Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

24.04.2017 15:28

Přinášíme sestavu 18. kola II. třídy. V tomto kole se Lužná prezentovala sedmigólovým vítězstvím, Olešná vyloupila arénu Ohnivců a Lány kvalitním výkonem vyhráli v Lišanech. To a mnohem více nabídlo toto kolo a zde přináším top jedenáctku dle naší redakce.

Reportáž

Sparta nadělila podruhé za sebou sedmičku


Lužná - Hostě z Kolešovic chtěli jistě navázat na výhru z minulého kola a pokusit se obrat domácí Spartu o body. Ta je ale rozjetá a chtěla vyhrát. To se také povedlo, když soupeře vyprovodila sedmi góly.


Reportáž

FOTO: Městečku dochází dech. Ohnivec arénu vyloupila i Olešná


Městečko - Tento zápas by se dal označit jako šlágr kola. Vedoucí Městečko není v ideální formě a toho chtěla využít dobře naladěná Olešná. Domácí mohou litovat neproměněných šancí zejména v prvním poločase, protože Olešná je po zásluze potrestala a odvzela si z horké půdy plný počet bodů.


Reportáž

Krize Lišan pokračuje, doma nestačily na zachraňující se Lány


Lišany - Domácí tým není v herní pohodě a hostům by se hodil každý bod. Lišany měly ideálního soupeře na zlepšení herního projevu a na bodový zisk. Opak byl ale pravdou! Lány zanechaly výborný výkon a zaslouženě odvezly 3 body.


Reportáž

FOTO: Olympie bez problému porazila Kroučovou


Rakovník - Na půdu nejlépe střílejícího celku II. třídy zavítala Kroučová, kterou čekalo velmi těžké utkání. To se také potvrdilo, protože zkušení hráči Olympie nedali soupeři šance a jednoznačně ho přehráli.


Reportáž

FOTO: Chmelaři v deseti dokázali zvítězit


Janov - Na specifické hřiště Janova zavítaly Mutějovice, které šly do zápasu jako favorit. Janov si na domácí půdě vytvořil pouze jedinou šanci, ze které branka nepadla. Hosté přijeli pouze v deseti lidech, ale i to jim stačilo ke konečné výhře.


Reportáž

FOTO: Kněževes zvítězila nad Jesenicí, které dovolila jen snížit z penalty


Kněževes - Domácí neměli do sezony nikterak oslnivý vstup, tudíž se dalo čekat vyrovnané utkání. Zápas, který místy doprovázely kroupy a lehký déšť nakonec ovládl domácí celek, který si vytvořil šancí více než na dva góly.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

21.04.2017 16:24

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 16.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 20.04.2017 17:30

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Obránce Lužné Daniel Kopernický, jemuž stejně jako celému týmu vyšel zápas v Zavidově a je tak zaslouženě oceněn. Sparta Lužná je na jaře zatím bezchybná a nachází se na krásném třetím místě se stejným bodovým ziskem jako druhá Kněževes. Daniel nám ochotně odpověděl na několik otázek a naznačil, že by si rád zahrál vyšší soutěž.

Reportáž

Lány nestačily na kanonýra Číhaře


Lány - Soupeř domácích z Rakovníka se nachází v lepším středu tabulky a udržuje si kontakt s nejvyššími příčkami. Domácí Lány bojují o záchranu a z tohoto zápasu by jistě braly každý bod. To se nestalo a zkušená Olympie si odvezla dvougólové vítězství.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

18.04.2017 02:17

Přinášíme sestavu 17. kola II. třídy. Toto kolo nám nabídlo např. výhru Mutějovic s Městečkem, zajímavý zápas Olešné s rezervou Zavidova nebo také debakl v Senomatech, kde si luženští hráči zastříleli.

Reportáž

Sedm kulí jako v Sarajevu! Sparta sestřelila Berany


Senomaty - Podobně jako v Zavidově čekal Lužnou těžký zápas s absencí několika hráčů. Senomaty hrající o záchranu potřebují každý bod, ale Lužná nedá rozhodně nic zadarmo. To se také projevilo a Sparta si odvezla ze Senomat 3 body.


Reportáž

Olešná přehrála rezervu Zavidova


Olešná - Hosté ze Zavidova před zápasem ztráceli na domácí celek 3 body a chtěli tuto ztrátu vynulovat. Po prvním poločase neměli diváci o vítězi jasno, ale po bezbrankové polovině přišla ta druhá, po které byla Olešná šťastnějším týmem.


Reportáž

Absence Jelínka Lišany oslabila, body zůstávají v Kolešovicích


Kolešovice - Duel sousedních týmu z tabulky, ve kterém se dalo čekat vyrovnané utkání a boj o každý metr na hřišti. Domácí schytali v předchozím zápase bůra od Olympie a doma to chtěli napravit. To se také nakonec povedlo a Lišany odjely s prázdnou.


Reportáž

Klidná výhra Jesenice


Jesenice - Na velké hřiště do Jesenice zavítali hráči Janova, kteří se chtěli pokusit soupeře obrat o body. Porovnání hřiště domácího celku a Janova je naprosto odlišné, což se v zápase projevilo. Domácí si zápas pohlídali a 3 body zůstaly doma.


Reportáž

FOTO: Kněževes stíhá vedoucí Ohnivce z Městečka


Kroučová - Domácí na svém hřišti přivítali Kněževes, která neměla do jarní části sezony úplně nejlepší vstup. Přesto šli hosté do utkání jako favorit. Kroučová leč se snažila, na body to nebylo. Hosté zvítězili a nadále se udržují v horním patře tabulky II. třídy.


Reportáž

FOTO: Lídr tabulky Městečko podruhé za sebou prohrálo


Mutějovice - Navzdory rychlému vyloučení Sajnera domácí tým více něž 60 minutové oslabení zvládl na výbornou, když před odchodem na poločasovou přestávku zásluhou dvou bleskových tref otočil skóre.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

14.04.2017 17:25

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 631
Zpět na okres Rakovník