Rozhovory s hráči kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

Rozhovor

Jiří HANOUSEK: K fotbalu mě přivedl můj děda a začínal jsem s ním jako malý v Olešníku

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.10.2020 13:09 0

V posledním rozhovoru jsme měli možnost, něco více se dozvědět o zlivském hráči Radku Hanouskovi. Tentokrát dostane prostor jeho bratr Jiří HANOUSEK z mužstva TJ Slavoj Srubec, který se v hlasovací anketě při volbě nejlepšího hráče kola umístil na příčce nejvyšší. A rozhodně právem, protože za poslední 2 zápasy se mu podařil husarský kousek, když vstřelil všech 7 branek svého mužstva, které týmu přinesly do tabulky plný počet 6 bodů...

Rozhovor

Radek HANOUSEK: Na záložníka jsem už moc starý!! Nejraději to mám rád v útoku :-)

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 02.10.2020 23:46 0

Svými hlasy jsou rozhodli, že se vítězem v anketě o Hráče kola po odehraném 6. kole stane opět hráč, který hájí barvy mužstva SK Zliv. Stal se jím tentokrát člen ofenzivních řad Radek HANOUSEK, jenž byl jedním z hráčů, kteří režírovali jasnou a vysokou výhru na hřišti v Rudolfově...

Rozhovor

Lukáš JANÁK: Moje nejoblíbenější pozice je bezpochyby pravé křídlo

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 24.09.2020 18:51 0

V hlasování o Hráče kola bylo vcelku jednoznačně rozhodnuto, že v 5. kole se jím stane mladý záložník z Dobré Vody Lukáš JANÁK. Jeho mužstvo vcelku jednoznačně zvítězilo na hřišti Srubce a sám hráč k vítězství přispěl 2 góly. 

Rozhovor

Tomáš KUČERA II.: Zajímá nás jenom postup a z týmu je síla cítit...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 19.09.2020 15:15 0

Další rozhovor přinášíme s útočníkem Tomášem KUČEROU z mužstva SK Zliv. Stejně jako před rokem v září, kdy jsme spolu měli rozmluvu poprvé si vítězství v anketě kola zopakoval i letos. K nominaci do sestavy kola mu pomohly jeho 2 branky, které vsítil za záda brankáře Nových Hradů a pomohl tak svému mužstvu k dalšímu vyhranému zápasu.

Rozhovor

Martin ZAJAC: U nás na Hradech mi to momentálně vyhovuje..

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 11.09.2020 18:48 0

Ve 3.kole se Hráčem kola stal záložník z týmu TJ Nové Hrady Martin ZAJAC. V zápase na hřišti mužstva Žabovřesk se ukázal jako kapitán na pravém místě a svými 2 góly nasměroval své mužstvo k prvním třem bodům v letošní sezóně. 

Rozhovor

Lukáš ČÁP: Podle trenéra jsem rychlostní typ s vytříbenou technikou...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 05.09.2020 12:41 0

TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí je bývalé působiště mladého šikovného hráče Lukáše ČÁPA, který před sezónou posílil mužstvo SK Zliv. Svoji první účast v základní sestavě při zápase na Hluboké následně proměnil v nominaci do Sestavy kola a také v zisk ocenění Hráče kola.

Rozhovor

Pavel BOUBAL: Soutěž bude náročná a musíme jít zápas od zápasu

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 27.08.2020 18:28 0

V součtu s nedohraným loňským ročníkem OP se popáté v řadě na vrchol naší ankety o Hráče kola ( sezóny ), podařilo fanouškům a čtenářům našich stránek svými hlasy zvolit fotbalistu hájící barvy mužstva SK Zliv. Poprvé budeme mít možnost si přečíst rozhovor se záložníkem Pavlem BOUBALEM. Ten svým vydařeným výkonem a dvěma asistencemi pomohl k dalšímu vítěznému zápasu dlouhodobě jednoho z nejlepších celků OP na hřišti v Žabovřeskách. 

Rozhovor

Robert HANZAL: Na jaře budu pokračovat ve Zlivi a věřím, že ho zakončíme oslavou postupu.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 16.11.2019 22:24 0

V posledním podzimním kole OP potvrdil tým SK Zlivi svoji podzimní dominanci ziskem plného počtu bodů na hřišti Žabovřesk po těsné výhře. K té velkou měrou přispěl i záložník Robert HANZAL, který vstřelil úvodní branku zápasu a díky ní se dostal i do nominace Sestavy kola. V té už to byla poměrně klasicky jasná záležitost a zlivský hráč získal jako další ocenění pro Hráče kola, tudíž přinášíme i zasloužený rozhovor.

Rozhovor

Michal PÍCHA: Zažil jsem asi 7 postupů, na to se zapomenout nedá :-)

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 07.11.2019 22:31 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz, kterým se stal další z členů základny mužstva SK Zliv. Po jasné výhře 6:0 nad týmem z Římova se v Sestavě kola objevil tvůrce hry Robert Hanzal a jeden ze střelců Michal PÍCHA, jenž dostal v nominaci přednost před Jakubem Slavíkem ( v utkání vstřelil hattrick ) a nakonec se také stal vítězem hlasování a získal ocenění Hráče kola.

Rozhovor

Jindřich ČEJKA: ... nikdy nejdu do souboje s tím, že bych chtěl soupeře přepálit, zranit a podobně.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 31.10.2019 14:58 0

Hlasovali jste pro dalšího Hráče kola a jím se ve 12. kole OP Českobudějovicka stal opět zástupce mužstva SK Zliv, spíše defenzivní hráč Jindřich ČEJKA. Tohoto hráče jsme ještě jako jednoho z mála ze zlivského mužstva za poslední sezónu a půl v nejlepší trojici nejlepších hráčů kola neměli, tudíž nás jistě čeká další zajímavý rozhovor...

Rozhovor

Petr NEKOLA: Dobrá Voda je pro mě taková srdcovka...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 25.10.2019 19:20 0

Nejlepším Hráčem 11. kola jste si hlasováním zvolili nejmladšího člena Sestavy kola Petra NEKOLU z týmu SK Dobrá Voda. Sedmnáctiletý hráč, věkem ještě dorostenec, pomohl A mužstvu na hřišti v Borku brankou ke konečné remíze a zároveň si tak připsal svůj druhý gól v mužské kategorii. Pojďme se podívat na rozhovor s tímto nadějným fotbalistou.

Rozhovor

Jaroslav ZRUN: Velká spokojenost pokud nám koukají ostatní na zadá.. :-D

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 19.10.2019 10:18 0

V Borovanech se sice gólově neprosadil, ale zase svým morálním přístupem a zkušenostmi byl na hřišti největším přínosem pro tým a jako správný kapitán dotáhl Jaroslav ZRUN mužstvo k vítěznému konci, což mu jako bonus vyneslo i vítězství v hlasovací anketě o Hráče kola.

Rozhovor

Karel JINDRLE mladší: V týmu máme více ofenzivních než defenzivních hráčů a asi by to chtělo nějakého krajního obránce.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 10.10.2019 20:35 0

Stejně jako v loňské sezóně se i letos podařilo Karlovi JINDRLEMU mladšímu získat prvenství v hlasovací anketě o Hráče kola. Tentokrát to nebylo za jeho defenzivní činnost, ale naopak ofenzivní um, když byl na hřišti jedním z hlavních strůjců výhry nad nováčkem z Dobré Vody, které vstřelil 2 góly.

Rozhovor

Jakub MAREK: Chtěl bych poděkovat za přístup a přínos našeho nového trenéra pana Dejmala..

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 05.10.2019 12:33 0

V 8. kole se hlasování o Hráče kola opět proměnilo v drama a vyrovnaný souboj mezi hráčem Nových Hradů Vladimírem Gregorem a členem mužstva z Dobré Vody Jakubem Markem nakonec skončil prvenstvím pro střelce jediné a vítězné branky proti týmu ze Žabovřesk, Jakuba MARKA.

Rozhovor

Jakub SLAVÍK: Poslední dobou mi to tam začalo padat a chtěl bych v tom pokračovat

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 27.09.2019 21:12 0

Stejně jako v loňské sezóně se i letos dočkal hráč SK Zliv Jakub SLAVÍK ocenění za své výkony v podobě vítězství po nominaci do Sestavy kola. Stalo se tak po jeho z dalších skvělých výkonů, který předvedl v domácím zápase proti mladému rezervnímu týmu z Rudolfova. Při výhře svého týmu 6:0 se podílel na výsledku 2 brankami a jednou gólovou přihrávkou. Zopakoval si tedy rozhovor pro Hráče kola, se kterým již zkušenosti má.

Rozhovor

Tomáš KUČERA: ... O tomhle by měl sport být - o radosti ze hry.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 21.09.2019 16:44 0

V 6. kole se díky hattricku a aktuální formě již po několikáte v letošním ročníku dostal do Sestavy kola útočník Zlivi Tomáš KUČERA a dočkal se i konečného prvenství v hlasování, čímž si zasloužil ocenění Hráče kola. V sobotním zápase proti Rudolfovu "B" svému týmu na hřišti sice nepomůže, protože zároveň hraje i Motor ČB, kde jako marketingový ředitel musí být přítomen, takže bude fandit jen na dálku. To ale naštěstí nemělo vliv na náš rozhovor s Hráčem kola a vy si jej užijte stejně jako já....

Rozhovor

Tomáš VALENTA: Je to pro mě ohromná čest, hrát pod takovým trenérem...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 15.09.2019 21:31 0

Po urputném boji v hlasování vás fanoušků a čtenářů našich stránek se nakonec Hráčem kola minulého víkendu stal Tomáš VALENTA. Mladý fotbalista z týmu SK Dobrá Voda se dvěma góly postaral o výhru na hřišti Srubce a svým výkonem se zařadil k nejlepším hráčům 5. kola a nakonec se stal i vítězem ankety. 

Rozhovor

Jakub HÁLA: Už bych nešel do jiného klubu, Žabovřesky jsou super a je tu skvělá parta kluků.

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 07.09.2019 22:32 0

Minulý víkend po 4. kole OP se v Sestavě kola objevilo několik fotbalistů, kteří ukázali svůj střelecký um a spousta z nich se ve svých zápasech prosadila hned 2 góly. Mezi takové se zařadil i hráč záložní řady z týmu TJ Sokol Žabovřesky Jakub HÁLA, který pomohl k vysoké výhře na hřišti Úsilného a vy jste ho poté svými hlasy zvolili Hráčem kola. Je tedy nejvyšší čas, zveřejnit rozhovor s tímto fotbalistou.

Rozhovor

Matěj FÜRST: Největší moje mínus je síla...

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 07.09.2019 21:27 0

Dlužíme rozhovor ze 3. kola OP Českobudějovicka s Hráčem kola, kterým se stal mladý záložník ve službách SK Zliv Matěj FÜRST. Do nominace se dostal za výborný výkon v zápase s rezervou Jankova, kde zavelel svými rozehrávkami a skvěle zahrávanými standartkami k obratu ve skóre a tak i ke konečnému domácímu vítězství. Nápravu jsme sjednali a rozhovor nyní přinášíme... 

Rozhovor

Petr KLÍMA: ... náš cíl je, hlavně fotbalem bavit sebe i naše super fanoušky

 Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
Jihočeský České Budějovice 23.08.2019 16:09 0

Po úvodním kole OP Českobudějovicka, které se odehrálo minulý víkend jste z nominace na Sestavu kola svými hlasy dopomohli k celkovému prvenství hráči v dresu SK Jankov "B". Vítězem se stal Petr KLÍMA, jenž se v sobotním derby s týmem Žabovřesk proměnil ve dvorního nahrávače a ve finálním součtu si připsal 3 gólové asistence.

Celkový počet článků: 82

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Borek 0 0:0 0
2 FK Calofrig Borovany 0 0:0 0
3 FK Olešník B / Temelín 0 0:0 0
4 SK Dobrá Voda 0 0:0 0
5 SK Jankov B 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku