Redaktor: Tomáš Pešek


Článek

Musíme se na jaro dobře připravit a stanovit novou koncepci trénování, zní z Táborska

28.12.2018 15:11 0

Mladý tým rezervy z Táborska obsadil po podzimní části předposlední místo. Začátek soutěže nebyl ideální, ale ke konci se už dařilo bodovat. Na jaro je tak cíl zcela jasný, posunout se v tabulce a udržet soutěž i pro další ročník, říká vedoucí týmu Petr Kolář.

Rozhovor

Někteří stráví poklidný večer s rodinou a ti zbylí rozebírají odehraný zápas v barech až do rána, říká k tachovským oslavám Marek Skopový

 Divize A
02.12.2018 13:32 0

Posledním podzimním hráčem kola se stal Marek Skopový z Tachova, který rozhodl o bodovém zisku svého celku proti béčku Táborska dvěma góly. Nyní přinášíme s tachovskou devítkou rozhovor.

Rozhovor

Znáte Gábora Királyho? Maďarský brankář, který odchytal většinu kariéry v teplákách. Aleš Herink z Lubné to má podobné!

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 22.11.2018 23:02 0

Proti svému bývalému klubu je to vždycky zápas s jinou příchutí. Přesně to se poštěstilo Aleši Herinkovi, který v rámci dvanáctého kola zavítal na hřiště Kolešovic, odkud do Lubné přišel. V zápase byl velmi důležitou postavou, neboť Baníku se nedařilo a Kolešovice naopak svého exbrankáře zaměstnávaly. Nedokázaly ho ale překonat, a tak ani v tomto zápase nebraly bod. Lubenský brankář získal ocenění hráče kola i za poslední hrací v&iac

Rozhovor

Partu jsme vždycky měli a máme výbornou, proto jsem v Městečku už dvanáct let, říká Jiří Urban

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 20.11.2018 19:21 0

Městečko má za sebou těžký zápas ve Mšeci, který ale zvládlo vítězně. A to díky výbornému výkonu a gólu Jiřího Urbana, který si za toto utkání vysloužil nominaci do sestavy kola, kterou následně ovládl. Jaké otázky jsme si na tahouna z Ohnivec arény připravili? Sice s opožděním, ale nyní si můžete rozhovor s velezkušeným hráčem přečíst.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 13.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 20.11.2018 17:57 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Mšec zakončila podzim povinným vítězstvím s Jesenicí


Při pohledu na tabulku bylo jasno, jakým směrem bude zápas směřovat. To se potvrdilo hned od úvodního hvizdu a byť Jesenice zápas nevzdala a hrála do konce, Mšec ji nedovolila ani jeden gól a domácí si udělali o to větší chuť na dokopnou.


Reportáž

Zápas nováčků nabídl rozdílné poločasy


V posledním podzimním zápase přivítal Baník na svém hřišti Pustověty, které jsou letos rovněž nováčkem v okresní soutěži. Zdaleka se jim ale nedaří tak jako Lubné a favoritem utkání tedy byli jasně domácí. Baníkovci nakonec sice body získali, ale zápas nabídnul dva velice rozdílné poločasy.


Reportáž

Slabce dokázaly stáhnout dvougólové manko, Hředle jim ale nadělily bůra


I přesto, že Slabce dokázaly porazit např. Lužnou, šly do tohoto zápasu v roli favorita Hředle. Pro Traverzu nepřicházelo v úvahu nic jiného než získat tři body. To se také povedlo, byť domácí v zápase dokázali stáhnout dvougólové manko.


Reportáž

Oslabené Senomaty vyhrály na Olešné


V posledním pozimním zápase přivítala Olešná na svém hřišti Senomaty. Ty čekal hodně těžký zápas proti silnému soupeři, kterému se postavily bez absentujícího Vávry s Havlem, ale také bez zraněného Kučaby.


Reportáž

Lužná jen potvrdila herní krizi, Městečko toho využilo


Nepovedenou podzimní část mohla Lužná napravit proti Městečku. Ohnivci zajížděli na luženský pažit s jasným cílem - prodloužit soupeřovu krizi. To se také podařilo, když jediným gólem rozhodl o vítězi Hadrava.


Reportáž

Zápas o pomyslných šest bodů rozsekl důležitou brankou Krejčí

19.11.2018 23:12 Divize A 31

Čtyři zápasy v řadě Jindřichův Hradec nebodoval. Neuspokojivý závěr podzimu mohl napravit v Plzni, kde se střetl s místní Doubravkou. Ta měla před zápasem ještě o bod méně, a tak to byl zápas o pomyslných šest bodů. Dlouho to vypadalo na remízu, poslední desetiminutovka ale rozhodla.


Reportáž

Soběslav začala dotahovat pozdě a kýžené vyrovnávací branky se nedočkala

19.11.2018 21:42 Divize A 31

Před zápasem obě mužstva dělil v tabulce pouhý bod. Každý tým si uvědomuje, že v takto vyrovnané soutěži se každý bodový zisk počítá, a tak chtěly oba celky vytěžit ze zápasu maximum. Branky padaly na obou stranách, o gól úspěšnější byli nakonec domácí.


Reportáž

FOTO: Strašidelný druhý poločas Čížové! Dobříš se v devítí lidech pokoušela o zázrak

19.11.2018 19:17 Divize A 31

Do tohoto zápasu šla bezesporu v roli favorita Čížová. Hostující celek z Dobříše se sice v posledních zápasech pomalu dostává z krize, alespoň co se týče výkonu, ale nyní před ním stála těžká písemka. O to těžší, když šla do devíti lidí během první půle! Paradoxně to ale domácím uškodilo a schylovalo se tak k velkému dramatu.


Reportáž

V přestřelce s Tachovem chybovalo Táborsko v obraně a to ho stálo vítězství

19.11.2018 18:14 Divize A 31

Velké množství hráčů z A-týmu měla k dispozici rezerva Táborska, která zajížděla do Tachova. Zde ji čekala velmi těžká písemka, neboť se domácí nachází na opačné straně tabulky. Kvalitní kádr ale rezerva využila ke čtyřem vstřeleným brankám. Jelikož ale hrubě chybovala v obranné fázi, ani tento počet gólů na vítězství nestačil.


Reportáž

FOTO: Defenzivní taktika Přeštic přinesla úspěch v podobě bodu

19.11.2018 17:15 Divize A 30

Admira z pozice lídra soutěže zajížděla do Přeštic, kde ji nečekalo vůbec nic jednoduchého. To se také v utkání potvrdilo, když domácí hráli zezadu a nikam se nehnali. Touto nastavenou taktikou dotáhli zápas do bezbrankové remízy a byť nezvládli penalty, s prvním celkem brali alespoň bod.


Reportáž

Aritma získala cenný skalp Klatov

19.11.2018 17:00 Divize A 30

Před Aritmou stál velmi těžký úkol. Na umělou trávu do Prahy zajížděly Klatovy, které jsou v top divizní trojce. Pražané okupující střed soutěže chtěli v závěru podzimní části bodovat a to se jim také podařilo.


Reportáž

FOTO: Sedlčany poděkovaly za podzim svým fanouškům pěti góly

19.11.2018 00:23 Divize A 31

Do Sedlčan chodí velké množství fanoušků, což je pro hráče obrovská výhoda. To, že si jich váží, dokázali nyní s Hořovickem, kterému nasázeli na cestu pět gólů!


Celkový počet článků: 293