítěz, tu možnost nyní dostává a jsme rádi, že nás neodmítl a v téhle prekérní situaci podpořil. Děkujeme Jardovi a Vám čtenářům i fanouškům se omlouváme, že rozhovor se díky již zmíněnům faktům objevuje na webu se zpožděním až dnes oproti čtvrku, jak býváte normálně zvyklí....

Rozhovor

Jan HONNER: V Jankově je a vždy byla super parta...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 09.05.2019 19:00 0

V posledním kole ankety o Hráče kola jste si hlasováním zvolili, že by si ocenění zasloužil po krátké odmlce další zástupce jankovských barev, takže se vítězem stal tentokrát obránce Jan HONNER. O víkendu byl členem obranných řad Jankova "B" při bezbrankové remíze s týmem z Neplachova a na stoperském postu úspěšně odřídil defenzivu týmu.

Rozhovor

Martin KOCINA: Nejsem příliš rychlý a důrazný hráč, ale spíše se snažím tvořit hru

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 02.05.2019 13:38 0

V posledním hlasování o Hráče kola se stal vítězem poprvé hráč mladé rudolfovské rezervy, která má poslední týdny opět výtečnou formu a Martin KOCINA patří k hráčům, který svůj tým táhnou nejen výborným výkonem, ale i brankami. V posledním kole se tento mladý záložník podílel hattrickem na pokoření leadera soutěže na hřiště v Temelíně a my, vám čtenářům, přinášíme další rozhovor se star kola :-)

Rozhovor

Martin MAŇHAL II. část: Od přírody nejsem typický gólostroj...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 25.04.2019 20:19 0

18. kolo OP v hlasování o nejlepšího Hráče kola nám po delší době opět připravilo velmi těsný a napínavý souboj do posledních minut. Nakonec se vítězem v anketě stal podruhé hráč ze Zlivi střední záložník Martin MAŇHAL. Do Sestavy kola byl nominován za svůj výkon v domácím zápase proti soupeři z Borovan, když se mu podařilo vsítit první hattrick v mužské kategorii.  

Rozhovor

Jakub BENÍŠEK II. část: Druhé vítězství v řadě je úžasné a zároveň výborná motivace pokusit se o třetí...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 18.04.2019 15:39 0

V 16. kole OP jste za nejlepšího hráče víkendu zvolili svými hlasy mladého záložníka Jankova "B" Jakuba BENÍŠKA, jemuž se podařilo v místním derby se Žabovřesky vsítit svoji první branku v mužské kategorii. No a po týdnu tady máme ve stejné anketě jako vítěze stejného hráče. Jakoby se potřeboval do sítě soupeře trefit alespoň jednou, aby se mu srovnala mířidla. V 17. kole se totiž na hřišti v Borovanech dokázal střelecky prosadit hned 2krát. Níže tedy máte pokračování rozhovoru z minulého týdne. 

Rozhovor

Jakub BENÍŠEK: Většinou přihrávám a tak se do vyložených šancí moc nedostávám

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.04.2019 19:05 0

Nejvíce hlasů tento týden v anketě o Hráče kola získal mladý záložník stále ještě věkem dorostenec Jakub BENÍŠEK z mužstva SK Jankov "B". Na svůj věk je tento hráč produktivní a velmi platný zatím i pro rezervní tým v mužské kategorii, což také dokázal v zatím posledním 16. kole v derby s týmem Žabovřesk. Dokázal jednu branku připravit a na závěr si schoval svůj první gól za tým Jankova "B", kterým rozhodl o těsné výhře na domácím hřišti 3:2. Pojďme se tedy podívat, co na sebe prozradil v krátkém rozhovoru...

Celkový počet článků: 71

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Zliv 10 33:7 25
2 SK Dobrá Voda 10 25:15 20
3 FK Borek 10 24:14 20
4 FK Olešník B / Temelín 10 25:17 17
5 SK Rudolfov B 10 24:24 16
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Kučera 8
2 Jakub Slavík 8
3 Martin Michal 8
4 Pavel Pokorný 5
5 Josef Pilný 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Boubal 48 68% 0
2 Erik Kubeša 43 62% 0
3 Tomáš Kučera 42 60% 0
4 Martin Kudlacek 41 59% 0
5 Martin Škaroupka 40 57% 0
Zobrazit celou tabulku