Rudná v závěru udolala chotečského Sokola
Strašecí potvrdilo dobrou domácí formu, zvítězilo nad Hvozdnicí
Výhra daleko, remíza na dosah. Holubice derby s Libčicemi nezvládly
Chrudimský Kopecký dominoval v zápase se Štěchovicemi, dvěma góly rozhodl
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Praha - západ


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

FOTO: Rudná si spravila chuť a porazila Únohice


Přečtěte si, jak nám utkání přiblížil trenér domácího celku Petr Vraštil.


Reportáž

Souboj mezi Libčicemi a Rudnou zrušen


Mohla to být zajímavá podívaná. Sehrát se měl zápas mezi prvním a třetím týmem tabulky. Již před zápasem měl při Expert tip trenér Rudné strach ze své marodky a právě marodka Rudné stála za zrušením zápasu. Hosté nakonec do Libčic neodjeli, jelikož vlivem marodky nebyli schopni dát dohromady kádr pro zápas na půdě lídra.


Reportáž

Další kanonáda béčka Štěchovic, které rozneslo Tuchoměřice osmi góly


Vydařený zápas má za sebou béčko Štěchovic, které dokázalo naložit řádný příděl Tuchoměřicím, které si odvezly více inkasovaných gólů než před čtrnácti dny Zlatníky. Kanonádu odstartoval v prvním poločase Jaroslav Hájek dvěma góly, další čtyři přidal ve druhém poločase Pavel Drechsler a po jednom je doplnili Jiří Denk s Jiřím Hájkem.


Reportáž

FOTO: Rezerva Štěchovic se s Rudnou rozešla nerozhodně


Štěchovice přeložily zápas 19. kola okresného přeboru do nedalekých Krňan. Důvodem byl především stav hřiště, které poslední dobou není v nejlepší kondici a navíc po deštích by nebylo zrovna v ideálním stavu na třetiligový zápas áčka se Zápy. Neutrální půda tak poskytla oběma týmům vyloženě stejné podmínky.


Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Improvizace vyšla, Rudná porazila Roztoky i s gólmanem v útoku


Trenér Rudné postrádal v zápase několik svěřenců. Tento stav ho donutil k velké improvizaci v podobě zařazení gólmana do útoku. Oproti podzimu tak Rudná neporazila Roztoky jasným výsledkem, ale soupeře bojujícího o udržení přece jen porazila. Přečtěte si reportáž ze zápasu napsanou Petrem Vraštilem. 


Reportáž

FOTO: Výhra daleko, remíza na dosah. Holubice derby s Libčicemi nezvládly


Jarní série bez porážky se zadrhla zrovna v tom největším utkání sezóny. V okresním derby Holubice padly na půdě Libčic 1:2 a náskok v tabulce lídr Okresního přeboru zvýšil na čtyři body. Jedinou holubickou branku vstřelil útočník Jiří Valtr. Ten společně s Vladimírem Helebrantem utkání nedohrál, jelikož byli oba vyloučeni.


Článek

Napříč Čechami se ukážou mladé výběry Česka, Belgie, Dánska i Švédska

25.04.2017 11:36

V Roudnici nad Labem, Lhotě u Kladna, Berouně, Slaném a na stadionu pražské Aritmy budeme mít v tomto týdnu možnost vidět reprezentační výběry Future do 16 let. Od úterý 25. do pátku 28. dubna se napříč Čechami představí mužstva Česka, Belgie, Dánska a Švédska.

Reportáž

Zlatníky schytaly ve Štěchovicích debakl


Souboj se čtvrtým týmem tabulky čekal na domácí půdě béčko Štěchovic. Ačkoliv je hůře postavené v tabulce, v zápase to tak moc nevypadalo. Mírně uzdravený soubor trenéra Holešty totiž soupeře zničil sedmi góly. Rozhodující byl nástup do druhé půle, kdy do sítě soupeře zamířily rozhodující trefy.

 


Reportáž

FOTO: Druhý set v sezóně Rudná zvládla, vysoko porazila Rapid Psáry


Jasný zápas s jasným výsledkem má za sebou Rudná. Psáry porazila vysoko 6:2, v posledních deseti minutách mohli diváci vidět hned čtyři góly! Reportáž z utkání připravil trenér Rudné Petr Vraštil.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Sokol Holubice potvrdil svou příslušnost ke špičce okresního přeboru


Trenérsky i hráčsky oslabené béčko Štěchovic zamířilo na půdu Sokola Holubice. Na lavičce zbyl pouze trenér Kučera, který byl pro tento zápas dle zápisu vedoucím mužstva i trenérem. Na lavičce měl společnost v podobě tří hráčů. Během prvního poločasu si půlka hráčů Štěchovic nechala dát žlutou kartu, což pak vedlo k opatrnosti. Jediná trefa Hořáka ze strany hostů tak nic neřešila, Hořák se trefil za rozhodnutého stavu 4:0 pro domácí a kosmeticky tak upravil konečné skóre.


Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Rudná vynulovala Hostivici


Jak viděl utkání hostující trenér Petr Vraštil? To nám přiblížil v reportáži ze zápasu!


Reportáž

Štěchovické béčko si připsalo první jarní výhru, dokázalo porazit Dobrovíz


Příliš lehký zápas na rezervu Štěchovic nečekal, na zápas dorazilo třináct hráčů a stále tak přetrvává velká marodka. Naopak hosté měli k dispozici téměř kompletní kádr. Jenže domácí se namotivovali k velkému zápasu a třemi góly soupeře porazili.


Reportáž

Odchod Kravcova oslabil Tuchoměřice, v prvním jarním kole se radovala Rudná


První jarní zápas čekal Rudnou při poslední březnové sobotě na hřišti Tuchoměřic. V úvodním kole soutěže Rudná doma s tímto soupeřem zvítězila překvapivě vysoko 7:0, ale výsledek úplně neodpovídal dění na hřišti. Odvetný zápas byl těžký, i když Tuchoměřice v zimě opustila asi největší hvězda Vitalij Kravcov, který zamířil do Sokola Úhonice.


Celkový počet článků: 106
Zpět na Středočeský kraj