Redaktor: Michal Špírek


Článek

Junior Strakonice kývl na postup ze čtvrtého místa - zahraje si krajský přebor!

17.06.2019 20:08 0

Protože Krajský přebor už nechce dál hrát Želeč, která se rozhodla své místo přenechat, otevřela se pro zájemce z I.A nečekaná šance. Jenomže do krajského přeboru se nechtělo ze skupiny A ani druhé Nové Vsi, ani třetím Lhenicím. A tak po krajském přeboru sáhli ve Strakonicích!

Článek

Z DISCIPLINÁRKY: Hráč, co dostal roční trest za faul na Lafatu, se odvolal. Větřní si stěžovalo na zákrok, který zranil jejich hvězdu. Dostalo proto ale samo pokutu

17.06.2019 16:11 0

Obráce Hluboké nad Vltavou Karel Jonáš se nesmířil s tím, že mu disciplinárka vyměřila trest zákazu činnosti po dobu dvanácti měsíců. Za pomoci právního zástupce se odvolal, jednání je stanoveno na 27. června. Komise dále upozorňuje oddíl Blatné, že dosud nebyla uhrazena pokuta 2000 Kč za hráče Luboše Machovského za zveřejnění fotky rozhodčího s popiskem na instagramu.

Článek

FOTO: Doubravce v parnu a suchu odešla závlaha. Hřiště tak zachránili hasiči!

16.06.2019 23:54 0

SK SENCO Doubravka děkuje SDH Doubravka a Městský obvod Plzeň 4 za pomoc při záchraně hracích ploch před suchem v době nefunkční závlahy.

 

Reportáž

FOTO: Ptenín proti Mantovu nastoupil s osmi hráči


Kdo by to byl řekl? Pro zápas byli jasným favoritem hosté. 

 


Reportáž

FOTO: Katovice se rozloučily remízou v Jankově


Stříbrné Katovice získaly v Jankově bod. Na zápase fotila Natálie Kočerová!


Reportáž

Čimelice nedaly Dražicím šanci, ty se tak stejně jako Hluboká loučí s přeborem!


   V posledním kole KP již zachráněné Čimelice přivítaly mužstvo Dražic, které bylo ohroženo sestupem.


Článek

FOTOGALERIE: Lokomotiva ČB doma rozdrtila Vimperk, přesto se s I.A třídou rozloučila

16.06.2019 21:53 0

Prohlédněte si fotky ze zápasu od Zdeňka Formánka!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

12.06.2019 11:22 0

Poslední kolo je tu! Jeho největším otazníkem bude, zda se Lokomotivě ČB podaří na poslední chvíli utéct ze sestupové pozice. Tentokrát jsme dali důvěru nejlepšímu tipérovi soutěže, MIROSLAVU TURKOVI. Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Hádanka posledního kola. Kdo se udrží v I.A třídě a koho čeká pád? Na dálku si to rozdají Loko ČB, Meteor Tábor a Planá nad Lužnicí

12.06.2019 09:29 0

I.A třída zná už v obou svých skupinách majitele titulu i většinu sestupujících. Jenomže tři mužstva ještě svůj osud pro příští sezónu neznají. O co se hraje? Z trojice týmů, které hrají o záchranu, setrvá v I.A jen jediný...

Reportáž

Vacovské béčko má blízko k prvenství, do I.B ale nepostoupí


Vacovská rezerva si připsala další skalp, jenomže jeho áčku postup z I.B do I.A pro letošek unikl.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

04.06.2019 10:59 0

Jak se povede v tipovačce brankáři SK Planá JAKUBU HOTOVÉMU? Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Dva góly během minuty, lhenické béčko remízovalo s Borovou Ladou


Záložní tým, ač hrál doma po zápase A týmu, využil hráčů z kádru „áčka“ minimálně, aby jeho průběh kopíroval předchozí domácí utkání, a to především v neproměňování gólových možností. Tentokráte na to, na rozdíl od těch minulých doma, rezerva doplatila ztrátou bodů.

 


Reportáž

FOTO: Slavia si vyšlápla na mistra z Lažišť!


Slávisté vyladili formu na jaro bezvadně - nezastavil je ani jistý mistr z Lažišt a Českobudějovičtí tak získali šestou výhru v řadě. Ze stavu, kdy se slávisté jednu chvíli strachovali o záchranu, si mohou nyní po 24. kole pomýšlet třeba i na třetí místo...


Reportáž

Větřní proti Vimperku uhrálo čtvrtou výhru sezóny


Poslední celek tabulky si vyšlápl na Vimperk. Jedním gólem se prosadil i Gutheis, který se tak opět přihlásil do boje o krále střelců.


Reportáž

Bavorovice po loňské mistrovské sezóně padají do I.B třídy. Lokomotiva bude o setrvání v soutěži nadále bojovat


Lokomotiva udělala první důležitý krok k záchraně, ale hotovo ještě nemá. Z I.A třídy totiž padá pět celků - po dvou nejhorších z každé skupiny (ve skupině A je to již definitivně Větřní a Bavorovice), ale také horší z týmů, které se umístí na 12. místě. A zde má zatím Lokomotiva se soupeři z druhé skupiny shodnou bilanci. Finiš soutěže bude velmi zajímavý...


Reportáž

FOTO: Novákova trefa zařídila Trhovým Svinům tři body


Využijí zaváhání Nové Vsi Lhenice, které se mohou vyšvihnout na první příčku? Na zápase fotila Michaela Vrábková!


Článek

Kanonýr Olešníku Lukáš Dudek: Derby jak se patří? Za mě už nikdy víc. O hlubocký fotbal jsem po víkendu ztratil zájem

30.05.2019 00:11 0

Hluboká padla s mistrovským Olešníkem vysoko 0:4. Olešnický šutér Lukáš Dudek tentokrát neskóroval, ale po utkání byl plný dojmů. A ty nebyly radostné. Zranění Davida Lafaty, vyloučení dvou hráčů Olešníka, způsob řízení zápasu, chování hlubockých hráčů, s tím se Dudek, který za Hlubokou dlouhá léta hrál, jen těžko srovnává.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

29.05.2019 16:52 0

Jak se povede v tipovačce fotbalistovi Šumavanu Vimperk JAKUBU POSPÍCHALOVI? Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Strunkovické béčko ukázalo, že nic se nemá vzdávat. Bod vybojovalo ze stavu 1:5!


Souboj rezerv nabídl divokou remízou. Hostující tým Netolic vedl už 5:4, ale domácí tým to nezlomilo a vybojoval nakonec zaslouženě bod.

 


Celkový počet článků: 2806