Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 14.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

27.03.2017 00:15

Sestava prvního jarního kola je tu. Nejvíce zástupců v ní má Sparta Lužná, která dokázala zvítězit překvapivě na Olympii Rakovník 4:3. Lužná má v sestavě 3 zástupce. Který hráč byl podle Vás tím nejlepším ve 14. kole?

Reportáž

Zavidovská rezerva přehrála Lišany. Dle hostů rozhodlo posílení z A-mužstva


Domácí mužstvo si před začátkem jarní části dalo za cíl soutěž důstojně dohrát, protože ze Zavidova v zimě odešla řada hráčů. A to jak z A-mužstva, tak i z B-mužstva. Domácí ale do utkání nastoupili s početným kádrem posíleným o hráče A-mužstva, což byl dle trenéra Švelcha rozhodující faktor.


Reportáž

Olešná rozstřílela Kroučovou, poprvé nastoupil Roman Zadák


Olešná už v podzimní části disponovala velmi kvalitním kádrem, který navíc ještě v zimní přestávce posílil Roman Zadák. Domácí navíc chtěli Olešné oplatit podzimní porážku z prvního kola. To se podařilo se vší parádou - hosté si odvezli nepopulárního "bůra". 


Reportáž

Městečko vykročilo směrem k I. B třídě


Městečko se přes zimu příliš nescházelo, jak nám prozradil Jiří Hadrava. Ten také dodal, že co mužstvo nenatrénuje, tak dokáže v zápase překvapivě ještě něco navíc přidat. Městečko nenechalo nic náhodě a každý poločas nasázelo jednu branku. 


Reportáž

Chmelaři potvrdili formu. I s egyptskou posilou porazili Jesenici


Utkání dvou sousedů v tabulce slibovalo zajímavou podívanou. Týmy měly shodně 21 bodů. Domácí lodivod Křikava se mohl opřít o služby Roubíka i Staňka, ale také se poprvé představila zahračniční posila - egyptský útočník Mostafa Hany Ibrahim. Hosté sice vedli, ale domácí utkání otočili.


Reportáž

FOTO: Janov došel bojovností ke dvoum bodům


Situace pro Janov nebude jaře vůbec lehká, protože Senomaty přes zimu výrazně posílily. A to hráčsky i trenérsky. Kolešovice také nejsou týmem, který by byl úplně v klidu. Mužstvo hostí před zápasem mělo na kontě 14 bodů. V utkání nepadla žádná branka a domácí díky Kopáčkovi vybojovali důležité dva body.


Reportáž

FOTO: Na úvod jara překvapení v Kněževsi


Kněževes - Souboj dvou rozdílných celků nám nabídlo hned první jarní kolo. Domácí Kněževes, hrající na postupových místech, přivítala na své půdě Senomaty, které nemají daleko k sestupu. Kněževes neměla za celou přípravu jediné přátelské utkání, kdežto její soupeř ze Senomat má za sebou náročnou přípravu, ve které pár přátelských utkání odehrál. Fotbal je nevyzpytatelný a přesně to se dnes potvrdilo. Nový lodivod senomatských fotbalistů Jiří Kučera naordinoval správnou taktiku a svůj tým dovedl k vítězství.


Reportáž

FOTO: Lužná veze tři body z Rakovníka, znovu zářil Pokorný


V prvním jarním kole se odehrál souboj sousedů v tabulce. Oba dva týmy před zápasem měly shodně 24 bodů. V brance Olympie se poprvé představil Petr Procházka. Lužná pro změnu představila navrátilce Adama Špičku. Utkání se hrálo před velmi slušnou kulisou.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Jesenice: 8. místo je málo

24.03.2017 17:40

Po podzimní části se nachází Jesenice na 8. místě s 21 body. V porovnání s ostatními sezónami není spokojenost na místě. Jesenice je nejčastěji remizující celek soutěže. Na svém kontě má celkem 5 nerozhodných zápasů a 4 vítězství po penaltách. Do jara půjdou fotbalisté s jasným cílem - pozvednout svůj tým v tabulce. 

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Městečko: Zopakovat skvělý podzim by byl zázrak

24.03.2017 12:48

Stanislav Jansa má v Městečku podobnou pozici jako měl Alex Ferguson v Machesteru United. I v dobách, kdy se týmu dařilo méně, byl neodvolatelný. Nyní po sestupu z I. B třídy jeho svěřenci vykročili nejlepším směrem, aby se do krajské souteže po roce znovu vrátili. Jiří Hadrava, dlouholetá opora týmu, nám poodkryl ambice Městečka v jarní části.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Olešná: Chceme udržet aktuální pozici

23.03.2017 22:12

Třetí místo a 26 bodů. Druhý nejméně inkasující celek spolu s Lužnou. Nepovedený vstup do soutěže s Kroučovou, těsná prohra s vedoucím Městečkem na domácí půdě a vysoká výhra nad druhou Kněževsí. Nevyzpytatelné výsledky týmu, u kterého hodně záleží, jak se hráči sejdou. Představujeme Olešnou!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 14.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

23.03.2017 11:39

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Senomaty: Střelec Vávra s trenérem Kučerou tým pozvednou

23.03.2017 09:32

Už před sezonou se tušilo, že s odchodem Vávry do Hředel může nastat v Senomatech problém se střílením branek.Předsezónní hypotézy se naplnily. Mužstvo vstřelilo pouhých 16 branek. Zároveň 47 branek inkasovalo. Pro Senomaty bylo existečně důležitý poslední podzimní duel v Janově - předposledního s posledním. Senomatší utkání zvládli a výhrou si vytvořili čtyřbodový náskok před Janovem. Vedení klubu není se současnou pozicí týmu spokojeno, a tak přišel nový trenér i hráči.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Kněževes: Chceme vyhrávat a bavit diváky

22.03.2017 15:33

Kněževsi patří po podzimu krásné druhé místo s 29 body. Na první Městečko je ztráta pěti bodů, na třetí Olešnou náskok tří bodů. Ve 3. kole si hráči Kněževsi zastříleli s chutí v Lánech, kterým nadělili 10 branek! To se povedlo na podzim také Olympii, která stejným počtem vyprovodila ze svého domácího hřiště Janov. Souboj v horní části tabulky bude tak do posledního kola velmi napínavý.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Olympie Rakovník: Cílem je skončit na bedně

22.03.2017 15:08

Loňský mistr Okresního přeboru prožil jaro plné šťastných i nešťastných chvil. Svěřenci Antonína Sýkora dokázali vyhrát vysokým brankovým rozdílem, ale také dokázali utrpět debakl. Za zmínku stojí prohry 0:4 v Městečku, 1:4 v Mutějovicích, ale také prohra 2:7 v Zavidově s tamní rezervou. Mužstva ale dokázalo zničit Senomaty 9:0 a Janov 10:2. Dokáže Olympie v jarní části stabilizovat své výkony a skončit v první trojce?

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Zavidov B: Naš cíl je důstojně dohrát soutěž s úzkým kádrem

22.03.2017 13:32

Rezerva Zavidova se nachází v klidném středu tabulky. 6. místo a 23 bodů je klidová pozice, ze které ovšem není daleko na vyšší příčky. Hráči zavidovského B týmu vozí hodně bodů z venku (14b), naopak doma tolik nebodují (9b). Po úvodních čtyřech utkání měla rezerva pouze 3 body, ale následně se bodový zisk zvyšoval až na konečných 23 bodů v polovině soutěže. Jednou došlo i k remíze, po které následovaly pokutové kopy, které rezerva zvládla. Do jarní soutěže tak budou chtít domácí zvýšit hlavně bodový zisk v domácích zápasech.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Lužná: Výhledově chceme být špičkou okresu

22.03.2017 08:39

Sparta Lužná atmosféru krajské soutěže již zná. Po sestupu z I. B třídy ovšem několik sezon vypadla ze špičky okresního přeboru. Luženský lodivod Tomáš Pavlíček postupně do týmu zapracovával hráče ročníku 1998, kteří postupně nahrazují v sestavě starší hráče. Po letošním podzimu to vypadá, že chemie týmu je správná. Mužstvo je na 5. příčce, když na třetí místo ztrácí jen 2 body. Po podzimu má tým na kontě pěkných 24 bodů. Tým vypadá velmi slušně a mužstvo na jaře může útočit na vyšší příčky, případně na návrat do I. B třídy?

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Lány: Změna trenéra by měla vést k lepším výsledkům

21.03.2017 12:53

Poprvé se Jaroslav Cafourek postavil na lavičku Lán v 8. kole proti rezervě Zavidova. Utkání skončilo domácím debaklem 1:4. Tým nepodával příliš přesvědčivé výkony v podzimní části, a proto se nachází až na 12. místě se 12 body. Mužstvo do sezony vstoupilo rozpačitě. Tři kola a tři prohry. Ve čtvrtém kole ovšem šokovalo celou odbornou veřejnost, když tým dokázala zvítězit na půdě loňského mistra Olympie Rakovník.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Lišany: Martin Medřický bude velkou posilou

20.03.2017 21:40

Lišanům se v podzimní části podařilo uhrát 20 bodů a jsou za nejlepší cestou za záchranou. Po povedené podzimní části ovšem Lišany pošilhávají po vyšších příčkách, když na desáté Kolešovice mají náskok šesti bodů a na třetí Olešnou ztrácí rovněž šest bodů. Tým přes zimu posílil. Zamíří Lišany v jarní části do vyšších pater tabulky?

Celkový počet článků: 585
Zpět na okres Rakovník