Sestavy kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA ROKU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

11.07.2019 21:00 0

Fotbalový ročník 2018/2019 je úspěšně za námi a to i v OP na Českobudějovicku. Na závěr sezóny jsme si pro vás připravili za pomoci členů týmů SESTAVU ROKU, ve které můžete pro svého favorita již od minulého týdne hlasovat. V poslední hlasovací anketě letošního ročníku vybíráme HRÁČE SEZÓNY, jenž se dostane do užšího výběru hráčů s nějvětším počtem hlasů a tak i do slosování o zajímavé hodnotné ceny od naší redakce. V nominaci se tentokrát neobjevují hráči, kteří by nějak statisticky vynikali, jakože nejlepší střelec soutěže, brankář s nejmenším průměrem obdržených branek, hráč s nejčastější nominací na Hráče zápasu nebo hráč, který se stal několikrát Hráčem kola. Tentokrát jsme nechali výběr na samotných hráčských kolektivech v čele se svými trenéry a vedoucími, aby zástupce do sestavy vybrali sami dle toho, jak se v jejich očích každý z hráčů na hřišti prezentoval po celý rok a nominaci by si tak podle nich nejvíce zasloužil. Hlasování bude ukončeno 1.8. 2019, tudíž času máte spoustu, aby jste mohli s pořadím zamíchat a své favority dostat mezi trojici nejlepších.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.06.2019 19:51 0

Máme za sebou poslední 26. kolo letošního ročníku OP Českobudějovicka, které nám přineslo 6 kompletních výsledků a slušel by mu podtitulek Vzpoura týmů ze spodní části tabulky. Jeden zápas se neuskutečnil, protože jistý vítěz letošního ročníku Olešník "B"/Temelín nepřicestoval k zápasu na hřiště Jankova "B" a ten v důsledku toho získal kontumační výhru 3:0. Na 2. místo tabulky se nakonec zaslouženě po jarních výkonech vyšvihli fotbalisté z Neplachova, kteří v přímém souboji o umístění porazili hosty ze Zlivi. Na 3. místě skončilo mužstvo ze Srubce i přes porážku v Horní Stropnici, které ani výhra nepomohla k záchraně v OP a skončila tak na posledním sestupovém místě. Trhové Sviny "B" porazily na domácím hřišti Borovany, které měly již jistotu záchrany a domácí se bodově dotáhli na Srubec, kdy ale vzájemná utkání rozhodla o finálním 4. místě. Krom zmíněné poslední Horní Stropnice vyhrála i další mužstva ze spodních pater tabulky. Římov si odvezl vítězství ze hřiště Hluboké "B", Žabovřesky porazily na domácím hřišti vysoko Lokomotivu ČB "B" a Úsilné si v domácím prostředí v derby poradilo s mladíky rezervy Rudolfova, kteří do posledních chvil také bojovali o příčky nejvyšší.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 25.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

09.06.2019 20:31 0

V 25. kole OP se nám již vyjasnilo několik věcí. Konečně známe většinu týmů, které do posledního kola příští víkend nastoupí s jistotou, že si OP zahrají i v příští sezóně. Pro letošní ročník známe již i VÍTĚZE OP Českobudějovicka, jímž se stalo mužstvo Olešníku "B"/Temelínu, když své prvenství hráči potvrdili v domácím utkání vysokým vítězstvím nad soupeřem z Horní Stropnice. Druhý tým z tohoto zápasu se naopak bude muset s největší pravděpodobností smířit s faktem, že pro příští sezónu OP opustí. Díky výsledkům ve hře o 2. místo zůstává několik týmů. Srubec zvítězil na domácím hřišti nad rezervou Trhových Svinů a vrátil se na průběžné druhé místo. Hned za Srubcem o 1 bod zaostávají tři týmy. Zliv, jenž přenechala díky domácí porážce s Hlubokou "B" 2. místo Srubci, Rudolfov "B", jenž si připsal všechny body v domácím utkání proti rezervě Jankova a Neplachov, asi nejlepší tým jara, který velkým rozdílem zvítězil na hřišti v Borovanech. V souboji týmů ze středu tabulky zvítězila Lokomotiva ČB "B" jasně nad hosty z Úsilného a přímý duel mezi Římovem a Žabovřesky o stále žijící naději pro další sezónu OP zachránit skončil výhrou domácího mužstva.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 24.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

02.06.2019 22:24 0

24. kolo OP Českobudějovicka máme kompletně odehrané. Než-li by se začaly vyjasňovat dvě kola před koncem aspiranti na postup do vyšší soutěže a mužstva, která v letošní sezóně sestoupí, tabulka se více zamotává a zdaleka nic není jasného. V aktuálním kole například překvapivě zvítězila Horní Stropnice na hřišti Jankova "B", čímž tak udržela stále ještě šanci na záchranu. V přímém souboji mužstev ze spodku tabulky porazil tým Úsilného na domácím hřišti soupeře z Římova. Další týmy ze spodních pater tabulky nebodovaly. Žabovřesky podlehly na domácím hřišti hráčům Zlivi, díky čemuž se zlivští fotbalisté vyhoupli na průběžné 2. místo tabulky a Borovany prohrály na hřišti rezervy Hluboké. Na předních příčkách zaváhal vedoucí tým Olešníku "B"/Temelínu, když prohrál na horkém hřišti Trhových Svinů "B". Toho nevyužili hráči Rudolfova "B", kteří v posledních minutách zápasu zachraňovali alespoň bod za remízu proti rezervě Lokomotivy ČB. V posledním duelu si jednoznačným výsledkem a nejvyšším rozdílem kola připsali vítězství hráči Neplachova v azylu Dolního Bukovska proti soupeři ze Srubce. Střelci tentokrát nezaháleli a obrany nikterak nezářily, tudíž budete mít těžké rozhodování, koho zvolit Hráčem 24. kola...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

26.05.2019 21:41 0

Je za námi 23. kolo OP na Českobudějovicku a nutno říct, že je za čím se ohlédnout, i když se tentokrát udála spousta spíše negativních věcí. Nejen že až nezvykle moc padalo v zápasech karetních trestů a to nejen ŽK, ale i ČK... Vrubem tohoto kola a řekněme i doposud v klidu odehraném ročníku bude kaňkou zápas Borovany - Žabovřesky a chování hostujícího hráče, který inzultoval rozhodčího J. Feitla a zápas se tak nedohrál. O jeho osudu a dalších následků se rozhodne na svazovém zasedání. Ani zápas na hřišti v Temelíně se neobešel bez šarvátek a v jeho závěru se musela účastnit i Policie ČR. V samotném zápase zvítězila domácí rezerva nad týmem z Neplachova. V dalších utkáních si v domácím prostředí připsaly výhry mužstva Lokomotiva ČB "B" ( vs. Jankov "B" ), Srubec ( vs. Hluboká "B" ) a Zliv ( vs. Úsilné ). Zbylá dvě utkání skončila dělbou bodů a to v duelech Římov - Rudolfov "B" a Horní Stropnice - Trhové Sviny "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

19.05.2019 21:20 0

O víkendu se ve 22. kole OP opět příliš nenadělovalo a krom třech na branky bohatějších zápasů se opět spíše blýskly obrany v čele se svými brankáři. Nejvíce branek mohli diváci vidět v záchrannářské bitvě mezi domácím Úsilným a hosty z Borovan, kde se střelci činili hned 9x a z toho hned 6x na domácí straně. Další dvě výraznější vítězství si připsala mužstva Srubce, který si odvezl body ze hřiště Žabovřesek a Neplachov si v domácím prostředí poradil s týmem Horní Stropnice. Těsné jednogólové výhry a všechny na domácích hřištích získala rezervní mužstva Jankova, Hluboké a Lokomotivy ČB. Na a nejchudší na branky byl zápas mezi týmy z popředí tabulky Rudolfovem "B" - Zliví, kde se střelci obou mužstev neprosadili ani jedinkrát.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

14.05.2019 01:59 0

Zápasy 21.kola OP opět nabídly proti minulému týdnu fotbalovým fanouškům gólové žně. Leader soutěže z Olešníku "B"/Temelínu naděloval na domácím hřišti a sedmigólový příděl si odvezl tým že Žabovřesk. Zajímavostí zápasu bylo, že za rezervu Olešníku nastoupili v útoku dva brankáři A-týmu, kterým se velice dařilo a jeden z dvojice se dokonce prostřílel do Sestavy kola. Zliv po pár nevydařených utkání opět zabrala naplno a na domácím hřišti si poradila s rezervou Lokomotivy ČB. Stejně tak procitli hráči Srubce, kteří si poradili s mužstvem Úsilného. Na domácím hřišti ještě plný počet získal Římov nad soupeřem z Jankova "B", čímž se odpoutal od poslední příčky tabulky a pokračuje v honbě za záchranou OP. Na hřišti v Borovanech potvrdili formu mladí hráči Rudolfova "B" při výhře 3:1. Naopak doposud nejlepší tým jara z Trhových Svinů "B" na domácím hřišti podlehl mužstvu z Neplachova. V posledním duelu se body mezi Horní Stropnicí a Hlubokou "B" dělily.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 20.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

06.05.2019 20:24 0

20. kolo OP nepřineslo příliš velký ofenzivní koncert a k vidění nebylo žádné jednoznačné vítězství ba naopak, obrany v čele se svými brankáři předčily ofenzivní hráče. Ve třech duelech se z vítězství radovali domácí hráči a stejně tomu tak bylo i v případě třech hostujících týmů. V domácím prostředí uspěly mužstva Římov, Rudolfov "B" a Žabovřesky. Jako hostující týmy si všechny body ovezly ze hřišť svých soupeřů Olešník "B"/Temelín, Trhové Sviny "B" a Borovany. Celé kolo, ve kterém padlo nezvykle málo branek, podtrhl bezbrankový nerozhodný výsledek mezi týmy Jankova "B" - Neplachovem.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

28.04.2019 21:35 0

Poslední dubnový víkend se v OP Českobudějovicka odehrálo komletní 19. kolo. Tabulka se nám opět více vyrovnala a vypadá to, že o postupujícím týmu do I.B třídy nebude jasno do posledních kol. V tomto kole se velice výrazně a dominantně ukázaly dva týmy a to Trhové Sviny "B", které nešetřily na domácím hřišti soupeře ze Žabovřesk a vyprovodily jej osmigólovým přídělem. Ve druhém takovém zápase podlehl na domácím hřišti leader soutěže Olešník "B"/Temelín mladému mužstvu z Rudolfova "B" v poměru 1:7. V domácím prostředí si ještě jednu výhru připsalo mužstvo Neplachova nad rezervou Hluboké. Ve venkovním prostředí se dařilo dvěma týmům. Jankov "B" potvrdil jarní formu a ve vyrovnaném utkání zvítězil na hřišti ve Zlivi a v dalším souboji víceméně důležitém v boji o záchranu zvítězilo mužstvo Úsilného na hřišti v Horní Stropnici. Zbylá dvě utkání skončila dělbou bodů a to jak v zápase Borovany - Římov, stejně tak i v duelu Srubec - Lokomotiva ČB "B". Sestavu kola jsme tentokrát vybrali následovně a už nyní můžete posílat hlasy svým favoritům. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

21.04.2019 21:21 0

V 18. kole OP byli nejvíce viditelní ofenzivní hráči svých týmů. Bylo tedy velice těžké obsadit defenzivní posty. Co se týče zápasů, diváci byli svědky dominancí týmů z popředí tabulky, když vysokým rozdílem zvítězila Zliv nad Borovanama, Olešník B/Temelín na hřišti Lokomotivy ČB B, Rudolfov nad Horní Stropnicí a nebo Jankov B nad rezervou Hluboké. Možná trošku překvapení kola se zrodilo na hřišti posledního Římova, který si rozdělil body s mužstvem ze Srubce. Ve zbývajících zápasech na domácím hřišti prohrálo těsným rozdílem Úsilné s Trhovými Sviny B a první jarní body si připsaly při domácí výhře nad Neplachovem hráči ze Žabovřesk.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

16.04.2019 07:23 0

Horní i spodní část tabulky OP se nám po 17. odehraném kole zase o něco více srovnaly. Domácí hřiště v tomto kole hrála opět velmi významnou roli a jen hrstka soupeřů, kteří zavítali na hřiště svých protivníků, si odvezla nějaké body. Stalo se tak pouze v případě Zlivi, která si odvezla všechny body ze Srubce. Poté se odehrály dva remízové zápasy. Jankov “B“ bodoval na hřišti Borovan a Lokomotiva ČB “B“ si odvezla bod z Horní Stropnice. V ostatních případech byla úspěšná všechna domácí mužstva jako Hluboká “B“, Neplachov, Trhové Sviny “B“ a Olešník “B“, jenž se díky výhře nad Římovem vrátil a osamostatnil do čela tabulky.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

08.04.2019 22:05 0

16. kolo OP přálo domácím týmům. Byť se zrodily samé těsné výsledky, v pěti případech se z plného počtu bodů radovala domácí mužstva Úsilné, Zliv a rezervy Rudolfova, Lokomotivy ČB i Jankova. Smírně se rozešli hráči ve dvou případech - Římov s Horní Stropnicí a Borovany se Srubcem. Ve víkendových duelech se několik hráčů prosadilo hned dvakrát a všichni se objevují v nominaci Sestavy kola bez ohledu na to, zda si jejich tým připsal nějaký bodový zisk.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

02.04.2019 10:39 0

Opět si shrňme celé kolo uplynulého víkendu. V 15. kole OP se zrodily dvá remízové výsledky v zápasech Horní Stropnice - Zliv a Neplachov - Lokomotiva ČB "B". Jediné vítězství ze hřiště soupeře si dovezli hráči Úsilného, kterým se podařilo porazit Žabovřesky. Ostatní mužstva uhájila svá domácí prostředí a všechny body zůstaly, jak se tak říká, doma. Výhrami své domácí fans potěšila mužstva Srubec, Trhové Sviny "B", Hluboká "B" a Olešník "B"/Temelín. Vzhledem k nedostatku materiálu bylo velmi těžké vypracovat jedenáctku kola, ale nakonec jsme se s tím nějak poprali a Sestava kola vypadá následovně...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 14.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

26.03.2019 08:58 0

Rozjetá sezóna OP Českobudějovicka nám po zimní přestávce pokračuje v plném proudu svojí jarní částí. O víkendu se odehrály všechny zápasy úvodního kola. Nejvyšší výhru zaznamenaly Borovany proti soupeři z Horní Stropnice. Domácí vítězství si pak uhájila rezervní mužstva Jankova, Rudolfova a Lokomotivy. Z venkvních hřišť si body dovezly dva týmy a to Neplachov z Římova a Trhové Sviny "B" ze Zlivi. Utkání kola mezi prvními dvěma týmy tabulky Olešníku "B"/Temelínu a Srubcem skončilo jako jediné remízou.

SESTAVA KOLA

SESTAVA PODZIMU Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

16.11.2018 20:00 0

Je za námi podzimní část ročníku 2018/2019 v OP Českobudějovicka. První polovina přeboru vyšla nejlépe rezervnímu týmu Olešníku, jenž v posledních 6 zápasech získal 16 bodů a své soupeře víceméně válcoval, krom domácí ztráty s Trhovými Sviny "B". Na dně tabulky se po 13 zápasech usadilo mužstvo Římova s pouhými 9 body, i díky spoustě zranění, které mužstvo během podzimu decimovalo. Ke shrnutí patří i výkony jednotlivých hráčů a proto se vybíralo 11 statečných, kteří za své podzimní výkony budou bojovat až do 16. ledna 2019 o vaše hlasy a přízeň, které jednomu z hráčů přinesou titul Hráče podzimu. Aby to bylo spravedlivé, z prvních 11 mužstev dle umístění jsme do sestavy vybrali jednoho zástupce od každého týmu. Nominace některých hráčů byla víceméně jasná, protože svými stabilními výkony zářili ve většině zápasů podzimní části a kde to úplně jasné nebylo, pomohli nám s volbou spoluhráči či samotní trenéři a funkcionáři mužstev, za což jim patří veliké díky a můžeme se tedy těšit na dlouhý, zajímavý a jistě i napínavý souboj vyvolené jedenáctky v boji o HRÁČE PODZIMU...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

12.11.2018 19:59 0

Dohrávka 1. kola a zároveň poslední kolo podzimní části OP Českobudějovicka se odehrálo na hřištích uplynulý víkend. Vysokými šestigólovými výhrami se s půlkou sezóny rozloučily mužstva Rudolfova „B“ na hřišti Žabovřesk a Neplachova, jenž si na „domácí“ půdě v Dolním Bukovsku poradil se soupeřem z Římova. Boj o prvenství v tabulce přes zimní pauzu mezi týmem Srubce a Olešníku „B“ vyšel mnohem lépe hostujícím hráčům, kteří zvítězili 5:2 a přezimují na 1. místě tabulky OP. Na domácích hřištích pak ještě uspěly týmy Horní Stropnice v souboji s Borovany a rezerva Hluboké, jenž si poradila s rezervním týmem Lokomotivy ČB. V posledních dvou zápasech kola se body dělily mezi mužstva Úsilného a Jankova „B“ a také za bezbrankovou remízu Trhových Svinů „B“ se Zliví.

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

05.11.2018 21:44 0

Předposlední kolo podzimní části OP Českobudějovicka ukázalo, že některá mužstva jsou aktuálně ve výborné formě, některá se stále trápí a jinak že vyrovnanost v soutěži je opravu veliká. Vítězné domácí utkání slavilo mužstvo leadera ze Srubce, jenž deklasoval tým trápící se Horní Stropnice. Aktuální nejlepší formu potvrdila rezerva Olešníku/Temelínu vysokým vítězstvím nad rezervou Jankova. A poslední domácí úspěch se slavil ve vyrovnaném zápase se šťastným koncem pro hráče ze Zlivi v zápase s Neplachovem. Jediný úspěšný tým na hřišti soupeře byli hráči Trhových Svinů "B" v Borovanech a zbylá utkání skončila nerozhodným výsledkem. Lokomotiva ČB "B" odehrála vyrovnaný zápas se Žabovřesky, Římov získal bod v těžkém zápase na domácí půdě proti rezervě Hluboké a v místním derby Rudolfova "B" a Úsilného se body také rozdělovaly...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

29.10.2018 19:26 0

Nejviditelnějším týmem 12. kola OP Českobudějovicka byla rezerva Olešník "B"/Temelín, když deklasovala na venkovním hřišti Horní Stropnici. Jinak se vesměs dařilo domácím týmům. Žabovřesky porazily trápící se mužstvo Římova. Úsilné díky výhře nad Lokomotivou ČB "B" opustilo poslední místo tabulky. Neplachov na těžkém terénu v Dolním Bukovsku zvítězil nad týmem Borovan a poslední domácí výhru si připsala posílená rezerva Jankova nad Rudolfovem "B". Na venkovním hřišti uspěl leader soutěže ze Srubce, když si všechny body přivezl ze Slavče. No a nakonec v ohlášeném derby mezi Hlubokou "B" a Zliví se soupeři rozešli nerozhodně. Sestava kola se opět netvořila snadno, ale jasné je, že největší zastoupení bude mít mužstvo Olešníku "B"/Temelínu, které bylo nejproduktivnější....

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

22.10.2018 21:23 0

OP na Českobudějovicku pokračoval o víkendu 11. kolem a výsledky byly takové, že se nám horní i spodní část tabulky bodově srovnala. Díky zaváhání rezervy Hluboké na hřišti v Borovanech se zpátky na první příčku průběžné tabulky podzimní části vrátilo mužstvo ze Srubce, které si poradilo vysokým rozdílem na domácím hřišti se soupeřem z Neplachova. Na 2. místo se posunuli díky vítězství nad nováčkem ze Žabovřesk hráči ze Zlivi. Rudolfov "B" nabírající v posledních zápasech neskutečnou formu možná překvapivě podlehl soupeři z Lokomotivy ČB "B" na jeho hřišti, byť po poločase vedl o dvě branky. Dva zápasy se odehrály mezi soupeři ze spodních pater tabulky. Zde bylo úspěšné mužstvo Úsilného na hřišti Římova a Horní Stropnice si doma poradila s rezervním celkem Jankova. V posledním zápase se na hřišti v Temelíně body dělily mezi domácí rezervou Olešníku a Trhovými Sviny "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

15.10.2018 23:59 0

10. kolo OP Českobudějovicka bylo plné vynikajících individuálních i týmových výkonů. Nebylo vůbec snadné vybrat spravedlivě jedenáctku statečných, kteří se poperou v Sestavě kola o vaše hlasy a finální titul Hráče kola. V uplynulém kole rezerva Rudolfova potvrdila svoji formu z posledních duelů a na domácím hřišti vysoko zvítězila nad Římovem. Vysokým rozdílem vyhrály také na venkovních hřištích týmy Olešníku "B"/Temelínu nad Neplachovem a Zliv v Úsilném. Z venku si také přivezly všechny body Borovany ze Žabovřesk a Lokomotiva ČB "B" z Jankova "B". Na domácích hřištích pak uspěla mužstva rezervy Trhových Svinů nad Horní Stropnicí a v zápase kole mezi druhým a prvním týmem si poradila domácí Hluboká "B" s týmem ze Srubce...

Celkový počet článků: 74

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Borek 0 0:0 0
2 FK Calofrig Borovany 0 0:0 0
3 FK Olešník B / Temelín 0 0:0 0
4 SK Dobrá Voda 0 0:0 0
5 SK Jankov "B" 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku