NEJTRESTANĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Která mužstva obdržela nejvíce karet?

0

V ohlédnutí za uplynulým fotbalovým podzimem jsme se tentokrát zaměřili na to, které týmy obdržely nejvíce žlutých a které nejvíce červených karet!

O zlých mužích fotbalové sezóny už jsme psali (přečíst si můžete ZDE). Ale které týmy patřily v sezóně k nejnapomínanějším?

 

JAK JSME SESTAVILI ŽEBŘÍČEK: Za obdrženou žlutou kartu hráče byl týmu přiřazen jeden trestný bod, za červenou kartu pak body dva. Výsledky najdete v galerii.

 

Nejhůře z tohoto hodnocení vyšly jihočeské Dražice (Krajský přebor), které za podzim nasbíraly sedm červených a 49 žlutých karet.

 

Nejvíce červených karet, a to rovnou 10, obdrželi hráči týmu SK Starý Plzenec (I.B třída Plzeňský kraj). V galerii najdete přehled týmů, které nasbíraly za uplynulý podzim alespoň šest červených karet.

 

Co se týče karet žlutých, tak s počtem 56 karet byli nejvícekrát napomínáni divizní fotbalisté FK Jeseník.

 

Najdete v pořadí váš tým nebo třeba soupeře z vaší soutěže?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žebříček TOP 200 nejlepších střelců podzimu

Žebříček Zlých mužů podzimu


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou