Kněževes obhájila Pohár OFS Rakovník
Napínavý závěr utkání mezi béčkem Tatranu Rakovník a Libušínem vyzněl lépe pro hosty
Kněževes nadělila Janovu sedmičku! Hattrickem se blýskl Vrábík
Bezbranková remíza šlágru kola s neproměněnou penaltou
Sparta nadělila podruhé za sebou sedmičku, s debaklem odjely Kolešovice
V Čisté tradičně mnoho branek. Body si ale odvážejí hosté z Pustovět
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Rakovník


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

FOTO: Kněževes obhájila Pohár OFS

24.05.2017 21:19
Prohlédněte si fotografie z pohárového utkání, ve kterém se ze zisku poháru radovala Kněževes!
Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Přestřelka v Srbči, kterou vyhrály Pustověty


Srbeč - Na půdu poslední Srbče zavítaly Pustověty, které mají nevyzpytatelné výkony. V posledním zápase prohrály doma se Slabcemi. Domácí Srbeč v posledním zápase inkasovala osm branek od Sýkořice a přehoupla se tak přes hranici sta obdržených gólů. V tomto zápase také nebyla o góly nouze.


Reportáž

Slabce rozhodly ve druhé půli o svém vítězství


Slabce - Na hřiště třetích Slabec přijela Čistá, která mohla oplatit domácím podzimní prohru. Papírově silnějším týmem byly Slabce, ale fotbal je hra nevyzpytatelná a je v ní možné ledacos. Slabce ve druhém poločase vstřelily dva góly a rozhodly tím o svém vítězství.


Reportáž

Souboj sousedních týmů tabulky zvládly lépe Chrášťany


Chrášťany - Oba celky se nacházejí v klidném středu tabulky. Podzimní duel vyhrála Sýkořice 4:0 a domácí tak měli co oplácet. V předcházejícím kole si Sýkořice zastřílela, kdežto Chrášťany utrpěly debakl. V tomto zápase sice tolik branek nepadlo, ale diváci si také přišli na své.


Reportáž

Překvapení v Řevničově! Branov vybojoval cenný bod


Řevničov - Na hřiště druhého Řevničova zavítal předposlední Branov. O favoritovi utkání bylo jasno. Řevničov ale zaváhal a zápas s papírově slabším Branovem skončil divokou remízou připomínající hokejový výsledek. Penaltové štěstí bylo ale na domácí straně, a tak bere Branov i tak cenný bod.


Reportáž

Kroučová v závěru strhla vítězství na svou stranu


Kolešovice - Na hřiště Kolešovic přijela Kroučová, která z pěti posledních zápasů získala pouze dva body za penaltovou výhru nad Lišany. Domácí celek tři zápasy po sobě neprohrál. Na jaře skončil vzájemný souboj lépe pro Kroučovou a Kolešovice tak měly co oplácet. Kroučová ale i tentokrát zvládla soupeře porazit a odvezla si všechny tři body.


Reportáž

Senomaty udělaly důležitý krok k záchraně!


Senomaty - Druhý domácí zápas po sobě sehrály Senomaty, které jsou na tenké hranici mezi udržením se a sestupem. Předešlé kolo vyhráli Berani s Kroučovou, nyní je čekala papírově silnější Jesenice. Senomaty se však nezalekly a Jesenici na penaltové kopy porazily.


Reportáž

Rezerva Zavidova si připisuje klidnou výhru nad Lány


Zavidov - Jasného favorita mělo utkání mezi rezervou Zavidova a Lány. Hosté sice dokázali v zápase vyrovnat, ale po vyrovnávací brance vzal Zavidov vše do svých rukou a soupeři nadělil další tři góly. Výsledkem byla klidná výhra a zisk tří bodů.


Reportáž

Pavlíkov se herně zvedá, na body to ale ještě nebylo


Roztoky - Pavlíkov zajížděl na specifické hřiště k Berounce, kde chtěli domácí plně bodovat a prodloužit tak neúspěšnou sérii Pavlíkova. Ten měl ke gólu blízko, ale zastavil ho zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Roztoky vstřelily jednu branku, která nakonec stačila na tříbodové vítězství.


Reportáž

Čtyřicáté narozeniny Míry Chládka výhrou Lišan neskončily


Lišany - Domácímu celku se v jarní části zpočátku nedařilo a když už přišel dobrý výkon, chybělo trochu toho fotbalového štěstíčka. Soupeřem byla Olešná, která chtěla z tohoto zápasu vytěžit maximum. To se jí i přes urputný boj a snahu domácích povedlo a odvezla si všechny body.


Reportáž

Mutějovice odváží bod z horké luženské půdy


Lužná - Domácí celek se netají postupovými ambicemi. Ve 22. kole přivítal na svém hřišti Mutějovice, které sem rozhodně nepřijely prohrát. Zápas byl vyrovnaný do samého závěru a rozhodovat tak musely pokutové kopy.


Reportáž

Nerozhodný stav rozsekl Huttr v poslední desetiminutovce


Kounov - Na kounovský pažit zajížděl Petrohrad, který hraje s klidem prostředek soutěže. V minulém utkání obral po penaltách Šanov a bodově chtěl navázat i v Kounově. Domácí byli proti! Kounov potvrdil tři body z Roztok a Petrohradu oplatil podzimní porážku.


Reportáž

Baníkovský souboj vyhrála Lubná!


Lubná - Zápas mezi prvním Baníkem Rynholec a čtvrtým Baníkem Lubná sliboval již od začátku exkluzívní podívanou. Rynholec utrpěl v letošním soutěžním ročníku pouze dvě porážky, z toho jednu na domácím hřišti právě s Lubnou. Otázkou tedy bylo, zda si rynholečtí domácí porážku Lubné vrátí.


Reportáž

FOTO: Odplata za podzimní debakl se povedla!


Kněževes - Zápas sousedních týmů v tabulce se odehrál v Kněževsi, kam zavítala rezerva Kolešovic. Hosté měli domácím co vracet, protože na podzim skončilo utkání ve prospěch Kněževsi 1:9! Kolešovice v tomto zápase necyhráli sice tak velkým rozdílem, ale tři body si vezou domů.


Reportáž

Olympie prokázala zkušenost a porazila Ohnivce


Rakovník - Šlágr kola se odehrál na Zátiší, na domácím stadionu rakovnické Olympie, která zde přivítala Ohnivce z Městečka. Hostům se v jarní části příliš nedaří, čehož chtěla Olympie jistě využít. To se jí také povedlo a i když nebyla fotbalovějším týmem, díky zkušenosti a bojovnosti zvítězila.


Reportáž

FOTO: Vrábík hattrickem přispěl k sedmigólovému výprasku Janova


Kněževes - Na hřiště Kněževsi zavítal poslední Janov, který ještě může bojovat o záchranu, ale bude to mít minimálně hodně těžké. Kněževes naopak hraje o postup a vítězstvím by se k němu výrazně přiblížila. Zápas měli domácí ve své režii a soupeře deklasovali sedmi góly.


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Kounov otočil zápas a veze tři body od Berounky


Roztoky - Zápas sousedních týmů ve spodní části tabulky IV. třídy nabídlo 19. kolo. Kounov měl co napravovat, protože v minulém kole si odvezl desetigólový příděl z Jesenice. Roztoky zase nestačily na Šanov. V tomto utkání hostující celek napravil vysokou prohru z minulého kola a na soupeře se touto výhrou dotáhl na rozdíl jednoho bodu.


Reportáž

Olympie nadělila Olešné pět branek


Olešná - Souboj sousedních týmů v tabulce nabídlo 21. kolo II. třídy. Nejlépe střílející celek soutěže zavítal na hřiště Olešné, kde obě mužstva čekal nelehký zápas. Výsledkem hry zkušeného týmu z Rakovníka byla pětigólová výhra!


Celkový počet článků: 771
Zpět na Středočeský kraj