Sestavy kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

21.09.2021 10:08 0

Máme za sebou 6.kolo Okresního přeboru a nyní Vám přinášíme ty nejlepší výkony jednotlivých hráčů o uplynulém víkendu. Hlasujte pro svého favorita zde! 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

14.09.2021 10:29 0

Máme za sebou 5.kolo Okresního přeboru a nyní Vám přinášíme ty nejlepší výkony jednotlivých hráčů o uplynulém víkendu. Hlasujte pro svého favorita zde! 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

07.09.2021 10:45 0

Máme za sebou 4.kolo Okresního přeboru a nyní Vám přinášíme ty nejlepší výkony jednotlivých hráčů o uplynulém víkendu. Hlasujte pro svého favorita zde! 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

31.08.2021 10:45 0

Máme za sebou 3.kolo Okresního přeboru a nyní Vám přinášíme ty nejlepší výkony jednotlivých hráčů o uplynulém víkendu. Hlasujte pro svého favorita zde! 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

24.08.2021 09:07 0

Máme za sebou 2.kolo Okresního přeboru a nyní Vám přinášíme ty nejlepší výkony jednotlivých hráčů o uplynulém víkendu. Hlasujte pro svého favorita zde! 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

16.08.2021 23:04 0

Máme za sebou 1. kolo ve kterém se odehrálo několik překvapení. Kdo se probojoval do sestavy kola? To se dozvíte v následujícím článku. 

SESTAVA KOLA

Pivovary Lobkowicz SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

01.12.2020 17:00 0

Hlasujte pro svého oblíbence a dotlačte ho na stupně vítězů. Partner ankety Pivovary Lobkowicz připravil bedny piva pro ty nejlepší.

Bohužel, co si nikdo na začátku podzimní části nepřál, se nakonec stalo skutečností a po nedohraném 8. kole byly všechny amatérské soutěže pro letošní rok ukončeny. I přes tento fakt jsme se rozhodli, že utvoříme SESTAVU PODZIMU, ve které budete moci v průběhu jednoho měsíce hlasovat pro své favority. Nominovat své členy mohlo tentokrát prvních 9 mužstev po odehrané části OP a zatím suverénní celky Zlivi a Borku dostaly jako bonus, ze svého mužstva nominovat po dvou hráčích. Tentokrát je opravdu oč hrát, protože sponzor věnuje do soutěže několik beden piva Lobkowicz Premium. Proto nezahálejte a snažte se po celou dobu hlasování, které bude probíhat od středy 4.11.2020 do 16.12.2020, svým favoritům posílat co nejvíce hlasů. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

12.10.2020 18:08 0

Doufejme, že 8. kolem OP na Českobudějovicku fotbalový podzim nekončí a po celorepublikové pauze se k zápasům opět vrátíme. Víkendové kolo se přeci jen neodehrálo celé, protože byl odložen zápas mezi Srubcem a Lokomotivou ČB "B" z důvodu zjištěné nákazy v hostujícím mužstvu. Ve zbývajících zápasech deklasovala svého soupeře z Římova na domácím hřišti Hluboká "B" a z Borovan si jasnou a vysokou výhru odvezl Borek. Ani v dalším svém zápase nezaváhala Zliv, jenž si odvezla všechny body tentokrát ze hřiště Olešníku "B"/Temelínu. Fotbalisté ze Žabovřesk neprohráli již třetí utkání za sebou a odvezli si bod ze hřiště v Dobré Vodě. Ve zbývajících dvou utkáních byly úspěšné oba domácí týmy. Mladá rezerva Rudolfova si poradila se soupeřem z Nových Hradů a na domácím hřišti v Úsilném zůstaly všechny body z utkání proti rezervě Jankova.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

04.10.2020 21:22 0

Ani v 7. kole OP leader soutěže ze Zlivi neztratil nějaký bod a vysokou výhrou si poradil na domácím hřišti s fotbalisty Úsilného. Stíhací jízdu stále podniká celek Borku, který v závěru utkání rozhodl o důležité výhře proti soupeři z Dobré Vody. Ani rezerva Lokomotivy ČB si nevede špatně a další výhru do tabulky si připsal po utkání proti Borovanům. Pořádí v tabulce se maličko promíchalo ve spodní části tabulky, kde na bod z minulého kola navázaly Žabovřesky a před domácím publikem si připsaly první výhru proti rezervě Olešníku "B". Nové Hrady vyhrály podruhé v sezóně, což odnesli hráči z Římova. Bezbranková remíza se zrodila na hřišti v Dubném, kde utkání odehrál domácí Jankov "B" s rezervou Rudolfova. Svoji formu z posledních týdnů potvrdil i Srubec, za který opět řádil Jiří Hanousek a díky jeho hattricku z toho byla další výhra a Hluboká "B" odjížděla s nepořízenou.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

28.09.2020 17:23 0

V 6. kole OP zastínili ofenzivní hráči vesměs všechny defenzivní posty až tedy na pár světlých výjimek. Jednou z nich byl zápas domácí Dobré Vody, která podlehla nejtěsnějším rozdílem hráčům z Lokomotivy ČB. Hostům se dařilo i na hřišti v Římově, odkud si všechny body odvezl Jankov "B". Žabovřesky získaly svůj první podzimní bod po remíze na hřišti Úsilného. Ve zbývajících zápasech pak už padalo branek požehnaně. Domácí dominanci v utkání na hřišti Hluboké "B" poznaly Nové Hrady. Naopak na venkovním hřišti řádil zlivský tým, který si s chutí zastřílel v Rudolfově proti místní rezervě. Také Borek pokračuje ve skvělých výkonech a jasnou výhru si odvezl ze hřiště Temelína, kde hraje své zápasy rezerva Olešníku/Temelínu. V posledním utkání na hřišti v Borovanech se udála další přestřelka, ze které těsně vyšel vítězně hostující tým ze Srubce. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

21.09.2020 20:05 0

V 5. kole bylo divákům nabídnuto ve třech zápasech gólů požehnaně a ve zbývajících čtyřech zápasech se více činili defenzivní hráči v čele s brankáři. Ve vítězné jízdě stále pokračuje mužstvo Zlivi, které další vítězný korálek navléklo na svoji šňůru v domácím utkání proti Římovu. Ani další týmy z popředí tabulky nezaváhaly. Borek si taktéž v domácím prostředím poradil s hráči z Úsilného a Dobrá Voda si možná trošku překvapivě připsala jasné vítězství na hřišti ve Srubci. Po nevydařeném vstupu do sezóny se podařilo podruhé za sebou bodovat týmu Olešník "B"/Temelín, jenž si rozdělil po bodu na hřišti Lokomotivy ČB "B". Další rezervní celek z Jankova si po vysoké výhře nad Novými Hrady připsal do tabulky plný počet bodů. Zbývající dva B-týmy si taktéž nevedly špatně. Rudolfov "B" si odvezl po hubené výhře všechny body ze Žabovřesk a Hluboká "B" připravila o další body hráče z Borovan, kteří jsou zatím na podzim remízovými králi. Do sestavy kola jsme tentokrát na přání zlivského trenéra nezařadili žádného z hráčů, byť by si tam jistě minimálně jeden z nich své místo po jasné domácí výhře zasloužil...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

13.09.2020 21:02 0

I po 4. kole zůstává bez ztráty kytičky tým Zlivi, který si odvezl všechny body z Nových Hradů. V zádech leaderovi soutěže jsou nadále Borek, jenž zvítězil na hřišti mladého mužstva Rudolfova "B" a Dobrá Voda, která si po vyrovnané bitvě připsala všechny body v domácím prostředí proti soupeři z Borovan. Mužstvo ze Srubce také ještě nepoznalo v letošním ročníku hořkost porážky, ale i přesto ztratilo další body na hřišti posíleného Olešníku "B"/Temelínu, který uhrál svůj letošní první bod do tabulky. S čelem tabulky drží krok také Lokomotiva ČB "B", která tentokrát vyloupila Úsilné. V souboji rezerv mezi Hlubokou a Jankovem se mohli ze 3 bodů radovat domácí. Ani na čtvrtý pokus neuspěli hráči ze Žabovřesk, když přenechali všechny body domácímu Římovu. Z těchto zápasů jsme opět utvořili Sestavu kola, kde již můžete hlasovat a vybírat svého favorita pro Hráče kola.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

07.09.2020 19:08 0

Velmi brzy se přihodilo, že celé kolo OP nebylo odehráno. Nestalo se tak naštěstí z důvodu strašáka koronaviru, ale pro nedostatečný počet hráčů nedorazili k zápasu do Borovan fotbalisté rezervního celku Olešník "B"/Temelín. Jinak se na hřištích urodilo několik zajímavých výsledků. Body na domácích hřištích ztratily jak Borek s mužstvem Římova, tak i Dobrá Voda s rezervou Hluboké nebo Srubec proti hráčům Úsilného, kdy všechna utkání skončila dělbou bodů. Roli favorita potvrdila poprvé letos na domácím hřišti Zliv, která porazila rezervní celek Jankova. V souboji celků bez bodu po úvodních kolech bylo šťastnější hostující mužstvo Nových Hradů, které vyloupilo Žabovřesky. V jediném nedělním a posledním utkání 3. kola si v domácím prostředí v souboji rezerv poradila Lokomotiva ČB s Rudolfovem. O jeden zápas byl tedy výběr do Sestavy kola složitější a byť aktuální leader ze Zlivi a Borek tentokrát nechtěli do soutěže nikoho z týmu nominovat, v redakci jsme se rozhodli, že alespoň jedno jméno z každého celku do Sestavy kola a do boje o Hráče kola přeci jen zařadíme.  

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

01.09.2020 02:22 0

Máme za sebou úspěšné odehrané kompletní 2. kolo OP na Českobudějovicku. Nejvíce v něm zazářili opět hráči z Borku, kteří se stejně jako v 1. kole oba dostali do Sestavy kola díky svým ofenzivním výkonům, kterými pomohli k jasné výhře svého mužstva v dalším soutěžním utkání na hřišti v Nových Hradech. Roli favorita horkotěžko potvrdila Zliv, která si odvezla všechny body z Hluboké. V dalších dvouch derby kola se radovali z výhry pokždé hostující fotbalisté. Jediný domácí celek se radoval ze 3 bodů a tím bylŘímov, jenž zvítězil nad Lokomotivou ČB "B". Dělba bodů se uskutečnila na hřišti Úsilného, kde se ukázali hráči z Borovan. No a nakonec i Srubec potvrdil domácí výhru z minulého kola, když si tentokrát odvezl všechny body ze hřiště Rudolfova "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2020-2021

24.08.2020 21:18 0

Po dlouhé pauze způsobené koronavirovou kauzou na začátku jarní sezóny se opět rozběhly nižší fotbalové soutěže a mezi nimi také OP na Českobudějovicku. V 1. kole se odehrála všechna utkání se zajímavými výsledky a do SESTAVY KOLA bylo z koho vybírat. Jediný post brankáře bylo těžké obsadit, protože by si jej zasloužili po výkonech v úvodu soutěže minimálně dva borci a to Filip ADAMEC z Rudolfova "B" a Ladislav KURUC z Lokomotivy ČB "B". Volba tentokrát padla na druhého jmenovaného. Každopádně o HRÁČI KOLA budete svými hlasy rozhodovat Vy čtenáři a fanoušci našich stránek, tak vzhůru do toho...

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

08.01.2020 08:00 1

Partnerem ankety o HRÁČE PODZIMU je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která připravila parádní odměny pro tři nejlepší... Je za námi podzimní část ročníku 2019/2020 v OP Českobudějovicka. První polovina přeboru vyšla nejlépe mužstvu SK Zliv, jenž v posledních 6 zápasech získala 18 bodů a v první polovině své soupeře víceméně válcovala. Podlehla pouze v Temelíně domácí rezervě Olešníku a ztratila body za remízu na hřišti v Borku. Na dně tabulky se po 13 zápasech usadilo mužstvo SK Úsilné s pouhými 7 body. Ke shrnutí patří i výkony jednotlivých hráčů a proto se vybíralo 11 statečných, kteří za své podzimní výkony budou bojovat až do 15. ledna 2020 o vaše hlasy a přízeň, které jednomu z hráčů přinesou titul Hráče podzimu. Aby to bylo spravedlivé, z prvních 10 mužstev dle umístění jsme do sestavy vybrali jednoho zástupce od každého týmu. Protože o 11. a 12. místo se dělí Lokomotiva ČB "B" s Borovany, posledního hráče do nominace jsme nechali na vlastním výběru. S nominacemi pomohli spoluhráči či samotní trenéři a funkcionáři mužstev, za což jim patří veliké díky.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

11.11.2019 09:48 0

Dohrávkou 1. kola OP na Českobudějovicku se uzavřel fotbalový podzim. Žádný ze zápasů neskončil dělbou bodů a zrodilo se také pár maličko překvapivých výsledků, jako tomu bylo kupříkladu v nedělní dohrávce mezi Olešníkem "B"/Temelínem, který přivítal na svém hřišti rezervu Hluboké a ta si nakonec odvezla všechny body a to v sezóně vůbec poprvé ze hřiště nějakého ze svých soupeřů. Borek neudržel po půli soutěže průběžné 2. místo po porážce na hřišti dalšího nováčka letošní sezóny v Nových Hradech, čehož využili fotbalisté Dobré Vody a po domácí výhře nad mladíky z Rudolfova se posunuli před zimní pauzou na avizované 2. místo za leadera tabulky ze Zlivi. Ta svůj náskok na 1. místě ještě navýšila po výhře v Žabovřeskách. Poslední tým tabulky z Úsilného v posledním zápase sezóny už nedokázal více stáhnout svoji bodovou ztrátu a podlehl na hřišti Srubce. Na průběžné předposlední místo v tabulce klesli hráči z Římova, kde již po půli bylo v souboji s Jankovem "B" po šestigólovém přídělu o výsledku jasno a naopak z chvostu tabulky poskočil o příčku výše celek z Borovan, jenž se po výhře nad Lokomotivou ČB "B" bodově dotáhl na tohoto soupeře. Chystá se také SESTAVA PODZIMU, ale než se objeví její kompletní nominace a možnost pro hlasování, zvolte ještě předtím nejlepšího hráče posledního podzimního kola.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

03.11.2019 19:48 0

V předposledním 13. kole OP se nám velmi vyrovnal střed a spodek tabulky. Svoji podzimní dominanci potvrdila vedoucí Zliv , která si snadno poradila s fotbalisty z Římova. Stíhající jízdu stále podniká Borek, jenž tentokrát zvítězil na domácím hřišti v těžkém zápase proti Srubci. Naopak další tým z horních pater z Dobré Vody zaváhal na hřišti Lokomotivy ČB "B", odkud si odvezl pouze bod. Tohoto škobrtnutí využily rezervní celky Olešníku/Temelínu a Jankova, aby stáhly bodovou ztrátu na třetí Dobrou Vodu a ve svých zápasech zvítězily. Olešník "B"/Temelín na hřišti Rudolfova "B" a Jankov "B" si s přehledem poradil s nováčkem z Nových Hradů v domácím prostředí. Druhý remízový výsledek kola se zrodil v zápase mezi Žabovřesky s rezervou Hluboké. A zbývá nám výsledek posledního utkání, kde poměřily síly aktuálně dva nejhorší celky soutěže a úspěšnějsím bylo Úsilné, které si poradilo s Borovany a dotáhlo se tak na rozdíl 3 bodů ke svému soupeři. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

27.10.2019 20:21 0

Ve 12. kole potvrdila Zliv své prvenství v tabulce vybojovaným těsným vítězstvím na hřišti v Nových Hradech. Ani mužstva stíhající leadera soutěže nezaváhala, když Borek po dominantním výkonu si odvezl všechny body ze hřiště Borovan a Dobrá Voda po brance z penalty zvítězila nejtěsnějším rozdílem na domácím hřišti nad posledním mužstvem tabulky z Úsilného. Naopak ze spodní části tabulky zabrala jiná dvě mužstva a to Lokomotiva ČB "B", jenž možná trošku překvapivě zvítězila na hřišti favorita zápasu v Temelíně, kde hraje svá domácí utkání rezerva Olešníku. No a pak také Hluboká "B" si před domácím publikem připsala vcelku přesvědčivou výhru nad mladíky z Rudolfova "B". Ani v dalším utkání se Římov nedočkal dlouho očekávané výhru a připsal si na své konto další remízový zápas, ve kterém se o body podělil se Žabovřesky. V posledním zápase 12. kola podlehl doma Srubec posílenému celku z Jankova "B". 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

20.10.2019 21:44 0

11. kolo OP Českobudějovicka nabídlo zatím asi největší překvapení od začátku soutěže, kterým byla výhra trápícího se týmu Úsilného nad obhájcem prvenství z Olešníku "B"/Temelínu. V utkání kola a zároveň v souboji o 2. místo si body nakonec rozdělil na domácím hřišti Borek s Dobrou Vodou. Zliv si díky těsné výhře v domácím prostředí nad fotbalisty Srubce a zaváhání dalších týmů z předních příček pojistila aktuální 1. místo v tabulce minimálně do příštího týdne. S nulou za zády zvítězilo i mužstvo Žabovřesk, které přerušilo vítěznou šňůru hráčům z Nových Hradů. Souboj mužstev ze středu tabulky dopadl lépe pro rezervu Jankova, která zvítězila na hřišti v Dubném nad týmem z Borovan. Římovští potvrdili, že jsou přeborníci na remízové zápasy a tentokrát se podělili o body s hráči z Hluboké "B". Aktuálně druhý nejslabší celek OP Lokomotiva ČB "B" prohrála na domácím hřišti s hráči Rudolfova "B".

Celkový počet článků: 103

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Borek 6 22:5 15
2 SK Zliv 6 26:15 13
3 FK Calofrig Borovany 6 13:8 13
4 TJ Sokol Žabovřesky 6 13:8 11
5 TJ Slavoj Srubec 6 16:11 10
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Slavík 11
2 Martin Kudláček 7
3 Martin Kocina 6
4 Martin Benda 6
5 Dmytro Serbin 6
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Tomáš Bürger 19 57% 0
2 roman brousek 17 48% 0
3 Martin Kudlacek 17 48% 1
4 Martin Škaroupka 17 48% 0
5 Miroslav Tušl 17 48% 0
Zobrazit celou tabulku