Redaktor: Michal Špírek


Článek

Kdo bude krajským předsedou? Kandidáti jsou již známi

19.04.2021 14:54 0

Obhájí pozici předsedy jihočeského fotbalu Jan Jílek, nebo uspěje některý z jeho vyzyvatelů Tomáš Pintér či Vladimír Karmazín? A kdo bude zvolen do výkonného výboru? Valná hromada Jihočeského krajského fotbalového svazu se koná v neděli 25. dubna!

Článek

Týnská Olympie slaví 100 let, gratulovat přijede Brichta, Verona a fotbalové legendy

29.03.2021 17:40 0

Rovných sto let! Už od roku 1921, tedy od dob první republiky rozdává radost Fotbalový klub Olympie Týn nad Vltavou. A století fotbalové radosti se sluší oslavit. Pokud to okolnosti dovolí, mohou se nejen týnští fanoušci těšit na parádní program 26. června 2021! Vstupenky jsou již v prodeji.

Článek

Změna poměrů ve fotbale na obzoru? Program ČISTÝ HATTRICK na Českobudějovicku podpořili i Šmicer se Sivokem

15.12.2020 16:59 0

„Jsem nesmírně rád, že náš projekt míří k lidem, kteří chtějí dělat fotbal slušně, poctivě a mají zájem ho neustále posouvat dále. Také si vážím toho, že právě lidé v českobudějovickém okrese připravili program, který je slušný a má smysl,“ vyjádřil se k programu ČISTÉHO HATTRICKU bývalý reprezentační hráč Tomáš Sivok. Chcete přispět ke zlepšení fotbalové kultury a prostředí i vy? Tak se přidejte k iniciativě ČISTÝ HATTRICK! Ta se chce zasadit o to, aby v lednové valné hromadě českobudějovického okresního fotbalového svazu uspěli kandidáti, kteří se mohou o potřebnou změnu zasadit.

Celostátní článek

Které týmy za podzim nasbíraly nejvíce žlutých a červených karet?

01.12.2020 13:32 0

I za zkrácený podzim se našla v České republice mužstva, jejichž hráči stihli posbírat dokonce šest červených karet. Maximem žlutých napomenutí pak bylo 36 karet pro týmy Koryčan a Horní Jelení.

Článek

Mládežnický turnaj hledá účastníky

01.12.2020 10:07 0

Přinášíme pozvánku na halové turnaje mládeže pro kategorie starších žáků (24. 1. 2021) a dorostu (30. 1. 2021) hrané ve sportovní hale v Soběslavi, jehož organizátorem je Českobudějovický svaz sálového fotbalu. Přihlášky je nutno zaslat do 10.12.2020 na mail: L.Zabilka@seznam.cz.

Celostátní článek

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Žebříček nejtrestanějších hráčů českého fotbalu

24.11.2020 19:00 0

Koho rozhodčí v podzimní části nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže České republiky a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů amatérského fotbalu!

 
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

 Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 03.11.2020 08:30 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Celostátní článek

Berbr rezignoval! Končí i Jozef Chovanec, odvolána byla komise rozhodčích

19.10.2020 16:55 0

FAČR na aktuální kauzu kolem místopředsedy Romana Berbra zareagoval svoláním pondělního mimořádného zasedání výkonného výboru. Jeho výsledky jsou již známé.

Rozhovor

Vodňanský brankář Pavel Váverka: Ruda Otepka nám dokáže dát pořádně do těla

 Jihočeský | 1.A třída sk. A
Jihočeský 15.10.2020 09:13 0

Brankář Vodňan PAVEL VÁVERKA byl fanoušky vybrán jako nejlepší hráč 8. kola. A tak ho redakce fotbalunas.cz vyzpovídala. 

Reportáž

Strakonice rozhodly už v první půli, hattrickem se blýskl Přemek Sládek


Junior opustil poslední příčku, Sezimák porazil hned čtyřbrankovým rozdílem.


Reportáž

Velešín získal v Olešnici první výhru, ovládl druhý poločas


Velešín se probral a po sérii proher zabral na půdě tabulkového souseda.


Reportáž

FOTO: Roudné se v závěru bránilo kaplickému tlaku, ale výhru si vzít nenechalo


Kapličtí v posledním kole před přerušením soutěže hostili silné Roudné. 


Reportáž

FOTO: Vimperk má našlápnuto do krajského přeboru, porazil i Strunkovice. Hosté nemohli přijít na jméno sudímu - po nařízené penaltě jim vyloučil dva hráče


Jak utkání, které přineslo pořádně vypjaté okamžiky, kdy moc nechybělo a došlo ke rvačce, hodnotili trenéři? Vimperský kouč vzkazuje, ať se nad sebou Strunkovičtí zamyslí, asistent jeho protějška si toto poučení líbit nenechal.


Reportáž

VIDEO: Planá si poradila s Netolicemi, její čtvrtý gól dal Lengyel


Planá potvrdila roli papírového favorita a po půli 1:0 svůj náskok ve druhém dějství ještě navýšila.


Reportáž

Moravec vysvobodil Vodňany dvěma góly, Sousedovice vzdorovaly statečně


Vodňany byly pro tipující na fotbalunas.cz jasnou tutovkou kola. Přestože hrály venku, ani jeden tipující neváhal, že si odvezou tři body. Sousedovice ale bojovaly, moc toužily přerušit sérii proher a získat první podzimní body. Jenomže Vodňany si na své šance počkaly a odvezly si domů výhru.


Reportáž

Neumannova branka rozhodla, Nová Ves po dlouhé době udržela čisté konto. Semičtí se diví, že domácí gólman nebyl vyloučen


Tak tenhle duel příliš fotbalové krásy nepobral. Semickým se venku nedaří a Nové Vsi stačila jedna branka z její prakticky jediné pořádné šance. Jak hodnotí zápas oba tábory?


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 8.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

09.10.2020 09:50 0

Tento víkend fotbal, pak čtrnáct dní stop. Tak si pojďte zatipovat, jak nejbližší, a snad ne poslední podzimní duely dopadnou. Expertem kola je vimperský obránce MICHAL UHLÍK. Ten minulý týden rozhodl svou brankou šlágr kola s Vodňany, jak se mu ale povede jako vybranému tipérovi? Staň se Expertem pro následujíci kolo i ty. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 2931