Expert tipy Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

03.12.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

08.11.2019 22:01 0

O víkendu se nám dohrávkou 1. kola OP uzavře podzimní část sezóny. Na 1. místě přezimuje mužstvo Zlivi, o čemž se rozhodlo v minulém kole a k poslednímu zápasu sezóny vyrazí na hřiště do Žabovřesk. Průběžné 2. místo v tabulce bude hájit Borek v zápase dvou nováčků na hřišti v Nových Hradech. Atakovat jej bude Dobrá Voda, jenž vyzve před domácími diváky mladé mužstvo z Rudolfova "B". Dalšími týmy ve vrchní polovině tabulky jsou Jankov "B", který pojede bojovat o další body do Římova a obhájce prvenství Olešník "B"/Temelín přivítá v domácím prostředí rezervní celek z Hluboké. Poslední tým tabulky z Úsilného se pokusí vybojovat další důležité body ve venkovním zápase na Srubci a předposlední Borovany vyzvou před svými diváky Lokomotivu ČB "B". Pro poslední podzimní kolo se stal expertem kola Luboš FORMÁNEK.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

31.10.2019 12:19 0

První listopadový víkend se diváci mohou těšit na předposlední podzimní 13. kolo OP na Českobudějovicku. Z rozlosování tohoto kola by měl být takřka jasnou papírovou záležitostí zápas Zlivi s Římovem, jenž zavítá na hřiště svého soupeře. V jinak vyrovnané tabulce se o přední příčky poperou například hráči Borku s hostujícím celkem ze Srubce nebo rezervní týmy Rudolfova s Olešníkem. Stejně tak to platí i v případě Jankova "B", kam přijede prověřit domácí formu nováček z Nových Hradů. Další tým z předních míst Dobrá Voda vyjede bojovat o další potřebné body k udržení se v kontaktu s čelem tabulky na hřiště Lokomotivy ČB "B". Ve spodní části tabulky nás čekají další dvě utkání kola. Síly poměří fotbalisté Žabovřesk s Hlubokou "B" a momentálně dva nejslabší celky soutěže, kde Úsilné na svém stadionu vyzve k souboji o důležité body hráče z Borovan. Celé tohle kolo jako jeho Expert zkusí rozluštit Tomáš KUČERA z týmu SK Zliv. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

25.10.2019 17:04 0

Pomalu a jistě se nám blíží konec podzimní části OP, ale ještě nám zbývá odehrát kompletní tři kola. Tenhle víkend nás čeká 12. kolo, ze kterého jsme jako zápas kola tentokrát žádný nevybrali. Nic to nemění na tom, že nás vesměs čekají samá vyrovnaná a těžko tipovatelná utkání. Papírově jasný favorit by měl být asi ve dvou zápase a to na hřišti Dobré Vody, kam zavítá mužstvo z Úsilného a v souboji B týmů kde Olešník/Temelín se bude snažit na domácím hřišti bojovat o všechny body s Lokomotivou ČB. Nevyzpytatelné Borovany vyzvou před domácími diváky nováčka z Borku a další nováček z Nových Hradů se pokusí zaskočit na domácí půdě leadera soutěže ze Zlivi. Srubec vyzve tabulkového souseda z Jankova "B" a stejně tak to platí o duelu Římova se Žabovřesky. Posledním zápasem, abychom měli kolo kompletní je zápas dalších rezervních celků, kde mladý tým Rudolfova vyrazí bojovat o slušný výsledek na hřiště zkušených hráčů Hluboké. Expertem kola bude Petr VAZAČ.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

18.10.2019 11:24 0

I pro 11. kolo OP Českobudějovicka se dá vybrat zápas kola. Tím bude rozhodně souboj o 2. místo v tabulce mezi fotbalisty Borku a Dobré Vody, kteří mají momentálně v tabulce shodný počet bodů. Dalším zápasem týmů z předních příčet bude souboj vedoucího týmu ze Zlivi, který na domácím hřišti přivítá soupeře ze Srubce. Poslední mužstvo tabulky z Úsilného se popere o první výhru v sezóně na domácím hřišti s těžkým soupeřem a obhájcem loňského prvenství z Olešníku "B"/Temelínu. Žabovřesky se pokusí konečně zase získat nějaké body v domácím prostředí, ale proti nováčkovi z Nových Hradů, který sbírá poslední zápasy body jako na běžícím páse, to nebudou mít vůbec jednoduché. V souboji rezervních celků se před domácím publikem představí předposlední Lokomotiva ČB proti mládí z Rudolfova. Římov bude chtít určitě zlomit remízové prokletí a to o víkendu proti soupeři z Hluboké "B". Zatím nejslabší ofenzivu má tým z Borovan a tak se bude snažit tuto statistiku vylepšit na hřišti v Dubném proti Jankovu "B". Expertem kola je René JANOUŠEK.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

10.10.2019 18:37 0

Tentokrát jsme za zápas kola v 10. kole OP vybrali duel mezi loňským vítězem z Olešníku "B"/Temelínu, který na svém hřišti přivítá druhý nejlepší tým aktuální sezóny z Borku. Zliv odjede hájit své prvenství na hřiště do Borovan. Dobrá Voda docela překvapivě prohrála v minulém kole vysoko na hřišti Zlivi a náladu si jistě bude chtít tentokrát spravit v domácím prostředí proti rezervě Jankova. Nové Hrady bez svého zavinění minulý víkend měly volno, protože soupeř jim nedorazil a opět v domácím prostředí budou vyhlížet hosty z Římova. Poslední tým v tabulce z Úsilného se v derby vydá na hřiště pod Perštát. Sousedé v tabulce se utkají na hřišti ve Srubci, kam zavítají Žabovřesky a Hluboká "B" by měla změřit síly s Lokomotivou ČB "B". Pro tyhle zápasy jsme jako Experta vybrali zástupce z týmu Rudolfova "B" Miroslava TUŠLA.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

02.10.2019 18:55 0

V 9. kole OP Českobudějovicka můžeme o víkendu očekávat další sortu zajímavých a vyrovnaných utkání. Zápasem kola bude jistě boj o 1. místo v tabulce mezi týmy Zlivi a Dobré Vody. Zaváhání jednoho ze soupeřů bude vyhlížet Borek, který je na stejné bodové hranici s vedoucími mužstvy a na svém hřišti o víkendu přivítá mladíky z Rudolfova. Olešník "B"/Temelín, jenž po minulé výhře nad Zliví opět atakuje přední příčky bude zajíždět na hřiště do Jankova, kde odehraje zápas s místní rezervou. Odehraje se také utkání mezi doposud nejhoršími týmy OP, kde Úsilné přivítá na svém hřišti rezervu Lokomotivy ČB. Nové Hrady poměří síly s Hlubokou "B", která ještě letos ze hřišť soupeřů neodvezla ani bod. Římov vyzve na svém hřišti zkušený tým ze Srubce a sedmým zápasem kola je souboj rozjetých Žabovřesk s mužstvem z Borovan, které stále nenašlo optimální sestavu i z toho důvodu, že jej trápí velká marodka. Expert tip si v tomto kole bere na starost Miroslav TRESSL.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

27.09.2019 16:00 0

O víkendu se v 8. kole OP střetnou čtyři mužstva, která jsou zatím těmi nejofenzivnějšími. Zápasem kola bude jistě souboj mezi vítězem loňského ročníku Olešníkem "B"/Temelínem a aktuálně nejlepším týmem soutěže ze Zlivi. V dalším možná na góly bohatém utkání poměří síly rezervní týmy Rudolfova s Jankovem. Naopak tým, který vstřelil doposud nejméně branek Lokomotiva ČB "B" to bude mít těžké v domácím utkání proti jedné z nejlepších obran týmu z Borku. Aktuálně nejslabší tým OP z Úsilného vyrazí na hřiště do Hluboké "B", kde zkusí prolomit nelichotivou sérii 6 utkání bez výhry. Dle aktuální tabulky by další zápasy mohly být vcelku vyrovnaná. Dobrá Voda, která neprohrála 5 utkání v řadě, přivítá soupeře ze Žabovřesk, který táhne sérii 4 utkání bez porážky. Srubec bude hrát proti nováčkovi z Nových Hradů a v posledním utkání budou o body bojovat Borovany s týmem Římova. Jak tipuje průběhy zápasů expert Jiří TOMÁŠEK?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

20.09.2019 12:40 1

Už je to tak a OP Českobudějovicka se nám blíži ke své podzimní polovině 7. hracím kolem. Diváci v Římově budou jistě zvědavi, jestli hosté z Dobré Vody prodlouží svoji vítěznou sérii, která trvá již 4 zápasy. Zliv bude zase svoji podzimní neporazitelnost hájit na domácím hřišti proti mladé rezervě Rudolfova. Borek se představí opět v domácím prostředí a jistě bude chtít napravit porážku z Hluboké proti zatím trápícímu se mužstvu z Úsilného. Příliš se zatím nedaří ani Lokomotivě ČB "B", která vyrazí zabojovat na hřiště do Jankova "B". Nováček z Nových Hradů svede souboj o důležité body do tabulky s týmem Borovan, které poslední své dvě utkání vyhrály. V dalších dvou utkáních přivítá na svém hřišti Srubec rezervní tým Hluboké a rozjeté Žabovřesky se pokusí na jejich hřišti zastavit silný tým Olešníku "B"/Temelínu. Expert tipu se bude tentokrát věnovat hráč Lokomotivy ČB "B" Zdeněk GREGOR.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

14.09.2019 10:13 0

Před námi je další a to už 6. kolo OP na Českobudějovicku. Mužstva, která ještě v letošním ročníku neprohrála jsou dvě a oba týmy se o víkendu představí na hřištích soupeřů. Zliv bude zajíždět na stadion Lokomotivy ČB "B" a k zápasu na Hlubokou poměřit síly s domácí rezervou pojede nováček z Borku. Poté diváci uvidí souboj dvou nováčků OP, mezi kterými byl ještě loni rozdíl dvou soutěží, ale letos jsou si rovnými, takže Dobrá Voda přivítá hráče z Nových Hradů. Zatím nejhorší obranu má mužstvo Úsilného a v tabulce pouhý jeden bod, takže tuhle slabou bilanci bude chtít jistě vylepšit v domácím duelu proti Jankovu "B". Mladící z Rudolfova nedokázali v posledním kole udržet dvogólové vedení v Římově a museli se nakonec spokojit s bodem, což by mohl využít soupeř ze Žabovřesk, který zavítá pod Perštát a v posledních dvou duelech získal plný počet bodů. Olešník "B"/Temelín přivítá na svém stadionu právě bojovné mužstvo z Římova a v posledním duelu kola se pokusí na výhru z minulého víkendu navázat Borovany před domácími diváky proti Srubci. Expertem kola je tentokrát zástupce fans ze sektoru týmu Hluboké "B" Martin ČUHAJ starší.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

06.09.2019 21:46 0

Máme před sebou další víkend a s ním blížící se 5. kolo OP Českobudějovicka, kde nás čeká velká sorta zápasů v sobotu a jedna nedělní dohrávka, ve které Borovany přivítají na svém hřišti rezervní tým Hluboké. V sobotních zápasech se diváci mohou těšit na malé derby, ve kterém se střetne ve Srubci domácí mužstvo s týmem Dobré Vody, která se pomalu rozjíždí na vítězné vlně. Nováček z Nových Hradů na domácí půdě přivíta vítěze loňského ročníku OP Olešník "B"/Temelín. Do Římova zavítá prozatím nejofenzivnější tým soutěže z Rudolfova "B". Žabovřesky naopak prověří mužstvo Lokomotivy ČB "B", jenž má nejen jednu z nejpevnějších obran, ale také úplně nejslabší útočnou sílu díky pouhým 3 vstřeleným brankám ve 3 zápasech. Do Zlivi zavítají fotbalisté z Úsilného a Jankov "B" bude hostit nováčka z Borku, který zatím všechna utkání sehrál před domácími diváky a zatím se může pyšnit nejlepší defenzivou. Expertem tohoto kola bude právě člen jankovského oddílu Petr MAXA

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

30.08.2019 22:03 0

O víkendu nás čeká 4. kolo OP na Českobudějovicku a diváci se mají opět nač těšit. Zápasem kola by se jistě dalo považovat utkání mezi Olešníkem "B"/Temelínem, který přivítá na svém hřišti mužstvo Srubce. Dalším podobným utkáním, kde se střetnou zatím stoprocentní týmy, bude souboj nováčka z Borku, který se představí již potřetí za sebou před domácím publikem, proti velmi dobře defenzivně hrající Zlivi. Týmy, které naopak ještě nezískaly ani bod jsou Borovany, jenž si zajedou na hřiště Dobré Vody, Hluboká "B" bude hostit rezervu Jankova a Žabovřesky i ve svém třetím zápase vyjednou na venkovní hřiště, tentokrát do Úsilného. Ve zbývajících dvou duelech přivítá Lokomotiva ČB "B" mužstvo z Římova a mladý tým Rudolfova "B" přijede prověřit nováček z Nových Hradů. Dalším z našich tipujících Expert tipu bude zástupce Dobré Vody Jaroslav JERHOT.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

23.08.2019 10:07 0

3. kolo OP Českobudějovicka se odehraje tentokrát celé během jednoho dne a to v sobotu. Všichni 3 nováčci se tentokrát představí na domácích hřištích, když Nové Hrady přivítají Lokomotivu ČB "B", na Dobrou Vodu zavítá rezerva Hluboké a Borek odehraje i svůj druhý zápas před domácími fanoušky proti mužstvu Žabovřesk. Další těžký zápas čeká v domácím prostředí mužstvo Borovan, kam přijedou o body bojovat poslední vítězové OP Olešník "B"/Temelín. Určitě vyrovnaná utkání se dají očekávat ve zbývajících duelech, ve kterých poměří síly týmy, které svá úvodní utkání vyhrála. Na Srubec přijedou o body zabojovat mladí hráči Rudolfova "B" a do Zlivi přijede rezerva Jankova. V posledním utkání kola se představí svým divákům Římov proti Úsilnému. Tentokrát je řada pro Expert Tip na zástupci mužstva TJ Calofrig Borovany a jím bude Milan PLACHTA.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

12.08.2019 14:34 0

Letní přípravné období máme za sebou a v následujícím víkendu nás čeká úvodní kolo nového ročníku 2019 - 2020 OP na Českobudějovicku. Soutěž začne 2. kolem, ve kterém kupříkladu obhájce prvenství z loňské sezóny Olešník "B"/Temelín přivítá na svém hřišti nováčka OP Dobrou Vodu, jenž sestoupila z I.B třídy. Další dva novicové soutěže si naopak vykopali své letošní místo v OP postupem ze III. třídy skupiny A. První z nich mužstvo Nových Hradů zavítá na hřiště Úsilného, které se loni do posledních kol pralo o udržení se v OP. Druhý nováček z Borku naopak přivítá na domácím hřišti také z loňska spíše trápící se tým Římova. Čekají nás i dvě místní derby a to v zápasech Jankov "B" - Žabovřesky a Hluboká "B" - Zliv. Ve zbývajících dvou duelech se střetne tým Lokomotiva ČB "B" se Srubcem a mladíky z Rudolfova "B" v úvodním duelu soutěže prověří soupeř z Borovan. Svůj Expert Tip prozradí Radek HOREJŠ.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

13.06.2019 17:46 0

Vítěze OP Českobudějovicka pro ročník 2018 / 2019 již známe a kolo před koncem soutěže se jím stal FK Olešník "B"/Temelín. Ještě není ale známo, jak bude vypadat pořadí od 2. místa níže. V posledním 26. kole o tom rozhodnou výsledky na třech hřištích. Nejblíže ke druhé pozici má aktuálně mužstvo ze Srubce, které bude zajíždět na hřiště zatím posledního týmu tabulky do Horní Stropnice. Při bodové rovnosti se v přímém souboji střetnou v azylu Dolního Bukovska týmy Neplachova a Zlivi. No a do třetice se v místním derby vydají mladící rezervy z Rudolfova do Úsilného. O stále ještě teoretickou naději k udržení se v OP budou bojovat dva týmy. Žabovřesky přivítají již s jistotou zachráněné 8. mužstvo tabulky z Lokomotivy ČB "B". Římov zkusí získat všechny body na hřišti Hluboké "B". V dalších zápasech ještě změří síly na hřišti ve Slavče Trhové Sviny "B" s Borovany a jistý vítěz letošního ročníku OP Olešník "B"/Temelín odehraje poslední zápas sezóny v areálu Jankova "B".

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

07.06.2019 22:38 0

Je před námi předposlední 25. kolo OP Českobudějovicka. Již po tomto víkendu budeme možná vědět, který z týmu oslaví prvenství v letošním ročníku a také týmy, které se pro příští sezónu pravděpodobně s OP na nějaký čas rozloučí. Horní Stropnice se pokusí v tomto případě navázat na překvapivý bodový zisk z minulého kola ze hřiště Jankova "B" a to tentokrát na stadion dalšího rezervního týmu Olešníku "B"/Temelínu, aby její hráči udrželi naději na záchranu do posledního kola. Naopak domácí budou hájit svoji první příčku před několika dotírajícími soupeři. V přímém souboji o naději udržení se v soutěži se střetnou mužstva Římova se Žabovřesky. Dále by setrvání v OP už víceměně jen chtěli stvrdit před posledním kolem týmy Borovan, které na domácím hřišti přivítají těžkého soupeře z Neplachova a Úsilné, jenž si zajede na hřiště rezervy Lokomotivy ČB. O první příčku a případně stupně vítězů se budou svádět souboje ve zbývajících duelech. Srubec přivíta na svém hřišti Trhové Sviny "B", Zliv poměří v domácím prostředí síly s rezervním týmem Hluboké a v souboji rezervních celku se v domácím svatostánku představí mladý tým Rudolfova se zachráněným mužstvem Jankova.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

01.06.2019 15:49 0

Zápasy 24. kola OP Českobudějovicka se odehrají dnes třemi duely a zbývajícími při zítřejším nedělním odpoledni. V sobotu budou bojovat o body hlavně mužstva ze spodní části tabulky, kde se v přímém souboji o záchranu konfrontují týmy Úsilného s Římovem. Poté Horní Stropnice bude zajíždět na hřiště Jankova "B" a v domácím prostředí přivítají hráči ze Žabovřesk mužstvo Zlivi. V neděli se pak do bojů zapojí i Borovany, které čeká zápas ve venkovním prostředí s rezervou Hluboké. A v dalších zápasech se naopak budou rozdělovat body mezi týmy z předních příček průběžné tabulky. V zápase rezervních týmů se utkají Trhové Sviny "B" - Olešník "B" a Rudolfov "B" - Lokomotiva ČB "B". Poslední zápas kola se odehraje v Dolním Bukovsku, kde nastoupí domácí Neplachovem a poměří síly s hráči Srubce.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

23.05.2019 23:34 0

Do konce sezóny schází odehrát poslední 4 kola a my se v dnesním Expert tipu zaměříme podrobněji na 23. kolo. Pohled na tabulku je jistě pro nestranného diváka pěknou podívanou, protože jak v popředí, stejně tak i ve spodní části je stále oč hrát a pro všechny týmy jsou šance v posunu tabulkou otevřeny. V tomto kole bude zajímavé sledovat zápas sousedů ve spodní části tabulky, kteří se utkají v dalším záchrannářském souboji v duelu Borovany - Žabovřesky. Další sousedé v tabulce ale v jejím spíše klidnějším středu se střetnou na hřišti Lokomotivy ČB "B", kam zavítá rezerva Jankova. V horní polovině tabulky nás čekají dva zajímavé souboje, mezi které budou patřit zápasy Srubec - Hluboká "B" a leader OP Olešník "B"/Temelín přivítá na hřišti v Temelíně formou navnazeného soupeře z Neplachova. V dalších třech duelech by se dal určitě papírově favorit a naopak outsider, ale jak víme, jsou to pouze statistiky a na hřištích to kolikrát může vypadat zcela jinak. O body potřebné k přiblížení se záchraně bude bojovat na domácím hřišti Římov s Rudolfovem "B" a Horní Stropnice s Trhovými Sviny "B". No a další celek ze spodku tabulky tým Úsilného se pokusí zaskočit mužstvo Zlivi na stadionu soupeře.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:50 0

Tabulka OP stále nabízí vyrovnaný souboj týmů v horní i ve spodní části tabulky. Následující 21. kolo nám nabídne velmi zajímavé souboje, byť bychom nevybrali žádný zápas kola. Poslední tým z Horní Stropnice na domácím hřišti přivítá zatím na jaře trápící se mužstvo z Hluboké "B". Předposlední Římov poměří zlepšující se formu s týmem rezervy Jankova. Leader tabulky Olešník "B"/Temelín přivítá na hřišti v Temelíně Žabovřesky, které by nejraději zapomněly na poslední jejich výjezd na hřiště soupeře. Aktuálně druhý tým tabulky Trhové Sviny "B" přivítají ve svém svatostánku mužstvo Neplachova. Ve formě hrající Rudolfov "B" zavítá na hřiště do Borovan. Ve zbývajících dvou zápas se potkají mužstva Srubec - Úsilné a Zliv - Lokomotiva ČB "B".

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:42 2

O víkendu nás čeká další zajímavé kolo OP na Českobudějovicku a bude to v pořadí již 22. kolo. Ve dvou zápasech nás čekají souboje rezervních B-mužstev. Na hřiště do Hluboké dorazí první mužstvo tabulky  Olešník "B"/Temelín a Jankov "B" prověří na svém stadionu třetí celek tabulky z Trhových Svinů "B". O důležité záchranářské body se s blížícím se koncem sezóny na hřišti porvou týmy Úsilného s Borovany a Lokomotiva ČB "B" - Římov. Příjemnější starosti budou mít celky z vyšších pater tabulky, které se budou chtít přiblížit více k postupovým postům a to v případě Rudolfova "B", který se bude snažit potvrdit svoji vítěznou formu se soupeřem ze Zlivi. V dalších dvou zápasech přivítají Žabovřesky hráče ze Srubce a jistě budou chtít zapomenout na vysokou porážku z Temelína, naopak srubečtí se pokusí navázat na domácí výhru proti mužstvu z Úsilného. V posledním duelu poměří na hřišti v Dolním Bukovsku své síly domácí Neplachov s aktuálně posledním týmem tabulky z Horní Stropnice.

Celkový počet článků: 121

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Zliv 13 43:9 34
2 SK Dobrá Voda 13 32:18 27
3 FK Borek 13 32:19 26
4 SK Jankov "B" 13 41:26 24
5 FK Olešník B / Temelín 13 29:23 20
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Slavík 11
2 Tomáš Kučera 10
3 Matěj Prediger 10
4 Roman Diviš 8
5 Matěj Maurer 8
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Boubal 59 64% 0
2 Tomáš Kučera 53 58% 0
3 Erik Kubeša 52 57% 0
4 Martin Kudlacek 52 57% 0
5 Radek Horejš 50 54% 1
Zobrazit celou tabulku