Sestavy kola Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

08.01.2020 08:00 1

Partnerem ankety o HRÁČE PODZIMU je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz, která připravila parádní odměny pro tři nejlepší... Je za námi podzimní část ročníku 2019/2020 v OP Českobudějovicka. První polovina přeboru vyšla nejlépe mužstvu SK Zliv, jenž v posledních 6 zápasech získala 18 bodů a v první polovině své soupeře víceméně válcovala. Podlehla pouze v Temelíně domácí rezervě Olešníku a ztratila body za remízu na hřišti v Borku. Na dně tabulky se po 13 zápasech usadilo mužstvo SK Úsilné s pouhými 7 body. Ke shrnutí patří i výkony jednotlivých hráčů a proto se vybíralo 11 statečných, kteří za své podzimní výkony budou bojovat až do 15. ledna 2020 o vaše hlasy a přízeň, které jednomu z hráčů přinesou titul Hráče podzimu. Aby to bylo spravedlivé, z prvních 10 mužstev dle umístění jsme do sestavy vybrali jednoho zástupce od každého týmu. Protože o 11. a 12. místo se dělí Lokomotiva ČB "B" s Borovany, posledního hráče do nominace jsme nechali na vlastním výběru. S nominacemi pomohli spoluhráči či samotní trenéři a funkcionáři mužstev, za což jim patří veliké díky.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

11.11.2019 09:48 0

Dohrávkou 1. kola OP na Českobudějovicku se uzavřel fotbalový podzim. Žádný ze zápasů neskončil dělbou bodů a zrodilo se také pár maličko překvapivých výsledků, jako tomu bylo kupříkladu v nedělní dohrávce mezi Olešníkem "B"/Temelínem, který přivítal na svém hřišti rezervu Hluboké a ta si nakonec odvezla všechny body a to v sezóně vůbec poprvé ze hřiště nějakého ze svých soupeřů. Borek neudržel po půli soutěže průběžné 2. místo po porážce na hřišti dalšího nováčka letošní sezóny v Nových Hradech, čehož využili fotbalisté Dobré Vody a po domácí výhře nad mladíky z Rudolfova se posunuli před zimní pauzou na avizované 2. místo za leadera tabulky ze Zlivi. Ta svůj náskok na 1. místě ještě navýšila po výhře v Žabovřeskách. Poslední tým tabulky z Úsilného v posledním zápase sezóny už nedokázal více stáhnout svoji bodovou ztrátu a podlehl na hřišti Srubce. Na průběžné předposlední místo v tabulce klesli hráči z Římova, kde již po půli bylo v souboji s Jankovem "B" po šestigólovém přídělu o výsledku jasno a naopak z chvostu tabulky poskočil o příčku výše celek z Borovan, jenž se po výhře nad Lokomotivou ČB "B" bodově dotáhl na tohoto soupeře. Chystá se také SESTAVA PODZIMU, ale než se objeví její kompletní nominace a možnost pro hlasování, zvolte ještě předtím nejlepšího hráče posledního podzimního kola.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

03.11.2019 19:48 0

V předposledním 13. kole OP se nám velmi vyrovnal střed a spodek tabulky. Svoji podzimní dominanci potvrdila vedoucí Zliv , která si snadno poradila s fotbalisty z Římova. Stíhající jízdu stále podniká Borek, jenž tentokrát zvítězil na domácím hřišti v těžkém zápase proti Srubci. Naopak další tým z horních pater z Dobré Vody zaváhal na hřišti Lokomotivy ČB "B", odkud si odvezl pouze bod. Tohoto škobrtnutí využily rezervní celky Olešníku/Temelínu a Jankova, aby stáhly bodovou ztrátu na třetí Dobrou Vodu a ve svých zápasech zvítězily. Olešník "B"/Temelín na hřišti Rudolfova "B" a Jankov "B" si s přehledem poradil s nováčkem z Nových Hradů v domácím prostředí. Druhý remízový výsledek kola se zrodil v zápase mezi Žabovřesky s rezervou Hluboké. A zbývá nám výsledek posledního utkání, kde poměřily síly aktuálně dva nejhorší celky soutěže a úspěšnějsím bylo Úsilné, které si poradilo s Borovany a dotáhlo se tak na rozdíl 3 bodů ke svému soupeři. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

27.10.2019 20:21 0

Ve 12. kole potvrdila Zliv své prvenství v tabulce vybojovaným těsným vítězstvím na hřišti v Nových Hradech. Ani mužstva stíhající leadera soutěže nezaváhala, když Borek po dominantním výkonu si odvezl všechny body ze hřiště Borovan a Dobrá Voda po brance z penalty zvítězila nejtěsnějším rozdílem na domácím hřišti nad posledním mužstvem tabulky z Úsilného. Naopak ze spodní části tabulky zabrala jiná dvě mužstva a to Lokomotiva ČB "B", jenž možná trošku překvapivě zvítězila na hřišti favorita zápasu v Temelíně, kde hraje svá domácí utkání rezerva Olešníku. No a pak také Hluboká "B" si před domácím publikem připsala vcelku přesvědčivou výhru nad mladíky z Rudolfova "B". Ani v dalším utkání se Římov nedočkal dlouho očekávané výhru a připsal si na své konto další remízový zápas, ve kterém se o body podělil se Žabovřesky. V posledním zápase 12. kola podlehl doma Srubec posílenému celku z Jankova "B". 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

20.10.2019 21:44 0

11. kolo OP Českobudějovicka nabídlo zatím asi největší překvapení od začátku soutěže, kterým byla výhra trápícího se týmu Úsilného nad obhájcem prvenství z Olešníku "B"/Temelínu. V utkání kola a zároveň v souboji o 2. místo si body nakonec rozdělil na domácím hřišti Borek s Dobrou Vodou. Zliv si díky těsné výhře v domácím prostředí nad fotbalisty Srubce a zaváhání dalších týmů z předních příček pojistila aktuální 1. místo v tabulce minimálně do příštího týdne. S nulou za zády zvítězilo i mužstvo Žabovřesk, které přerušilo vítěznou šňůru hráčům z Nových Hradů. Souboj mužstev ze středu tabulky dopadl lépe pro rezervu Jankova, která zvítězila na hřišti v Dubném nad týmem z Borovan. Římovští potvrdili, že jsou přeborníci na remízové zápasy a tentokrát se podělili o body s hráči z Hluboké "B". Aktuálně druhý nejslabší celek OP Lokomotiva ČB "B" prohrála na domácím hřišti s hráči Rudolfova "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

13.10.2019 20:32 0

V 10. kole OP Českobudějovicka se ani jednou body nedělily a krom dvou případů, kdy vyhrála hostující mužstva, zůstávaly převážně body na domácích hřištích. Zápasem kola jsme vybrali před víkendem duel mezi Olešníkem "B"/Temelínem a Borkem, kde si nakonec domácí hráči s hostujícími fotbalisty poradili vcelku snadno. Zliv vyrazila hájit první místo na hřiště do Borovan a nakonec po výhře i úšpěšně uhájila. Druhým týmem, který si odvezl body z venkovního hřiště, byla rezerva Lokomotivy ČB, jenž vyloupila Hlubokou "B". V derby pod Perštátem mezi Rudolfovem "B" a hráči Úsilného byli úspěšnějšími domácí fotbalisté. Těsným výsledkem zdolaly Nové Hrady soupeře z Římova. No a jasnými záležitostmi a čtyřgólovým rozdílem nakonec skončila dvě utkání, kde si Srubec poradil se Žabovřesky a v tom dalším zápase si z minulého kola napravila reputaci Dobrá Voda, jenž nešetřila rezervní tým z Jankova. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 9.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

06.10.2019 21:30 0

V OP na Českobudějovicku se odehrálo nekompletní 9. kolo, protože hráči rezervního týmu z Hluboké neodcestovali k zápasu do Nových Hradů a zápas tak skončí kontumací ve prospěch domácího celku. I tak se bez tohoto zápasu do Sestavy kola vybírala nominace hráčů z hlediska hlavně střelecké produktivity docela snadno. V zápase kola si možná až trošku překvapivě snadno poradila domácí Zliv s mužstvem z Dobré Vody. Tým z Úsilného se nadále trápí a přestože měl po půli velmi dobře rozehraný zápas proti rezervě Lokomotivy ČB, nakone prohrál vcelku jednoznačným výsledkem. Do Borku přicestovala oslabená sestava mladíků z Rudolfova a domácí vyhráli jednoznačným výsledkem v poměru 5:0. Římov ukázal týmového bojovného ducha a přestože o půli opět prohrával o dvě branky, zápas dokázal dotáhnout k remízovému výsledku. I v Žabovřeskách se možná očekával jiný průběh zápasu, odkud si nakonec plný počet bodů odvezli hostující fotbalisté z Borovan. V posledním zápase kola se střetla mužstva rezerv Jankova a Olešníku/Temelínu, kde byli nakonec úspěšnější domácí hráči.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

30.09.2019 16:06 0

O víkendu se nám svým 8. kolem přehoupl OP Českobudějovicka do své druhé podzimní poloviny. Tabulka se nám dosti bodově srovnala a stejně jako loňský rok ukazuje, že i letos jsou si mužstva vyrovnanými a každý může porazit každého. Obhájci loňského prvenství Olešníku "B"/Temelínu se podařilo utnout sérii vedoucímu mužstvu ze Zlivi a v domácím prostředí jim připravil první letošní porážku. Toho využil nejen Borek, který porazil trápící se Lokomotivu ČB "B" na jejich pažitu, ale také Dobrá Voda, jenž si poradila v domácím prostředí těsným rozdílem s hosty ze Žabovřesk a bodově se tyhle dva týmy dotáhli na vedoucí Zliv. Na druhém konci tabulky zůstává tým Úsilného, který si tentokrát odvezl vysokou porážku z Hluboké "B". No a také boj ve středu tabulky se neskutečně vyrovnal, kde je aktuálně od 5. do 11. místa rozdíl jednoho bodu. V zápase rezervních týmů si poradil těsným rozdílem Rudolfov s Jankovem, Srubec podlehl na domácím hřišti nováčkovi z Nových Hradů a v posledním utkání kola si Borovany rozdělily body s hráči z Římova. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

23.09.2019 19:49 0

V 7. kole sbírala body převážně jen mužstva, která nastoupila na domácích hřištích. I třetí víkend za sebou se podařilo Zlivi nastřílet 6 branek a žádnou neinkasovat v zápase s těžkým soupeřem z Rudolfova "B". Sílu domácího prostředí potvrdil i Borek jasnou výhrou nad trápícím se Úsilným. Srubec konečně zvítězil po dvou neúspěšných zápasech nad mužstvem Hluboké "B". V souboji rezerv mezi Jankovem a Lokomotivou ČB vyzněl mnohem lépe zápas pro domácí tým, který navázal na výhru z minulého kola a nováček z Nových Hradů utnul dvouzápasovou šňůru výher oslabenému mužstvu z Borovan. V duelu Žabovřesk s Olešníkem "B"/Temelínem domácí hráči prodloužili svoji neporazitelnost, i když s loňským vítězem OP pouze remizovali a remíza se zrodila také v Římově, kam přijela Dobrá Voda s postupovými ambicemi, ale na hřišti se tentokrát diváci branky nedočkali.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

16.09.2019 12:51 0

V 6. kole OP Českobudějovicka se již podruhé body nedělily. Svoji aktuální formu a dominanci potvrdili hráči Zlivi, kteří stejným výsledkem jako minulý týden obdarovali tentokrát soupeře na hřišti Lokomotivy ČB "B". S návratem do I.B třídy to vážně myslí i Dobrá Voda, která zvítězila nad dalším nováčkem z Nových Hradů a to již ve čtvrtém utkání v řadě. Naopak krizi prohloubili fotbalisté Úsilného, kteří po čtvrté v řadě neuspěli a vysoko prohráli na domácím hřišti s Jankovem "B". Žabovřesky naopak potvrdily formu na hřišti mladíků z Rudolfova, kde vyhrály další utkání. Doposud neporažený Borek prohrál na Hluboké s domácí rezervou. Také Borovany zvítezily podruhé v řadě a zvládly druhý domácí zápas za sebou, což tentokrát odnesl Srubec. V posledním utkání kola si poradil Olešník "B"/Temelín s hráči z Římova.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

08.09.2019 21:19 0

5. kolo OP Českobudějovicka nám opět připomnělo, jak moc je okresní přebor v tomto kraji vyrovnanou soutěží a každý může porazit každého. První body si připsali do tabulky hráči z Borovan, kteří na domácím hřišti těsným rozdílem porazili rezervní tým Hluboké. Nové Hrady si připsaly také první jarní výhru a velmi vzácnou, když zdolaly obhájce prvenství Olešník "B"/Temelín. Žabovřesky zvítězily ve druhém zápase v řadě, když tentokrát nedovolily skórovat fotbalistům z Lokomotivy ČB "B". Jankov "B" podlehl na domácím hřišti nováčkovi z Borku, který i venkovní putování zahájil 3 body. Srubec na domácím hřišti podlehl rozjeté Dobré Vodě. Římov si rozdělil body s mladíky rudolfovské rezervy a jasnou záležitostí bylo utkání ve Zlivi, kde si domácí hráči lehko poradili se soupeřem z Úsilného.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

02.09.2019 14:27 0

Ve 4. kole OP Českobudějovicka se nám zrodila spousta zcela jednoznačných výsledků, ale byla tam utkání i velmi vyrovnaná, jako zápasy Olešník "B"/Temelín - Srubec a Borek  - Zliv, kde si všechna mužstva body spravedlivě rozdělila. Jednoznačnými záležitostmi byla 4 utkání. Žabovřesky zvítězily vysoko na hřišti Úsilného a v dalších duelech dominovaly domácí manšafty. Mladíci z Rudolfova B nešetřili soupeře z Nových Hradů, v souboji rezerv byla Hluboká nad síly Jankova a Dobrá Voda si poradila s Borovany, které nadále v úvodu soutěže zůstávají bez bodového přídělu. V posledním utkání kola zvítězil Římov nejtěsnějším rozdílem na hřišti Lokomotivy ČB "B".

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

26.08.2019 19:49 0

V sobotním 3. kole OP na Českobudějovicku se odehrálo několik zajímavých zápasů s těsnými výsledky, ale přesto žádný remízový. Zliv si na domácím hřišti o gól poradila s hosty z Jankova "B". Stejně tak rozdílem jedné branky dopadl pro domácí tým zápas Srubce s mladíky z Rudolfova "B". Nejvíce branek diváci viděli o víkendu v Římově, kde domácí fotbalisté porazili mužstvo Úsilného. Jednoznačnými záležitostmi byla utkání dvou nováčků v soutěži, když Dobrá Voda si po vysoké domácí výhře nad Hlubokou "B" připsala první body do tabulky a Borek zvítězil i ve svém druhém představení na domácím hřišti proti hostům ze Žabovřesk. Z hostujících týmů zvítězil obhájce z Olešníku "B"/Temelínu na hřišti Borovan a v posledním duelu kola podlehly Nové Hrady v domácím prostředí rezervě Lokomotivy ČB.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

19.08.2019 10:22 0

V úvodním 2. kole OP Českobudějovicka se nám představila hned trojice nováčků, nebyla v zápasech nouze o střelecké hody a byly i duely, kde obrany nad střelci dominovaly. V derby kola zvítězila nejtěsnějším rozdílem Zliv na hřišti rezervy Hluboké. Další tým, který uspěl na hřišti soupeře a odvezl si všechny body byl Srubec, který vyloupil Lokomotivu ČB "B". Zrodil se i jeden nerozhodný výsledek, kdy nováček soutěže z Nových Hradů si odvezl bod ze hřiště Úsilného. V dalších duelech byli úspěšní už jen domácí fotbalisté. Další z noviců OP mužstvo Borku na domácím hřišti porazilo soupeře z Římova a střelnici si na domácích stadionech otevřely týmy Jankova "B" proti Žabovřeskám, mladý tým Rudolfova "B" proti Borovanům a obhájce prvenství Olešník "B"/Temelín nešetřil nováčka z Dobré Vody.

SESTAVA KOLA

SportFotbal SESTAVA ROKU - Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

29.07.2019 12:00 0

Fotbalový ročník 2018/2019 je úspěšně za námi a to i v OP na Českobudějovicku. Na závěr sezóny jsme si pro vás připravili za pomoci členů týmů SESTAVU ROKU, ve které můžete pro svého favorita již od minulého týdne hlasovat. V poslední hlasovací anketě letošního ročníku vybíráme HRÁČE SEZÓNY, jenž se dostane do užšího výběru hráčů s nějvětším počtem hlasů a tak i do slosování o zajímavé hodnotné ceny od naší redakce. V nominaci se tentokrát neobjevují hráči, kteří by nějak statisticky vynikali, jakože nejlepší střelec soutěže, brankář s nejmenším průměrem obdržených branek, hráč s nejčastější nominací na Hráče zápasu nebo hráč, který se stal několikrát Hráčem kola. Tentokrát jsme nechali výběr na samotných hráčských kolektivech v čele se svými trenéry a vedoucími, aby zástupce do sestavy vybrali sami dle toho, jak se v jejich očích každý z hráčů na hřišti prezentoval po celý rok a nominaci by si tak podle nich nejvíce zasloužil. Hlasování bude ukončeno 1.8. 2019, tudíž času máte spoustu, aby jste mohli s pořadím zamíchat a své favority dostat mezi trojici nejlepších.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

17.06.2019 19:51 0

Máme za sebou poslední 26. kolo letošního ročníku OP Českobudějovicka, které nám přineslo 6 kompletních výsledků a slušel by mu podtitulek Vzpoura týmů ze spodní části tabulky. Jeden zápas se neuskutečnil, protože jistý vítěz letošního ročníku Olešník "B"/Temelín nepřicestoval k zápasu na hřiště Jankova "B" a ten v důsledku toho získal kontumační výhru 3:0. Na 2. místo tabulky se nakonec zaslouženě po jarních výkonech vyšvihli fotbalisté z Neplachova, kteří v přímém souboji o umístění porazili hosty ze Zlivi. Na 3. místě skončilo mužstvo ze Srubce i přes porážku v Horní Stropnici, které ani výhra nepomohla k záchraně v OP a skončila tak na posledním sestupovém místě. Trhové Sviny "B" porazily na domácím hřišti Borovany, které měly již jistotu záchrany a domácí se bodově dotáhli na Srubec, kdy ale vzájemná utkání rozhodla o finálním 4. místě. Krom zmíněné poslední Horní Stropnice vyhrála i další mužstva ze spodních pater tabulky. Římov si odvezl vítězství ze hřiště Hluboké "B", Žabovřesky porazily na domácím hřišti vysoko Lokomotivu ČB "B" a Úsilné si v domácím prostředí v derby poradilo s mladíky rezervy Rudolfova, kteří do posledních chvil také bojovali o příčky nejvyšší.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 25.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

09.06.2019 20:31 0

V 25. kole OP se nám již vyjasnilo několik věcí. Konečně známe většinu týmů, které do posledního kola příští víkend nastoupí s jistotou, že si OP zahrají i v příští sezóně. Pro letošní ročník známe již i VÍTĚZE OP Českobudějovicka, jímž se stalo mužstvo Olešníku "B"/Temelínu, když své prvenství hráči potvrdili v domácím utkání vysokým vítězstvím nad soupeřem z Horní Stropnice. Druhý tým z tohoto zápasu se naopak bude muset s největší pravděpodobností smířit s faktem, že pro příští sezónu OP opustí. Díky výsledkům ve hře o 2. místo zůstává několik týmů. Srubec zvítězil na domácím hřišti nad rezervou Trhových Svinů a vrátil se na průběžné druhé místo. Hned za Srubcem o 1 bod zaostávají tři týmy. Zliv, jenž přenechala díky domácí porážce s Hlubokou "B" 2. místo Srubci, Rudolfov "B", jenž si připsal všechny body v domácím utkání proti rezervě Jankova a Neplachov, asi nejlepší tým jara, který velkým rozdílem zvítězil na hřišti v Borovanech. V souboji týmů ze středu tabulky zvítězila Lokomotiva ČB "B" jasně nad hosty z Úsilného a přímý duel mezi Římovem a Žabovřesky o stále žijící naději pro další sezónu OP zachránit skončil výhrou domácího mužstva.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 24.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

02.06.2019 22:24 0

24. kolo OP Českobudějovicka máme kompletně odehrané. Než-li by se začaly vyjasňovat dvě kola před koncem aspiranti na postup do vyšší soutěže a mužstva, která v letošní sezóně sestoupí, tabulka se více zamotává a zdaleka nic není jasného. V aktuálním kole například překvapivě zvítězila Horní Stropnice na hřišti Jankova "B", čímž tak udržela stále ještě šanci na záchranu. V přímém souboji mužstev ze spodku tabulky porazil tým Úsilného na domácím hřišti soupeře z Římova. Další týmy ze spodních pater tabulky nebodovaly. Žabovřesky podlehly na domácím hřišti hráčům Zlivi, díky čemuž se zlivští fotbalisté vyhoupli na průběžné 2. místo tabulky a Borovany prohrály na hřišti rezervy Hluboké. Na předních příčkách zaváhal vedoucí tým Olešníku "B"/Temelínu, když prohrál na horkém hřišti Trhových Svinů "B". Toho nevyužili hráči Rudolfova "B", kteří v posledních minutách zápasu zachraňovali alespoň bod za remízu proti rezervě Lokomotivy ČB. V posledním duelu si jednoznačným výsledkem a nejvyšším rozdílem kola připsali vítězství hráči Neplachova v azylu Dolního Bukovska proti soupeři ze Srubce. Střelci tentokrát nezaháleli a obrany nikterak nezářily, tudíž budete mít těžké rozhodování, koho zvolit Hráčem 24. kola...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

26.05.2019 21:41 0

Je za námi 23. kolo OP na Českobudějovicku a nutno říct, že je za čím se ohlédnout, i když se tentokrát udála spousta spíše negativních věcí. Nejen že až nezvykle moc padalo v zápasech karetních trestů a to nejen ŽK, ale i ČK... Vrubem tohoto kola a řekněme i doposud v klidu odehraném ročníku bude kaňkou zápas Borovany - Žabovřesky a chování hostujícího hráče, který inzultoval rozhodčího J. Feitla a zápas se tak nedohrál. O jeho osudu a dalších následků se rozhodne na svazovém zasedání. Ani zápas na hřišti v Temelíně se neobešel bez šarvátek a v jeho závěru se musela účastnit i Policie ČR. V samotném zápase zvítězila domácí rezerva nad týmem z Neplachova. V dalších utkáních si v domácím prostředí připsaly výhry mužstva Lokomotiva ČB "B" ( vs. Jankov "B" ), Srubec ( vs. Hluboká "B" ) a Zliv ( vs. Úsilné ). Zbylá dvě utkání skončila dělbou bodů a to v duelech Římov - Rudolfov "B" a Horní Stropnice - Trhové Sviny "B".

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

19.05.2019 21:20 0

O víkendu se ve 22. kole OP opět příliš nenadělovalo a krom třech na branky bohatějších zápasů se opět spíše blýskly obrany v čele se svými brankáři. Nejvíce branek mohli diváci vidět v záchrannářské bitvě mezi domácím Úsilným a hosty z Borovan, kde se střelci činili hned 9x a z toho hned 6x na domácí straně. Další dvě výraznější vítězství si připsala mužstva Srubce, který si odvezl body ze hřiště Žabovřesek a Neplachov si v domácím prostředí poradil s týmem Horní Stropnice. Těsné jednogólové výhry a všechny na domácích hřištích získala rezervní mužstva Jankova, Hluboké a Lokomotivy ČB. Na a nejchudší na branky byl zápas mezi týmy z popředí tabulky Rudolfovem "B" - Zliví, kde se střelci obou mužstev neprosadili ani jedinkrát.

Celkový počet článků: 88

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Zliv 13 43:9 34
2 SK Dobrá Voda 13 32:18 27
3 FK Borek 13 32:19 26
4 SK Jankov "B" 13 41:26 24
5 FK Olešník B / Temelín 13 29:23 20
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Slavík 11
2 Tomáš Kučera 10
3 Matěj Prediger 10
4 Roman Diviš 8
5 Matěj Maurer 8
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Boubal 59 64% 0
2 Tomáš Kučera 53 58% 0
3 Erik Kubeša 52 57% 0
4 Martin Kudlacek 52 57% 0
5 Jiří Vondrka 50 54% 0
Zobrazit celou tabulku