Středočeský | Krajský přebor

Reportáž

Duel o větší klid do finále soutěže zvládl lépe Beroun


Beroun - Při pohledu do tabulky se jednalo o důležitý zápas. Slaný mohlo potvrdit tři body z minulého zápasu, Beroun naopak mohl soupeře v tabulce přeskočit. Hostům chyběl klíčový hráč Josef Galbavý, který onemocněl.


Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

23.05.2017 11:51

Přinášíme sestavu 26. kola Ondrášovka krajského přeboru. Vyhrávaly týmy bojující o záchranu. Naopak ale neztratila ani mužstva z čela tabulky až na Rejšice, které Petr Tvrz sestřelil hattrickem. Druhý hattrick v kole zaznamenal Marek Kincl.

Reportáž

Hvozdnice sahala po překvapení, Vykáň si tři body pohlídala


Vykáň - Sobotní dopoledne jednou za čtrnáct dní patří v malé vísce na Nymbursku kopané. O uplynulý víkend Vykáň přivítala na své půdě Hvozdnici.


Reportáž

Nestárnoucí Kincl: Stále střelec par excellence


Zbuzany - V posledních týdnech Zbuzany doma vyhrávají, ale ztrácí body na hřištích soupeřů, což přineslo ztrátu druhého místa v tabulce. Nyní do Zbuzan zavítal tým ze Semic, kterému se v posledních týdnech vytratila forma.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

FOTO: Tvrz korunoval nejlepší výkon sezony rakovnického SK hattrickem!


Rakovník - Po nepříliš výrazném výkonu v Novém Strašecí čekal na hráče SK Rakovník těžký soupeř – SK Rejšice. Tento tým navíc není pro Rakovnické příliš oblíbený, protože v posledních letech moc bodů s ním Rakovničtí neuhráli.

 


Reportáž

FOTO: Z Brandýsa zní: Hola, hola, divize volá!


Brandýs - Domácí celek hraje výbornou sezonu a v tabulce se nachází s velkým náskokem na první příčce. Soupeř z Poříčan okupuje střed tabulky a v tomto zápase mohl přibrzdit suverénní tažení domácích. To se hostům ale nepovedlo a Brandýs si tak klidným vítězstvím zajistil účast v divizi!


Reportáž

FOTO: Nové Strašecí podruhé za sebou penalty nezvládlo a veze jen bod z Jíloviště


Jíloviště - Pro domácí celek je důležitý každý bod. Nachází se na hranici udržení se v soutěži, kdežto soupeř z Nového Strašecí hraje klidný střed a neřeší záchranářské boje. Zápas skončil za nerozhodného stavu, po kterém byli šťastnější domácí a berou dva body.


Reportáž

Zbuzany opět prohrály. Urban se znovu zlobí na rozhodčí


O záchranu bojující Hvozdnice by v případě tří bodového vítězství se dostala do klidných vod. Chtějí-li Zbuzany postoupit do divize, tak potřebovaly bodovat, aby udržely kontakt s Vykání. Nakonec hosté odjížděli podrážděni a dle vyjádření trenéra Urbana zásluhou výkonu rozhodčích.


Reportáž

Deštivý šlágr ovládli hosté z Vykáně


Souboj dvou geograficky nedalekých týmů, ale také tabulkově blízkých týmů byl velkým lákadlem pro diváka Ondrášovka krajského přeboru. Hosté k utkání přijeli se bratry Jarolímy a potvrzují, že to s útokem na divizi myslí vážně. Domácí naopak v případě výhry se mohli bodově přiblížit ke svému soupeři. 


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 25.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

16.05.2017 11:39

Přinášíme Vám sestavu 25. kola Ondrášovka krajského přeboru. Opět nebylo lehké vybrat ideální jedenáctku. Kdo si zaslouží Váš hlas a je hráčem kola?

Reportáž

Beroun přišel o výhru v Semicích


Beroun si v posledních týdnech příliš radosti neužil. Poslední týden navíc tým utrpěl pětibrankový debakl od Zbuzan. Nyní na Berounské čekali Semice, které se v posledních týdnech prezentují nevyrovnanými výkony. 


Reportáž

Brandýs slaví postup do divize


Tuchlovice - Domácím se v poslední době příliš nedaří. Před 14 dny doma prohráli s SK Rakovník, aby následně prohráli i na půdě zachraňujícího se Jíloviště. Tuchlovice nechtěly prohrát potřetí v řadě. To by ovšem musely porazit Brandýs.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

16.05.2017 00:30

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

FOTO: Rakovnická jízda se zastavila v Novém Strašecí


Ve 25. kole Ondrášovka krajského přeboru bylo na programu rakovnické derby. Nové Strašecí přivítalo rozjetý SK Rakovník. Strašecí boduje především v domácím prostředí a tuto sérii chtělo potvrdit také v derby. Naopak hosté měli za sebou sérii osmi výher a přáli si, aby série trvala i po derby.


Reportáž

FOTO: Slánští si poradili s Mnichovým Hradištěm


Slaný - Důležitý záchranářský duel se hrál ve Slaném. Domácí tým, který na jaře zatím zažívá jen propad tabulkou potřeboval nutně bodovat. To samé ale platilo o hostech, kteří také potřebovali tři body, neboť se nacházejí v sestupovém pásmu. 


Celkový počet článků: 469
Zpět na Středočeský kraj


Tým Z Skóre B
1 FK Brandýs nad Labem 27 74:20 68
2 FK Čechie Vykáň 27 67:33 57
3 FK Zbuzany 1953 27 71:38 50
4 SK Rakovník 27 51:47 46
5 SK Rejšice 27 54:43 44
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Lukáš Mráz 29
2 David Folwarczny 22
3 Jiří Dalekorej 17
4 Michal Koštíř 16
5 Marek Kincl 15
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Ondřej Ksandr 49 38% 0
2 Libor Pala 38 47% 0
3 Petr Sedláček 35 43% 0
4 PETR VRAŠTIL 31 48% 0
5 Marek Tvrz 20 41% 0
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory