NEJ SEZÓNY: Jaké byly největší debakly roku? Jeden z hráčů nastřílel za zápas 14 gólů!

0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového ročníku ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za sezónu 2023/24!

TOP DEBAKLY ROKU:

1.  24:0 FC Čechie Uhříněves B - AFK Slavia Malešice (I.B třída Praha)

2. - 3.  22:0 TJ Sokol Koblov - Jiskra MCHZ Ostrava Hrušov, 6.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor

2. - 3.  22:0  Vltavan Chvatěruby - TJ Sokol Tuhaň, 21.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída sk. B, 2023-2024 | fotbalunas.cz

5.  1:22Lověšice - D.Hranice (III. třída Přerov)

5. – 7.  20:0 FK Jeseník B - TJ Vidnava, 9.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor

5. – 7.  0:20 TJ Sokol Hořiněves - FC Slavia Hradec Králové C (III. třída Hradec Králové)

5. – 7.  20:0 - TJ Šaratice - FK Křižanovice B (IV. třída Vyškov)

NEJVÍCE BRANEK STŘELCE V JEDNOM ZÁPASE - 14

Martin Žižka se postaral o výkon, který se v českém fotbale už roky nikomu nepodařil. Hráč Chvatěrub k výhře 22:0 nad Tuhaní (III. třída Mělník) přispěl 14 góly!

5 ČERVENÝCH KARET V ZÁPASE

FC Nemyslovice - FK Krnsko B, 1.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída

Poříčany B - AFK Sokol Semice B, 5.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A

Stružnice - Sokol Horní Police (OP Česká Lípa) - Aby si jeden tým odnesl ze zápasu pět červených karet a kvůli tomu musel být zápas pro nedostatečný počet hráčů ukončen, to už český fotbal dlouho nepamatoval. Nicméně zápas domácí Stružnice proti Sokolu Horní Police v českolipském okresním přeboru takový osud měl.

FK Viktorie Čížkovice - SK Sokol Malé Žernoseky, 20.kolo, Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A - Žernoseky udolaly soupeře 1:0. A pozor, to přitom hráli v jednu dobu pouze v osmi proti jedenácti! V 50. minutě poslal sudí ven dva hráče hostů, v 65. minutě poslal do sprchy třetího z hostujících hráčů. To nevydržel žernosecký kouč, který se do rozhodčího vulgárně pustil a i on tak viděl červenou kartu. Domácí přesto stav 0:1 nevyrovnali a snad i z frustrace obdržel domácí hráč v 88. druhou žlutou kartu - byla z toho pátá červená v zápase!

TJ Sokol Černovír - Dolní Čermná - Málokdy se stane, aby červených karet bylo v zápase uděleno více, než žlutých. V Černovíru se tomu tak stalo, hlavně kvůli čtyřem vyloučeným z 91. minuty.

PŘESTŘELKY ROKU

8:9 - Tak tahle přestřelka stála za to! Domácí předvedli mocný finiš, ale na body to nestačilo.

9:7 - FK Nová Role - TJ Vojkovice nad Ohří

Po půli byl stav 4:3, brankostroj na obou stranách se nezastavil ani po přestávce. Domácí o své výhře rozhodli góly z 88. a 90. minuty.

10:6 - TJ ABC Braník B - SC Olympia Radotín B, 4.kolo, Pražský | 1.B třída sk. A

8:8 - TJ Sokol Kamýk nad Vltavou - TJ Sokol Nová Ves B, 14.kolo, Středočeský | Příbram | III. třída sk. B - Remíza s výsledkem, který se vidí málokdy!

13:6 -  FK Nová Role - TJ Jiskra Sklo Union Hranice, 23.kolo, Karlovarský | 1.B třída - Tak v tomhle utkání se diváci skutečně nenudili.

STÍHACÍ JÍZDY A OBRATY ROKU

8:6FK Libodřice B - Tismice, 6.kolo, Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B

Domácí předvedli velký finiš, trefili se v 84., 87. a 90. minutě, díky tomu zvítězili.

5:5FK Olympie Týn nad Vltavou B - FC Nové Hodějovice, 13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A - Týnská rezerva si tenhle mač za rámeček nedala. Nad Hodějovicemi totiž vedla ve 40. minutě už o pět branek. Hodějovice se ale nevzdaly, gólem do šatny snížily na 1:5. Druhý poločas patřil hostům, v 90. minutě vybojovali konečnou remízu 5:5.

7:6 Velemín - Třebenice, 1.kolo, Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A

Parádní finiš Velemína. Ještě 25 minut před koncem ztrácel tři branky a prohrával 3:6. V poslední desetiminutovce ale předvedl skvostný obrat, domácí skórovali v 83., 85. a 89. minutě a body tak zůstaly ve Velemíně!

4:4 - TJ Blaník Strunkovice B - SK Svatá Maří Magdaléna – Domácí vedli 4:0, ale od 67. minuty přišel výpadek. Během 17 minut Maří Magdaléna srovnala na 4:4. „Pro mě nepochopitelné, co jsme předvedli,“ kroutil po zápase očima trenér Strunkovic.

5:5TJ Sokol Dublovice B - SK Petrovice u Sedlčan B, 16.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B - Domácí vedli v 52. minutě 5:1, nakonec se museli spokojit s bodem.

6:5 TJ Sokol Ledčice - TJ Sokol Cítov, 22.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída sk. B - Domácí prohrávali ve 20. minutě už 0:4. Jenže zabrali a po výměně stran vývoj zápasu úplně otočili.

6:6 FC Slovan Havlíčkův Brod C - FK Česká Bělá, 25.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor - Havlíčkův Brod vedl v 50. minutě už 6:2, ale hráčům postupně došly síly a hosté nakonec vykřesali bod.

5:6p -  1.FC Dubí - Kladruby, 25.kolo, Ústecký | Teplice | Okresní přebor - Domácí vedli po poločase 4:0, perličkou je, že z toho dva góly byly vlastní. V druhém poločase to bylo ještě 5:1, pak ale Kladruby zavelely k obratu. Díky mocnému finiši (góly v 81., 88. a 91. minutě) stav srovnaly a v penaltovém rozstřelu pak slavily výhru!

5:8TJ Sokol Nová Ves - PTZ Nelahozeves, 20.kolo, Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B - Nová Ves vedla 4:0, poté 5:1. Jenomže druhý poločas patřil hostům, nasázeli v něm šest branek a vyhráli 8:5!

6:5 - FC Libotov - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou, 24.kolo, Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor - Tak tohle se jen tak nevidí. Bohuslavice zažily v Libotově totální kolaps. Vše pro ně přitom začalo růžově, do domácí sítě sázeli hosté jeden gól za druhým a v 19. minutě zvýšili už na 5:0! Pak se ale Libotov probral a brankou ze 74. minuty nakonec dokonal obrat na 6:5.

NÁVŠTĚVY ROKU

1905 diváků na derby v krajském přeboru

Speciální zápas se odehrál v Polici, kam dorazila zkraje června i Česká televize s projektem Náš Fotbal! Do Police přišlo neskutečných 1905 diváků, kteří viděli celkem devět branek! Reportáž a fotky ze zápasu zde.

986 diváků

Do tohoto přehledu jsme zahrnovali zápasy od třetí ligy níže. A právě na té nejvyšší úrovni se odehrál zápas o první místo mezi rezervou SK Slavia Praha a TJ Jiskra Domažlice. Diváci v tomto utkání viděli celkem pětkrát míč v brankové síti, ale pouze jedna trefa byla uznána jako regulérní, a to ve prospěch Slavie.

924 diváků

Podle údaje zavedeného do zápisu vidělo zápas Spartaku Police a Rychnova nad Kněžnou téměř tisíc fanoušků! Ze zápasu jsme nabídli reportáž i fotky. Rekordní návštěvu si pochvalovali zástupci obou klubů.

862 diváků

Divizní duel mezi Humpolcem a Speřicemi přilákal téměř devět stovek fanoušků! "Spousta diváků, skvělá atmosféra, nám to ale bohužel svazovalo nohy," sdělil kouč domácích v hodnocení zápasu

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.