TOP 200 KANONÝRŮ PODZIMU - Vládne střelec z I.B třídy!

0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků podzimu 2023! Detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

Abychom mohli jednotlivé soutěže České republiky a jejich kanonýry vůbec porovnat, stanovili jsme koeficienty obtížnosti dle úrovně soutěží a podle nich přesné trefy fotbalistů přepočítali do celkového žebříčku kanonýrů.

 

KOEFICIENT:

1. liga - 3,1

2. liga - 2,5

ČFL, MSFL (v tabulce jako 3. liga) - 2

Divize - 1,6

Krajský přebor - 1,4

1.A třída - 1,2

1.B třída - 1,1

Okresní přebor - 0,9

III. třída - 0,8

IV. třída - 0,7

 

A jaké tedy je pořadí nejlepších střelců podzimu sezóny 2023/2024 od 1. do 197. místa? To naleznete přehledně v galerii!

 

Střeleckým králem podzimu je MATOUŠ NOVOTNÝ. Pětadvacetiletý kanonýr Dobříkova vstřelil v pardubické I.B třídě sk. B 34 gólů (celkem jich jeho tým dal 64, na Novotného tak připadá polovina gólové produkce mužstva). Vzhledem ke stanovenému koefientu nasbíral Novotný 37,4 bodu. Za ním  jsou s 35,1 bodu David Macura (Jeseník) a David Zbořil (Koblov), kteří oba dali v okresním přeboru za podzimní část úctyhodných 39 gólů.

 

Stejně tak v galerii naleznete tabulku kanonýrů dle absolutního počtu nastřílených branek, bez úprav jednotlivými koeficienty. Mezi nejlepší absolutní střelce jsme vybrali všechny, kteří nastříleli více než 20 branek. V tomto měřítku je rekordmanem Filip Rozsíval z SK Králová ze IV. třídy Olomouc (47 gólů!).

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou