Středočeský | 1.B třída sk. B

Rozhovor

Hráč 22. kola Jan Flachbart: Vyměnil jsem si dres se Zidanem!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 26.05.2017 08:37

V sítích našich reportérů uvízla opět po roce velká ryba - nejlepším hráčem kola se totiž stal Jan Flachbart (38), hájící v současnosti zeleno-bílé barvy Sokola Pěčice. V rozhovoru jsme se dozvěděli, jaký byl důvod zimního přestupu do Pěčic i jak vypadá nejčastější gól tohoto stopera či středního záložníka. A také to, co už všichni víme - že Honzu fotbal stále neskutečně baví!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

26.05.2017 08:18

Hned pět výher hostujících týmů - to je tip Luďka Holuba na nadcházející kolo. Za hit kola se nebojím označit souboj Lužce nad Vltavou proti vedoucím Klům, ve kterém můžeme čekat trochu vyostřenou podívanou a doufejme také mnoho krásných fotbalových momentů. Zajímavý bude dozajista rovněž zápas ve Staré Boleslavi, která ve dvou předcházejících zápasech nastřílela dohromady 13 branek! Uvidíme, jak se na to připraví hosté z Mělníka...

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

22.05.2017 10:43

 Některá nečekaně vysoká vítězství přineslo 22. kolo soutěže. Tak především Slavoj Stará Boleslav si udržel střeleckou formu a po 6 gólech z minulého kola se tentokrát ještě o jednu branku zlepšil. Kly udělaly další krok k postupu - a to opět s čistým kontem. A za zmínku rozhodně stojí rovněž bodový zisk fotbalistů Dlouhé Lhoty - situace, která nastala teprve potřetí v sezóně.

Reportáž

Dlouhá Lhota vybojovala svůj čtvrtý bod!


Dlouhé čekání je u konce a domácí konečně slaví zisk dalšího bodu. Radost mohla být ještě větší, pokud by se fotbalistům Dlouhé Lhoty podařilo uspět v penaltovém rozstřelu. Hosté z Neratovic se svým výkonem proti poslednímu týmu tabulky zřejmě spokojeni nebudou.


Reportáž

FOTO: Bakov si na domácím hřišti uřízl ostudu


Takhle se o záchranu nehraje! Bakovští fotbalisté vůbec nezvládli důležitý souboj se Slavojem Stará Boleslav a nejen, že nevybojovali žádné body... ale v jejich síti skončilo hned 7 soupeřových pokusů!


Reportáž

Vála v závěru rozhodl o cenné výhře Mělníka


Vybojovanou výhru připisují na své konto fotbalisté FC Mělník. Na jejich hřišti to dlouho vypadalo na dělbu bodů, v 82. minutě ale do vývoje utkání zasáhl stoper domácích Vála a všechny body zůstaly na Mělníku.


Reportáž

FOTO: Dynamo veze z Dolního Bousova bod


Zápas týmů, které poslední týdny nezastihly v nejlepší formě, se odehrál v Dolním Bousově. Domácí fotbalisté sice neudrželi nejtěsnější vedení, penaltový rozstřel ale zvládli lépe a berou dva body.


Reportáž

Pěčice opět nenašly vyrovnaného soupeře


Další vysokou výhru si na své konto připisují fotbalisté Pěčic. Ti hrají v opravdu famózní formě a tentokrát nadělili kanára zachraňujícímu se Velkému Borku. Hosté budou muset nahnat body jinde.


Reportáž

Tišice ve druhé půli zavelely k výhře


Po bezbrankové první půli se gólové taktovky chopili domácí fotbalisté, kteří si díky Kopejskovi a Laudovi brzy vypracovali dvoubrankový náskok. Ten ještě navýšili třetí brankou a slaví důležité vítězství.


Reportáž

Kly na domácím hřišti překvapení nedopustily


Překvapení se nekonalo, hosté z Byšic ale favoritovi vzdorovali dlouhých 40 minut. Poté však otevřel skóre domácí hrdina posledních zápasů Dohnal a po změně stran už Kly svůj náskok pouze navyšovaly.


Rozhovor

Hráč 21. kola Pavel Chaloupka: Na byškovickém betonu se brankáři na zem nechce!

 Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 20.05.2017 00:18

Ve 21. kole si nejvíce diváckých hlasů zasloužil mladý brankář Kel Pavel Chaloupka (23). Pro něj se jedná již o druhou výhru v anketě, a tak na naše dotazy odpovídal s rutinérským klidem. Popsal nám, jakou nejtěžší situaci musel v zápase řešit, přidal svůj názor na případný postup a odtajnil, že branka Kel není tou jedinou, kterou chrání před soupeřovými útočníky.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

19.05.2017 07:17

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

15.05.2017 13:59

Neuvěřitelné sobotní přestřelky - to bylo to hlavní, čím zaujaly zápasy 21. kola. 11 gólů ve Staré Boleslavi, 9 gólů (a všechny ve druhé půli!) v Byšicích a také v Lužci. není proto divu, že ofenzivní hráče najdeme prakticky na všech místech sestavy. Nedělní porce fotbalu už nabídla vyrovnanější podívanou, přičemž o výhře Velkého Borku musely rozhodnout dokonce až penalty. V souboji prvního s druhým týmem tabulky byly úspěšnější Kly.

Reportáž

Šíma v první půli rozhodl o výhře Benátek


Úspěšný domácí zápas mají za sebou domácí Benátky B. Proti nim se sice postavil namotivovaný soupeř z Bakova, ten ale brzy nabral ztrátu a ve druhé půli už nenašel sílu na zvrat.


Reportáž

FOTO: Velký Borek vybojoval nečekané a důležité body


Veledůležité body do boje o záchranu si připisují domácí fotbalisté Velkého Borku. Ti dokázali odpovědět na rychlé vedení silného soupeře z Dolního Bousova a nakonec po penaltách berou dva body.


Reportáž

Kly v závěru rozhodly a upevnily si první místo


V souboji dvou vedoucích týmů tabulky se vedlo lépe hostujícím Klům. Na první gól se čekalo až do 76. minuty a jelikož ho vstřelili hosté, upevnili si pozici na prvním místě tabulky. Ani domácí tým se ale za výkon stydět nemusí.


Celkový počet článků: 722
Zpět na Středočeský kraj


Tým Z Skóre B
1 Kly 23 74:25 55
2 TJ Sokol Pěčice 23 74:34 46
3 FC Mělník 23 65:47 44
4 FK Neratovice-Byškovice 22 34:23 44
5 Dolnobousovský SK 22 55:40 41
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Martin Veselý 27
2 Petr Hyka 20
3 Antonín Kiceluk 20
4 Rostislav Šmíd 16
5 Ondřej Klíma 15
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Ondřej Novák 79 56% 1
2 Jakub Kasal 77 50% 1
3 Tomáš Prislupský 64 48% 0
4 Antonín Antonín 60 57% 0
5 Radek Tomíček 57 50% 0
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory