Mirek Černý: Nejvíce bodů jsem nabral v tipech na zápasy Bečvár
Dobré Pole: Strach z nikoho mít nebudeme, ale respektovat musíme každý tým
Čechie Tuklaty se vrací do okresního přeboru po osmnácti letech
Miloslav Klička relaxuje právě při fotbale
Ondra Heres má v Lukášovi Málkovi pevnou oporu
Pro Bečváry je "B" třída výzvou, na kterou se všichni těší
Nejtrestanější muž OP Kolín, Pavel Královský, mění dres
Potvrzeno - Jestřábka jde výš
Kdo se dostal do sestav roku středočeských soutěží? Dejte hlas svému favoritovi a pomozte mu k hlavní ceně
OP Kolín: Statistika uplynulého ročníku
David Šteiner: Poperu se o to, abych dostal čuchnout v áčku
Obrazem: Mšec vyloupila rezervu Tatranu, všechny góly napadaly už v první půli
Lužná porazila Kněževes a je vítězem rakovnického OP!
Bezstarostnou přestřelku s Dobříší zvládla Admira
OP Kolín: Bečváry oslavily postup výhrou
Obrazem: To nejlepší na konec. Hostouňské béčko zůstalo neporaženo a převzalo mistrovský pohár!

Středočeský


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Mirek Černý: Nejvíce bodů jsem nabral v tipech na zápasy Bečvár

22.07.2017 16:41

Tipérem okresu se stal bečvarecký forward Mirek Černý. Ale Mirek byl pro Bečváry mnohem platnější na hřišti. Jako útočník se stal střelcem týmu a je mezi pěticí nejlepších kanonýrů okresu. Však se také stal nejčastěji nominovaným hráčem do sestavy roku. Spolu jsme si povídali o tipech i o hře zvané fotbal.

Článek

V sestavách roku se hraje o týmové a individuální ceny v hodnotě 25 tisíc korun

21.07.2017 15:00

Hlasovaní o nejlepšího hráče roku nabralo hned od samotného začátku pořádné obrátky. Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny, kterými pořádně přitopí pod již rozpáleným kotlem. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Článek

FOTOSERIÁL: Emoce na pochodu

21.07.2017 14:41

Jak to nemohl odpískat? Zvedni se, simulante! To si děláš srandu, vždyť to byl likvidační zákrok! Tak už rozehraj, na co čekáš? Přestaň zdržovat!

Článek

Ohlédnutí za jednotlivými zápasy: Domácí SK Lišany těsně neobhájily loňské prvenství v Memoriálu L. Čemeze.

20.07.2017 16:53
V sobotu 15. července 2017 se v Lišanech konal XXXII. ročník tradičního turnaje, Memoriálu Ladislava Čemeze. Za účasti pěti mužstev, SK Lišany, So. Ruda, bývalého mládežnického výběru OFS, So. Lešany (III. tř. Benešov) a TJ Krásný Dvůr (OP Louny), byl odehrán systémem každý s každým 1 x 30 min. V případě remízy rozhodovaly stejně jako v soutěži o výhře za dva body penalty. Domácí tým, obhajující loňské prvenství, postrádal s ohledem na dovolené několik opor (L. Krůta, J. Paseka, M. Bagi), zraněný J. Hamouz naskočil pouze na několik minut, zato se v dobrém světle v turnaji představily nové tváře (V. Mutinský, M. Koloc a také D. Roušavý, který ovšem nastoupil za mužstvo mládežnického výběru). Pro H. Minaříka, který po jeden a půl sezóně v Lišanech zřejmě znovu oblékne dres FK Hředle, byl turnaj naopak derniérou v lišanském dresu.
Článek

FOTO: V Lišanech kralovaly Lešany!

19.07.2017 23:54

Lišany - Benešovský celek z Lešan ovládl v dramatickém finále proti pořádajícím Lišanům již 32. ročníku Memoriálu Ladislava Čemeze!

Článek

Dobré Pole: Strach z nikoho mít nebudeme, ale respektovat musíme každý tým

19.07.2017 09:26

Společně s trenérem Jiřím Mašatou vám představujeme dalšího nováčka okresního přeboru, Sokol Dobré Pole. Dobráč si postup uhrá z prvního místa, když v závěru odrazil nápor Tuklat. Shodou okolností se ale v okresním přeboru opět oba potkají.

Článek

Téměř 3 000 hráčů si v sezóně vstřelilo vlastní gól! Někteří umělci dokonce hned tři…

18.07.2017 21:44

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli v sezóně 2016/2017 po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost v uplynulém ročníku nebyla.

Článek

Čechie Tuklaty se vrací do okresního přeboru po osmnácti letech

18.07.2017 13:37

V roce oslav 95 let klubu Čechie Tuklaty se tomuto týmu podařilo splnění snu a z druhého místa postupují do okresního přeboru. Jak se na nový ročník chystají nám prozradil trenér Roman Nešpor.

Článek

Posílej fotky s hashtagem #fotbalunas!

17.07.2017 17:35

Fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé sezóně sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromadě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na Instagramu i vy a přidávejte fotky z fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky!

Článek

Miloslav Klička relaxuje právě při fotbale

17.07.2017 16:32

Výraznou oporou Lestřabí Lhoty je stoper Miloslav Klička. Jak o něm říká jeho trenér, František Machurka, většinou je jeho výkon vynikající a jen když se mu nedaří, tak je výkon výborný. Však právě proto se Míla ocitl třináctkrát v sestavách jako hráč utkání.

Článek

FOTOSERIÁL: Radost kam se podíváš

17.07.2017 10:46

Góóóól! Výhra! Titul! Vyberte si, ze všeho je krásný pocit. Přinášíme vám další díl fotoseriálu, tentokrát zaměřený na radostné okamžiky.

Článek

Ondra Heres má v Lukášovi Málkovi pevnou oporu

16.07.2017 21:24

Jestřabí Lhota disponovala v uplynulém ročníku velice kvalitní defenzívou, která byla podpořena vynikajícími výkony obou brankářů. Ondřej Heres a Lukáš Málek dokázali dohromady vychytat devět nul, ve špičce jsou oba i v počtu minut neprůstřelnosti. Společně jsme pro vás připravili následující rozhovor.

Článek

Hodnocení sezóny: SPARTA LUŽNÁ

16.07.2017 14:42

Trenér Tomáš Pavlíček musí být se svým týmem maximálně spokojený! Jeho svěřenci měli výbornou sezónu, kterou zakončili na prvním místě a v následujícím soutěžním ročníku si zahrají krajskou soutěž.

Článek

Oráčov ovládl turnaj ve Slabcích

16.07.2017 12:56

Slabce - Druhou červencovou sobotu se uskutečnil již 22. ročník Memoriálu Jaroslava Krause...

Článek

Pro Bečváry je "B" třída výzvou, na kterou se všichni těší

16.07.2017 08:51

Vítězem uplynuého ročníku OP Kolín se staly Bečváry. Nováček soutěže překvapil všechny protivníky a suverénně obsadil první místo. O možnosti postupu se v celku vítěze hodně diskutovalo, zvažovalo se pro a proti, ale nakonec se Bečváry po dvaatřiceti letech do krajské soutěže podívají. O jejich plánech jsem mluvil s trenérem Josefem Kubou.

Článek

Nejtrestanější muž OP, Pavel Královský, mění dres

15.07.2017 15:49

Nejtrestanějším hráčem okresního přeboru byl v minulé sezóně kouřimský středopolař Pavel Královský. I přesto si jeho fotbalové výkony trenér velice cenil. Pavel nám poskytl krátký rozhovor právě na téma karet fe fotbale...

Článek

FOTOSERIÁL: Vtipné momenty na trávníku i mimo něj

14.07.2017 11:29
Vybrali jsme pro vás sbírku momentů, u kterých by fotbalisté byli radši, kdyby vůbec objektivy fotoaparátů vyfoceny nebyly. Pojďte se podívat na úsměvu hodnou sbírku fotografií!
Článek

Potvrzeno - Jestřábka jde výš

13.07.2017 20:32

Soutěže ročníku uplynulého jsou dávno za námi, jsou známi postupující a sestupující, ale každoroční "škatulata, hejbejte se" udělají ještě několik změn. A protože počet týmů v 1.B třídě byl malý, dostala Jestřabí Lhota jako druhý tým okresu nabídku na postup. Její podmínkou ale bylo zařazení do "C" skupiny... O dalším vývoji nás informoval trenér Jestřábky, František Machurka.

Článek

Kdo byl zlým mužem českého fotbalu? Našli jsme nejtrestanější hráče sezóny!

12.07.2017 09:42

Koho rozhodčí v sezóně 2016/2017 nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od třetích nejvyšších soutěží České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů amatérského fotbalu!

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

10.07.2017 13:13

A pak, že se na fotbal chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Celkový počet článků: 5344

Zpět na soutěže