Sestavy kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

20.10.2019 21:44 0

11. kolo OP Českobudějovicka nabídlo zatím asi největší překvapení od začátku soutěže, kterým byla výhra trápícího se týmu Úsilného nad obhájcem prvenství z Olešníku "B"/Temelínu. V utkání kola a zároveň v souboji o 2. místo si body nakonec rozdělil na domácím hřišti Borek s Dobrou Vodou. Zliv si díky těsné výhře v domácím prostředí nad fotbalisty Srubce a zaváhání dalších týmů z předních příček pojistila aktuální 1. místo v tabulce minimálně do příštího týdne. S nulou za zády zvítězilo i mužstvo Žabovřesk, které přerušilo vítěznou šňůru hráčům z Nových Hradů. Souboj mužstev ze středu tabulky dopadl lépe pro rezervu Jankova, která zvítězila na hřišti v Dubném nad týmem z Borovan. Římovští potvrdili, že jsou přeborníci na remízové zápasy a tentokrát se podělili o body s hráči z Hluboké "B". Aktuálně druhý nejslabší celek OP Lokomotiva ČB "B" prohrála na domácím hřišti s hráči Rudolfova "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

13.10.2019 20:32 0

V 10. kole OP Českobudějovicka se ani jednou body nedělily a krom dvou případů, kdy vyhrála hostující mužstva, zůstávaly převážně body na domácích hřištích. Zápasem kola jsme vybrali před víkendem duel mezi Olešníkem "B"/Temelínem a Borkem, kde si nakonec domácí hráči s hostujícími fotbalisty poradili vcelku snadno. Zliv vyrazila hájit první místo na hřiště do Borovan a nakonec po výhře i úšpěšně uhájila. Druhým týmem, který si odvezl body z venkovního hřiště, byla rezerva Lokomotivy ČB, jenž vyloupila Hlubokou "B". V derby pod Perštátem mezi Rudolfovem "B" a hráči Úsilného byli úspěšnějšími domácí fotbalisté. Těsným výsledkem zdolaly Nové Hrady soupeře z Římova. No a jasnými záležitostmi a čtyřgólovým rozdílem nakonec skončila dvě utkání, kde si Srubec poradil se Žabovřesky a v tom dalším zápase si z minulého kola napravila reputaci Dobrá Voda, jenž nešetřila rezervní tým z Jankova. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 9.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

06.10.2019 21:30 0

V OP na Českobudějovicku se odehrálo nekompletní 9. kolo, protože hráči rezervního týmu z Hluboké neodcestovali k zápasu do Nových Hradů a zápas tak skončí kontumací ve prospěch domácího celku. I tak se bez tohoto zápasu do Sestavy kola vybírala nominace hráčů z hlediska hlavně střelecké produktivity docela snadno. V zápase kola si možná až trošku překvapivě snadno poradila domácí Zliv s mužstvem z Dobré Vody. Tým z Úsilného se nadále trápí a přestože měl po půli velmi dobře rozehraný zápas proti rezervě Lokomotivy ČB, nakone prohrál vcelku jednoznačným výsledkem. Do Borku přicestovala oslabená sestava mladíků z Rudolfova a domácí vyhráli jednoznačným výsledkem v poměru 5:0. Římov ukázal týmového bojovného ducha a přestože o půli opět prohrával o dvě branky, zápas dokázal dotáhnout k remízovému výsledku. I v Žabovřeskách se možná očekával jiný průběh zápasu, odkud si nakonec plný počet bodů odvezli hostující fotbalisté z Borovan. V posledním zápase kola se střetla mužstva rezerv Jankova a Olešníku/Temelínu, kde byli nakonec úspěšnější domácí hráči.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

30.09.2019 16:06 0

O víkendu se nám svým 8. kolem přehoupl OP Českobudějovicka do své druhé podzimní poloviny. Tabulka se nám dosti bodově srovnala a stejně jako loňský rok ukazuje, že i letos jsou si mužstva vyrovnanými a každý může porazit každého. Obhájci loňského prvenství Olešníku "B"/Temelínu se podařilo utnout sérii vedoucímu mužstvu ze Zlivi a v domácím prostředí jim připravil první letošní porážku. Toho využil nejen Borek, který porazil trápící se Lokomotivu ČB "B" na jejich pažitu, ale také Dobrá Voda, jenž si poradila v domácím prostředí těsným rozdílem s hosty ze Žabovřesk a bodově se tyhle dva týmy dotáhli na vedoucí Zliv. Na druhém konci tabulky zůstává tým Úsilného, který si tentokrát odvezl vysokou porážku z Hluboké "B". No a také boj ve středu tabulky se neskutečně vyrovnal, kde je aktuálně od 5. do 11. místa rozdíl jednoho bodu. V zápase rezervních týmů si poradil těsným rozdílem Rudolfov s Jankovem, Srubec podlehl na domácím hřišti nováčkovi z Nových Hradů a v posledním utkání kola si Borovany rozdělily body s hráči z Římova. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

23.09.2019 19:49 0

V 7. kole sbírala body převážně jen mužstva, která nastoupila na domácích hřištích. I třetí víkend za sebou se podařilo Zlivi nastřílet 6 branek a žádnou neinkasovat v zápase s těžkým soupeřem z Rudolfova "B". Sílu domácího prostředí potvrdil i Borek jasnou výhrou nad trápícím se Úsilným. Srubec konečně zvítězil po dvou neúspěšných zápasech nad mužstvem Hluboké "B". V souboji rezerv mezi Jankovem a Lokomotivou ČB vyzněl mnohem lépe zápas pro domácí tým, který navázal na výhru z minulého kola a nováček z Nových Hradů utnul dvouzápasovou šňůru výher oslabenému mužstvu z Borovan. V duelu Žabovřesk s Olešníkem "B"/Temelínem domácí hráči prodloužili svoji neporazitelnost, i když s loňským vítězem OP pouze remizovali a remíza se zrodila také v Římově, kam přijela Dobrá Voda s postupovými ambicemi, ale na hřišti se tentokrát diváci branky nedočkali.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

16.09.2019 12:51 0

V 6. kole OP Českobudějovicka se již podruhé body nedělily. Svoji aktuální formu a dominanci potvrdili hráči Zlivi, kteří stejným výsledkem jako minulý týden obdarovali tentokrát soupeře na hřišti Lokomotivy ČB "B". S návratem do I.B třídy to vážně myslí i Dobrá Voda, která zvítězila nad dalším nováčkem z Nových Hradů a to již ve čtvrtém utkání v řadě. Naopak krizi prohloubili fotbalisté Úsilného, kteří po čtvrté v řadě neuspěli a vysoko prohráli na domácím hřišti s Jankovem "B". Žabovřesky naopak potvrdily formu na hřišti mladíků z Rudolfova, kde vyhrály další utkání. Doposud neporažený Borek prohrál na Hluboké s domácí rezervou. Také Borovany zvítezily podruhé v řadě a zvládly druhý domácí zápas za sebou, což tentokrát odnesl Srubec. V posledním utkání kola si poradil Olešník "B"/Temelín s hráči z Římova.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

08.09.2019 21:19 0

5. kolo OP Českobudějovicka nám opět připomnělo, jak moc je okresní přebor v tomto kraji vyrovnanou soutěží a každý může porazit každého. První body si připsali do tabulky hráči z Borovan, kteří na domácím hřišti těsným rozdílem porazili rezervní tým Hluboké. Nové Hrady si připsaly také první jarní výhru a velmi vzácnou, když zdolaly obhájce prvenství Olešník "B"/Temelín. Žabovřesky zvítězily ve druhém zápase v řadě, když tentokrát nedovolily skórovat fotbalistům z Lokomotivy ČB "B". Jankov "B" podlehl na domácím hřišti nováčkovi z Borku, který i venkovní putování zahájil 3 body. Srubec na domácím hřišti podlehl rozjeté Dobré Vodě. Římov si rozdělil body s mladíky rudolfovské rezervy a jasnou záležitostí bylo utkání ve Zlivi, kde si domácí hráči lehko poradili se soupeřem z Úsilného.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

02.09.2019 14:27 0

Ve 4. kole OP Českobudějovicka se nám zrodila spousta zcela jednoznačných výsledků, ale byla tam utkání i velmi vyrovnaná, jako zápasy Olešník "B"/Temelín - Srubec a Borek  - Zliv, kde si všechna mužstva body spravedlivě rozdělila. Jednoznačnými záležitostmi byla 4 utkání. Žabovřesky zvítězily vysoko na hřišti Úsilného a v dalších duelech dominovaly domácí manšafty. Mladíci z Rudolfova B nešetřili soupeře z Nových Hradů, v souboji rezerv byla Hluboká nad síly Jankova a Dobrá Voda si poradila s Borovany, které nadále v úvodu soutěže zůstávají bez bodového přídělu. V posledním utkání kola zvítězil Římov nejtěsnějším rozdílem na hřišti Lokomotivy ČB "B".

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

26.08.2019 19:49 0

V sobotním 3. kole OP na Českobudějovicku se odehrálo několik zajímavých zápasů s těsnými výsledky, ale přesto žádný remízový. Zliv si na domácím hřišti o gól poradila s hosty z Jankova "B". Stejně tak rozdílem jedné branky dopadl pro domácí tým zápas Srubce s mladíky z Rudolfova "B". Nejvíce branek diváci viděli o víkendu v Římově, kde domácí fotbalisté porazili mužstvo Úsilného. Jednoznačnými záležitostmi byla utkání dvou nováčků v soutěži, když Dobrá Voda si po vysoké domácí výhře nad Hlubokou "B" připsala první body do tabulky a Borek zvítězil i ve svém druhém představení na domácím hřišti proti hostům ze Žabovřesk. Z hostujících týmů zvítězil obhájce z Olešníku "B"/Temelínu na hřišti Borovan a v posledním duelu kola podlehly Nové Hrady v domácím prostředí rezervě Lokomotivy ČB.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

19.08.2019 10:22 0

V úvodním 2. kole OP Českobudějovicka se nám představila hned trojice nováčků, nebyla v zápasech nouze o střelecké hody a byly i duely, kde obrany nad střelci dominovaly. V derby kola zvítězila nejtěsnějším rozdílem Zliv na hřišti rezervy Hluboké. Další tým, který uspěl na hřišti soupeře a odvezl si všechny body byl Srubec, který vyloupil Lokomotivu ČB "B". Zrodil se i jeden nerozhodný výsledek, kdy nováček soutěže z Nových Hradů si odvezl bod ze hřiště Úsilného. V dalších duelech byli úspěšní už jen domácí fotbalisté. Další z noviců OP mužstvo Borku na domácím hřišti porazilo soupeře z Římova a střelnici si na domácích stadionech otevřely týmy Jankova "B" proti Žabovřeskám, mladý tým Rudolfova "B" proti Borovanům a obhájce prvenství Olešník "B"/Temelín nešetřil nováčka z Dobré Vody.

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA ROKU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

29.07.2019 12:00 0

Fotbalový ročník 2018/2019 je úspěšně za námi a to i v OP na Českobudějovicku. Na závěr sezóny jsme si pro vás připravili za pomoci členů týmů SESTAVU ROKU, ve které můžete pro svého favorita již od minulého týdne hlasovat. V poslední hlasovací anketě letošního ročníku vybíráme HRÁČE SEZÓNY, jenž se dostane do užšího výběru hráčů s nějvětším počtem hlasů a tak i do slosování o zajímavé hodnotné ceny od naší redakce. V nominaci se tentokrát neobjevují hráči, kteří by nějak statisticky vynikali, jakože nejlepší střelec soutěže, brankář s nejmenším průměrem obdržených branek, hráč s nejčastější nominací na Hráče zápasu nebo hráč, který se stal několikrát Hráčem kola. Tentokrát jsme nechali výběr na samotných hráčských kolektivech v čele se svými trenéry a vedoucími, aby zástupce do sestavy vybrali sami dle toho, jak se v jejich očích každý z hráčů na hřišti prezentoval po celý rok a nominaci by si tak podle nich nejvíce zasloužil. Hlasování bude ukončeno 1.8. 2019, tudíž času máte spoustu, aby jste mohli s pořadím zamíchat a své favority dostat mezi trojici nejlepších.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.06.2019 19:51 0

Máme za sebou poslední 26. kolo letošního ročníku OP Českobudějovicka, které nám přineslo 6 kompletních výsledků a slušel by mu podtitulek Vzpoura týmů ze spodní části tabulky. Jeden zápas se neuskutečnil, protože jistý vítěz letošního ročníku Olešník "B"/Temelín nepřicestoval k zápasu na hřiště Jankova "B" a ten v důsledku toho získal kontumační výhru 3:0. Na 2. místo tabulky se nakonec zaslouženě po jarních výkonech vyšvihli fotbalisté z Neplachova, kteří v přímém souboji o umístění porazili hosty ze Zlivi. Na 3. místě skončilo mužstvo ze Srubce i přes porážku v Horní Stropnici, které ani výhra nepomohla k záchraně v OP a skončila tak na posledním sestupovém místě. Trhové Sviny "B" porazily na domácím hřišti Borovany, které měly již jistotu záchrany a domácí se bodově dotáhli na Srubec, kdy ale vzájemná utkání rozhodla o finálním 4. místě. Krom zmíněné poslední Horní Stropnice vyhrála i další mužstva ze spodních pater tabulky. Římov si odvezl vítězství ze hřiště Hluboké "B", Žabovřesky porazily na domácím hřišti vysoko Lokomotivu ČB "B" a Úsilné si v domácím prostředí v derby poradilo s mladíky rezervy Rudolfova, kteří do posledních chvil také bojovali o příčky nejvyšší.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 25.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

09.06.2019 20:31 0

V 25. kole OP se nám již vyjasnilo několik věcí. Konečně známe většinu týmů, které do posledního kola příští víkend nastoupí s jistotou, že si OP zahrají i v příští sezóně. Pro letošní ročník známe již i VÍTĚZE OP Českobudějovicka, jímž se stalo mužstvo Olešníku "B"/Temelínu, když své prvenství hráči potvrdili v domácím utkání vysokým vítězstvím nad soupeřem z Horní Stropnice. Druhý tým z tohoto zápasu se naopak bude muset s největší pravděpodobností smířit s faktem, že pro příští sezónu OP opustí. Díky výsledkům ve hře o 2. místo zůstává několik týmů. Srubec zvítězil na domácím hřišti nad rezervou Trhových Svinů a vrátil se na průběžné druhé místo. Hned za Srubcem o 1 bod zaostávají tři týmy. Zliv, jenž přenechala díky domácí porážce s Hlubokou "B" 2. místo Srubci, Rudolfov "B", jenž si připsal všechny body v domácím utkání proti rezervě Jankova a Neplachov, asi nejlepší tým jara, který velkým rozdílem zvítězil na hřišti v Borovanech. V souboji týmů ze středu tabulky zvítězila Lokomotiva ČB "B" jasně nad hosty z Úsilného a přímý duel mezi Římovem a Žabovřesky o stále žijící naději pro další sezónu OP zachránit skončil výhrou domácího mužstva.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 24.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

02.06.2019 22:24 0

24. kolo OP Českobudějovicka máme kompletně odehrané. Než-li by se začaly vyjasňovat dvě kola před koncem aspiranti na postup do vyšší soutěže a mužstva, která v letošní sezóně sestoupí, tabulka se více zamotává a zdaleka nic není jasného. V aktuálním kole například překvapivě zvítězila Horní Stropnice na hřišti Jankova "B", čímž tak udržela stále ještě šanci na záchranu. V přímém souboji mužstev ze spodku tabulky porazil tým Úsilného na domácím hřišti soupeře z Římova. Další týmy ze spodních pater tabulky nebodovaly. Žabovřesky podlehly na domácím hřišti hráčům Zlivi, díky čemuž se zlivští fotbalisté vyhoupli na průběžné 2. místo tabulky a Borovany prohrály na hřišti rezervy Hluboké. Na předních příčkách zaváhal vedoucí tým Olešníku "B"/Temelínu, když prohrál na horkém hřišti Trhových Svinů "B". Toho nevyužili hráči Rudolfova "B", kteří v posledních minutách zápasu zachraňovali alespoň bod za remízu proti rezervě Lokomotivy ČB. V posledním duelu si jednoznačným výsledkem a nejvyšším rozdílem kola připsali vítězství hráči Neplachova v azylu Dolního Bukovska proti soupeři ze Srubce. Střelci tentokrát nezaháleli a obrany nikterak nezářily, tudíž budete mít těžké rozhodování, koho zvolit Hráčem 24. kola...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

26.05.2019 21:41 0

Je za námi 23. kolo OP na Českobudějovicku a nutno říct, že je za čím se ohlédnout, i když se tentokrát udála spousta spíše negativních věcí. Nejen že až nezvykle moc padalo v zápasech karetních trestů a to nejen ŽK, ale i ČK... Vrubem tohoto kola a řekněme i doposud v klidu odehraném ročníku bude kaňkou zápas Borovany - Žabovřesky a chování hostujícího hráče, který inzultoval rozhodčího J. Feitla a zápas se tak nedohrál. O jeho osudu a dalších následků se rozhodne na svazovém zasedání. Ani zápas na hřišti v Temelíně se neobešel bez šarvátek a v jeho závěru se musela účastnit i Policie ČR. V samotném zápase zvítězila domácí rezerva nad týmem z Neplachova. V dalších utkáních si v domácím prostředí připsaly výhry mužstva Lokomotiva ČB "B" ( vs. Jankov "B" ), Srubec ( vs. Hluboká "B" ) a Zliv ( vs. Úsilné ). Zbylá dvě utkání skončila dělbou bodů a to v duelech Římov - Rudolfov "B" a Horní Stropnice - Trhové Sviny "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

19.05.2019 21:20 0

O víkendu se ve 22. kole OP opět příliš nenadělovalo a krom třech na branky bohatějších zápasů se opět spíše blýskly obrany v čele se svými brankáři. Nejvíce branek mohli diváci vidět v záchrannářské bitvě mezi domácím Úsilným a hosty z Borovan, kde se střelci činili hned 9x a z toho hned 6x na domácí straně. Další dvě výraznější vítězství si připsala mužstva Srubce, který si odvezl body ze hřiště Žabovřesek a Neplachov si v domácím prostředí poradil s týmem Horní Stropnice. Těsné jednogólové výhry a všechny na domácích hřištích získala rezervní mužstva Jankova, Hluboké a Lokomotivy ČB. Na a nejchudší na branky byl zápas mezi týmy z popředí tabulky Rudolfovem "B" - Zliví, kde se střelci obou mužstev neprosadili ani jedinkrát.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

14.05.2019 01:59 0

Zápasy 21.kola OP opět nabídly proti minulému týdnu fotbalovým fanouškům gólové žně. Leader soutěže z Olešníku "B"/Temelínu naděloval na domácím hřišti a sedmigólový příděl si odvezl tým že Žabovřesk. Zajímavostí zápasu bylo, že za rezervu Olešníku nastoupili v útoku dva brankáři A-týmu, kterým se velice dařilo a jeden z dvojice se dokonce prostřílel do Sestavy kola. Zliv po pár nevydařených utkání opět zabrala naplno a na domácím hřišti si poradila s rezervou Lokomotivy ČB. Stejně tak procitli hráči Srubce, kteří si poradili s mužstvem Úsilného. Na domácím hřišti ještě plný počet získal Římov nad soupeřem z Jankova "B", čímž se odpoutal od poslední příčky tabulky a pokračuje v honbě za záchranou OP. Na hřišti v Borovanech potvrdili formu mladí hráči Rudolfova "B" při výhře 3:1. Naopak doposud nejlepší tým jara z Trhových Svinů "B" na domácím hřišti podlehl mužstvu z Neplachova. V posledním duelu se body mezi Horní Stropnicí a Hlubokou "B" dělily.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 20.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

06.05.2019 20:24 0

20. kolo OP nepřineslo příliš velký ofenzivní koncert a k vidění nebylo žádné jednoznačné vítězství ba naopak, obrany v čele se svými brankáři předčily ofenzivní hráče. Ve třech duelech se z vítězství radovali domácí hráči a stejně tomu tak bylo i v případě třech hostujících týmů. V domácím prostředí uspěly mužstva Římov, Rudolfov "B" a Žabovřesky. Jako hostující týmy si všechny body ovezly ze hřišť svých soupeřů Olešník "B"/Temelín, Trhové Sviny "B" a Borovany. Celé kolo, ve kterém padlo nezvykle málo branek, podtrhl bezbrankový nerozhodný výsledek mezi týmy Jankova "B" - Neplachovem.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

28.04.2019 21:35 0

Poslední dubnový víkend se v OP Českobudějovicka odehrálo komletní 19. kolo. Tabulka se nám opět více vyrovnala a vypadá to, že o postupujícím týmu do I.B třídy nebude jasno do posledních kol. V tomto kole se velice výrazně a dominantně ukázaly dva týmy a to Trhové Sviny "B", které nešetřily na domácím hřišti soupeře ze Žabovřesk a vyprovodily jej osmigólovým přídělem. Ve druhém takovém zápase podlehl na domácím hřišti leader soutěže Olešník "B"/Temelín mladému mužstvu z Rudolfova "B" v poměru 1:7. V domácím prostředí si ještě jednu výhru připsalo mužstvo Neplachova nad rezervou Hluboké. Ve venkovním prostředí se dařilo dvěma týmům. Jankov "B" potvrdil jarní formu a ve vyrovnaném utkání zvítězil na hřišti ve Zlivi a v dalším souboji víceméně důležitém v boji o záchranu zvítězilo mužstvo Úsilného na hřišti v Horní Stropnici. Zbylá dvě utkání skončila dělbou bodů a to jak v zápase Borovany - Římov, stejně tak i v duelu Srubec - Lokomotiva ČB "B". Sestavu kola jsme tentokrát vybrali následovně a už nyní můžete posílat hlasy svým favoritům. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

21.04.2019 21:21 0

V 18. kole OP byli nejvíce viditelní ofenzivní hráči svých týmů. Bylo tedy velice těžké obsadit defenzivní posty. Co se týče zápasů, diváci byli svědky dominancí týmů z popředí tabulky, když vysokým rozdílem zvítězila Zliv nad Borovanama, Olešník B/Temelín na hřišti Lokomotivy ČB B, Rudolfov nad Horní Stropnicí a nebo Jankov B nad rezervou Hluboké. Možná trošku překvapení kola se zrodilo na hřišti posledního Římova, který si rozdělil body s mužstvem ze Srubce. Ve zbývajících zápasech na domácím hřišti prohrálo těsným rozdílem Úsilné s Trhovými Sviny B a první jarní body si připsaly při domácí výhře nad Neplachovem hráči ze Žabovřesk.

Celkový počet článků: 84

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Zliv 10 33:7 25
2 SK Dobrá Voda 10 25:15 20
3 FK Borek 10 24:14 20
4 FK Olešník B / Temelín 10 25:17 17
5 SK Rudolfov B 10 24:24 16
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Kučera 8
2 Jakub Slavík 8
3 Martin Michal 8
4 Pavel Pokorný 5
5 Josef Pilný 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Boubal 48 68% 0
2 Erik Kubeša 43 62% 0
3 Tomáš Kučera 42 60% 0
4 Martin Kudlacek 41 59% 0
5 Jiří Tomášek 40 57% 0
Zobrazit celou tabulku