Redaktor: Kateřina Uhlířová

Reportáž

Ostrá rozstřílela Plaňany. Trenér Plaňan nešetřil kritikou na adresu rozhodčího Stejskala


Domácí Ostrá ukazuje, že se o záchranu v soutěži bude prát. Porazila Býchory, předvedvedla sympatický výkon v Pátku a teď smetla Plaňany. Hosté byli po dvou odehraných jarních kolech stoprocentní, když porazili Jestřabí Lhotu a Paběnice. Na Ostrou však nestačili a domů si odvezli šest inkasovaných branek a dvě červené karty k tomu.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

06.04.2024 09:37 Kateřina Uhlířová 70

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 18.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

01.04.2024 20:02 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 18.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Ve Vykáni zvonily tyče. Velim rozhodla až v závěru


Vykáň v minulém kole prohrála o gól v Jíkvi. Velim obrala o body lídra soutěže Městec Králové. Vzájemný duel Vykáň prohrála, když v utkání vedla díky brankám Vyhnala, ale nechala si utkání otočit a vítězství si domů odvezla Velim.


Reportáž

Rožďalovice slaví tři body. Trenér Jestřabí Lhoty i přes prohru chválil rozhodčí


Domácí Rožďalovice v minulém kole prohrály na půdě Semic. Jestřabí Lhota zase prohrála na domácím hřišti s Plaňany. Oba týmy tak ve vzájemném souboji mohly získat své první jarní body. Z prvních jarních bodů se nakonec radovaly Rožďalovice, když se o dvě branky ze tří postaral zkušený Martin Škarecký.


Reportáž

Plaňany zůstávají stoprocentní. Brankář Arnold pomohl k výhře vstřelenou branku


Ve druhém jarním kole si o záchranu bojující Plaňany připsaly druhé vítězství a na jaře ukazují, že o záchranu soutěže hodlají bojovat. Paběnice v minulém kole dostaly šest branek od Pátku a nebodovaly ani v Plaňanech. Zajímavostí v tomto utkání bylo, že se o první branku domácích postaral z pokutového kopu brankář Arnold.


Rozhovor

Byl to můj první hattrick v dospělém fotbale, říká hráč 17. kola Michal Chramosta

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 31.03.2024 21:34 Kateřina Uhlířová 0

Hráčem 17. kola se stal Michal Chramosta. Hráč Ostré se v domácím utkání proti Býchorům dokázal prosadit jednou z volného přímého kopu a dvakrát z kopu pokutového. Celkově zaznamenal hattrick a tím se výrazně podílel na prvním jarním vítězství svého týmu.

Reportáž

Pátek potvrdil roli favorita a porazil Ostrou


Pátek si v minulém kole zastřílel v Paběnicích a chtěl potvrdit body z venku i doma. Ostrá minulý týden otočila doma utkání s Býchory. Pátek díky brzké brance Ramšáka svého soupeře porazil i když Ostrá určitě zanechala dobrý dojem.


Reportáž

Sadská zůstává poslední. Doma nestačila na Semice


Sadská v zimní přestávce posílila svůj tým a v minulém kole předvedla zajímavý výkon v Pečkách, ale na body to nestačilo. Na body to nestačilo ani v domácím utkání proti Semicím, když se hattrickem blýskl Vavroušek a Semice vyhrály bez problémů tří brankovým rozdílem.


Reportáž

Lídr tabulky nevyhrál ani ve druhém jarním kole. Pečky si z Městce Králové odvezly bod


Městec Králové na podzim vyhrál dvanáct ze třinácti zápasů a jednou ochutnal chuť porážky. Na jaře však ve druhém utkání po sobě přišel na to jak chutná remíza. Pečky si po výhře proti Sadské připsaly další bod do tabulky za získaný bod v Městci Králové.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

29.03.2024 14:10 Kateřina Uhlířová 70

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

26.03.2024 22:43 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 17.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do čtvrtečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Plaňany zahájily záchranářskou misi vítězstvím v Jestřabí Lhotě


Souboj celků z dolních pater tabulky vyšel lépe hostujícím Plaňanům. Plaňany v zimní přestávce výrazně obměnili svůj tým a v tomto utkání ukázaly, že v boji o setrvání v 1.B třídě nevzdávají.


Reportáž

Souboj zkušených týmů vyšel lépe Jíkvi


V prvním jarním kole na sebe narazily dva velmi zkušené týmy. Na jedné straně exligový Poláček, Mikolanda nebo Klimpl. Proti nim nová posila Vykáně Pavel Vyhnal. Pěkné utkání, ve kterém se hrál kombinační fotbal nakonec zvládla lépe domácí Jíkev.


Reportáž

Pečky si zodpovědným výkonem dokráčeli pro tři body proti Sadské


Domácí si po nepovedené přípravě chtěli spravit chuť v prvním jarním kole proti Sadské. Hosté přezimovali na poslední pozici se ziskem pouhých pěti bodů. Pečky nechaly svého soupeře hrát s balónem a počkaly si na své šance. Zodpovědným výkonem si Pečky došly pro tři body.


Reportáž

Pátek si zastřílel v Paběnicích a odvezl si domů všechny body


Paběnice na svém hřišti přivítaly Pátek, kterému měli co vracet, protože v podzimním utkání prohrály v Pátku 5:2. Po solidním začátku a úvodní brance však domácí přišli o Dominika Mužátka a od té doby Pátek na hřišti dominoval. Nakonec hosté svému soupeři vstřelili o jednu branku více než na podzim a utkání skončilo výhrou Pátku 6:2.


Reportáž

Ostrá otočila utkání s Býchory. Hattrickem se blýskl Chramosta


V úvodním utkání jarní části se proti sobě postavily dva celky hrající ve spodních patrech tabulky. Býchory šly v poločase do kabin s náskokem o jednu branku. Ostrá však ve druhém poločase výsledek otočila a může slavit první jarní vítězství.


Reportáž

Velim obrala lídra soutěže. Zápas s Městcem Králové skončil remízou


 

Loňský vítěz 1.B třídy v první jarním kole přivítal na svém hřišti aktuálního lídra soutěže Městec Králové. Hosté v utkání uviděli červenou kartu a musejí se spokojit s jedním bodem, který si z Velimi odvezli.


Reportáž

Kamlach po návratu z Rejšic zařídil výhru Semic


Domácí se Semice v utkání s Rožďalovicemi potvrdily roli papírového favorita a zvítězily 2:1.  Kapitán domácích a autor dvou branek v utkání Jan Kamlach přitom ještě v sobotu nastoupil v dresu Rejšic o soutěž výše, kterým pomáhal v boji o záchranu.


Rozhovor

V nižších soutěžích by se mělo hrát pro zábavu a žízeň, říká hráč podzimu Jakub Špičák

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 23.03.2024 09:31 Kateřina Uhlířová 0

Hráčem podzimní části sezony se stal Jakub Špičák. Útočník Paběnic nastřílel v první polovině sezony jedenáct branek a výrazně se podílel na krásném šestém místě Paběnic po postupu z okresního přeboru. Vy si teď s hráčem podzimu můžete přečíst rozhovor.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

22.03.2024 21:36 Kateřina Uhlířová 70

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

02.12.2023 14:16 Kateřina Uhlířová 0

První polovina sezony 1.B třídy sk.C je u konce. My jsme pro Vás vybrali jedenáct hráčů do sestavy podzimu. Kdo se stane nejlepším hráčem podzimu? To záleží pouze na Vašich hlasech. Hlasovat můžete do 20. ledna 2024. Posílejte co nejvíce hlasů! Vítězové s nejvíce hlasy v celé ČR budou ve slosování o zajímavé ceny od našeho partnera - HISENSE.

Rozhovor

Kdo se ráno nestyděl, ten se večer nebavil, říká hráč 2. kola Marek Ramšák

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 17.11.2023 15:44 Kateřina Uhlířová 0

Hráčem 2.kola se stal Marek Ramšák. Útočník Pátku vstřelil hattrick a jednu branku připravil pro spoluhráče Martina Puka v utkání proti Plaňanům. Díky hattricku se dotáhl na první místo v tabulce střelců. Vy si teď můžete přečíst rozhovor s Markem.

Reportáž

Semice po třech prohrách zabraly a porazily Velim


V posledním podzimním kole přivítaly Semice na svém hřišti Velim. Domácí prohráli tři utkání v řadě a to i proti papírově slabším soupeřům. Hosté neprožívají povedenou sezonu, ale poslední dvě utkání v řadě vyhráli a do Semic jeli určitě bodovat.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 2.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

14.11.2023 19:44 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 2.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Martin Puk a Marek Ramšák svými hattricky vystřelili Pátku tři body


Plaňany přijely do Pátku v roli outsidera. Pátek se pohybuje v horních patrech tabulky, zatímco Plaňany se pohybují na druhém konci tabulky. Čtyři prohry v řadě nedokázaly Plaňany odčinit ani v Pátku, který díky hatrickům Ramšáka a M. Puka vyhrál jasně 6:1.


Rozhovor

Trenér mi zakázal přehazovat brankáře, říká hráč 1. kola Dominik Hora

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 10.11.2023 19:45 Kateřina Uhlířová 0

Hráčem 1.kola se stal Dominik Hora. Útočník Rožďalovic dvakrát přeloboval brankáře Pátku a jeho tým díky němu pomýšlel na zisk třech bodů. Nakonec z toho byla remíza. Dominik je třetím hráčem Rožďalovic, který se stal v této sezoně hráčem kola. Vy si nyní můžete přečíst rozhovor s Dominikem.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

09.11.2023 11:12 Kateřina Uhlířová 60

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 1.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

07.11.2023 08:17 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 1.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Městec pokračuje ve spanilé jízdě. Nezastavily je ani Paběnice


Paběnice v minulém kole rozstřílely Sadskou devíti brankami a ze všech nováčků si vedou nejlépe, když mají stejně bodů jako Pátek nebo Semice. Městec Králové si letos hraje svojí soutěž, když prohrál pouze jednou. Vzájemný duel zvládl lépe hostující Městec i proto, protože domácí mají dlouhodobě zraněné hráče a z toho důvodu už se těší na zimní přestávku.


Reportáž

Býchory vyhrály druhý zápas v sezoně. Na Plaňanech leží fotbalová deka


Souboj dvou týmů z dolních pater tabulky dopadl lépe pro hostující Býchory. Hosté vyhráli teprve druhé utkání v této sezoně a znovu na venkovním hřišti. Plaňany nedokázaly vyhrát už šest utkání v řadě a vyhlížejí konec podzimní části sezony.


Reportáž

Ostrá na domácí půdě nevyhrála ani pod novým trenérem. Sadská si odvezla bod


Ostrá se na domácím hřišti trápí. V minulém kole dokázala nečekaně vyhrát na půdě Semic, ale na svém hřišti jí to prostě nejde. Sadská dokázala uhrát čtyři body v řadě, ale v minulém kole dostala devět gólů od Paběnic a vrátila se zpátky na zem. Souboji z dolní poloviny tabulky nepoznal vítěze. Ostrá musela v závěru zachraňovat alespoň bod.


Reportáž

Velim se výsledkově zvedla. Pečky dostaly bůra


Velim v minulém kole vyhrála na domácí půdě proti Rožďalovicím a po třech utkáních bez výhry dokázala naplno bodovat. Pečky po výhře v Ostré dostaly v minulém kole na domácí půdě sedm branek od Jíkve. Pečky mají třetí nejhorší obranu v soutěži a ve Velimi inkasovaly pět branek a odjely bez bodu.


Reportáž

Souboj ze špičky tabulky zvládla lépe Jíkev. Semice odjely s prázdnou


Fotbalistům Jíkve se daří. Před tímto utkáním nepoznali chuť porážky devět utkání v řadě. Semice se dlouho držely v závěsu za Městcem Králové, ale poslední týdny nebyly úplně podle jejich představ. Semice prohrály dvě utkání v řadě. A Semice se nedočkaly ani na třetí pokus, když Jíkev svou neporazitelnost natáhla už na deset utkání.


Reportáž

Rožďalovice sahaly v Pátku po třech bodech. Ondřej Puk v závěru utkání zařídil Pátku bod


Pátek vyhrál dvě utkání v řadě. Na svém hřišti přestřílel Vykáň a šesti góly roznesl Býchory. Rožďalovicím v minulém kole skončila série pěti neproher v řadě, když prohrály ve Velimi. Vzájemný duel nabídl zajímavý souboj, který se rozhodoval až do posledních minut a oba týmy se musely po závěrečném hvizdu spokojit s remízou.


Rozhovor

Do sezony jsem vstupoval jako dvojka, říká hráč 13. kola Robert Procházka

Středočeský | 1.B třída sk. C
Středočeský 03.11.2023 07:58 Kateřina Uhlířová 0

Hráčem 13.kola se stal Robert Procházka. Brankář Ostré dokázal zlikvidovat velké šance Semic a výrazně se podílel na výhře svého týmu. Pochválil ho trenér Ostré a chvála šla i ze strany Semic. Je prvním brankářem v této sezoně, který se stal hráčem kola. Vy si nyní můžete přečíst rozhovor s Robertem.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

02.11.2023 21:01 Kateřina Uhlířová 70

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Na výhře Pátku se podílelo pět střelců


Býchory v této sezoně získaly pouhé tři body a nacházejí se na poslední pozici v tabulce, ale od svých soupeřů bývají často za výkony chváleni. Pátek v minulém kole nasázel pět branek Vykáni a pohybuje se v horní polovině tabulky. Vzájemný duel vyzněl lépe pro Pátek, který nastřílel šest branek na kterých se podílelo pět různých střelců.


Reportáž

Pečky tahaly za kratší konec. Jíkev s přehledem vyhrála


Domácí Pečky v posledních dvou utkání nastřílely krásných dvanáct branek a vyhrály dvakrát za sebou. Jíkev zase čtyři utkání v řadě neprohrála a v minulém kole porazila na svém hřišti Velim. Vzájemný duel zvládla lépe Jíkev, která Pečkám nasázela sedm branek a zaslouženě si odvezla všechny body.


Reportáž

Plaňany zahazovaly šance. O výhře Vykáně rozhodla penalta


Vykáň je v letošní sezoně na domácím hřišti stoprocentní, ale z venkovních zápasů získala pouze jeden bod. Plaňany nevyhrály čtyři utkání v řadě a hodilo se jim zabrat. Ve vzájemném duelu byly sice Plaňany lepší na vytvořené šance, ale fotbal se hraje na góly a těch dala více Vykáň a pokračuje v sérii vítězství na domácím hřišti.


Reportáž

Městec Králové pokračuje ve skvělé formě. Jestřabí Lhota odjela s prázdnou


Domácí Městec Králové v této sezoně ztratil pouze tři body, když nestačil na Rožďalovice. Dalo by se říct, že si hrají svojí soutěž. Jestřabí Lhota v minulém kole pouze remizovala doma se Sadskou a střed tabulky se jí začíná vzdalovat. Městec nenechal nic náhodě a ze vzájemného duelu vyšel jako vítěz.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13.kolo Středočeský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

30.10.2023 22:50 Kateřina Uhlířová 0

Hlasujte pro nejlepší hráče 13.kola. Vybrali jsme pro Vás jedenáctku borců, kteří si zasloužili nominaci v tomto kole. Hlasujte pro svého favorita! Čas máte do středečních 11:59 a následně Vám s výhercem připravíme rozhovor. Hlasovat můžete každé 4 hodiny a registrovaní uživatelé mohou hlasovat každou hodinu!

Reportáž

Velim dohrávala s obráncem v bráně, ale získala tři body


Domácí Velim prohrála dvě utkání v řadě a potřebovala se výsledkově zvednout. Loňský mistr v letošní sezoně nebudí takový respekt jako v loňské sezoně. Rožďalovice po postupu z okresního přeboru okupují místa v horní polovině tabulky a neprohrály pět utkání v řadě. Velimi se utkání povedlo a zvládla ho vyhrát 3:1.


Reportáž

Ostrá vybojovala v Semicích tři body


Semice si v minulém kole připsaly porážku proti Paběnicím a navíc přišly o brankáře Honse, který schytal ránu od fanouška po závěrečném hvizdu. Ostrá po výhře ve Velimi podlehla doma Pečkám a pokračovala v nevyrovnaných výsledcích. Vzájemný duel překvapivě vyšel lépe Ostré, která si odvezla brankou z nastaveného času všechny tři body.


Celkový počet: 320