Redaktor: Tomáš Pešek


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 8.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2019-2020

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 14.10.2019 15:04 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO: Unhošť byla na rezervu Hostouni krátká


Podívejte se na galerii od Lukáše Horníčka, podrobnosti připravujeme...


Reportáž

FOTO: Souboj rezervních celků ovládl Tatran


Podívejte se na galerii od Davida Svobody, podrobnosti k zápasu připravujeme...


Reportáž

Chrášťany doma zdolaly Kolešovice


Po přestřelce s Kroučovou se fotbalisté Chrášťan představili ve svém prostředí proti Kolešovicím. Ty mohly navázat na výhru s Petrohradem, ale nečekalo je nic jednoduchého. Což sami hráči jistě pocítili, když museli hned od začátku dotahovat. Chrášťany si své vedení ale vzaly zpět a celkově si v zápase vytvořily více šancí než soupeř, a tak se dá hovořit o zaslouženém vítězství.


Reportáž

Vítězná pětiminutovka Sýkořice, Oráčov znovu bez bodu


I takový je fotbal. Můžete být lepší, mít šance, držet více balon a stejně prohrajete. O tomto se přesvědčili fotbalisté Oráčova, kteří na domácí půdě přivítali Sýkořici. Svěřenci Petra Kovaříka odehráli velmi špatný první poločas, ale domácí toho nevyužili. Ve druhém poločase přišel krutý trest, když hosté během pěti minut třikrát udeřili a mohli se radovat.


Reportáž

Roztoky potvrdily roli favorita a Čistou přehrály


Na malém hřišti u Berounky přivítali domácí fotbalisté Čistou. Roztoky šly do zápasu v roli favorita, ale Čistá chtěla překvapit. Hosté zde neopředvedli vůbec špatný výkon. Fotbal se ale hraje na góly, kterých bylo na domácí straně od dva více, a tak body zůstaly doma.


Reportáž

Janov vypráskal Pavlíkov devíti góly


Pavlíkov na tento hrací víkend nebude vzpomínat vůbec v dobrém. Janov nastoupil ve velkém stylu a po úvodní dvacetiminutovce se mohl těšit hned ze čtyřgólového náskoku. Poté domácí dá se říci polevili, ale i tak je celkových devět obdržených branek až příliš. Pavlíkovští mají tak v příštím kole rozhodně co napravovat...


Reportáž

Chmelaři rozhodli o výhře nad Kroučovou v první půli


Kroučová po divoké přestřelce s Chrášťany zavítala na hřiště Mutějovic. Staronový celek měl co napravovat, neboť v minulém kole nevyužil výhody domácího prostředí, které mohl zužitkovat nyní. A to se mu povedlo, neboť o svém vítězství rozhodl již během prvního poločasu. Závěr zápasu dohrávali hosté dokonce v devíti bez vyloučeného Janka s Vančurou.


Reportáž

Kočí hattrickem sestřelil Petrohrad


Zajímavý zápas se odehrál v Petrohradě, kde domácí "Zenit" hostil Mšecké Žehrovice. Hosté si minulé kolo připsali vysokou výhru, na kterou chtěli zejména bodově, ale také výkonem, navázat. Za to domácí měli co napravovat, když padli v Kolešovicích. Do utkání vstoupili dobře a dvakrát vedli, i tak ale vyšli opět bodově naprázdno.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2019-2020

11.10.2019 18:57 0

Expertem následující kola rakovnické trojky byl zvolen fanoušek našeho portálu Jan Hlaváček.

Rozhovor

Čím více bodů uděláme na podzim, tím lépe, protože víme, co se děje na jaře na určitých stadionech, říká Dan Houdek

 Divize A
10.10.2019 11:57 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal rokycanský brankář Dan Houdek, opora svého celku. S kouzelníkem mezi třemi tyčemi nyní přinášíme velmi pikantní rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2019-2020

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 07.10.2019 20:16 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Kapitán Vajnar vzal Chrášťanům vítězství a poslal zápas do penalt


Velmi vyrovnané utkání se dalo čekat od tohoto duelu, což se také potvrdilo. Hned úvodní dvacetiminutovka ukázala, že tento souboj nebude chudý na góly a o body se bude hrát do poslední minuty. Nerozhodný první poločas, po kterém vlétli do druhého dějství lépe hosté a vytvořili si dvougólový náskok. Kroučová ale bojovala do poslední minuty a to přineslo své ovoce. Odměnou jí byl plusový bod.


Reportáž

Pavlíkov udolal Čistou až na penalty


I v dalším zápase se domácí museli obejít bez své opory Adama Maška, nyní v cestě Pavlíkovu stála Čistá. Ta se přijela porvat o body a byť v utkání dvakrát vedla, tak to za tři body nebylo. Zápas došel do penalt, kde plusový bod zůstal v domácím prostředí.


Reportáž

Mutějovice promrhaly solidní náskok z první půle


Mutějovice ožívají a povuinnost postupu z nejnižší rakovnické okresní soutěže mají za sebou. Nyní rozdávají radost o soutěž výše a kdo ví, jaké umístění Chmelařů lze očekávat vůbec po skončení tohoto ročníku. Bude to postup? Nyní nad síly domácího celku byly Roztoky, které zápas ve druhém dějství otočily a mohly se radovat z výhry.


Reportáž

FOTO: Bodovou naději vzal Petrohradu v závěru Cílek


Pád z nejvyšší rakovnické okresní soutěže byl po pár kolech očekávaný, a tak nezbývá Kolešovicím nic jiného, než se zocelit a vyšší soutěž si vykopat zpět. K tomu mohly vykročit nyní doma proti Petrohradu. Nováček soutěže se přijel porvat o body a o poločas měl velkou naději. Gól do šatny ale kýžený bodový zisk nakonec nepřinesl.


Reportáž

Ligová rezerva nadělila jihočeskému sousedovi bůra

01.10.2019 21:47 Divize A 29

Pro Jindřichův Hradec bude každý bod zlatý. V tomto zápase byl favorit zápasu jasný, což také domácí potvrzovali vůbec od první minuty utkání. Českobudějovická rezerva nastavila zápasu vysokou laťku, se kterou se svěřenci Marka Černocha nedokázali popasovat a odjížděli poraženi.


Celkový počet článků: 761