Středočeský | Krajský přebor

Reportáž

Rakovničtí zaslouženě přejeli Hradiště

Hráči SK Rakovník minulý týden zvítězili po dobrém výkonu ve Lhotě 2:0. Herní pohodu a dobrou obrannou hru chtěli přenést i do dalšího zápasu, kdy přivítali v důležitém zápase Mnichovo Hradiště. V případě vítězství by Rakovničtí Hradišti utekli v tabulce o 7 bodů. Domácím zápas vyšel skvěle a tři body zaslouženě zůstaly doma.

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

24.03.2017 08:39

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Semice prospaly start druhého poločasu a podlehly Rejšicím

Po bezólovém prvním dějství se v 50. a 55. minutě prosadili Rejšičtí Herman s Kopeckým a nasměrovali svůj tým vstříc třem bodům. Za domácí celek dokázal pouze snížit Bříza.

Reportáž

Divoký závěr v Mnichově Hradišti, góly padaly až v závěrečných minutách

Dlouho čekala stovka příchozích diváků na první branku. Tu vstřelil v 80. minutě hostující Koutenský, na něj ale dokázal zareagovat Maryška dvě minuty před koncem. Penaltový rozstřel pak vyzněl pro Vykáň.

Reportáž

Beroun si poradil s Hvozdnicí

Domácí nasměroval za třemi body Rigo, rozhodující krok ale udělali až po změně stran, kdy se chvilku po sobě trefili Ježek s Krůtou.

Reportáž

V Tuchlovicích se diváci dočkali penalt

Souboj dvou týmů z čela soutěže nabídl pěknou podívanou a také čtyři branky, z nichž tři padly v rozmezí šesti minut!

Reportáž

Brandýs má další vítězství, zdolal srdnatě bojující Jíloviště

Nebyla to pro lídra přeboru zrovna procházka růžovým sadem. Pomoci si musel nejprve pokutovým kopem, který proměnil dle informací z domácího celku Baloun (nikoliv Stross, který je uveden v oficiálním zápise z utkání), pár minut po změně stran pak pojistil vítězství favorita Folwarczny.

Reportáž

Po organizovaném výkonu proti prvnímu Brandýsu (0:1) nastoupili hráči SK Rakovník na půdě poslední Lhoty. Vedení SK Rakovník se koncem týdne podařilo přivést poslední zimní posilu. Defenzivní řady posílil zkušený Pavel Besta, bývalý hráč Baníku Ostrava či Viktorie Žižkov. Pro domácí Lhotu to naopak byla jedna z posledních šancí o reálnou naději na záchranu.

Reportáž

Posázavan si s klidem došel pro tři body

V 17. kole krajského přeboru si bez větších problémů poradili fotbalisté Poříčí nad Sázavou doma s fotbalisty Poříčan.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

19.03.2017 13:35

Reportáž

Ubojované vítězství si připisují fotbalisté Nového Strašecí. Ti si nakonec odvážejí ze Slaného všechny body, které jim jediným gólem utkání vystřelil Lukáš Palko.

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Reportáž

Poříčany udržely vedení nad Slaným

Dva direkty v prvním poločase rozhodly o tom, že Poříčany vstoupí do jarní části soutěže vítězně. Nic na tom nezměnila ani korigující branka Slaného po změně stran.

Reportáž

Těžký a tvrdý boj mají za sebou fotbalisté AFK a Posázavanu. Domácí se museli obejít bez trojice Kraus, Holan, Pilař, naopak se v jejich dresu poprvé představili dvojčata Pospíšilové.

Reportáž

Prospaný poločas stál Rejšice zápas

Třígólové manko se zkrátka těžko dohání. A když se k tomu přidá mizerná koncovka, prohra je na světě. Rejšice jako by se na hřišti zjevily až po přestávce a přenechaly tři body hostům z Berouna.

Reportáž

Mráz hattrickem zmrazil MSK

Velmi důležitý zápas v boji o záchranu zvládli lépe domácí fotbalisté, kteří porazili Mnichovo Hradiště 4:2. Velkou zásluhu na vítězství měl Lukáš Mráz, autor třech branek Hvozdnice.

Reportáž

Vykáň rozhodla o výhře v prvním poločase

Rychlý a gólově vyjádřený start do zápasu si připravili fotbalisté Čechie pro hosty ze Lhoty. Branky Dlouhého a Dalekoreje dělily jen čtyři minuty a už na začátku první půle bylo rozhodnuto, že tři body zůstanou doma.

Reportáž

Jasná záležitost. Zbuzany roznesly Jíloviště

Těžký terén favoritovi utkání vůbec nevadil a Zbuzanští rozdrtili Jíloviště šesti góly. Trefovali se také exligoví fotbalisté.

Reportáž

V prvním jarním kole přivítali fotbalisté SK Rakovník na své půdě Brandýs nad Labem, který je na suverénním lídrem soutěže, když v první polovině ztratil pouhých 6 bodů. Domácí lodivod Libor Šíma do základní sestavy zařadil dvě zimní posily – Milana Poláka ze Zavidova a Davida Dratvu z Hájů. Překvapením pro diváky bylo také zařazení Robina Gašpárka na pozici stopera. Ten by měl být v jarní části stoperskou jedničkou.