BENEŠ Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nové Město B - Nová Ves 0:1 (0:0) 13.04. 16:00 -
Želetava - Bory 2:1 (1:0) 06.04. 15:30 -
Pacov - Bystřice 3:1 (1:0) 31.03. 15:00 -
Rapotice - Okříšky 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Chotěboř - Pacov 2:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Rozsochatec - AFC B 2:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
Nová Ves - Bystřice 2:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Světlá - Pohled 3:2 (3:1) 07.10. 15:00 -
Křižanov - Mor. Bud. 1:2 (0:2) 30.09. 13:30 -
Žirovnice - Okříšky 1:4 (1:1) 23.09. 15:30 -
Jemnicko - Herálec 1:1 (1:0) 16.09. 15:30 -
Ledeč - Pacov 1:3 (0:1) 09.09. 16:00 -
Vladislav - Bohdalov 2:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
FŠ Třebíč - Okříšky 3:3 (1:3) 20.08. 16:30 -
Vel. Meziříčí C - Věchnov 4:2 (2:0) 16.06. 18:00 -
Žirovnice - Rapotice 7:2 (3:2) 10.06. 16:30 -
Doubravník - Rožná 0:4 (0:3) 07.06. 17:30 -
Ledeč - Polná 0:5 (0:3) 04.06. 16:30 -
D. Rožínka - Rozsochy 1:4 (1:2) 21.05. 16:30 -
Dukovany - Maraton 0:1 (0:1) 20.05. 16:30 -
Rapotice - Kamenice 0:2 (0:0) 06.05. 16:30 -
Ledeč - Chotěboř 1:4 (0:0) 30.04. 16:00 -
Chotěboř - Žirovnice 5:1 (4:0) 09.04. 15:30 -
Dukovany - Okříšky 3:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Ledeč - Nová Ves 2:3 (1:1) 06.11. 14:00 -
Polná - Ledeč 7:2 (3:2) 23.10. 14:30 -
Lípa - Havl. Brod B 0:2 (0:2) 15.10. 15:00 -
Nová Ves B - Rozsochy 1:1 (1:0) 14.10. 16:30 -
Kamenice - Chotěboř 3:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Oslavice - Bohdalec 6:2 (4:0) 02.10. 15:00 -
Ledeč - Okříšky 1:0 (0:0) 25.09. 15:30 -
Hamry - Křižanov 2:2 (1:1) 24.09. 15:30 -
Vel. Bíteš B - Beranov 2:1 (1:1) 18.09. 15:30 -
Vel. Meziříčí B - Rapotice 3:4 (1:1) 11.09. 10:15 -
Náměšť - Kamenice 3:7 (1:4) 03.09. 16:00 -
Žirovnice - Chotěboř 0:2 (0:2) 27.08. 16:30 -
Polná - Kamenice 4:1 (2:0) 14.08. 16:30 -
Měřín - HFK Třebíč B 2:1 (0:1) 07.08. 16:30 -
Okříšky - Speřice 1:3 (1:1) 04.06. 10:30 -
Bedřichov - Vel. Meziříčí B 1:3 (1:1) 28.05. 16:30 -
Maraton - Ledeč 6:3 (0:0) 22.05. 16:30 -
Moravec - Kouty 3:3 (1:3) 15.05. 16:30 -
Rožná - Počítky B 3:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Ždírec B - Beranov 3:0 (2:0) 08.05. 16:30 -
Sněžné - Tasov 0:4 (0:0) 01.05. 16:30 -
Chotěboř - Vel. Meziříčí B 3:0 (1:0) 30.04. 13:30 -
Rozsochy - D. Rožínka 1:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Žirovnice - Nová Ves 0:2 (0:1) 23.04. 16:00 -
Speřice - Nové Město B 4:1 (1:1) 10.04. 15:30 -
Křoví - Nová Ves B 0:5 (0:2) 03.04. 15:30