Chrudimský Kopecký dominoval v zápase se Štěchovicemi, dvěma góly rozhodl
Pro štěchovického Lukáše Jakobovského je fotbal už jen koníčkem
SENZACE! Poslední Lhota vyloupila exligové hvězdy Zbuzan
Rudná vynulovala Hostivici, trefili se Kaucký se Zmeškalem
Jirny doma opět ztratily, Štěchovice využily chyby Poráčanina
Z hokejisty fotbalistou. Chci dokázat, že můžu hrát, říká Salava
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Praha - západ


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

FOTO: Druhý set v sezóně Rudná zvládla, vysoko porazila Rapid Psáry


Jasný zápas s jasným výsledkem má za sebou Rudná. Psáry porazila vysoko 6:2, v posledních deseti minutách mohli diváci vidět hned čtyři góly! Reportáž z utkání připravil trenér Rudné Petr Vraštil.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Sokol Holubice potvrdil svou příslušnost ke špičce okresního přeboru


Trenérsky i hráčsky oslabené béčko Štěchovic zamířilo na půdu Sokola Holubice. Na lavičce zbyl pouze trenér Kučera, který byl pro tento zápas dle zápisu vedoucím mužstva i trenérem. Na lavičce měl společnost v podobě tří hráčů. Během prvního poločasu si půlka hráčů Štěchovic nechala dát žlutou kartu, což pak vedlo k opatrnosti. Jediná trefa Hořáka ze strany hostů tak nic neřešila, Hořák se trefil za rozhodnutého stavu 4:0 pro domácí a kosmeticky tak upravil konečné skóre.


Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Rudná vynulovala Hostivici


Jak viděl utkání hostující trenér Petr Vraštil? To nám přiblížil v reportáži ze zápasu!


Reportáž

Štěchovické béčko si připsalo první jarní výhru, dokázalo porazit Dobrovíz


Příliš lehký zápas na rezervu Štěchovic nečekal, na zápas dorazilo třináct hráčů a stále tak přetrvává velká marodka. Naopak hosté měli k dispozici téměř kompletní kádr. Jenže domácí se namotivovali k velkému zápasu a třemi góly soupeře porazili.


Reportáž

Odchod Kravcova oslabil Tuchoměřice, v prvním jarním kole se radovala Rudná


První jarní zápas čekal Rudnou při poslední březnové sobotě na hřišti Tuchoměřic. V úvodním kole soutěže Rudná doma s tímto soupeřem zvítězila překvapivě vysoko 7:0, ale výsledek úplně neodpovídal dění na hřišti. Odvetný zápas byl těžký, i když Tuchoměřice v zimě opustila asi největší hvězda Vitalij Kravcov, který zamířil do Sokola Úhonice.


Reportáž

Béčko Štěchovic doplatilo na marodku, vysoko prohrálo v Chotči


Zraněnými zmítané rezervě Štěchovic chybělo v Chotči šest hráčů ze sestavy a během zápasu prakticky nemělo žádného náhradníka. Domácí výběr v čele s kapitánem Szöczem si v utkání poradil a dokázal vyhrát.


Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Rozhovor

Z hokejisty fotbalistou. Chci dokázat, že můžu hrát, říká Salava

 Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
Středočeský Praha - západ 26.03.2017 14:40

Když ho spatříte, rozhodně nevypadá jako typický fotbalista. Široká ramena, silné nohy a vizáž drsňáka s hustým plnovousem. Do toho navíc JAN SALAVA miluje ruského hokejistu Alexandra Ovečkina. Hokej má zkrátka v srdci. Už téměř rok však obléká holubický dres. Ve 24 letech začal s fotbalem a rád by ukázal, že i v tak pozdním věku, z něho může být fotbalista.

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Článek

Červené tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

19.02.2017 19:23

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.    

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

31.01.2017 19:19

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

FOTOSERIÁL: Trenérské zkušenosti v praxi

23.01.2017 20:37

Každý trenér má svou vlastní filozofii a určité metody, kterými se prezentuje a kterými vede tým. Jeden je nemilosrdný a po každém tréninku celý tým lapá po dechu, jiný se zas vyžívá v tataráčcích. Pojďte se podívat na sbírku fotografií koučů, kterou jsme si pro vás připravili!

Celkový počet článků: 94
Zpět na Středočeský kraj