Rozhovory s hráči kola Středočeský

Rozhovor

Spartak hrál rozhodně nejlepší fotbal a věřím, že v tom bude pokračovat i na jaře, říká Petr Rys - hráč podzimu a nyní již hráč třetiligového Benešova

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 05.03.2018 21:47

Petr Rys debutoval ve svých devatenácti letech v české nejvyšší soutěži. Letošní podzimní sezonu trávil ve Spartaku Příbram a i díky jeho výborným a stabilním výkonům patří Spartaku pěkné sedmé místo před startem jarní části. Toho si nemohli nevšimnout fanoušci a Petr obdržel nejvíce hlasů v hlasování o hráče podzimu. Slibovali jsme Vám s Petrem Rysem rozhovor a povedlo se.  

Rozhovor

Petr Touš měl loňský fotbalový rok plodný

 Středočeský | Kolín | III. třída sk. B
Středočeský Kolín 22.01.2018 19:14

Petr Touš se před nějakým časem do Rostoklat přestěhoval a před rokem se stal i hráčem místní Traverzy. A hned se stal platným členem, což ho vyneslo na trůn krále podzimu. Ale Petr zároveň vyhrál i druhý titul, o čemž se můžete dočíst v rozhovoru.

Rozhovor

Hlavně když to šlape týmu, tvrdí Štěpán Růžička

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 18.01.2018 21:09

Druhý nejlepší střelec okresního přeboru, Štěpán Růžička, se po vašem hlasování stal králem podzimu. Do sezóny nastupoval po zranění a tak počet odehraných minut je relativně nízký. Přesto se zapsal výrazně do povědomí fanoušků, kteří v něm už zase vidí oporu pečeckého týmu.

Rozhovor

Kuba Lindner nám prozradil, jak tráví zimní pauzu

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 28.11.2017 12:27

Jakub Lindner se jako jediný v tomto ročníku dostal dvakrát na pozici hráče kola a redakce Fotbal u nás mu opět může gratulovat. Je to známka toho, že se mu závěr podzimní části vydařil. V posledním zápase proti Kouřimi ho trenér postavil na beka a i s touto rolí se vypořádal Kuba náramně. 

Rozhovor

Tým má velký potenciál a chuť vyhrávat, ještě dokážeme velké věci, říká příbramský Jan Voříšek

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 27.11.2017 09:33

Patnácté kolo ovládl hlasování příbramský hráč Spartaku Jan Voříšek. Bylo mu zasláno pár otázek, na které nám ochotně odpověděl. 

Rozhovor

Než jsem přišel do Městečka, tak jsem snad nikdy žádnou červenou nedostal. Asi na domácím place nějak víc řádím, říká s úsměvem hráč 13.kola Jiří Hadrava

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 25.11.2017 16:21

Známe posledního vítěze v tomto roce. Jiří Hadrava si za svůj výkon proti Zavidovu vysloužil nominaci do top jedenáctky, kterou následně díky vaším hlasům ovládl. My jsme se Jirky zeptali na pár otázek a on ochotně zodpověděl. Rozhovor "back in time" je tady!

Rozhovor

Myslím si, že mám stále co zlepšovat, říká hráč 12.kola David Šmíd

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 22.11.2017 00:17

Za povedený výkon proti Olešné si David Šmíd vysloužil nominaci do sestavy kola, kterou ovládl. My jsme Davidovi položili pár otázek, na které ochotně zodpověděl. V rozhovoru se například dozvíte, kdo je pro hředelského záložníka aktuálně nejlepším fotbalistou nebo jaké týmy vidí na konci soutěže v top trojce.

Rozhovor

Chceme se poprat o první tři místa, říká Petr Mora

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 19.11.2017 11:06

Ve čtrnáctém kole Vás zaujal výkon příbramského Petra Mory proti Libiši a svými hlasy jste rozhodli o jeho výhře. Petr Byl v utkání velmi aktivní a vstřelil úvodní branku utkání. Nyní Vám přinášíme od Petra Mory pár odpovědí na naše dotazy. 

Rozhovor

S tátou o sobě na place dobře víme, prozradil Milan Pánek mladší

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 17.11.2017 20:14

Dvanáctým hráčem kola jste svým hlasováním zvolili talentovaného Milana Pánka, ofenzívního mladíka Libodřic. Jeho mužstvo vydřelo v Radimi remízu, ale druhý bod už neodvezli. Milanovi zápas vyšel, vstřelil gól a hlavně měl dostatek kamarádů, kteří hlasovali. S Milanem jsme připravili pro vás rozhovor.

Rozhovor

HRÁČ KOLA PAVEL HAMPL: Rád vzpomínám na finále českého poháru s boleslavským dorostem

 Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
Středočeský Nymburk 12.11.2017 16:38

Hračem kola jste v naší anketě poprvé v sezóně zvolili brankáře. Konkrétně Pavla Hampla z Městce Králové, který si toto ocenění po výborně odchytaném podzimu zcela jistě zasloužil. V rozhovoru jsme se dozvěděli například o tom, jak to má s tréninky či jaký je pro něj nějvětší zážitek spojený s fotbalem.

Rozhovor

Univerzál Tomáš Freund nezávidí trenérovi rozhodování, na které místo sestavy ho má postavit

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 10.11.2017 20:35

Neskutečný počet více jak osmi set hlasů získal plaňanský patriot Tomáš Freund a stal se po velkém hlasovacím souboji králem kola. Povídali jsme si spolu nejen o kariéře v jednom klubu, ale i o Tomášově univerzálnosti. Vyzkoušel už všechny posty včetně brankářského.

Rozhovor

Jsem rád, že jsem přestoupil do Roztok a tam chytil takovou partu, říká Hráč 11. kola David Vejvoda

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 10.11.2017 00:21

Poslední podzimní kolo je za námi a hráče kola máme tentokrát z Roztok. David Vejvoda dal v Čisté dva góly a vysloužil si od hlasujících nejvíce hlasů. Mladému fotbalistovi jsme položili pár otázek, na které ochotně zodpověděl a my vám s ním přinášíme rozhovor.

Rozhovor

I kdyby se fotbal v Janově zrušil, tak si tam budu chodit kopat na hřiště, říká Hráč 10. kola Jakub Kail

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 10.11.2017 00:15

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Jakub Kail, autor jediné branky v zápase s Pavlíkovem. Mladý fotbalista je příznivcem Arsenalu a Viktorie Plzeň. Janovskému záložníkovi jsme položili pár otázek, na které ochotně odpověděl a my vám s ním přinášíme rozhovor.

Rozhovor

HRÁČ KOLA MARTIN TŮMA: I když šlo o mou životní levačku, proti bývalému klubu jsem ji moc neslavil

 Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
Středočeský Nymburk 05.11.2017 19:02

Martinu Tůmovi se podzimní část sezóny vydařila nade všechna očekávání. S Městcem Králové po 12 zápasech neztratil jediný bod a s přehledem vede tabulku. Navíc sbírá i individuální úspěchy, tentokrát opět zaujal fanoušky svým běhavým výkonem a brankou do poděbradské sítě, a tak si podruhé během tří kol vysloužil titul nejlepšího hráče víkendu. 

Mohli jsme tak navázat na minulý rozhovor, který se týkal například bývalých klubů, oblíbených týmů či běhu.

Rozhovor

Myslím, že to je první hattrick v dospělém fotbale, prozradil nám Jakub Lindner

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 03.11.2017 18:30

Hráčem desátého kola se stal autor hattricku, Jakub Lindner. Utkání mu vyšlo náramně, trenér jej postavil do středu zálohy a byl to vynikající tah. Kuba se mu odměnil vynikajícím výkonem a třemi góly v síti soupeře. Poslední padnul z penalty, na které ale Kuba není specialistou a vždy, když musí kopat, tak neví, jak to dopadne.

Rozhovor

Kluci už se těší, až s Kubou Krůtou dáme za hráče kola něco do kabiny, říká Jiří Počta

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 03.11.2017 15:23

Ve dvanáctém kole jste svými hlasy rozhodli, že stejně jako v kole jedenáctém, vyhraje hráče kola berounský hráč. Tentokrát jste zvolili Jirku Počtu a nyní Vám přinášíme poměrně netradiční rozhovor a sám Jirka příznal, že ho otázky docela zaskočily. 

Rozhovor

Soutěž máme rozjetou opravdu skvěle. Čekal jsem hodně, ale tohle opravdu ne, říká ke snovému rozjezdu v soutěži hráč kola Ladislav Brabec

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 29.10.2017 11:47

Stoper lubenského Baníku získal nominaci do sestavy kola za zápas s Pavlíkovem. V hlasování obdržel nejvíce hlasů a my nyní přinášíme s hráčem kola rozhovor.

Rozhovor

Jsme jiní a máme svůj svět, říká o brankářském řemesle hráč kola Jakub Abrahám

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 29.10.2017 11:26

Přinášíme rozhovor s Jakubem Abrahámem, brankářem Městečka! Za svůj výkon proti Senomatům obdržel nominaci do sestavy kola, kterou díky vaším hlasům ovládl.

Rozhovor

HRÁČ KOLA LUKÁŠ KUBELKA: Sezónu mi zbrzdila autonehoda

 Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
Středočeský Nymburk 27.10.2017 20:20

Tentokrát přinášíme v rámci pátečních rozhovorů s hráči kola interview s Lukášem Kubelkou, hattrickovým hrdinou Městce Králové. Dozvíte se o jeho předchozích klubech, největším fotbalovém snu i o jeho nejoblíbenějším útočníkovi.

Celkový počet článků: 517

Zpět na přehled