Sestavy kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

19.05.2019 21:20 0

O víkendu se ve 22. kole OP opět příliš nenadělovalo a krom třech na branky bohatějších zápasů se opět spíše blýskly obrany v čele se svými brankáři. Nejvíce branek mohli diváci vidět v záchrannářské bitvě mezi domácím Úsilným a hosty z Borovan, kde se střelci činili hned 9x a z toho hned 6x na domácí straně. Další dvě výraznější vítězství si připsala mužstva Srubce, který si odvezl body ze hřiště Žabovřesek a Neplachov si v domácím prostředí poradil s týmem Horní Stropnice. Těsné jednogólové výhry a všechny na domácích hřištích získala rezervní mužstva Jankova, Hluboké a Lokomotivy ČB. Na a nejchudší na branky byl zápas mezi týmy z popředí tabulky Rudolfovem "B" - Zliví, kde se střelci obou mužstev neprosadili ani jedinkrát.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

14.05.2019 01:59 0

Zápasy 21.kola OP opět nabídly proti minulému týdnu fotbalovým fanouškům gólové žně. Leader soutěže z Olešníku "B"/Temelínu naděloval na domácím hřišti a sedmigólový příděl si odvezl tým že Žabovřesk. Zajímavostí zápasu bylo, že za rezervu Olešníku nastoupili v útoku dva brankáři A-týmu, kterým se velice dařilo a jeden z dvojice se dokonce prostřílel do Sestavy kola. Zliv po pár nevydařených utkání opět zabrala naplno a na domácím hřišti si poradila s rezervou Lokomotivy ČB. Stejně tak procitli hráči Srubce, kteří si poradili s mužstvem Úsilného. Na domácím hřišti ještě plný počet získal Římov nad soupeřem z Jankova "B", čímž se odpoutal od poslední příčky tabulky a pokračuje v honbě za záchranou OP. Na hřišti v Borovanech potvrdili formu mladí hráči Rudolfova "B" při výhře 3:1. Naopak doposud nejlepší tým jara z Trhových Svinů "B" na domácím hřišti podlehl mužstvu z Neplachova. V posledním duelu se body mezi Horní Stropnicí a Hlubokou "B" dělily.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 20.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

06.05.2019 20:24 0

20. kolo OP nepřineslo příliš velký ofenzivní koncert a k vidění nebylo žádné jednoznačné vítězství ba naopak, obrany v čele se svými brankáři předčily ofenzivní hráče. Ve třech duelech se z vítězství radovali domácí hráči a stejně tomu tak bylo i v případě třech hostujících týmů. V domácím prostředí uspěly mužstva Římov, Rudolfov "B" a Žabovřesky. Jako hostující týmy si všechny body ovezly ze hřišť svých soupeřů Olešník "B"/Temelín, Trhové Sviny "B" a Borovany. Celé kolo, ve kterém padlo nezvykle málo branek, podtrhl bezbrankový nerozhodný výsledek mezi týmy Jankova "B" - Neplachovem.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

28.04.2019 21:35 0

Poslední dubnový víkend se v OP Českobudějovicka odehrálo komletní 19. kolo. Tabulka se nám opět více vyrovnala a vypadá to, že o postupujícím týmu do I.B třídy nebude jasno do posledních kol. V tomto kole se velice výrazně a dominantně ukázaly dva týmy a to Trhové Sviny "B", které nešetřily na domácím hřišti soupeře ze Žabovřesk a vyprovodily jej osmigólovým přídělem. Ve druhém takovém zápase podlehl na domácím hřišti leader soutěže Olešník "B"/Temelín mladému mužstvu z Rudolfova "B" v poměru 1:7. V domácím prostředí si ještě jednu výhru připsalo mužstvo Neplachova nad rezervou Hluboké. Ve venkovním prostředí se dařilo dvěma týmům. Jankov "B" potvrdil jarní formu a ve vyrovnaném utkání zvítězil na hřišti ve Zlivi a v dalším souboji víceméně důležitém v boji o záchranu zvítězilo mužstvo Úsilného na hřišti v Horní Stropnici. Zbylá dvě utkání skončila dělbou bodů a to jak v zápase Borovany - Římov, stejně tak i v duelu Srubec - Lokomotiva ČB "B". Sestavu kola jsme tentokrát vybrali následovně a už nyní můžete posílat hlasy svým favoritům. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

21.04.2019 21:21 0

V 18. kole OP byli nejvíce viditelní ofenzivní hráči svých týmů. Bylo tedy velice těžké obsadit defenzivní posty. Co se týče zápasů, diváci byli svědky dominancí týmů z popředí tabulky, když vysokým rozdílem zvítězila Zliv nad Borovanama, Olešník B/Temelín na hřišti Lokomotivy ČB B, Rudolfov nad Horní Stropnicí a nebo Jankov B nad rezervou Hluboké. Možná trošku překvapení kola se zrodilo na hřišti posledního Římova, který si rozdělil body s mužstvem ze Srubce. Ve zbývajících zápasech na domácím hřišti prohrálo těsným rozdílem Úsilné s Trhovými Sviny B a první jarní body si připsaly při domácí výhře nad Neplachovem hráči ze Žabovřesk.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

16.04.2019 07:23 0

Horní i spodní část tabulky OP se nám po 17. odehraném kole zase o něco více srovnaly. Domácí hřiště v tomto kole hrála opět velmi významnou roli a jen hrstka soupeřů, kteří zavítali na hřiště svých protivníků, si odvezla nějaké body. Stalo se tak pouze v případě Zlivi, která si odvezla všechny body ze Srubce. Poté se odehrály dva remízové zápasy. Jankov “B“ bodoval na hřišti Borovan a Lokomotiva ČB “B“ si odvezla bod z Horní Stropnice. V ostatních případech byla úspěšná všechna domácí mužstva jako Hluboká “B“, Neplachov, Trhové Sviny “B“ a Olešník “B“, jenž se díky výhře nad Římovem vrátil a osamostatnil do čela tabulky.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

08.04.2019 22:05 0

16. kolo OP přálo domácím týmům. Byť se zrodily samé těsné výsledky, v pěti případech se z plného počtu bodů radovala domácí mužstva Úsilné, Zliv a rezervy Rudolfova, Lokomotivy ČB i Jankova. Smírně se rozešli hráči ve dvou případech - Římov s Horní Stropnicí a Borovany se Srubcem. Ve víkendových duelech se několik hráčů prosadilo hned dvakrát a všichni se objevují v nominaci Sestavy kola bez ohledu na to, zda si jejich tým připsal nějaký bodový zisk.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

02.04.2019 10:39 0

Opět si shrňme celé kolo uplynulého víkendu. V 15. kole OP se zrodily dvá remízové výsledky v zápasech Horní Stropnice - Zliv a Neplachov - Lokomotiva ČB "B". Jediné vítězství ze hřiště soupeře si dovezli hráči Úsilného, kterým se podařilo porazit Žabovřesky. Ostatní mužstva uhájila svá domácí prostředí a všechny body zůstaly, jak se tak říká, doma. Výhrami své domácí fans potěšila mužstva Srubec, Trhové Sviny "B", Hluboká "B" a Olešník "B"/Temelín. Vzhledem k nedostatku materiálu bylo velmi těžké vypracovat jedenáctku kola, ale nakonec jsme se s tím nějak poprali a Sestava kola vypadá následovně...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 14.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

26.03.2019 08:58 0

Rozjetá sezóna OP Českobudějovicka nám po zimní přestávce pokračuje v plném proudu svojí jarní částí. O víkendu se odehrály všechny zápasy úvodního kola. Nejvyšší výhru zaznamenaly Borovany proti soupeři z Horní Stropnice. Domácí vítězství si pak uhájila rezervní mužstva Jankova, Rudolfova a Lokomotivy. Z venkvních hřišť si body dovezly dva týmy a to Neplachov z Římova a Trhové Sviny "B" ze Zlivi. Utkání kola mezi prvními dvěma týmy tabulky Olešníku "B"/Temelínu a Srubcem skončilo jako jediné remízou.

SESTAVA KOLA

SESTAVA PODZIMU Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

16.11.2018 20:00 0

Je za námi podzimní část ročníku 2018/2019 v OP Českobudějovicka. První polovina přeboru vyšla nejlépe rezervnímu týmu Olešníku, jenž v posledních 6 zápasech získal 16 bodů a své soupeře víceméně válcoval, krom domácí ztráty s Trhovými Sviny "B". Na dně tabulky se po 13 zápasech usadilo mužstvo Římova s pouhými 9 body, i díky spoustě zranění, které mužstvo během podzimu decimovalo. Ke shrnutí patří i výkony jednotlivých hráčů a proto se vybíralo 11 statečných, kteří za své podzimní výkony budou bojovat až do 16. ledna 2019 o vaše hlasy a přízeň, které jednomu z hráčů přinesou titul Hráče podzimu. Aby to bylo spravedlivé, z prvních 11 mužstev dle umístění jsme do sestavy vybrali jednoho zástupce od každého týmu. Nominace některých hráčů byla víceméně jasná, protože svými stabilními výkony zářili ve většině zápasů podzimní části a kde to úplně jasné nebylo, pomohli nám s volbou spoluhráči či samotní trenéři a funkcionáři mužstev, za což jim patří veliké díky a můžeme se tedy těšit na dlouhý, zajímavý a jistě i napínavý souboj vyvolené jedenáctky v boji o HRÁČE PODZIMU...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

12.11.2018 19:59 0

Dohrávka 1. kola a zároveň poslední kolo podzimní části OP Českobudějovicka se odehrálo na hřištích uplynulý víkend. Vysokými šestigólovými výhrami se s půlkou sezóny rozloučily mužstva Rudolfova „B“ na hřišti Žabovřesk a Neplachova, jenž si na „domácí“ půdě v Dolním Bukovsku poradil se soupeřem z Římova. Boj o prvenství v tabulce přes zimní pauzu mezi týmem Srubce a Olešníku „B“ vyšel mnohem lépe hostujícím hráčům, kteří zvítězili 5:2 a přezimují na 1. místě tabulky OP. Na domácích hřištích pak ještě uspěly týmy Horní Stropnice v souboji s Borovany a rezerva Hluboké, jenž si poradila s rezervním týmem Lokomotivy ČB. V posledních dvou zápasech kola se body dělily mezi mužstva Úsilného a Jankova „B“ a také za bezbrankovou remízu Trhových Svinů „B“ se Zliví.

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

05.11.2018 21:44 0

Předposlední kolo podzimní části OP Českobudějovicka ukázalo, že některá mužstva jsou aktuálně ve výborné formě, některá se stále trápí a jinak že vyrovnanost v soutěži je opravu veliká. Vítězné domácí utkání slavilo mužstvo leadera ze Srubce, jenž deklasoval tým trápící se Horní Stropnice. Aktuální nejlepší formu potvrdila rezerva Olešníku/Temelínu vysokým vítězstvím nad rezervou Jankova. A poslední domácí úspěch se slavil ve vyrovnaném zápase se šťastným koncem pro hráče ze Zlivi v zápase s Neplachovem. Jediný úspěšný tým na hřišti soupeře byli hráči Trhových Svinů "B" v Borovanech a zbylá utkání skončila nerozhodným výsledkem. Lokomotiva ČB "B" odehrála vyrovnaný zápas se Žabovřesky, Římov získal bod v těžkém zápase na domácí půdě proti rezervě Hluboké a v místním derby Rudolfova "B" a Úsilného se body také rozdělovaly...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

29.10.2018 19:26 0

Nejviditelnějším týmem 12. kola OP Českobudějovicka byla rezerva Olešník "B"/Temelín, když deklasovala na venkovním hřišti Horní Stropnici. Jinak se vesměs dařilo domácím týmům. Žabovřesky porazily trápící se mužstvo Římova. Úsilné díky výhře nad Lokomotivou ČB "B" opustilo poslední místo tabulky. Neplachov na těžkém terénu v Dolním Bukovsku zvítězil nad týmem Borovan a poslední domácí výhru si připsala posílená rezerva Jankova nad Rudolfovem "B". Na venkovním hřišti uspěl leader soutěže ze Srubce, když si všechny body přivezl ze Slavče. No a nakonec v ohlášeném derby mezi Hlubokou "B" a Zliví se soupeři rozešli nerozhodně. Sestava kola se opět netvořila snadno, ale jasné je, že největší zastoupení bude mít mužstvo Olešníku "B"/Temelínu, které bylo nejproduktivnější....

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

22.10.2018 21:23 0

OP na Českobudějovicku pokračoval o víkendu 11. kolem a výsledky byly takové, že se nám horní i spodní část tabulky bodově srovnala. Díky zaváhání rezervy Hluboké na hřišti v Borovanech se zpátky na první příčku průběžné tabulky podzimní části vrátilo mužstvo ze Srubce, které si poradilo vysokým rozdílem na domácím hřišti se soupeřem z Neplachova. Na 2. místo se posunuli díky vítězství nad nováčkem ze Žabovřesk hráči ze Zlivi. Rudolfov "B" nabírající v posledních zápasech neskutečnou formu možná překvapivě podlehl soupeři z Lokomotivy ČB "B" na jeho hřišti, byť po poločase vedl o dvě branky. Dva zápasy se odehrály mezi soupeři ze spodních pater tabulky. Zde bylo úspěšné mužstvo Úsilného na hřišti Římova a Horní Stropnice si doma poradila s rezervním celkem Jankova. V posledním zápase se na hřišti v Temelíně body dělily mezi domácí rezervou Olešníku a Trhovými Sviny "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

15.10.2018 23:59 0

10. kolo OP Českobudějovicka bylo plné vynikajících individuálních i týmových výkonů. Nebylo vůbec snadné vybrat spravedlivě jedenáctku statečných, kteří se poperou v Sestavě kola o vaše hlasy a finální titul Hráče kola. V uplynulém kole rezerva Rudolfova potvrdila svoji formu z posledních duelů a na domácím hřišti vysoko zvítězila nad Římovem. Vysokým rozdílem vyhrály také na venkovních hřištích týmy Olešníku "B"/Temelínu nad Neplachovem a Zliv v Úsilném. Z venku si také přivezly všechny body Borovany ze Žabovřesk a Lokomotiva ČB "B" z Jankova "B". Na domácích hřištích pak uspěla mužstva rezervy Trhových Svinů nad Horní Stropnicí a v zápase kole mezi druhým a prvním týmem si poradila domácí Hluboká "B" s týmem ze Srubce...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 9.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

08.10.2018 18:15 0

Další kolo a to už v našem případě 9. přineslo spousty nečekaných výsledků a jen potvrdilo, jak je letos OP na Českobudějovicku vyrovnaný a každý může porazit každého. První prohry v letošní sezóně si připsala mužstva Srubce a Zlivi, když oba týmy padly na domácích hřištích se soupeři ze Žabovřesk a ve druhém případě s rezervním týmem Rudolfova. Domácí výhry si naopak připsaly rezervní týmy Trhových Svinů a Olešníku, kdy v prvním případě na hřišti soupeře neuspěla rezerva Jankova a ve druhém rezervní mužstvo Hluboké. Dále vyhrál s nulou v zádech tým Neplachova v Horní Stropnici a na domácím hřišti si poradily Borovany s hráči Úsilného. Jediný remízový zápas kola odehrála Lokomotiva "B" na plácku v Římově. Sestava kola tedy nabídne i tentokrát spoustu nových jmen a bude jen na vás, koho vyhlásíme ve středu Hráčem kola...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

01.10.2018 22:30 0

V 8. kole OP Českobudějovicka se zrodila spousta zajímavých výsledků. Kupříkladu bezgólové zápasy mezi Žabovřesky – Olešník "B" a Neplachov – Trhové Sviny "B". Naopak střelnici si otevřeli na svém hřišti hráči Rudolfovské rezervy, když 8 góly vyprovodili soupeře z Borovan. Poté si dvě domácí výhry připsala mužstva Jankova "B" a Hluboké "B". Jediné těsné vítězství z pozice hostujícího celku si odvezl tým vedoucího Srubce ze hřiště Úsilného. Poslední zápas Lokomotiva ČB "B" – Zliv skončil dělbou bodů. Sestavu kola tedy po těchto všech zápasech ovládli především defenzivní hráči. Přestože byla i spousta výborných brankářských výkonů, o Hráče kola se může vždy poprat jen jeden ze zástupců tohoto postu, koukněte tedy, jaký výběr vyneslo víkendové kolo…

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

24.09.2018 22:50 0

V 7.kole OP Českobudějovicka se nám tentokrát nezrodil žádný jednoznačný výsledek. Většina zápasů skončila rozdílem jednoho gólu, v jednom případě o dva góly a zápas Neplachova s Jankovem „B“ skončil remízou. Opět bylo velmi těžké vybrat nejlepší jedenáctku do Sestavy kola. Byl hojný počet záložníků, kteří nejvíce vyčnívali a tentokrát i brankářských postů, tak jsme snad vybrali správně a hlavně ty hráče, kteří si své místo po tomto kole plně zasloužili. Vy se zvesela můžete pustit do hlasování pro vašeho favorita…

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.09.2018 20:24 0

V 6. kole OP Českobudějovicka se zrodily tři remízové zápasy, třikrát se radoval tým domácích a v jednom případě mužstvo hostů. Branek opět padalo požehnaně, ale tentokrát nikdo nevyčníval tolik, jako například minulý týden nominovaný do Sestavy kola hráč ze Srubce René Janoušek ( v zápase s Římovem vstřelil 4 branky ). Bylo tedy tentokrát velmi těžké vytvořit nominaci do Sestavy kola, proto dostane většina z nominovaných hráčů první podzimní šanci stát se Hráčem kola, což už bude záležet jen na vás...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

10.09.2018 12:25 0

V 5. kole OP Českobudějovicka byla o víkendu k vidění opět spousta gólových radostí a díky tomu se také promítla nominace do Sestavy kola. Vzhledem k tomu, že ofenzivní hráči tentokrát vyčnívali nad těmi defenzivními, máme v Sestavě kola na úkor jednoho obránce hráče ze záložní řady navíc... Koukněte na sestavu, důvod nominace a dobře zvažte, kdo si tentokrát zaslouží být Hráčem kola...

Celkový počet článků: 69

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Olešník B / Temelín 22 60:34 43
2 SK Rudolfov B 22 67:33 39
3 TJ Slavoj Srubec 22 68:40 39
4 SK Zliv 22 43:27 38
5 TJ Sokol Neplachov 22 47:31 38
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Kamil Kubíček 19
2 Jaroslav Machovec 17
3 Martin Kocina 15
4 Martin Dušák 14
5 Jakub Slavík 14
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Martin Kudlacek 80 51% 0
2 Jiří Tomášek 78 50% 1
3 František Pouzar 77 50% 0
4 Pavel Boubal 73 49% 0
5 David Schneider 69 49% 0
Zobrazit celou tabulku