Rozhovory s hráči kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

Rozhovor

Jednou bych si chtěl zahrát se synem, říká hráč kola Luboš Formánek

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 15.11.2021 13:27 0

Hráčem 13. kola je Luboš Formánek z Žabovřesk, který patří k oporám týmu díky své vytříbené technice. Mládežnická léta odehrál v Jankově v dospělosti zamířil právě do Žabovřesk. Chvíli působil také v Hrdějovicích. V sezóně vstřelil 5 branek. 

 

Rozhovor

Máme v zápasech štěstí. Přeje nám počasí i los o míč, říká hráč kola Radek Hanousek

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 05.11.2021 15:29 0

Útočník Zlivi Radek Hanousek vstřelil proti Srubci čtyři góly a stal se podruhé hráčem kola Okresního přeboru. V minulé sezóně posílil Zliv. Předtím válel za Vodňany, Bavorovice, Dříteň a Olešník, ale zahrál si i v zahraničí. V sezóně to byla dvanáctá branka, kterou vsítil a mezi střelci mu patří dělené 2. místo. 

Rozhovor

V Borovanech je skvělá parta a v budoucnu můžeme myslet na postup, říká hráč kola Vojtěch Fiala

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 30.10.2021 11:44 0

Obránce Borovan, který má za sebou pestrou fotbalovou kariéru. Původem ze Znojma, kde rozdával fotbalovou radost za Únanov, Višňové nebo Mikulovice. Zahrál si také žákovskou ligu za 1.SC Znojmo. Jak prožil corona pauzu, jak nahlíží na současný kádr Borovan nebo o zápase svého života. O tom se rozpovídal Vojtěch Fiala v rozhovoru se mnou a Vy si ho nyní můžete přečíst ZDE.

 

Rozhovor

O postup se bude bojovat do posledního kola, myslí si hráč kola Karel Jindrle

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 21.10.2021 21:03 0

Mladý záložník Zlivi, který toho za svou kariéru stihnul poměrně hodně. V mládeži nastupoval v dresu SKP, Roudného, se kterým si připsal několik úspěchů. Zahrál si také mimo Budějovice za Písek a Lominici. 

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Kluci už psali, abych si to jako pokladník naúčtoval, říká hráč kola Matěj Blažek

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 14.10.2021 10:35 0

Záložník a odchovanec Borovan. Mladý hráč, který v každém zápase patří k hlavním pilířům záložní řady. V mládeži si zahrál i za úspěšný mládežnický tým Spartaku Trhové Sviny, se kterým si také zahrál proti velkým týmům jako je Slavie Praha, Dukla Praha nebo Sigma Olomouc. Můj bývalý spoluhráč a kamarád - Matěj Blažek.  

Rozhovor

Práce trenéra mládeže vyžaduje určitou oběť a všem trenérům dětí patří poděkování. Nešlo by to bez podpory a tolerance rodiny. Říká hráč kola Jiří Vlček.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 08.10.2021 08:37 0

Jiří Vlček je stoperem Zlivi, který předvadí skvělé výkony a s týmem se drží na 2. místě Okresního přeboru. S fotbalem začínal v Koh-i-nooru České Budějovice (dnes Slavia ČB) odkud zamířil do Dynama České Budějovice,kde odehrál celou svou mládežnickou kariéru. Na vojně hrál za Duklu Tábor, odkud se vrátil zpět do Dynama, za který odehrál i ligový zápas. Následně zamířil na několikaleté zahraniční angažmá do Německa. Zahrál si také za Novou Ves-Brloh a Bavorovice. Je trénérem mládeže Dynama České Budějovice. 

 

 

Rozhovor

Při pohledu na ročníky narození mých spoluhráčů i hráčů soupeře jsem si říkal, co tam budeš dělat dědku? Říká hráč kola Václav Maxa.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 30.09.2021 17:14 0

Přinášíme Vám rozhovor s hráčem 7. kola Okresního přeboru Václavem Maxou, útočníkem Jankova ,,B", který na konci roku 2016 ukončil aktivní kariéru, ale z důvodu nedostatku lidí naskočil proti Římovu. Ve svém druhém zápase po jeho konci dokázal vstřelit dva góly proti Rudolfovu ,,B" a jednoznačně je hvězdou kola. 

Rozhovor

Vydržel bych se dívat na fotbal celý den v kuse, ale člověk má i jiné povinnosti. Říká hráč kola Jakub Slavík

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 16.09.2021 09:09 0

Jakub Slavík je mladý útoční Zlivi, kterému se podařilo v zápase s Úsilným vstřelit hattrick a stal se hráčem 5.kola Okresního přeboru. V mládeži působil v MAS Táborsko a v rozhovoru se dozvíte, jak na tuto dobu vzpomína a mnohem více. 

Rozhovor

,,Už 2 roky prosím naší generální ředitelku Gitu Jindrlovou o hřejivou emulzi, ale bohužel marně, tak se musíme mazat před zápasem sádlem", říká hráč kola Radek Hanousek

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 09.09.2021 08:58 1

Radek Hanousek ze Zlivi vstřelil proti Rudolfovu ,,B" hattrick a stal se hráčem 4. kola. Útočník, terý v minulé sezóně posílil Zliv. V minulosti válel za Vodňany, Bavorovice, Dříteň a Olešník, ale zahrál si i v zahraničí. Velký fanoušek pražské Slavie, milovník piva a burčáku, jak se dozvíte v rozhovoru.

Rozhovor

,,Brácha mě po 5 letech ještě na starý kolena přemluvil, abych týmu pomohl," říká novohradský Petr Silmbrod.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 03.09.2021 10:44 0

Petr Silmbrod se stal hráčem 3. kola Okresního přeboru. Obránce Nových Hradů, který se v minulém roce aktivně vrátil k fotbalu a hned vystužil novohradskou obranu svými jistými výkony. V minulosti působil v klubech v Německu a Rakousku. V mládí prošel mládeží Dynama České Budějovice. Velkou část své kariéry strávil v Trhových Svinech a pár sezón nastupoval i v dresu Olešnice. 

Rozhovor

Jsem rád za partu fajn lidí, která v Žabech hraje a stará se o fungování vesnického fotbalu, říká brankář Žabovřesk Martin Škaroupka

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 26.08.2021 09:33 0

Martin Škaroupka se stal mužem zápasu mezi Žabovřesky a Dobrou Vodou. V hlasování o hráče kola skončil na druhém místě a z důvodu časové vytíženosti muže kola jsme ho oslovili s rozhovorem. Ten naleznete zde.

Rozhovor

Ambice musí být vždy ty největší, ať je to jak chce! Říká hráč kola Jakub Brousek.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 19.08.2021 14:43 0

 

Jakub Brousek se po působení v Rakousku vrátil zpět na Nové Hrady. Ve svém prvním zápase navlékl kapitánskou pásku a stal se hlavní postavou zápasu s Římovem. Svoji premiéru ozdobil dvěma góly a stal se hráčem 1. kola. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

Rozhovor

Jiří HANOUSEK: K fotbalu mě přivedl můj děda a začínal jsem s ním jako malý v Olešníku

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.10.2020 13:09 0

V posledním rozhovoru jsme měli možnost, něco více se dozvědět o zlivském hráči Radku Hanouskovi. Tentokrát dostane prostor jeho bratr Jiří HANOUSEK z mužstva TJ Slavoj Srubec, který se v hlasovací anketě při volbě nejlepšího hráče kola umístil na příčce nejvyšší. A rozhodně právem, protože za poslední 2 zápasy se mu podařil husarský kousek, když vstřelil všech 7 branek svého mužstva, které týmu přinesly do tabulky plný počet 6 bodů...

Rozhovor

Radek HANOUSEK: Na záložníka jsem už moc starý!! Nejraději to mám rád v útoku :-)

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 02.10.2020 23:46 0

Svými hlasy jsou rozhodli, že se vítězem v anketě o Hráče kola po odehraném 6. kole stane opět hráč, který hájí barvy mužstva SK Zliv. Stal se jím tentokrát člen ofenzivních řad Radek HANOUSEK, jenž byl jedním z hráčů, kteří režírovali jasnou a vysokou výhru na hřišti v Rudolfově...

Rozhovor

Lukáš JANÁK: Moje nejoblíbenější pozice je bezpochyby pravé křídlo

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 24.09.2020 18:51 0

V hlasování o Hráče kola bylo vcelku jednoznačně rozhodnuto, že v 5. kole se jím stane mladý záložník z Dobré Vody Lukáš JANÁK. Jeho mužstvo vcelku jednoznačně zvítězilo na hřišti Srubce a sám hráč k vítězství přispěl 2 góly. 

Rozhovor

Tomáš KUČERA II.: Zajímá nás jenom postup a z týmu je síla cítit...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 19.09.2020 15:15 0

Další rozhovor přinášíme s útočníkem Tomášem KUČEROU z mužstva SK Zliv. Stejně jako před rokem v září, kdy jsme spolu měli rozmluvu poprvé si vítězství v anketě kola zopakoval i letos. K nominaci do sestavy kola mu pomohly jeho 2 branky, které vsítil za záda brankáře Nových Hradů a pomohl tak svému mužstvu k dalšímu vyhranému zápasu.

Rozhovor

Martin ZAJAC: U nás na Hradech mi to momentálně vyhovuje..

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.09.2020 18:48 0

Ve 3.kole se Hráčem kola stal záložník z týmu TJ Nové Hrady Martin ZAJAC. V zápase na hřišti mužstva Žabovřesk se ukázal jako kapitán na pravém místě a svými 2 góly nasměroval své mužstvo k prvním třem bodům v letošní sezóně. 

Rozhovor

Lukáš ČÁP: Podle trenéra jsem rychlostní typ s vytříbenou technikou...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 05.09.2020 12:41 0

TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí je bývalé působiště mladého šikovného hráče Lukáše ČÁPA, který před sezónou posílil mužstvo SK Zliv. Svoji první účast v základní sestavě při zápase na Hluboké následně proměnil v nominaci do Sestavy kola a také v zisk ocenění Hráče kola.

Rozhovor

Pavel BOUBAL: Soutěž bude náročná a musíme jít zápas od zápasu

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 27.08.2020 18:28 0

V součtu s nedohraným loňským ročníkem OP se popáté v řadě na vrchol naší ankety o Hráče kola ( sezóny ), podařilo fanouškům a čtenářům našich stránek svými hlasy zvolit fotbalistu hájící barvy mužstva SK Zliv. Poprvé budeme mít možnost si přečíst rozhovor se záložníkem Pavlem BOUBALEM. Ten svým vydařeným výkonem a dvěma asistencemi pomohl k dalšímu vítěznému zápasu dlouhodobě jednoho z nejlepších celků OP na hřišti v Žabovřeskách. 

Rozhovor

Robert HANZAL: Na jaře budu pokračovat ve Zlivi a věřím, že ho zakončíme oslavou postupu.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 16.11.2019 22:24 0

V posledním podzimním kole OP potvrdil tým SK Zlivi svoji podzimní dominanci ziskem plného počtu bodů na hřišti Žabovřesk po těsné výhře. K té velkou měrou přispěl i záložník Robert HANZAL, který vstřelil úvodní branku zápasu a díky ní se dostal i do nominace Sestavy kola. V té už to byla poměrně klasicky jasná záležitost a zlivský hráč získal jako další ocenění pro Hráče kola, tudíž přinášíme i zasloužený rozhovor.

Celkový počet článků: 94

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Borek 13 52:11 36
2 SK Zliv 13 63:21 34
3 FK Calofrig Borovany 13 35:24 25
4 TJ Sokol Žabovřesky 13 28:20 25
5 SK Dobrá Voda 13 44:18 24
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Slavík 22
2 Libor Horejš 14
3 Radek Hanousek 13
4 Tomáš Kučera 12
5 Jakub Marek 12
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Tomáš Bürger 51 57% 0
2 Martin Škaroupka 51 56% 0
3 Martin Kudlacek 50 54% 1
4 Jiří Tomášek 46 50% 0
5 Jiří Vondrka 45 49% 0
Zobrazit celou tabulku