Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Rozhovor

I ve svém věku jdu do každého zápasu s tím, že chci dát gól, říká hráč 22. kola Jiří Jelínek

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 26.05.2017 13:35

Zkušený čtyřiačtyřicetiletý útočník Lišan, který zavelel k dokonalému obratu s Olešnou a ke svým dvou brankám přidal ještě asistenci. Ani to ale na výhru nestačilo. Svým výkonem si ale Jiří řekl o největší počet hlasů a v naší tradiční sestavě kola zvítězil. I když jak sám v rozhovoru přiznává, vítězství vůbec nečekal.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

26.05.2017 12:52

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

FOTO: Kněževes obhájila Pohár OFS

24.05.2017 21:19
Prohlédněte si fotografie z pohárového utkání, ve kterém se ze zisku poháru radovala Kněževes!
Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

23.05.2017 01:16

22. kolo nabídlo v průměru pět branek na zápas. Nejvíce branek padlo v Kněževsi a v Lišanech (7), naopak nejméně v Lužné (2). V tomto kole dominovala zkušenost a bojovnost defenzivy Olympie, střelecká forma stopera Vrábíka nebo např. výborný výkon brankáře Kučaby. Věříme, že jsme co nejlépe zvolili top jedenáctku, ve které si vyberete svého favorita a pošlete mu pár hlasů.

Reportáž

Kroučová v závěru strhla vítězství na svou stranu


Kolešovice - Na hřiště Kolešovic přijela Kroučová, která z pěti posledních zápasů získala pouze dva body za penaltovou výhru nad Lišany. Domácí celek tři zápasy po sobě neprohrál. Na jaře skončil vzájemný souboj lépe pro Kroučovou a Kolešovice tak měly co oplácet. Kroučová ale i tentokrát zvládla soupeře porazit a odvezla si všechny tři body.


Reportáž

Senomaty udělaly důležitý krok k záchraně!


Senomaty - Druhý domácí zápas po sobě sehrály Senomaty, které jsou na tenké hranici mezi udržením se a sestupem. Předešlé kolo vyhráli Berani s Kroučovou, nyní je čekala papírově silnější Jesenice. Senomaty se však nezalekly a Jesenici na penaltové kopy porazily.


Reportáž

Rezerva Zavidova si připisuje klidnou výhru nad Lány


Zavidov - Jasného favorita mělo utkání mezi rezervou Zavidova a Lány. Hosté sice dokázali v zápase vyrovnat, ale po vyrovnávací brance vzal Zavidov vše do svých rukou a soupeři nadělil další tři góly. Výsledkem byla klidná výhra a zisk tří bodů.


Reportáž

Čtyřicáté narozeniny Míry Chládka výhrou Lišan neskončily


Lišany - Domácímu celku se v jarní části zpočátku nedařilo a když už přišel dobrý výkon, chybělo trochu toho fotbalového štěstíčka. Soupeřem byla Olešná, která chtěla z tohoto zápasu vytěžit maximum. To se jí i přes urputný boj a snahu domácích povedlo a odvezla si všechny body.


Reportáž

Mutějovice odváží bod z horké luženské půdy


Lužná - Domácí celek se netají postupovými ambicemi. Ve 22. kole přivítal na svém hřišti Mutějovice, které sem rozhodně nepřijely prohrát. Zápas byl vyrovnaný do samého závěru a rozhodovat tak musely pokutové kopy.


Reportáž

Olympie prokázala zkušenost a porazila Ohnivce


Rakovník - Šlágr kola se odehrál na Zátiší, na domácím stadionu rakovnické Olympie, která zde přivítala Ohnivce z Městečka. Hostům se v jarní části příliš nedaří, čehož chtěla Olympie jistě využít. To se jí také povedlo a i když nebyla fotbalovějším týmem, díky zkušenosti a bojovnosti zvítězila.


Reportáž

FOTO: Vrábík hattrickem přispěl k sedmigólovému výprasku Janova


Kněževes - Na hřiště Kněževsi zavítal poslední Janov, který ještě může bojovat o záchranu, ale bude to mít minimálně hodně těžké. Kněževes naopak hraje o postup a vítězstvím by se k němu výrazně přiblížila. Zápas měli domácí ve své režii a soupeře deklasovali sedmi góly.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

20.05.2017 07:58

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

16.05.2017 11:59

Na programu 21. kola II. třídy byl např. šlágr v Městečku, kam zavítala Kněževes. Zajímavý a remízový zápas se odehrál v Jesenice, kam zavítala Lužná. Janov dokázal uhrát remízu s rezervou Zavidova. My jsme z tohoto kola vybrali jedenáct těch, kteří dle nás nejvíce zaujali a vy pro ně můžete hlasovat. Doufáme, že zde najdete svého favorita a jestli ne, tak si vyberete někoho jiného a svým hlasem ho podpoříte.

Reportáž

Olympie nadělila Olešné pět branek


Olešná - Souboj sousedních týmů v tabulce nabídlo 21. kolo II. třídy. Nejlépe střílející celek soutěže zavítal na hřiště Olešné, kde obě mužstva čekal nelehký zápas. Výsledkem hry zkušeného týmu z Rakovníka byla pětigólová výhra!


Reportáž

FOTO: Šlágr kola skončil bezbrankovou remízou


Městečko - Šlágr kola mezi domácím Městečkem a hostující Kněževsí byl na programu 21. kola II. třídy. Dalo se očekávat vyrovnané utkání, kde se bude hrát do poslední minuty a to se také stalo! O vítězi musela rozhodnout po bezbrankové remíze penaltová loterie.


Reportáž

Lány doplatily na neproměněné šance a prohrály


Lány - Na hřiště předposledních Lán zavítaly Kolešovice. Od tohoto utkání se dal čekat vyrovnaný boj, což se také potvrdilo. Šťastnější nakonec byli hosté, kteří si odvezli všechny body po těsném vítězství.


Celkový počet článků: 684
Zpět na okres Rakovník


Tým Z Skóre B
1 FK Kněževes 23 69:37 52
2 TJ Sparta Lužná 23 57:32 49
3 Olympie Rakovník 23 80:47 48
4 FC Olešná 23 66:39 48
5 SK Ohnivec Městečko 23 63:31 46
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Jakub Číhař 37
2 Radek Pokorný 26
3 Radek Polášek 22
4 Petr Šnídl 21
5 Jiří Jelínek 16
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Zdeněk Řepka 94 58% 0
2 Matus Karnafel 92 57% 0
3 Tomáš Kinter 88 54% 1
4 Vladimír Sosna 81 50% 0
5 Petr Čech 78 50% 1
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory