Redaktor: Michal Špírek


Reportáž

Vimperku se daleká cesta do Olešnice vyplatila


Devadesát kilometrů tam, urvat tři body a devadesát kilometrů zpátky. Vimperští urvali na půdě nováčka tři body, Brouskovy dvě trefy domácím nestačily.


Reportáž

FOTO: Bystřice veze z Třebětic cenný bod


V úvodním utkání celé soutěže nepotvrdily Třebětice roli favorita. Jiskra Nová Bystřice, která se loni zachraňovala do posledních kol, vyválčila na půdě soupeře remízu 1:1. Na zápase fotil Andreas Berger!


Článek

Generálka na vstup do nové sezóny v A třídách. Jen prvopoločasový kvalitní výkon Lhenic na Hlubokou nestačil

12.08.2019 14:56 0

Hluboká má za sebou po pádu do I.A generálku, z druhé skupiny I.A si pozvala na své hřiště v sobotu 10. srpna Lhenice.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

11.08.2019 22:27 0

Filip Šafránek po konci v Bavorovicích zamířil do Olešnice, i letos tak bude působit v A skupině I.A třídy. Na svůj start si musí ještě počkat, ale jak se mu povede v tipovačce, kde vyplnil své tipy i s komentáři? Staň se Expertem pro následujíci kolo i ty. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Lisa se uvedl skvěle, Brandýs urval dva body po penaltách

11.08.2019 21:37 Divize B 11

 

V prvním podzimním utkání nové ročníku divize B čekal na domácí Brandýs soupeř ze severu Čech. Chomutov se netají postupovými ambicemi a utkání tak mohlo hodně napovědět, jak na tom na začátku sezóny týmy jsou. V brandýském dresu se poprvé představil brankář Lukaš Lisa.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihočeský | Krajský přebor , 2019-2020

11.08.2019 18:18 0

Jak tipoval výsledky prvního kola útočník Olešníku LUKÁŠ DUDEK, jedna z hvězd soutěže? Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Lhenice v přípravě vybojovaly remízu s Jankovem!

06.08.2019 13:08 0

V přípravě s účastníkem krajského přeboru sehrál zástupce I.A třídy vyrovnanou partii. Přesně za týden vyrukuje SK Jankov v prvním mistrovském utkání sezony na mistra z Olešníku. Aktuální formu týmu trenéra Petra Kadlece přijeli do Precis arény otestovat fotbalisté Lhenic. Zjištění? Forma Jankova, i díky četným absencím, má do ideálu daleko. První poločas určoval tempo hry tým z krajského přeboru, ve druhém naopak svěřenci kouče Ivo Čecha, kteří se nakonec osm minut před koncem dočkali zaslouženého vyrovnání.


Článek

Soběslav v generálce proti Čimelicím opanovala druhý poločas

05.08.2019 10:48 0

Čimelice šly do vedení, jenomže pak sedmkrát inkasovaly. Vaněk zazářil čtyřmi góly.

Článek

Černý Dub uspěl na turnaji v Pištíně

01.08.2019 14:18 0

V sobotu 27.7.2019 se v Pištíně uskutečnil 23. ročník fotbalového turnaje PRAKTIC. Turnaje se zúčastnila mužstva Slovan Černý Dub (III. třída Č.Budějovice), TJ Drahonice (okresní přebor Strakonice), SK Zliv (okresní přebor Č.Budějovice) a domácí Praktic FC Pištín (IV. třída Č.Budějovice). Vítězem letošního ročníku se stali fotbalisté Černého Dubu, kteří ve vyrovnaném finále zdolali soupeře z Drahonic až v penaltovém rozstřelu.

Článek

Jubilejní 20. ročník Memoriálu Vojtěcha Marka a Milana Kvěcha - pohár vyfoukl Lhenicím a Netolicím rakouský Oberneukirchen

30.07.2019 14:10 0

Domácí Lheničtí popáté v řadě a celkově podesáté prvenství na turnaji neobhájili.

Článek

Hlubokou po pádu do I.A třídy povede jako hlavní trenér Miloslav Borový!

25.07.2019 00:04 0

Sestup Hluboké nad Vltavou, tradičního účastníka krajského přeboru, o soutěž níže patřil k velkým překvapením minulého ročníku. Mužem, který se klub z Podzámčí pokusí urychleně vytáhnout zpět, je Miloslav Borový.

Článek

Sokol Kralovice oslaví sto let fotbalu!

04.07.2019 13:53 0

V pátek 5. 7. a v sobotu 6. 7. 2019 proběhne v Kralovicích v Plzeňském kraji oslava sta let místního fotbalového klubu. V pátek bude probíhat kulturní program a v sobotu fotbalový turnaj.

Článek

Junior Strakonice kývl na postup ze čtvrtého místa - zahraje si krajský přebor!

17.06.2019 20:08 0

Protože Krajský přebor už nechce dál hrát Želeč, která se rozhodla své místo přenechat, otevřela se pro zájemce z I.A nečekaná šance. Jenomže do krajského přeboru se nechtělo ze skupiny A ani druhé Nové Vsi, ani třetím Lhenicím. A tak po krajském přeboru sáhli ve Strakonicích!

Článek

Z DISCIPLINÁRKY: Hráč, co dostal roční trest za faul na Lafatu, se odvolal. Větřní si stěžovalo na zákrok, který zranil jejich hvězdu. Dostalo proto ale samo pokutu

17.06.2019 16:11 0

Obráce Hluboké nad Vltavou Karel Jonáš se nesmířil s tím, že mu disciplinárka vyměřila trest zákazu činnosti po dobu dvanácti měsíců. Za pomoci právního zástupce se odvolal, jednání je stanoveno na 27. června. Komise dále upozorňuje oddíl Blatné, že dosud nebyla uhrazena pokuta 2000 Kč za hráče Luboše Machovského za zveřejnění fotky rozhodčího s popiskem na instagramu.

Článek

FOTO: Doubravce v parnu a suchu odešla závlaha. Hřiště tak zachránili hasiči!

16.06.2019 23:54 0

SK SENCO Doubravka děkuje SDH Doubravka a Městský obvod Plzeň 4 za pomoc při záchraně hracích ploch před suchem v době nefunkční závlahy.

 

Reportáž

FOTO: Ptenín proti Mantovu nastoupil s osmi hráči


Kdo by to byl řekl? Pro zápas byli jasným favoritem hosté. 

 


Reportáž

FOTO: Katovice se rozloučily remízou v Jankově


Stříbrné Katovice získaly v Jankově bod. Na zápase fotila Natálie Kočerová!


Reportáž

Čimelice nedaly Dražicím šanci, ty se tak stejně jako Hluboká loučí s přeborem!


   V posledním kole KP již zachráněné Čimelice přivítaly mužstvo Dražic, které bylo ohroženo sestupem.


Celkový počet článků: 2820