Redaktor: Kateřina Uhlířová

Reportáž

Býchory jsou stále na nule. Podlehly doma Semicím


Potkaly se týmy z opačných pólů tabulky. Býchory se po sestupu trápí. Nezískaly zatím ani bod a nepomohla ani výměna trenéra. Semice mají opačné starosti. Bojují o špičku tabulky a jedinou porážku jim připravil Městec Králové. Vzájemný souboj zvládly lépe Semice, ale Býchory udělaly z jednoznačného zápasu ještě drama.


Reportáž

Grospič rozhodl o první ztrátě Městce Králové


Rožďálovice se před utkáním nacházely v dolních patrech tabulky se ziskem čtyř bodů. Na svém hřišti přivítaly rozjetého lídra tabulky z Městce Králové. Městec z pěti utkání vyhrál všech pět a plnému bodovému zisku se pyšní i nejlepší obranou v soutěži. Vzájemný duel nabídl pouze jednu branku a o tu se postaral nejlepší střelec soutěže Martin Grospič, který rozhodl o výhře svého týmu a připravil tak první ztrátu Městci Králové.


Reportáž

Pátek přestřílel Pečky. Padlo devět branek


Pátek si v minulém kole odvezl cenný bod z Velimi, ale sahal po bodech třech. Pečky minulé kolo prohrávaly v poločase o dvě branky, přesto dokázaly utkání dotáhnout do vítězného konce. Vzájemné měření sil skončilo výhrou Pátku a v utkání padlo devět branek.


Reportáž

Ostrá zabrzdila rozjeté Paběnice s Václavem Kolouškem v sestavě


Paběnice mají v úvodu sezony formu jako hrom. Po pěti kolech zisk dvanácti bodů a krásné druhé místo v tabulce, to je na nováčka skvělá bilance. Ostrá získala po pěti kolech bodů pět, ale má druhý nejhorší útok v soutěži. Ve vzájemném duelu dokázala přestřelku do vítězného konce dotáhnout Ostrá. Za Paběnice nastoupil exligový Václav Koloušek a v závěru utkání vstřelil branku.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

21.09.2023 21:12 Kateřina Uhlířová 56

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Vždycky to může být lepší, ale i horší, říká hráč 7. kola Tomáš Holub

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 21.09.2023 17:23 Kateřina Uhlířová 0

Vítězem ankety o hráče 6. kola 1.B třídy sk.C se stal Tomáš Holub. Hráč AFK Pečky pomohl svému týmu dvěma góly v utkání s Býchory. První brankou utkání vyrovnal a druhou v nastaveném čase rozhodl o vítězství svého týmu. Dostal pochvalu od trenéra a po zásluze se stal hráčem kola. Nyní si můžete přečíst rozhovor s Tomášem.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 7.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

18.09.2023 22:42 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 7.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Tomáš Holub se postaral Pečkám o vítězství


Pečky mají od začátku sezony divoké výsledky a na kontě čtyři body po čtyřech kolech. Býchory po sestupu z 1.A třídy měli na svém kontě nula bodů po čtyřech kolech a po minulém utkání odstoupil trenér Vaňkát. Ani změna trenéra Býchorům nepomohla k zisku bodů a všechny body berou Pečky po skvělém výkonu Tomáše Holuba.


Reportáž

Ostrá dotáhla utkání alespoň do remízy


Po úvodních dvou kolech měla Ostrá na kontě skvělé čtyři body. Pak ale dvakrát prohrála a doma potřebovala zabrat. Jestřábí Lhota si na nováčka v úvodu nevede vůbec špatně. Po čtyřech kolech měla na kontě sedm bodů. Hosté z Jestřábí Lhoty i druhé venkovní utkání v sezoně dotáhli do remízového konce a Ostrá opět v domácím prostředí ztratila.


Reportáž

Velim se podělila o body s Pátkem


Domácí Velim má výsledky jako na houpačce. Přesto jako lońský mistr chodí do utkání z pozice favorita. Pátku se nepovedlo minulé kolo, když jim na domácí půdě uštědřila čtyřgólový debakl Jíkev. Velimi se utkání příliš nepovedlo a s Pátkem si body rozdělila.


Reportáž

Divokou přestřelku rozhodl hattrickem Klimpl


Domácí Jíkev po úvodních dvou prohrách zabrala a vyhrála dvakrát za sebou. Plaňany nemají špatný vstup do soutěže, ale určitě se z odehraných utkání dalo vytěžit více. Vzájemný souboj byl vyrovnaný až do samého závěru. V nastaveném čase o konečném výsledku rozhodl velezkušený Klimpl, který nastřílel v tomto utkání hattrick.


Reportáž

Vykáň poprvé prohrála. V Semicích schytala debakl


Ambiciózní Semice v minulém kole prohrály na půdě lídra soutěže z Městce Králové. Trápily se hlavně v koncovce, když nedokázaly vstřelit branku. To hostující Vykáň za čtyři kola nepoznala chuť porážky a v minulém kole nasázela osm branek Pečkám. V Semicích to byl koncert domácích, kteří napravili střelecké selhání z minulého kola a vyhráli vysoko 7:1.


Reportáž

Rožďálovice rozbily v Paběnicích dveře. Domů odjely bez bodu


Domácím Paběnicím se v úvodu sezony daří. Za čtyři zápasy devět bodů ukazuje, že tento nováček může dělat problémy komukoliv. Rožďálovice po čtyřech utkáních měly čtyři body, ale dvakrát prohrály o gól. Vzájemný souboj nabídl drama až do konce. Rozhodovalo se totiž až v závěrečných minutách.


Reportáž

Souboj prvního s posledním zvládnul Městec a zůstává stoprocentní


V sedmém kole na sebe narazila Sadská a Městec Králové. Domácí Sadská zažívá v úvodu sezony trápení a na svém kontě nemá ani bod. To Městec má jiné starosti a nacházejí se na úplně opačné straně tabulky, když neztratil ještě ani bod. A po vzájemném duelu se nic nemění. Sadská zůstává na nule a Městec pokračuje v úvodní stoprocentní jízdě.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

16.09.2023 11:42 Kateřina Uhlířová 56

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Ambice zahrát si výše jsou vždycky, říká hráč 6. kola Martin Grospič

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 14.09.2023 16:21 Kateřina Uhlířová 0

Vítězem ankety o hráče 6. kola 1.B třídy sk.C se stal Martin Grospič. Hráč nováčka soutěže Rožďálovic nastřílel hattrick do sítě Sadské a pomohl tím svému týmu k první výhře v soutěži. Třemi brankami si pomohl k první pozici v tabulce střelců, když vstřelil sedm branek ve čtyřech utkáních. Nyní si můžete přečíst rozhovor s Martinem.

Reportáž

Velim přestřílela Býchory. Trenér Vaňkát na lavičce Býchor skončil


Býchory neměly po třech kolech v tabulce nula bodů. Teď k nim přijel loňský vítěz a jeden z favoritů soutěže, Velim. Ta měla na svém kontě po třech kolech čtyři body a v minulých kolech se trápila v koncovce. Velim dokázala Býchory doslova přestřílet a po utkání na lavičce Býchor skončil trenér Vaňkát.


Reportáž

Gesto fair play se Paběnicím vrátilo v podobě třech bodů


Jestřábí Lhota měla po třech kolech na svém kontě sedm bodů. To je skvělý start pro nováčka soutěže. Paběnice před utkáním nebyly moc pozadu, protože bodů měly šest. Ve vzájemném utkání bylo k vidění gesto fair play, pět branek nebo třeba exligový Tomas Radzinevičius v dresu Paběnic.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 6.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

11.09.2023 22:21 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 6.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Vykáň v divoké přestřelce porazila Pečky


Vykáni se v úvodu sezony daří. Po třech utkáních měla na kontě pět bodů a nepoznala chuť porážky. Pečky po remíze a výhře prohrály doma s lídrem tabulky Městcem Králové. Očekával se zajímavý zápas a zajímavý opravdu byl. Utkání nabídlo hned třináct branek a šťastnější byla na konci domácí Vykáň.


Reportáž

Plaňany slaví první výhru. Ostrá odjela s bůrem


V prvních dvou kolech Plaňany uhrály na svém hřišti dvě remízy. Poté prohrály v Paběnicích. Ostrá měla po třech kolech na svém kontě čtyři body. Vzájemný duel vyšel lépe domácím Plaňanům, které nasázely svému soupeři pět kusů a mohou se radovat z první výhry v sezoně.


Reportáž

Rožďálovicím stačil poločas k dalšímu debaklu pro Sadskou


Domácí Rožďálovice měly před utkáním v tabulce pouze bod, ale dokázaly potrápit Semice a po bodu sahaly i v Jestřábí Lhotě. Hostující Sadská zažívá katastrofální start do soutěže, když po třech kolech nezískala ani bod s hrozivým skóre 2:16. A Sadské se nepovedlo utkání ani v Rožďálovicích, kde inkasovala dalších pět branek a opět nezískala ani bod.


Reportáž

Šlágr kola vyhrál Městec Králové a pokračuje bez ztráty bodu


Před utkáním hovořilo postavení v tabulce jasně. Kdo vyhraje, tak půjde do čela. Městec byl jediným stoprocentním týmem a Semice zaostávaly o dva body. Vzájemné utkání bylo plné taktiky a lépe vyšlo domácímu Městci Králové , který tak zůstává na čele tabulky s plným počtem 12 bodů!


Reportáž

Jíkev nasázela Pátku čtyři branky a zaslouženě vyhrála


Pátek se po úvodní prohře s jestřábí Lhotou dokázal výsledkově zvednout a vyhrál dvě utkání v řadě. Jíkvi se vstup do soutěže moc nevyvedl, ale po dvou prohrách dokázala zabrat a přetlačit doma Býchory. V zápase mezi Pátkem a Jíkví byla hostující Jíkev lepším týmem a zaslouženě vyhrála, dokonce rozdílem třídy.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 6.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

09.09.2023 15:14 Kateřina Uhlířová 56

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

V 1.B třídě jsou týmy, které mají kvalitu na vyšší soutěž, říká hráč 5. kola Martin Puk

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 08.09.2023 16:14 Kateřina Uhlířová 0

Vítězem ankety o hráče 5. kola 1.B třídy sk.C se stal Martin Puk. Útočník a posila Pátku pomohl svému týmu k vítězství na hřišti Ostré hattrickem. Nyní si můžete přečíst rozhovor s Martinem.

Reportáž

V sestavě Jíkve se objevil další bývalý ligista


Jíkev i Býchory po dvou kolech stále čekaly na body. Jíkev prohrála doma s Městcem a na půdě Vykáně. Býchory zase nedotáhly do zdárného konce utkání v Paběnicích a doma s Ostrou. Býchory dotahovaly i v Jíkvi, ale na body to opět nestačilo. V dresu Jíkve nastoupil v základní jedenáctce bývalý ligový fotbalista Tomáš Poláček!


Reportáž

Velim potkal střelecký kolaps


Domácí Velim v prvním kole nasázela šest branek Sadské a od té doby je to střelecké trápení. Na půdě Městce Králové neproměnila několik příležitostí a přeneslo se to i do zápasu s Vykání. Vykáň zažívá dobrý vstup do sezony. Po remíze v Ostré a domácí výhře proti Jíkvi může slavit velice cenný bod za bezbrankovou remízu na půdě favorizované Velimi.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 5.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

04.09.2023 21:00 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 5.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Neporazitelnost Jestřábí Lhoty pokračuje. Rožďálovice viděly dvě červené karty


Souboj nováčků mezi Jestřábí Lhotou a Rožďálovicemi nabídl zajímavý souboj. Jestřábí lhota měla před zápasem čtyři body za výhru s Pátkem a remízu v Plaňanech. Rožďálovice zase bod za remízu v Plaňanech a prohru se Semicemi. Vzájemný duel nabídl tři branky a dvě červené karty se šťastným koncem pro domácí Jestřábí Lhotu.


Reportáž

Paběnice vyhrály i druhé utkání v domácím prostředí


Nováček soutěže z Paběnic získal v prvním kole na domácí půdě tři body, ale v dalším kole prohrály v Pátku. Plaňany hrály první dvě kola před vlastními fanoušky a byly z toho dvě remízy. Teď jely poprvé k venkovnímu utkání. Paběnice svého soupeře skolily i přes to, že se utkání pro ně nevyvíjelo dobře.


Reportáž

Městec si bojovností došel pro tři body Pečkách


První domácí utkání zachraňovali Pečky až v úplném závěru, když v nastaveném čase vyrovnaly proti Semicím. V dalším kole nasázely bůra Sadské. Městec měl před tímto zápasem stoprocentní bilanci za dvě výhry o gól. A Městec i po utkání v Pečkách slaví zisk třech bodů. Bojovnost a obětavost hostujících hráčů stačila a Pečky poprvé v sezoně prohrály.


Reportáž

Uragán Pátku ve druhé půli odnesla Ostrá


Domácí Ostrá v prvních dvou kolech nepoznala chuť porážky, když uhrála doma bod s Vykání a vyhrála v Býchorech. Pátek si po nepovedeném utkání na půdě Jestřábí Lhoty spravil chuť doma s Paběnicemi. Vzájemné utkání se rozhodovalo až v druhém poločase a Pátek v závěru předvedl pořádnou gólovou smršť.


Reportáž

Sadská schytala další debakl, tentokrát v Semicích


V utkáních Semic padá hodně branek. V prvním utkání jich padlo osm při remíze v Pečkách 4:4. V druhém jich bylo pět při výhře 2:3 v Rožďálovicích. To samé se dá říct o Sadské, která v prvním utkání schytala šest branek od Velimi a v dalším pět od Peček. Oba týmy potvrdily, že branek v jejich zápasech padá hodně a Semice dopřály Sadské dalšího bůra.


Rozhovor

Sezona bude těžší a zajímavější, říká hráč 4. kola Marek Ramšák

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 02.09.2023 14:04 Kateřina Uhlířová 0

Vítězem ankety o hráče 4. kola 1.B třídy sk.C se stal Marek Ramšák. Útočník a tahoun Pátku pomohl svému týmu k vítězství proti Paběnicím hattrickem a jednou asistencí před prázdnou bránu. Nyní si můžete přečíst rozhovor s Markem.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

01.09.2023 15:18 Kateřina Uhlířová 63

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Sadská dostala na svém hřišti od Peček bůra


Domácí Sadská měla nepovedený závěr loňské sezony a nedaří se jí ani vstup do té nové. Minulý týden dostala šest branek ve Velimi. Pečky v minulém kole vyrovnaly až v nastaveném čase při divoké přestřelce se Semicemi. Pečkám se v Sadské dlouhodobě nedařilo, ale nyní si se soupeřem pohrály a nasázely mu pět branek.


Reportáž

Vykáň připravila Jíkvi druhou prohru v řadě


Čechie Vykáň v prvním kole uhrála remízu na půdě Ostré. To Jíkev na domácí půdě přenechala všechny body Městci Králové. Zajímavý souboj dvou zkušených týmů vyzněl lépe pro domácí Vykáň, která po vítězství 3:1 slaví první vítězství v novém ročníku.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 4.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

28.08.2023 22:08 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 4.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Přestřelku v Býchorech zvládla lépe Ostrá


Býchory nevstoupily do sezony po sestupu dobře, když v prvním utkání prohrály na půdě nováčka z Paběnic. Ostrá minulý týden remizovala na domácí půdě s Vykání. Zajímavé utkání nabídlo sedm branek a skončil lépe pro hosty z Ostré.


Reportáž

Jestřábí Lhotě vychytal bod v Plaňanech brankář Karban


Plaňany v minulém kole ztratily tři body až v úplném závěru. Ve druhém utkání se představily znovu na domácí půdě a přijel další nováček. Jestřábí Lhota v minulém kole nasázela Pátku pět branek a slavila tři body. Zajímavý souboj nabídl osm žlutých karet a skončil nerozhodným výsledkem.


Reportáž

Městec Králové čekal na knockout, ale ten nepřišel


Domácí Městec zvítězil v minulém kole na půdě zkušené Jíkve. Nyní je čekal o něco tvrdší oříšek v podobě vítěze minulého ročníku. Velim před týdnem nasázela Sadské šest branek, ale kvalitní koncovku nepřenesla do zápasu s Městcem a prohrála těsným rozdílem.


Reportáž

Ramšák řídil výhru Pátku proti Paběnicím


Pátek v minulém utkání prohrál na půdě nováčka z Jestřábí Lhoty vysoko 5:2. Stejným poměrem na svém hřišti tentokrát Pátek zdolal dalšího nováčka, Paběnice. Hosté z kutnohorska si v minulém utkání poradili s Býchory. Paběnice nebyly horším týmem, ale nedokázaly ubránit největší zbraň domácích Marka Ramšáka.


Reportáž

Semice otočily vývoj v Rožďálovicích i v deseti hráčích


Rožďálovice v prvním kole uhrály remízu na půdě Plaňan. Nyní přijel tým, který je zvyklý hrát o horní příčky. Semice minulý týden ztratily tři body v nastaveném čase na hřišti Peček a čekal je druhý zápas v řadě na venkovním hřišti. I když v Rožďálovicích prohrávali o dva góly, tak dokázaly manko dohnat a v deseti hráčích dokonce výsledek otočit na svou stranu.


Rozhovor

Dobrý výkon je třeba značně oslavit, říká hráč 3. kola Tomáš Robovský

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 26.08.2023 20:06 Kateřina Uhlířová 0

Vítězem ankety o hráče 3. kola 1.B třídy sk.C se stal Tomáš Robovský. Hráč nováčka soutěže Jestřábí Lhoty vstřelil dvě branky svého týmu a pomohl tím k vítězství proti ambicioznímu Pátku. Nyní si můžete přečíst rozhovor s Tomášem, který se krásně rozpovídal.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

24.08.2023 17:59 Kateřina Uhlířová 63

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet: 219