Redaktor: Tomáš Pešek


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Divize A, 2018-2019

18.04.2019 16:55 0

Expertem následujícího kola se stal Milan Ungr z Doubravky.

Rozhovor

Rád vzpomínám na dorost v Příbrami s trenérem Janotou, kdy jsme celou sezónu neprohráli, vzpomíná na úspěšné angažmá Kryštof Kvěch

 Divize A
16.04.2019 16:26 0

Fotbalista, který si prošel v mládeži příbramskou školou, má nyní formu. To dokázal i proti Tachovu, kdy si připsal jeden gól a předvedl bezchybný výkon. V mládí hrál po boku Václava Černého, Aleše Matějů a dalších fotbalových talentů. Nyní Kryštof Kvěch září v sedlčanském dresu.

Rozhovor

S Broťasem se mi hraje dobře, je zkušený a dokáže kluky na hřišti okřiknout a srovnat si je, to mi zatím chybí, říká na adresu svého stoperského kolegy David Čejda

 Divize A
16.04.2019 16:02 0

Derby v Dobříši nemělo po základní hrací době vítěze. Rozhodovaly až penalty, ve kterých byl sedlčanský stoper David Čejda neomylný stejně tak jako v celém zápase, byť jeho tým dvakrát inkasoval. Cesta přes něj vedla jen horko těžko. S hráčem 19. kola, byť trochu opožděně, nyní přinášíme rozhovor!

Rozhovor

Nejraději vzpomínám na éru v dorostu Kročehlav, tehdy byla vynikající generace kluků po fotbalové i lidské stránce, říká mšecký Martin Burger

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 16.04.2019 15:51 0

Proti Kolešovicím odehrál Martin Burger výborný zápas, ve kterém si plnil veškeré své povinnosti, vsítil jednu branku a dopomohl svému týmu k dalším třem bodům, proti tomuto soupeři povinným. S hráčem kola, byť trochu opožděně, nyní přinášíme rozhovor!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 16.04.2019 15:24 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO: Na dva góly Urbana našly Hředle odpověď


Velmi atraktivní duel byl k vidění v Traverza aréně, kam zavítalo Městečko. Ze sázkařského slangu je to zápas na tzv. trojtip. Ohnivci šli do vedení, ale Hředle do konce poločasu odpověděly kontaktní brankou, aby ve druhé půli dostaly zápas do penalt.


Reportáž

Kolešovice začínaly v početní nevýhodě a to rozhodlo


Kolešovice nyní přivítaly na svém hřišti Rynholec, který jel k poslednímu celku tabulky vyhrát. Domácí museli řešit velký problém, na začátek zápasu se jich sešlo jen deset. Nastoupili tak v početní nevýhodě, která vzala za své. Byť do druhého poločasu šli již v jedenácti, se zápasem nedokázali nic udělat.


Reportáž

Lužná překvapivě zvítězila v Senomatech


Mizerná série Lužné je ukončena! Stalo se tak na hřišti Senomat, které v zápase nebyly horší, byť konečný výsledek vypadá úplně jinak. Branky padaly až ve druhém poločase, ale příchozí diváci si jistě přišli na své.


Reportáž

Rezerva Jesenice úspěch z minulého kola neopakovala


Překvapivý výsledek se zrodil minulé kolo, když odjížděly Roztoky poraženy z Jesenice. Nyní rezerva zajížděla do Mšeckých Žehrovic, kde chtěli místní fotbalisté napravit porážku z minulého víkendu a to se jim již během prvního poločasu podařilo a body zůstaly doma.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 21.kolo Divize A, 2018-2019

 Divize A
16.04.2019 12:27 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO: Admira klopýtla v Berouně

16.04.2019 11:50 Divize A 24

Favorizovaná Admira zajížděla na horkou půdu do Berouna, kde se žádnému týmu nehraje lehce. Domácí fotbalisté od začátku zápasu chodili do všeho naplno a svou hru zakládali na důrazu v soubojích a nakopávaných balonech. To se technicky vybaveným hráčům v černo-bílých dresech nehodilo do kšeftu, a tak byl tento zápas tuhým bojem do poslední minuty.


Reportáž

O další prohře Tachova rozhodl jedinou brankou střídající Kristl

16.04.2019 11:22 Divize A 24

Tachov se nenachází v ideálním rozpoložení. Trápí se nejen výsledkově, ale také herně. Nyní na svém hřišti přivítal Přeštice, které si vedou daleko lépe. Toto utkání nakonec rozhodl střídající Tomáš Kristl, když potrestal špatně odkopnutý míč z domácí šestnáctky a placírou k tyči vystřelil tři body.


Reportáž

Dobříš ani v dalším zápase nebodovala, nestačila na Aritmu

16.04.2019 11:12 Divize A 24

Vstup do jarní části se fotbalisům MFK povedl a mohli taK dále živit naděje na záchranu. K té by pomohla výhra s Aritmou. Pražané ale do Dobříše nejeli rozhodně darovat body, ba naopak je v plné míře chtěli získat. Rozhodlo šest minut druhého poločasu, kdy hosté byli o jeden gól úspěšnější a odvezli si cennou výhru. Domácí tak nadále musí řešit záchranářske trable.


Reportáž

FOTO: Janov padl v Kroučové, rozhodl brzký gól Vajnara


Fotbalisté Janova zajížděli do Kroučové, kde je nečekalo nic lehkého. Vzájemná bilance na tomto hřišti hovoří lépe pro domácí, což se potvrdilo i v tomto zápase. Hostující Sokol svého soupeře dobýval, ten ale své brzké hubené vítězství udržel až do samého závěru.


Reportáž

Slabce se posilněného Zavidova nezalekly a zvítězily


Zápas se měl hrát na hřišti ve Slabcích, ale jelikož bylo slabecké hřiště obsazené, tak se po vzájemné domluvě hrálo na trávníku v Zavidově. Tento zápas byl mezi soupeři ze spodu tabulky a hrálo se o tzv. šest bodů. Zavidovské rezervě šlo pomoci hned několik hráčů z A-týmu, na hře to však nebylo znát a radovaly se Slabce.


Reportáž

FOTO: Pustověty málem šokovaly výhrou na Olešné


Při pohledu na tabulku byla Olešná jasným favoritem. Pásová Ocel má hned dvakrát více bodů než soupeř z Pustovět, ale jak ukázal nejen tento zápas, na to se nehraje. Pustověty zabojovaly a využily domácích hádek a neshod k zisku alespoň jednoho bodu.


Reportáž

FOTO: Dramatický šlágr kola vítězný pro Lubnou! Třikrát se červenalo


Šlágr kola se odehrál v Lubné, kam zajížděla Mšec. Utkání prvního s druhým celkem soutěže bylo tzv. na trojtip. K vidění toho bylo opravdu dost, neboť se hned třikrát červenalo a o góly také nebyla nouze. Baníku se povedlo tento duel zvládnout a Mšec tak zaostává o čtyři body.


Celkový počet článků: 410