Rozhovory s hráči kola Středočeský

Rozhovor

Hráč 17. kola Michal Rada: Fotbal v zahraničí? Zajímavá zkušenost!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 23.03.2017 22:07

V 17. kole soutěže se z další výhry, tentokrát 3:0 nad Veltrusy, radoval lídr tabulky ze Všestud. A jelikož jeho fanouškovská základna je široká, není divu, že se hráčem kola stal zástupce Viktorie - zkušený stoper Michal Rada (38), který k výhře přispěl vstřelenou brankou. V rozhovoru jsme se dotkli jeho zahraniční fotbalové štace a nevynechali jsme samozřejmě ani současné úspěšné období Všestud. Má tento tým na krajskou soutěž? Jak se seběhl Michalův přestup do Všestud? A kdo že jsou vlastně jeho bratři? To se dozvíte na dalších řádcích...

Rozhovor

Hráč 16. kola Martin Růně: Co jsme si řekli v kabině? Víc běhat, mluvit a jít do vápna!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 15.03.2017 20:38

V 16. kole získal nejvíce diváckých sympatií Martin Růně (26) ze Všestud. Ačkoli nastoupil na pozici stopera, dokázal se prosadit krásnou střelou, i díky které jeho tým dokázal nakonec vyválčit na Vysoké tři body. V rozhovoru jsme se dotkli zimní přípravy - a dozvěděli jsme se, že to není Martinova nejoblíbenější část sezóny. Nejen kvůli neoblíbenému běhání, ale také kvůli terénům na začátku jara, které neumožňují jeho oblíbenou kombinační hru... A postup? O tom se zatím ve Všestudech nemluví!

Rozhovor

Hráč 13. kola OP Kolín, Lukáš Kubelka: Levá je prostě nejlepší

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 24.11.2016 22:10

Hráčem posledního kola okresního přeboru okresu Kolín jste zvolili nejlepšího střelce podzimní části soutěže, Lukáše Kubelku, snajpra žiželického SK. Lukáš se stal hráčem kola již podruhé během podzimní sezóny a společně jsme pro vás připravili zajímavý rozhovor.

Rozhovor

Hráč 13. kola Adam Kučera: Cítil jsem se, jako kdybych vstřelil vítězný gól ve finále Ligy mistrů!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 24.11.2016 14:10

Poslední podzimní kolo je za námi a fotbalisté Lužce v něm dokázali potvrdit svou skvělou formu. Ve druhém poločase a zejména v nastavení zápasu totiž dokázali otočit zápas proti Mělníku a nakonec zvítězili 4:3. Velký podíl na tom měl mladý útočník Adam Kučera (19), který vstřelil dva góly včetně toho vítězného z 94. minuty zápasu. Vítězný gól jsme samozřejmě také probrali, řeč se ale stočila také na rozlučku i na to, že 9. místo v tabulce střelců není nic, s čím by byl Adam spokojen.

Rozhovor

Hráč 15. kola Filip Mündl: Zabránit gólu je stejně dobrý pocit, jako ho vstřelit!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 24.11.2016 13:47

Podzimní část sezóny je za námi a naopak před námi je jedno z posledních ohlédnutí. Poslední kolo soutěže nabídlo mnoho dramatických okamžiků včetně dvou potyček, naštěstí se ale hrál i fotbal. A to konkrétně v Horních Beřkovicích, k čemuž přispěly oba týmy. Hostující Libiš B si nakonec odvezla výhru i díky výbornému výkonu brankáře z nouze Filipa Mündla (20). S ním jsme si povídali o zápase, ale i o jeho vztahu k fotbalu. Věříme, že vás rozhovor bude bavit!

Rozhovor

Pravdu o situaci v kabině Městečka poodkryl hráč kola Jiří Hadrava

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 19.11.2016 12:44

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz - Jiří Hadrava! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

O postup se popereme my a Slabce, předpovídá hráč závěrečného podzimního kola Jiří Matějka

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 19.11.2016 12:26

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz - Jiří Matějka! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 12. kola Zoran Taňski: Vypadalo to, že budu chytat bez rukavic!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 19.11.2016 10:16

Ve 12. kole přichystaly všem fanouškům velké překvapení Neratovice B, které i přes celý (první) poločas trvající oslabení dokázaly zvítězit na hřišti favorizovaného Dolního Bousova. Na tom měl největší zásluhu hrdina utkání Zoran Taňski (24), který první půli odchytal s nulou, a když se ve druhém poločase posunul do pole, hned se mu podařilo vsítit gól. V rozhovoru jsme mluvili samozřejmě zejména o málo vídaném zápase, ale také o ambicích, které tento pracovitý hráč určitě má. Vše podstatné si můžete přečíst na dalších řádcích!

Rozhovor

Hráč 12. kola OP Kolín, Ondřej Stoupa: Když na mě nevystřelí - neprohrajeme.

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 18.11.2016 12:39

Hráčem předposledního podzimního kola se po vašem hlasování stal Ondřej Stoupa, brankář vedoucího týmu soutěže SK Bečváry. Bečváry v utkání s Libodřicemi dokázali opět získat tři body a Ondra k tomu přispěl velice kvalitním výkonem. Děkuji také všem aktivním hlasujícím, ještě budeme vybírat hráče posledního kola a potom vám na webu Fotbal u nás představíme ideální jedenáctku celého podzimu. Nyní se můžete podívat na zajímavý rozhovor s Ondrou.

Rozhovor

Hráč 14. kola Michal Zeman: Tkaničky si vážu klidně i třikrát za poločas!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 18.11.2016 10:03

Ve 14. kole jste hlasovali nejvíce pro mladého obránce Mšena Michala Zemana, který přispěl k výhře 4:1 nad Dolními Beřkovicemi. V rozhovoru jsme se dozvěděli, že zadarmo hosté body ve Mšeně určitě nenechali a on sám to poznal na vlastní kůži. Michal se nám pochlubil také se svými fotbalovými vzory, okomentoval svou jedinou vstřelenou branku sezóny a prozradil, který z útočníků soupeřů se mu bránil za celý podzim nejhůře!

Rozhovor

Hráč 11. kola Jaroslav Kováč: Na jaře může být všechno jinak!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 11.11.2016 15:11

V 11. kole zvítězil v naší anketě oproti všem zvyklostem hráč z poraženého týmu. Jaroslav Kováč z Velkého Borku se snažil ze všech sil, jeho tým ale nakonec i přes jeho dva přesné zásahy odjížděl z Benátek bez bodu. Obvyklé otázky na euforické pocity po vítězném zápase jsem tedy musel tentokrát nechat v redaktorském šuplíku a řeč se stočila spíše na sestupové starosti. Nebojte ale, rozhovor se neponese jen ve chmurném duchu...

Rozhovor

Hráč 11. kola OP Kolín, Marek Švehla: Nejraději pobavím diváky výkonem na hřišti

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 11.11.2016 14:30

Hráčem 11. kola okresního přeboru jste zvolili nadpoloviční většinou hlasů záložníka SK Plaňany, Marka Švehlu. Plaňany v domácím utkání přehrály rivala z Peček a Marek k výhře přispěl nejen kvalitním výkonem, ale i třemi úspěšnými zásahy do sítě. Přečtěte si nyní zajímavý rozhovor s Markem.

Rozhovor

I když je Baník na prvním místě, věřím, že my do celkového umístění ještě promluvíme, burcuje Jiří Hošek

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 11.11.2016 13:49

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz - Jiří Hošek! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč 13. kola Marek Minář: Naší největší zbraní je brankář Karda!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 10.11.2016 22:05

Dosud nejmladšího vítěze naší ankety přineslo 13. kolo soutěže. Vstřelenou brankou i celkovým výkonem zaujal teprve patnáctiletý záložník Dolních Beřkovic Marek Minář. Mluvili jsme samozřejmě o jeho gólu, o tom, jak zapadl do kabiny dospělých, a také o tom, zda by ve svém věku nemohl pomýšlet i na vyšší metu, než jakou je Okresní přebor...

Rozhovor

Hráč 12. kola Jiří Vokoun: Po zápase skládám tělo jako puzzle!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 05.11.2016 01:35

Ve 12. kole obdržel v diváckém hlasování nejvíce důvěry zkušený záložník Horních Počapel Jiří Vokoun (41). Ten přispěl k výhře 4:3 nad Pšovkou B, u níž se ale hráči jeho týmu pořádně zapotili. Mluvili jsme o tom, proč se nejednalo o klidný zápas, o působení v týmu Galaktikos i o synovi, který prošel mládeží Sparty i Dukly Praha. Tak příjemné čtení!

Rozhovor

Hráč 10. kola Zbyněk Štrupl: Jsem rád, že jsme se rozhodli tuto soutěž vyzkoušet!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 05.11.2016 01:19

V 10. kole I.B třídy sk. B se těšil největší přízni fanoušků výkon útočníka Velkého Borku Zbyňka Štrupla (35). Ten jedním gólem přispěl k zisku bodu v zápase proti silnému Dynamu Nelahozeves. Mluvili jsme o tomto zápase, o tom, jaké je to být nejstarším hráčem týmu i o tom, kdo je jeho nejoblíbenějším hráčem. V době Messiho a Ronalda se nejedná o úplně typické jméno. Kdo to je? Přečtěte si na dalších řádcích!

Rozhovor

Hráč 10. kola OP Kolín, Lukáš Kubelka: Chci bojovat o korunu krále střelců

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 04.11.2016 18:43

Hráčem uplynulého kola se stal kanonýr Žiželic, Lukáš Kubelka. V desátém kole nasázel hattrick do sítě pečeckého AFK, v devátém dokonce čtyři kousky jevanskému Tolstikovovi. Nyní má na kontě této sezóny čtrnáct úspěšných zásahů a netají se tím, že by se chtěl stát králem střelců. Společně jsme pro vás připravili suprový rozhovor.

Rozhovor

Psychicky mě terorizuje a někdy mě i po zápase mlátí gumotextilkama, svěřil se nám o tmavé stránce v kabině Městečka jinak usměvavý Miroslav Hajný

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 02.11.2016 15:39

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz - Miroslav Hajný! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 28.10.2016 20:36

Miroslav Baloun. Obránce týmu Brandýs nad Labem přistupuje k soutěži se 100% účastí. Nechyběl zatím ani v jednom utkání v podzimní části a možná i proto je defenzivní řada tolik úspěšná. Tento bek je nepostradatelnou součástí obrany Brandýsa. Na hřišti odvádí vždy kvalitní výkony. Pro soupeře je tudíž velikou překážkou ve snaze vstřelit gól. Rozhovor s ním čtěte níže. 

Rozhovor

Hráč 9. kola OP Kolín, Petr Jahoda: Chtěl bych zkusit útočníka, ten nemusí bránit

 Středočeský | Kolín | Okresní přebor
Středočeský Kolín 28.10.2016 13:24

Hráčem devátého kola se stal po napínavém hlasování bečvarecký středopolař a střelec, Petr Jahoda. V loňské sezóně vyhrál titul nejlepšího střelce ve III. třídě, nyní se po čtyřech zásazích do břežanské sítě dotáhl do popředí tabulky střelců okresního přeboru. Pro čtenáře jsme společně připravili zajímavý rozhovor s tradičními jedenácti dotazy...

Celkový počet článků: 401

Zpět na přehled