8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

21. D. Havlík , 86. T. Novotný - 10. M. Škorpík (p.) , 54. D. Fendrych
31

Zápas celků ze suterénu tabulky skončil dělbou bodů

Po půli nerozhodně

Kladiváři přivítali soupeře z Křižanova. Do vedení mohli jít domácí když po kombinaci Jakub Jun a Dominik Havlík, druhý jmenovaný zakončoval v dobré pozici vysoko nad. V 10. minutě viděl rozhodčí faul ve vápně domácích a hosté kopali penaltu. Tu proměnil Škorpík - 0:1. Domácí vyrovnali v 21. minutě, když Dominik Havlík po individuální akci obešel obránce i gólmana a vyrovnal na 1:1. První půle již větší šance nepřinesla a skončila tímto výsledkem.

Domácí v závěru srovnali

Do druhé půle nastoupili lépe hosté a v 54. minutě šli do vedení. Domácí stoper Jakub Lóži trefil útočníka Fendrycha, který šel sám na brankáře a poslal Křižanov do vedení - 1:2. Hosté měli poté několik dobrých příležitostí, ale jejich šance zlikvidoval Lukáš Benc nebo šlo zakončení mimo branku. Vyrovnání mohlo přijít na druhé straně, ale Jakub Jun trefil přímo z rohu pouze vzdálenější tyč. V 86. minutě se přece jen domácí dočkali vyrovnání, když rohový kop Jakuba Juna našel přesně hlavu Tomáše Novotného a bylo to 2:2. Další branku již utkání nepřineslo a skončilo tak nerozhodně

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Začali jsme dobře a mohli jít do vedení, bohužel jsme velkou šanci nedali. Po přísné penaltě se nám podařilo brzy vyrovnat. V druhé půli měli více šancí hosté, a tak musíme bod asi brát.

SK FC Křižanov
Martin Petr (hráč): V pro nás důležitém zápase jsme chtěli odčinit debakl, který jsme utrpěli minulý týden s Lukami. Od začátku jsme začali lépe, hned ve 2.minutě mohli skórovat kluci Bajerovi, ale bohužel ani jednomu se nepovedlo dostat míč do sítě. V 10. minutě otevřel skóre Škorpík z penalty. Do poločasu jsme měli ještě tak 2-3 šance. Domácí měli 2 šance a dali gól Havlíkem. Druhý poločas byl z naší strany herně výborný, akorát když nedáme 10 tutovek je těžké poté vyhrát. Po vyrovnání v 86. minutě jsme měli ještě rozhodnutí na kopačkách, ale naše nemohoucnost v zakončení je neuvěřitelná. V 90. minutě po samostatném nájezdu netrefil branku Škorpík a v 93. minutě nebyl uznán Fendrychovi gól pro hraní rukou. Pro nás se jedná o ztrátu dvou bodů.

L. Benc [-] - D. Havlík [-] , J. Gančev [-] , J. Jun [-] , J. Culek [-] (64. A. Zátopek [-] ) , I. Sojma [-] (51. R. Koutník [-] ) , P. Novotný [-] , V. Zedníček [-] (88. I. Vashkeba [-] ) , J. Lóži [-] , T. Novotný [-] , A. Šabart [-]

J. Stupka [-] - M. Procházka [-] , M. Škorpík [-] , L. Halámek [-] (81. L. Anděl [-] ) , D. Fendrych [-] , T. Malec [-] , P. Bajer [-] , D. Bajer [-] , M. Petr [-] (88. J. Milota [-] ) , L. Liška [-] , L. Kopáček [-]

ŽK: 72. V. Zedníček , 78. D. Havlík - 34. M. Petr .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: BENEŠ Jiří - BEDNÁŘ Daniel, MINYU Ivan.