Středočeský | 1.B třída sk. B

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

24.04.2017 11:06

V 18. kole soutěže se rozstřílely vedoucí Kly, které nadělily hostujícímu Dynamu Nelahozeves tenisového kanára. Situace se dramatizuje ve spodních patrech tabulky, kde jsou (kromě již téměř jistě sestupující Dlouhé Lhoty) v těsném bodovém kontaktu hned 4 týmy - Velký Borek, Bakov, Tišice a Byšice. V tomto kole si polepšili po výhrách fotbalisté Tišic a Velkého Borku. I pro ně nyní můžete hlasovat!

Reportáž

Mihalík vystřílel Velkému Borku výhru

V Dlouhé Lhotě to dlouho vypadalo, že by domácí fotbalisté mohli rozšířit svůj hubený tříbodový zisk. To však odmítl hostující Mihalík, který dvěmi brankami v rozmezí tří minut zcela otočil skóre a zařídil svému týmu výhru 1:2.

Reportáž

Pěčice udolaly Mělník a drápou se tabulkou vzhůru

Na dvě výsledkově povedené dohrávky (3:0 proti Dlouhé Lhotě, 4:2 proti Bakovu) navázali fotbalisté Pěčic v těžkém utkání proti Mělníku. Ke svému soupeři se tak přiblížili na rozdíl čtyř bodů.

Reportáž

Jasného hrdinu mělo utkání mezi domácím Bakovem a hostujícím DBSK. Hostující hrotový útočník Klíma totiž vstřelil obě branky zápasu, ve kterém nejlepší hráč minulého kola Martin Sýkora vychytal další čisté konto.

Reportáž

Neratovice B jediným gólem uspěly v Byšicích

Jedinou branku viděli diváci v Byšicích, kam k derby zavítali neratovičtí fotbalisté. Čekání na přesný zásah trvalo do 72. minuty, kdy se trefil člen A-týmu Rejman. Hosté i přes vyloučení Zemana své vedení udrželi až do konce.

Reportáž

V Lužci padaly branky jen v první půli

Vše podstatné, co se branek týká, se v Lužci odehrálo již v průběhu prvního poločasu. Již ve 23. minutě platil konečný stav 3:1. Ve druhé půli pak za zmínku stojí vyloučení dvojice hráčů hostujícího Slavoje.

Reportáž

Tišice otočily zápas a připisují si první jarní body

Až na pátý jarní pokus se to konečně podařilo a fotbalisté Sokola Tišice bodovali. Ani tentokrát to s nimi po úvodní brance hostujícího Šímy nevypadalo úplně dobře. Domácí ale gólem Pajkrta z 88. minuty dokázaly otočit.

Reportáž

Kly si znovu zastřílely

Jen malý odpor kladli v tomto zápase svému soupeři fotbalisté Dynama Nelahozeves. Ti prohrávali již ve 12. minutě o dvě branky a bylo jasné, že to budou mít velmi těžké. Síly na zvrat hosté nenašli, a tak museli skousnout debakl.

Rozhovor

Hráč 17. kola Martin Sýkora: Jsme bojovníci a chceme na vrchol!

Středočeský 20.04.2017 22:34

Jedním ze zápasů 17. kola bylo derby mezi Dolním Bousovem a Dlouhou Lhotou. Domácí tým v něm dokázal potvrdit roli favorita a k výhře 3:0 přispěl vychytanou nulou i jeho mladý brankář Martin Sýkora (19). V rozhovoru prozradil, ke kterým brankářům vzhlíží, který zákrok v zápase byl pro něj nejtěžší a jak zvládnul přechod z dorostu do dospělého fotbalu.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

20.04.2017 21:47

Hned několik velmi zajímavých utkání nás čeká v 18. kole soutěže. Do Dolní Lhoty přijedou o další body naděje bojovat fotbalisté Velkého Borku, v Byšicích se představí nedaleké Neratovice B a do Pěčic (které zvládly vítězně dohrávku proti Bakovu) přijede k šlágru kola druhý Mělník. Máme se opět na co těšit!

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

17.04.2017 17:10

V 17. kole na sebe bohužel největší pozornost upoutaly "divoké" zápasy na Mělníku a v Nelahozevsi. V obou případech padaly na straně hostů červené karty a domácí tým dotáhl zápas k vítězství. Zda na něj mohou být jeho hráči hrdí, to už musí každý posoudit sám. Naštěstí ale toto kolo nabídlo i mnoho pěkných fotbalových momentů...

Reportáž

Neratovice B ztratily první jarní body

Vše podstatné se v Byškovicích odehrálo již v samotném úvodu utkání. Hosté šli zásluhou Kořínka do vedení již v první minutě, za domácí ale brzy vyrovnal Jína a zápas za stavu 1:1 dospěl až k pokutovým kopům.

Reportáž

V opožděném zápase se body dělily

Zajímavá situace nastala před výkopem utkání Benátky B - Lužec. Hosté i rozhodčí byli na místě v určený čas, domácí tým ale chyběl. Čas zanesený v informačním systému se totiž neshodoval s představou domácích, a tak se muselo čekat. Vše podstatné se nakonec událo v první půli.

Reportáž

Kly nedaly domácímu Velkému Borku žádnou šanci

Již v první půli rozhodli o svém vysokém vítězství fotbalisté Kel. Hostující favorit vměstnal své první 4 góly do rozmezí 9 minut a ve druhé půli tak už prakticky nebylo o co hrát. Hosté udrželi svůj pětibodový náskok na prvním místě tabulky.

Reportáž

Mělník v závěru otočil zápas s Bakovem

Bakov nad Jizerou v prvním poločase překvapil domácí Mělník a po brance Vaňka vedl 0:1. Sen o výhře na půdě silného soupeře se však rozplynul dvacet minut před koncem, kdy Rolenc vstřelil dvě branky a hosté navíc přišli o dva vyloučené hráče.

Reportáž

Ošidný zápas v roli jasného favorita čekal fotbalisty DBSK, na jejichž hřiště zavítala nedaleká Dlouhá Lhota. Šance hostů na překvapivý výsledek vzaly za své po gólech Kalinky a Klímy již ve 14. minutě.

Reportáž

V Nelahozevsi dvě penalty a tři červené karty!

Velmi divoký zápas se odehrál v Nelahozevsi, kam zavítaly zachraňující se Tišice. Snahy hostů o bodový zisk braly za své od 45. minuty, kdy Kratochvíl z první penalty zvyšoval na 2:0. Ve druhé půli navíc hosté nasbírali 3 vyloučené hráče.

Reportáž

V první půli šli hosté sice do vedení, po změně stran jim zápas ale pořádně zhořkl. Nejprve totiž dvěma brankami zaúřadoval Miroslav Boček a další dva góly si Staroboleslavští nechali na úplný konec zápasu.