Expert tipy Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

21.05.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:50 0

Tabulka OP stále nabízí vyrovnaný souboj týmů v horní i ve spodní části tabulky. Následující 21. kolo nám nabídne velmi zajímavé souboje, byť bychom nevybrali žádný zápas kola. Poslední tým z Horní Stropnice na domácím hřišti přivítá zatím na jaře trápící se mužstvo z Hluboké "B". Předposlední Římov poměří zlepšující se formu s týmem rezervy Jankova. Leader tabulky Olešník "B"/Temelín přivítá na hřišti v Temelíně Žabovřesky, které by nejraději zapomněly na poslední jejich výjezd na hřiště soupeře. Aktuálně druhý tým tabulky Trhové Sviny "B" přivítají ve svém svatostánku mužstvo Neplachova. Ve formě hrající Rudolfov "B" zavítá na hřiště do Borovan. Ve zbývajících dvou zápas se potkají mužstva Srubec - Úsilné a Zliv - Lokomotiva ČB "B".

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:42 2

O víkendu nás čeká další zajímavé kolo OP na Českobudějovicku a bude to v pořadí již 22. kolo. Ve dvou zápasech nás čekají souboje rezervních B-mužstev. Na hřiště do Hluboké dorazí první mužstvo tabulky  Olešník "B"/Temelín a Jankov "B" prověří na svém stadionu třetí celek tabulky z Trhových Svinů "B". O důležité záchranářské body se s blížícím se koncem sezóny na hřišti porvou týmy Úsilného s Borovany a Lokomotiva ČB "B" - Římov. Příjemnější starosti budou mít celky z vyšších pater tabulky, které se budou chtít přiblížit více k postupovým postům a to v případě Rudolfova "B", který se bude snažit potvrdit svoji vítěznou formu se soupeřem ze Zlivi. V dalších dvou zápasech přivítají Žabovřesky hráče ze Srubce a jistě budou chtít zapomenout na vysokou porážku z Temelína, naopak srubečtí se pokusí navázat na domácí výhru proti mužstvu z Úsilného. V posledním duelu poměří na hřišti v Dolním Bukovsku své síly domácí Neplachov s aktuálně posledním týmem tabulky z Horní Stropnice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

02.05.2019 13:01 0

Po vcelku vyrovnaném 19. kole OP, kdy se zrodily jen dva vysoké výsledky nás o víkendu čeká již 20. kolo a soutěž se pomalu přehoupne do své poslední čtvrtiny v sezóně 2018/2019. V duelech se víceméně potkají sousedé v tabulce, až na dvě výjimky. To je v případě leadera soutěže Olešníku "B"/Temelínu, který tentokrát zavítá na hřiště zlepšujícího se týmu Úsilného. Poté se mužstvo ze Zlivi vypraví na zápas k poslednímu týmu tabulky do Římova. Jinak nás čekají střetnutí v popředí tabulky mezi mužstvy Rudolfov "B" - Srubec nebo Hluboká "B" - Trhové Sviny "B". V klidném prostředku tabulky Jankov "B" - Neplachov a Lokomotiva ČB "B" - Borovany. A nakonec záchranářský zápas mezi týmy Žabovřesky - Horní Stropnice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

25.04.2019 19:11 0

Ani 18.kolo OP se neobešlo bez překvapení. Tabulce nadále vládne rezervní tým Olešníku "B"/Temelínu a na opačném pólu je se 4 bodovou ztrátou na předposlední Horní Stropnici tým z Římova. Následující 19. kolo nám nabídne hlavně záchranářské souboje mezi posledními 4 týmy. Borovany přivítají na domácím hřišti celek Římova a Horní Stropnice mužstvo Úsilného. Naopak o přední příčky si zahrají mezi sebou týmy Neplachova - Hluboké "B" a v zápase kola Olešník "B"/Temelín - Rudolfov "B". Další duely nabídnou souboje Zliv - Jankov "B", Srubec - Lokomotiva ČB "B" a Trhové Sviny "B" - Žabovřesky. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

18.04.2019 16:47 0

Po 17. kole se nám tabulka zase zajímavě zamotala a hlavně vyrovnala. Vždyť Neplachov z 6. místa ztrácí pouhé 3 body na 2. místo a podobný bodový rozdíl je i ve spodní části tabulky mezi 5 týmy, které bojují o udržení se v OP na Českobudějovicku i pro příští sezónu. Zaváhání Srubce, který v minulém kole prohrál na domácím hřišti se Zliví, jenž se tak bodově na svého soupeře dotáhla, využila rezerva Olešníku/Temelínu a na čele tabulky se osamostatnila s náskokem 3 bodů. V dalším kole bude Olešník "B"/Temelín hájit své umístění na hřišti Lokomotivy ČB "B". Jinak celkově kolo nabídne spoustu zajímavých zápasů, kdy proběhnou konfrontace mezi mužstvy, která hrají o přední příčky s týmu, pro které je každý bod důležitý v boji o záchranu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

11.04.2019 18:20 0

Spodní i vrchní část tabulky se nám po víkendu zase bodově trošičku srovnala a bude zajímavé sledovat další souboje hlavně o přední postupovou příčku do I.B třídy, kde je to neustále otevřené pro většinu účastníků OP v téhle sezóně. Všechna utkání budou opět jistě pestrá a zajímavá a hlavně vyrovnaná, ale když bychom měli zmínit některý ze zápasů, byly by to asi 2 duely kola. Prvním by byl zcela jistě souboj o první příčku v tabulce, kdy Srubec přivítá na domácím hřišti soupeře ze Zlivi ( podzimní zápas skončil 1:1 ) a druhý duel bychom mohli nazvat souboj Davida s Goliášem, kde na domácím hřišti v Temelíně přivítá Olešník "B"/Temelín ( 2. ) poslední tým tabulky Římov ( 14. ) - podzimní zápas 1:2 !!! . Na první pohled jednoznačný zápas, ale několikrát jsme se mohli přesvědčit, že i takové zápasy v letošním ročníku OP nemusí dopadnout, jak by se na první pohled mohlo zdát. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

04.04.2019 13:26 0

Tabulka OP Českobudějovicka se pomaličku začíná bodově oddělovat na horní a dolní část, kde 7. tým Rudolfova "B" má na 8. mužstvo Lokomotivy ČB "B" náskok 5 bodů. Přesto je výkonostně soutěž stále hodně vyrovnaná a každý může porazit každého, takže těžko se hledají v zápasech jasní favorité. O víkendu nás čeká dalších 7 zápasů, ze kterých budou patřit k nejzajímavějším utkání určitě duely Zliv - Olešník "B", Rudolfov "B" - Neplachov nebo boj posledních dvou týmů tabulky Římov - Horní Stropnice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

27.03.2019 14:13 0

Expert tipu pro následující 15. kolo OP se tentokrát ujal člen fotbalového Jankova Petr Maxa. V prvním kole ukázala některá mužstva, že jim zimní přestávka prospěla a naopak některým možná více ublížila, ale to nám napoví následující víkendová kola. Přesto nás čeká dalších sedm velice zajímavých a jistě po většinu vyrovnaných duelů, tak se pojďme podívat, jak vidí víkendové kolo náš expert...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

20.11.2018 00:30 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

07.11.2018 17:38 0

Tento víkend nám dohrávaným 1. kolem skončí podzimní část OP Českobudějovicka. Tentokrát se mezi sebou takřka ve všech duelech utkají týmy, které jsou si v tabulce sousedními. Žabovřesky přivítají na svém hřišti mladý tým Rudolfova "B", zlepšující se Úsilné přivíta tým Jankova "B" , Trhové Sviny "B" čeká těžký zápas proti nejlepší obraně soutěže ze Zlivi a nebo se diváci mohou těšit na souboj, kde se bude hrát o to, který z týmů přezimuje na 1. místě tabulky v zápase kola mezi leaderem soutěže s nejproduktivnějším útokem ze Srubce a týmem s aktuálně nejlepší formou Olešník "B"/Temelín. V dalších zápasech poměří síly Neplachov se soupeřem z Římova, aktuálně mužstvo s asi nejhorší formou Horní Stropnice přivítá na svém hřišti Borovany a v posledním zápase 1. kola se střetnou rezervní celky Hluboké a Lokomotivy ČB. Poslední kolo pro naše stránky rozluštil a otipoval pravidelný tipér Petr Vazač.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

30.10.2018 17:53 0

V předposledním kole podzimní části OP Českobudějovicka se na los podíval vedoucí rezervního mužstva SK Rudolfov Petr Hlubocký, který nám poskytl svůj Expert Tip. Když koukneme na průběžnou tabulku a aktuální formu každého z mužstev, měly by nás čekat 3 vyrovnané zápasy a 4 zápasy, ve kterých by měl být jasně daný favorit. V těch vyrovnaných duelech se střetnou mužstva Borovany - Trhové Sviny "B", Zliv - Neplachov a Lokomotiva ČB "B" - Žabovřesky. Zde se bude těžko hledat jasný favorit. Jinak tomu je ve zbývajících zápasech, kde přivítá leader ze Srubce na domácím hřišti Horní Stropnici, poté se bude hrát derby na hřišti Rudolfova mezi místní rezervou a týmem Úsilného. V dalších zápasech přivítá trápící se mužstvo Římova v pohodě hrající rezervu Hluboké a poslední zápas nabídne souboj rezerv, kde Olešník "B" přivítá rezervní celek Jankova "B". Ale jak zmínil po zápase s Trhovými Sviny "B" René Janoušek, fotbal někdy nemá logiku, tak se nechme překvapit, jaké výsledky následující kolo přinese...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

24.10.2018 21:38 0

Ani ve 12. kole OP Českobudějovicka nebude nouze o zajímavé duely, kterých bude opět nespočet. Jedním z nejsledovanějších zápasů asi bude derby na Hluboké, kde přivítá místní rezerva soupeře ze Zlivi. Leader tabulky ze Srubce zavítá na hřiště rezervy Trhových Svin a nebo Neplachov, který poslední dva zápasy neuspěl, přivítá na svém hřišti hráče z Borovan, kterým se naopak poslední zápasy bodově vydařily. Rezerva Jankova se pokusí potrápit na svém hřišti hráče z Rudolfova "B" a nebo H. Stropnice aktuálně čtvrtý celek tabulky z Olešníku "B". Domácí Úsilné bude chtít potvrdit doma body z Římova proti Lokomotivě ČB "B" a Žabovřesky přivítají na domácím pažitu tým trápícího se Římova. Z tohoto celku jsme také oslovili hráče Pavla Crkvu, jenž nám poskytl svůj Expert Tip pro toto kolo...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

16.10.2018 00:30 0

Blíží se nám 11. kolo OP Českobudějovicka a pokud se podíváme na tabulku po 9 odehraných zápasech, uvidíme, že nás čeká jeden vyrovnaný duel vedle druhého, protože se mezi sebou utkají mužstva ze stejných pater tabulky. Ve dvou zápasech bude větší poziční rozdíl a to na hřišti lepšících se Borovan, kam přijedou hájit své prvenství hráči Hluboké "B". Druhý takový zápas se odehraje na hřišti Lokomotivy ČB "B", která přivítá ve vítězném laufu hrající mladé mužstvo Rudolfova "B". Toto vyrovnané kolo si tentokrát zkusí otipovat Milan Plachta...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

11.10.2018 17:53 0

Již 10. kolo OP na Českobudějovicku nás čeká tento víkend a program bude opět zajímavý a duely vyrovnané. Největším trhákem kola jistě bude zápas o první místo mezi druhým celkem tabulky Hlubokou "B", která na svém hřišti přivítá leadera soutěže ze Srubce. Jak by tento zápas a dalších šest duelů mohlo dopadnout, nám tentokrát otipoval Martin Kudláček a je tak pro toto kolo Expert Tipérem...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

04.10.2018 08:51 0

Další kolo Expert Tipu si vzal od nás na starost Míra Tressl. V 9. soutěžním kole by nás měla čekat papírově spousta vyrovnaných zápasů, když se střetnou mezi sebou mužstva z předních příček, poté i z druhého pólu tabulky a také týmy, které se pohybují v klidném středu. Nebude tedy vůbec jednoduché otipovat i vzhledem k aktuální formě mužstev, jak si které ve víkendových duelech povede... 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

27.09.2018 23:03 0

Již 8. kolem bude o víkendu pokračovat podzimní část OP Českobudějovicka a čekají nás jistě vyrovnané a zajímavé zápase. Kde by mohl být na hřišti vidět větší herní rozdíl je zápas na hřišti posledního Úsilného, které vyzve na souboj vedoucí celek ze Srubce. Zdánlivě jasný zápas může nabídnout drama díky domácímu prostředí v Úsilném a podpoře domácích fans. Jak nejen tento zápas tipuje náš Expert pro toto kolo Pavel Randa? Podívejte se...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

18.09.2018 19:34 0

V 7. kole OP Českobudějovicka nás čeká další škála zajímavých duelů. Po odehraném 5. kole je soutěž velice vyrovnaná, takže nemá žádného jasného leadera nebo na opačném pólu nějakého outsidera. Pro toto kolo jsme jako Experta vybrali hráče hájícího barvy Srubce, jímž je René JANOUŠEK.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

14.09.2018 12:19 0

Na 6. kolo OP Českobudějovicka, které nás čeká o víkendu se tentokrát podíváme s expertem Lukášem FILKEM. Co říkáte na jeho rozbor každého ze zápasů?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

05.09.2018 18:23 0

5. kolo OP na Českobudějovicku s námi tentokrát otipoval a odborníkem na slovo vzatým se stal Martin TESAŘ. Pojďte si tedy porovnat své tipy pro nadcházející víkend a nebo se případně nechte inspirovat naším expertem...

Celkový počet článků: 104

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Olešník B / Temelín 22 60:34 43
2 SK Rudolfov B 22 67:33 39
3 TJ Slavoj Srubec 22 68:40 39
4 SK Zliv 22 43:27 38
5 TJ Sokol Neplachov 22 47:31 38
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Kamil Kubíček 19
2 Jaroslav Machovec 17
3 Martin Kocina 15
4 Martin Dušák 14
5 Jakub Slavík 14
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Martin Kudlacek 80 51% 0
2 Jiří Tomášek 78 50% 1
3 František Pouzar 77 50% 0
4 Pavel Boubal 73 49% 0
5 David Schneider 69 49% 0
Zobrazit celou tabulku