16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Rezerva Nové Vsi potvrdila roli favorita

23

Rezerva Nové Vsi potvrdila roli favorita a vyhrála v Křoví

Hosté se dostali do vedení o dvě branky

Velmi chladné jarní počasí přivítalo v šestnáctém kole okresního přeboru dobře připravený trávník v Křoví. Domácí, kteří si minulý týden odvezli debakl z Borů tentokrát nastoupili před 15 domácími fanoušky. Domácí se pokoušeli vyzrát na soupeře z Nové Vsi, který byl v tabulce uprostřed okresního pelotonu.Ale byli to hosté, kteří začali střílet branky. První branku vstřelil v 35. minutě Jan Nečas a uklidnil tak hostující celek. Ten ještě jednou udeřil, když domácí obrana neuhlídala v 39. minutě Petra Šanderu a ten brankou na 2:0 přiblížil hostům vítězství.

Nová Ves přidala další tři branky

Nová Ves do druhé půle vlétla jako uragán a za 20. minut bylo definitivně hotovo. Nejprve v 64. minutě a v 65. minutě překonal Karmazina střelecky naladěný František Nečas, aby konečnou podobu výsledku 5:0 učinil v 75. minutě Petr Šandera. Poslední čtvrthodina se jen dohrávala a Nová Ves tak mohla slavit další vítězství v soutěži.