Expert tipy Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

20.09.2019 12:40 0

Už je to tak a OP Českobudějovicka se nám blíži ke své podzimní polovině 7. hracím kolem. Diváci v Římově budou jistě zvědavi, jestli hosté z Dobré Vody prodlouží svoji vítěznou sérii, která trvá již 4 zápasy. Zliv bude zase svoji podzimní neporazitelnost hájit na domácím hřišti proti mladé rezervě Rudolfova. Borek se představí opět v domácím prostředí a jistě bude chtít napravit porážku z Hluboké proti zatím trápícímu se mužstvu z Úsilného. Příliš se zatím nedaří ani Lokomotivě ČB "B", která vyrazí zabojovat na hřiště do Jankova "B". Nováček z Nových Hradů svede souboj o důležité body do tabulky s týmem Borovan, které poslední své dvě utkání vyhrály. V dalších dvou utkáních přivítá na svém hřišti Srubec rezervní tým Hluboké a rozjeté Žabovřesky se pokusí na jejich hřišti zastavit silný tým Olešníku "B"/Temelínu. Expert tipu se bude tentokrát věnovat hráč Lokomotivy ČB "B" Zdeněk GREGOR.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

14.09.2019 10:13 0

Před námi je další a to už 6. kolo OP na Českobudějovicku. Mužstva, která ještě v letošním ročníku neprohrála jsou dvě a oba týmy se o víkendu představí na hřištích soupeřů. Zliv bude zajíždět na stadion Lokomotivy ČB "B" a k zápasu na Hlubokou poměřit síly s domácí rezervou pojede nováček z Borku. Poté diváci uvidí souboj dvou nováčků OP, mezi kterými byl ještě loni rozdíl dvou soutěží, ale letos jsou si rovnými, takže Dobrá Voda přivítá hráče z Nových Hradů. Zatím nejhorší obranu má mužstvo Úsilného a v tabulce pouhý jeden bod, takže tuhle slabou bilanci bude chtít jistě vylepšit v domácím duelu proti Jankovu "B". Mladící z Rudolfova nedokázali v posledním kole udržet dvogólové vedení v Římově a museli se nakonec spokojit s bodem, což by mohl využít soupeř ze Žabovřesk, který zavítá pod Perštát a v posledních dvou duelech získal plný počet bodů. Olešník "B"/Temelín přivítá na svém stadionu právě bojovné mužstvo z Římova a v posledním duelu kola se pokusí na výhru z minulého víkendu navázat Borovany před domácími diváky proti Srubci. Expertem kola je tentokrát zástupce fans ze sektoru týmu Hluboké "B" Martin ČUHAJ starší.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

06.09.2019 21:46 0

Máme před sebou další víkend a s ním blížící se 5. kolo OP Českobudějovicka, kde nás čeká velká sorta zápasů v sobotu a jedna nedělní dohrávka, ve které Borovany přivítají na svém hřišti rezervní tým Hluboké. V sobotních zápasech se diváci mohou těšit na malé derby, ve kterém se střetne ve Srubci domácí mužstvo s týmem Dobré Vody, která se pomalu rozjíždí na vítězné vlně. Nováček z Nových Hradů na domácí půdě přivíta vítěze loňského ročníku OP Olešník "B"/Temelín. Do Římova zavítá prozatím nejofenzivnější tým soutěže z Rudolfova "B". Žabovřesky naopak prověří mužstvo Lokomotivy ČB "B", jenž má nejen jednu z nejpevnějších obran, ale také úplně nejslabší útočnou sílu díky pouhým 3 vstřeleným brankám ve 3 zápasech. Do Zlivi zavítají fotbalisté z Úsilného a Jankov "B" bude hostit nováčka z Borku, který zatím všechna utkání sehrál před domácími diváky a zatím se může pyšnit nejlepší defenzivou. Expertem tohoto kola bude právě člen jankovského oddílu Petr MAXA

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

30.08.2019 22:03 0

O víkendu nás čeká 4. kolo OP na Českobudějovicku a diváci se mají opět nač těšit. Zápasem kola by se jistě dalo považovat utkání mezi Olešníkem "B"/Temelínem, který přivítá na svém hřišti mužstvo Srubce. Dalším podobným utkáním, kde se střetnou zatím stoprocentní týmy, bude souboj nováčka z Borku, který se představí již potřetí za sebou před domácím publikem, proti velmi dobře defenzivně hrající Zlivi. Týmy, které naopak ještě nezískaly ani bod jsou Borovany, jenž si zajedou na hřiště Dobré Vody, Hluboká "B" bude hostit rezervu Jankova a Žabovřesky i ve svém třetím zápase vyjednou na venkovní hřiště, tentokrát do Úsilného. Ve zbývajících dvou duelech přivítá Lokomotiva ČB "B" mužstvo z Římova a mladý tým Rudolfova "B" přijede prověřit nováček z Nových Hradů. Dalším z našich tipujících Expert tipu bude zástupce Dobré Vody Jaroslav JERHOT.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

23.08.2019 10:07 0

3. kolo OP Českobudějovicka se odehraje tentokrát celé během jednoho dne a to v sobotu. Všichni 3 nováčci se tentokrát představí na domácích hřištích, když Nové Hrady přivítají Lokomotivu ČB "B", na Dobrou Vodu zavítá rezerva Hluboké a Borek odehraje i svůj druhý zápas před domácími fanoušky proti mužstvu Žabovřesk. Další těžký zápas čeká v domácím prostředí mužstvo Borovan, kam přijedou o body bojovat poslední vítězové OP Olešník "B"/Temelín. Určitě vyrovnaná utkání se dají očekávat ve zbývajících duelech, ve kterých poměří síly týmy, které svá úvodní utkání vyhrála. Na Srubec přijedou o body zabojovat mladí hráči Rudolfova "B" a do Zlivi přijede rezerva Jankova. V posledním utkání kola se představí svým divákům Římov proti Úsilnému. Tentokrát je řada pro Expert Tip na zástupci mužstva TJ Calofrig Borovany a jím bude Milan PLACHTA.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

12.08.2019 14:34 0

Letní přípravné období máme za sebou a v následujícím víkendu nás čeká úvodní kolo nového ročníku 2019 - 2020 OP na Českobudějovicku. Soutěž začne 2. kolem, ve kterém kupříkladu obhájce prvenství z loňské sezóny Olešník "B"/Temelín přivítá na svém hřišti nováčka OP Dobrou Vodu, jenž sestoupila z I.B třídy. Další dva novicové soutěže si naopak vykopali své letošní místo v OP postupem ze III. třídy skupiny A. První z nich mužstvo Nových Hradů zavítá na hřiště Úsilného, které se loni do posledních kol pralo o udržení se v OP. Druhý nováček z Borku naopak přivítá na domácím hřišti také z loňska spíše trápící se tým Římova. Čekají nás i dvě místní derby a to v zápasech Jankov "B" - Žabovřesky a Hluboká "B" - Zliv. Ve zbývajících dvou duelech se střetne tým Lokomotiva ČB "B" se Srubcem a mladíky z Rudolfova "B" v úvodním duelu soutěže prověří soupeř z Borovan. Svůj Expert Tip prozradí Radek HOREJŠ.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

13.06.2019 17:46 0

Vítěze OP Českobudějovicka pro ročník 2018 / 2019 již známe a kolo před koncem soutěže se jím stal FK Olešník "B"/Temelín. Ještě není ale známo, jak bude vypadat pořadí od 2. místa níže. V posledním 26. kole o tom rozhodnou výsledky na třech hřištích. Nejblíže ke druhé pozici má aktuálně mužstvo ze Srubce, které bude zajíždět na hřiště zatím posledního týmu tabulky do Horní Stropnice. Při bodové rovnosti se v přímém souboji střetnou v azylu Dolního Bukovska týmy Neplachova a Zlivi. No a do třetice se v místním derby vydají mladící rezervy z Rudolfova do Úsilného. O stále ještě teoretickou naději k udržení se v OP budou bojovat dva týmy. Žabovřesky přivítají již s jistotou zachráněné 8. mužstvo tabulky z Lokomotivy ČB "B". Římov zkusí získat všechny body na hřišti Hluboké "B". V dalších zápasech ještě změří síly na hřišti ve Slavče Trhové Sviny "B" s Borovany a jistý vítěz letošního ročníku OP Olešník "B"/Temelín odehraje poslední zápas sezóny v areálu Jankova "B".

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

07.06.2019 22:38 0

Je před námi předposlední 25. kolo OP Českobudějovicka. Již po tomto víkendu budeme možná vědět, který z týmu oslaví prvenství v letošním ročníku a také týmy, které se pro příští sezónu pravděpodobně s OP na nějaký čas rozloučí. Horní Stropnice se pokusí v tomto případě navázat na překvapivý bodový zisk z minulého kola ze hřiště Jankova "B" a to tentokrát na stadion dalšího rezervního týmu Olešníku "B"/Temelínu, aby její hráči udrželi naději na záchranu do posledního kola. Naopak domácí budou hájit svoji první příčku před několika dotírajícími soupeři. V přímém souboji o naději udržení se v soutěži se střetnou mužstva Římova se Žabovřesky. Dále by setrvání v OP už víceměně jen chtěli stvrdit před posledním kolem týmy Borovan, které na domácím hřišti přivítají těžkého soupeře z Neplachova a Úsilné, jenž si zajede na hřiště rezervy Lokomotivy ČB. O první příčku a případně stupně vítězů se budou svádět souboje ve zbývajících duelech. Srubec přivíta na svém hřišti Trhové Sviny "B", Zliv poměří v domácím prostředí síly s rezervním týmem Hluboké a v souboji rezervních celku se v domácím svatostánku představí mladý tým Rudolfova se zachráněným mužstvem Jankova.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

01.06.2019 15:49 0

Zápasy 24. kola OP Českobudějovicka se odehrají dnes třemi duely a zbývajícími při zítřejším nedělním odpoledni. V sobotu budou bojovat o body hlavně mužstva ze spodní části tabulky, kde se v přímém souboji o záchranu konfrontují týmy Úsilného s Římovem. Poté Horní Stropnice bude zajíždět na hřiště Jankova "B" a v domácím prostředí přivítají hráči ze Žabovřesk mužstvo Zlivi. V neděli se pak do bojů zapojí i Borovany, které čeká zápas ve venkovním prostředí s rezervou Hluboké. A v dalších zápasech se naopak budou rozdělovat body mezi týmy z předních příček průběžné tabulky. V zápase rezervních týmů se utkají Trhové Sviny "B" - Olešník "B" a Rudolfov "B" - Lokomotiva ČB "B". Poslední zápas kola se odehraje v Dolním Bukovsku, kde nastoupí domácí Neplachovem a poměří síly s hráči Srubce.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

23.05.2019 23:34 0

Do konce sezóny schází odehrát poslední 4 kola a my se v dnesním Expert tipu zaměříme podrobněji na 23. kolo. Pohled na tabulku je jistě pro nestranného diváka pěknou podívanou, protože jak v popředí, stejně tak i ve spodní části je stále oč hrát a pro všechny týmy jsou šance v posunu tabulkou otevřeny. V tomto kole bude zajímavé sledovat zápas sousedů ve spodní části tabulky, kteří se utkají v dalším záchrannářském souboji v duelu Borovany - Žabovřesky. Další sousedé v tabulce ale v jejím spíše klidnějším středu se střetnou na hřišti Lokomotivy ČB "B", kam zavítá rezerva Jankova. V horní polovině tabulky nás čekají dva zajímavé souboje, mezi které budou patřit zápasy Srubec - Hluboká "B" a leader OP Olešník "B"/Temelín přivítá na hřišti v Temelíně formou navnazeného soupeře z Neplachova. V dalších třech duelech by se dal určitě papírově favorit a naopak outsider, ale jak víme, jsou to pouze statistiky a na hřištích to kolikrát může vypadat zcela jinak. O body potřebné k přiblížení se záchraně bude bojovat na domácím hřišti Římov s Rudolfovem "B" a Horní Stropnice s Trhovými Sviny "B". No a další celek ze spodku tabulky tým Úsilného se pokusí zaskočit mužstvo Zlivi na stadionu soupeře.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:50 0

Tabulka OP stále nabízí vyrovnaný souboj týmů v horní i ve spodní části tabulky. Následující 21. kolo nám nabídne velmi zajímavé souboje, byť bychom nevybrali žádný zápas kola. Poslední tým z Horní Stropnice na domácím hřišti přivítá zatím na jaře trápící se mužstvo z Hluboké "B". Předposlední Římov poměří zlepšující se formu s týmem rezervy Jankova. Leader tabulky Olešník "B"/Temelín přivítá na hřišti v Temelíně Žabovřesky, které by nejraději zapomněly na poslední jejich výjezd na hřiště soupeře. Aktuálně druhý tým tabulky Trhové Sviny "B" přivítají ve svém svatostánku mužstvo Neplachova. Ve formě hrající Rudolfov "B" zavítá na hřiště do Borovan. Ve zbývajících dvou zápas se potkají mužstva Srubec - Úsilné a Zliv - Lokomotiva ČB "B".

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.05.2019 17:42 2

O víkendu nás čeká další zajímavé kolo OP na Českobudějovicku a bude to v pořadí již 22. kolo. Ve dvou zápasech nás čekají souboje rezervních B-mužstev. Na hřiště do Hluboké dorazí první mužstvo tabulky  Olešník "B"/Temelín a Jankov "B" prověří na svém stadionu třetí celek tabulky z Trhových Svinů "B". O důležité záchranářské body se s blížícím se koncem sezóny na hřišti porvou týmy Úsilného s Borovany a Lokomotiva ČB "B" - Římov. Příjemnější starosti budou mít celky z vyšších pater tabulky, které se budou chtít přiblížit více k postupovým postům a to v případě Rudolfova "B", který se bude snažit potvrdit svoji vítěznou formu se soupeřem ze Zlivi. V dalších dvou zápasech přivítají Žabovřesky hráče ze Srubce a jistě budou chtít zapomenout na vysokou porážku z Temelína, naopak srubečtí se pokusí navázat na domácí výhru proti mužstvu z Úsilného. V posledním duelu poměří na hřišti v Dolním Bukovsku své síly domácí Neplachov s aktuálně posledním týmem tabulky z Horní Stropnice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

02.05.2019 13:01 0

Po vcelku vyrovnaném 19. kole OP, kdy se zrodily jen dva vysoké výsledky nás o víkendu čeká již 20. kolo a soutěž se pomalu přehoupne do své poslední čtvrtiny v sezóně 2018/2019. V duelech se víceméně potkají sousedé v tabulce, až na dvě výjimky. To je v případě leadera soutěže Olešníku "B"/Temelínu, který tentokrát zavítá na hřiště zlepšujícího se týmu Úsilného. Poté se mužstvo ze Zlivi vypraví na zápas k poslednímu týmu tabulky do Římova. Jinak nás čekají střetnutí v popředí tabulky mezi mužstvy Rudolfov "B" - Srubec nebo Hluboká "B" - Trhové Sviny "B". V klidném prostředku tabulky Jankov "B" - Neplachov a Lokomotiva ČB "B" - Borovany. A nakonec záchranářský zápas mezi týmy Žabovřesky - Horní Stropnice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

25.04.2019 19:11 0

Ani 18.kolo OP se neobešlo bez překvapení. Tabulce nadále vládne rezervní tým Olešníku "B"/Temelínu a na opačném pólu je se 4 bodovou ztrátou na předposlední Horní Stropnici tým z Římova. Následující 19. kolo nám nabídne hlavně záchranářské souboje mezi posledními 4 týmy. Borovany přivítají na domácím hřišti celek Římova a Horní Stropnice mužstvo Úsilného. Naopak o přední příčky si zahrají mezi sebou týmy Neplachova - Hluboké "B" a v zápase kola Olešník "B"/Temelín - Rudolfov "B". Další duely nabídnou souboje Zliv - Jankov "B", Srubec - Lokomotiva ČB "B" a Trhové Sviny "B" - Žabovřesky. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

18.04.2019 16:47 0

Po 17. kole se nám tabulka zase zajímavě zamotala a hlavně vyrovnala. Vždyť Neplachov z 6. místa ztrácí pouhé 3 body na 2. místo a podobný bodový rozdíl je i ve spodní části tabulky mezi 5 týmy, které bojují o udržení se v OP na Českobudějovicku i pro příští sezónu. Zaváhání Srubce, který v minulém kole prohrál na domácím hřišti se Zliví, jenž se tak bodově na svého soupeře dotáhla, využila rezerva Olešníku/Temelínu a na čele tabulky se osamostatnila s náskokem 3 bodů. V dalším kole bude Olešník "B"/Temelín hájit své umístění na hřišti Lokomotivy ČB "B". Jinak celkově kolo nabídne spoustu zajímavých zápasů, kdy proběhnou konfrontace mezi mužstvy, která hrají o přední příčky s týmu, pro které je každý bod důležitý v boji o záchranu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

11.04.2019 18:20 0

Spodní i vrchní část tabulky se nám po víkendu zase bodově trošičku srovnala a bude zajímavé sledovat další souboje hlavně o přední postupovou příčku do I.B třídy, kde je to neustále otevřené pro většinu účastníků OP v téhle sezóně. Všechna utkání budou opět jistě pestrá a zajímavá a hlavně vyrovnaná, ale když bychom měli zmínit některý ze zápasů, byly by to asi 2 duely kola. Prvním by byl zcela jistě souboj o první příčku v tabulce, kdy Srubec přivítá na domácím hřišti soupeře ze Zlivi ( podzimní zápas skončil 1:1 ) a druhý duel bychom mohli nazvat souboj Davida s Goliášem, kde na domácím hřišti v Temelíně přivítá Olešník "B"/Temelín ( 2. ) poslední tým tabulky Římov ( 14. ) - podzimní zápas 1:2 !!! . Na první pohled jednoznačný zápas, ale několikrát jsme se mohli přesvědčit, že i takové zápasy v letošním ročníku OP nemusí dopadnout, jak by se na první pohled mohlo zdát. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

04.04.2019 13:26 0

Tabulka OP Českobudějovicka se pomaličku začíná bodově oddělovat na horní a dolní část, kde 7. tým Rudolfova "B" má na 8. mužstvo Lokomotivy ČB "B" náskok 5 bodů. Přesto je výkonostně soutěž stále hodně vyrovnaná a každý může porazit každého, takže těžko se hledají v zápasech jasní favorité. O víkendu nás čeká dalších 7 zápasů, ze kterých budou patřit k nejzajímavějším utkání určitě duely Zliv - Olešník "B", Rudolfov "B" - Neplachov nebo boj posledních dvou týmů tabulky Římov - Horní Stropnice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

27.03.2019 14:13 0

Expert tipu pro následující 15. kolo OP se tentokrát ujal člen fotbalového Jankova Petr Maxa. V prvním kole ukázala některá mužstva, že jim zimní přestávka prospěla a naopak některým možná více ublížila, ale to nám napoví následující víkendová kola. Přesto nás čeká dalších sedm velice zajímavých a jistě po většinu vyrovnaných duelů, tak se pojďme podívat, jak vidí víkendové kolo náš expert...

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

20.11.2018 00:30 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

07.11.2018 17:38 0

Tento víkend nám dohrávaným 1. kolem skončí podzimní část OP Českobudějovicka. Tentokrát se mezi sebou takřka ve všech duelech utkají týmy, které jsou si v tabulce sousedními. Žabovřesky přivítají na svém hřišti mladý tým Rudolfova "B", zlepšující se Úsilné přivíta tým Jankova "B" , Trhové Sviny "B" čeká těžký zápas proti nejlepší obraně soutěže ze Zlivi a nebo se diváci mohou těšit na souboj, kde se bude hrát o to, který z týmů přezimuje na 1. místě tabulky v zápase kola mezi leaderem soutěže s nejproduktivnějším útokem ze Srubce a týmem s aktuálně nejlepší formou Olešník "B"/Temelín. V dalších zápasech poměří síly Neplachov se soupeřem z Římova, aktuálně mužstvo s asi nejhorší formou Horní Stropnice přivítá na svém hřišti Borovany a v posledním zápase 1. kola se střetnou rezervní celky Hluboké a Lokomotivy ČB. Poslední kolo pro naše stránky rozluštil a otipoval pravidelný tipér Petr Vazač.

Celkový počet článků: 113

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Zliv 5 18:4 13
2 SK Dobrá Voda 5 16:7 12
3 FK Olešník B / Temelín 5 17:10 10
4 FK Borek 5 11:7 10
5 TJ Sokol Žabovřesky 5 14:11 9
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Kučera 7
2 Tomáš Valenta 5
3 Josef Pilný 4
4 Lukáš Říha 4
5 Jakub Slavík 4
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Boubal 23 65% 0
2 Tomáš Kučera 21 60% 0
3 Wáclav Sýkora 21 60% 1
4 Erik Kubeša 20 57% 0
5 David Eliáš 19 54% 0
Zobrazit celou tabulku