Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Článek

FOTOSERIÁL: Ligové fanynky objektivem fotografa Antonína Vydry

22.11.2017 14:40

Fotbal je mu, téměř jako každému muži, největším koníčkem. Trochu netradičně ale zpoza hledáčku fotoaparátu. Kromě dění na trávníku sleduje bedlivě i zajímavosti v hledišti. Z výběru toho nejlepšího je jasně patrné, že krása se na fotbale neukazuje jen v podobě gólů a pěkných akcí.

Článek

NEJ VÍKENDU: Srovnání z 2:6 na 6:6 během devíti minut nebo šest červených karet. Nebyl ale rozhodčí moc úzkostlivý?

22.11.2017 10:41

Ještě než vám přineseme například průběžnou tabulku kanonýrů České republiky, nejtrestanějších hráčů nebo přehled rekordních podzimních výsledků, je čas se podívat na to nejzajímavější z uplynulého víkendu. A že české fotbalové trávníky opět měly co nabídnout...

Rozhovor

Myslím si, že mám stále co zlepšovat, říká hráč 12.kola David Šmíd

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 22.11.2017 00:17

Za povedený výkon proti Olešné si David Šmíd vysloužil nominaci do sestavy kola, kterou ovládl. My jsme Davidovi položili pár otázek, na které ochotně zodpověděl. V rozhovoru se například dozvíte, kdo je pro hředelského záložníka aktuálně nejlepším fotbalistou nebo jaké týmy vidí na konci soutěže v top trojce.

Článek

Tipovat či poslat svou jedenáctku podzimu se opět vyplatilo! Přinášíme jména dalších výherců poukazů od SportFotbal.cz

21.11.2017 14:37

Téměř celou podzimní část fotbalové sezóny jste mohli na fotbalunas.cz soutěžit o ceny od SportFotbal.cz - vouchery do největší fotbalové speciálky jsme rozdělovali po každém hracím víkendu. Kdo v posledním hracím víkendu roku 2017 odhadl všechny zápasy a může se radovat z výhry?

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

20.11.2017 22:32

Poslední podzimní kolo nabídlo mnoho zajímavých výsledků. Sestavili jsme v tomto roce poslední výběr jedenácti nejlepších, tak rozhodněte o jeho vítězi!

Reportáž

Slabce si připsaly první výhru, odnesla to Kroučová


Slabce - Poslední podzimní kolo přivítaly Slabce na svém hřišti Kroučovou. Dal se očekávat vyrovnaný zápas, ve kterém budou chtít domácí poprvé vyhrát. Kroučová šla sice do vedení, ale Slabce zápas otočily a zvítězily.


Reportáž

FOTO: Těsné vítězství Olešné nad Jesenicí


Olešná - Domácím se příliš nedaří, což jistě chtěli poslední podzimní zápas na svém hřišti alespoň trochu napravit vítězstvím. Proti stála Jesenice, která by v případě výhry atakovala ty nejvyšší příčky. To se nakonec nestalo, i když vyrovnání bylo opravdu blízko.  


Reportáž

FOTO: Lány deklasovaly Rynholec osmi góly


Lány - Lepší rozloučení s podzimem si těžko dokázaly Lány představit. Na jejich hřiště zavítal nedaleký Rynholec a dal se očekávat vyrovnaný zápas. Opak byl ale pravdou. Lány sice prohrávaly, ale zápas otočily a proti Baníku si zastřílely.


Reportáž

Hředle sice přezimují na první příčce, Kolešovice ale byly nad jejich síly


Kolešovice - Těžký úkol stál před kolešovickými fotbalisty. Obrat o body Hředle, favorita celé soutěže. Hosté, potýkající se s velkou marodkou, nepředvedli úplně povedený výkon a z Kolešovic nakonec odjížděli s prázdnou.


Reportáž

Rezerva Zavidova vyloupila Ohnivec arénu


Městečko - Domácí Ohnivci byli favoritem zápasu, ve kterém přivítali na svém hřišti B-tým Zavidova. Ten ale rozhodně nepřijel do Městečka odevzdat body, nýbrž se o ně porvat. To se také stalo a tři body putovaly do Zavidova, pro který byl tento víkend šestibodový, neboť i A-tým svůj těžký zápas zvládl.


Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

19.11.2017 19:00

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

Hlasování v sestavách podzimu se rozjelo. Podívejte se, jak si v Rudné užili první cenu za výhru svého hráče

19.11.2017 11:05

Je to už tradicí. Na podzim zveřejňujeme na fotbalunas.cz nejlepší jedenáctky soutěží, ze kterých můžou fanoušci vybírat své favority a posílat jim své hlasy. Vítězové jednotlivých sestav s největším počtem hlasů se pak můžou těšit na zajímavé ceny. Jak individuální, tak kolektivní. 

Reportáž

FOTO, VIDEO: Šlágr kola pro Kněževes, Olympie padla


Rakovník - Poslední podzimní kolo přineslo pikantní zápas domácí Olympie proti Kněževsi. Dlouho to vypadalo na remízu, ale pár minut před koncem rozhodl o vítězi kněževeský Petr Holeček.


Reportáž

FOTO: Lišany odjížděly ze Senomat s pětigólovou nadílkou


Senomaty - Lišany čeká ještě dohrávka, ale pro Senomaty šlo o poslední soutěžní zápas v tomto roce. A zvládly ho na výbornou, neboť soupeři nadělily pět branek a rozloučily se tak vítězně s podzimní částí.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

18.11.2017 07:29

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Expertem pro poslední kolo se stala Adéla Brabcová.

SESTAVA KOLA

SESTAVA PODZIMU - Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

15.11.2017 12:00

Rakovnicko - Podzimní část sezony je skoro za námi a je čas na sestavu podzimu. Rozhodněte, kdo byl za celý podzim nejlepší a podpořte ho svými hlasy. Na každém postu byl opravdu velký přetlak, ale hrát se může jen v jedenácti.

Článek

Sestavy podzimu jsou tu! Teď je to na vás - vyberte ty nejlepší hráče!

15.11.2017 11:59

Jako už tradičně redaktoři fotbalunas.cz, ale tentokrát třeba i naši čtenáři, vytvořili ty nejlepší možné sestavy podzimu daných soutěží. Přichystali jsme jich tak hned několik desítek. Hlasujte pro své favority, hráči s nejvíce hlasy se můžou těšit na zajímavé ceny od partnerů fotbalunas.cz!

Celkový počet článků: 982
Zpět na okres Rakovník

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Hředle 13 46:21 28
2 SK Lány 13 50:23 27
3 Olympie Rakovník 13 38:27 25
4 Český Lev Kolešovice 13 32:21 24
5 FC Jesenice 13 39:30 24
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Číhař 18
2 Jiří Hanych 15
3 Michal Reichl 15
4 Denis Scott Bechner 15
5 Petr Šnídl 14
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Ladislav Rác 49 58% 0
2 Martin Němec 49 59% 0
3 Zdeněk Řepka 48 57% 0
4 Tomáš Měsíček 46 55% 0
5 Jaroslav Bureš 45 53% 0
Zobrazit celou tabulku