Středočeský | 1.B třída sk. A

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

18.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

FOTO: Sklenka a spol. nasázeli Trubínu osm branek!


Důležitý zápas čekal na hráče rezervy SK Rakovník. Na svém hřišti přívitali Freyburg Trubín, který měl o tři body méně. Domácí hráči ovšem zápas o šest bodů zvládli s bravurou a hosté si odvezli pořádný příděl. Zajímavostí také je, že v dresu Rakovníka poprvé spolu nastoupili bratři Hamouzové.


Reportáž

FOTO: Čechie přes Palubu!


Třetí Mšec přivítala na svém hřišti Velkou Dobrou a oba týmy přichystaly více než stovce příchozích diváků parádní podívanou a celkem osm branek. Rozhodující pasáž duelu přišla v rozmezí 54. a 63. minuty, kdy se domácímu mužstvu povedlo hned třikrát skórovat. Dva góly si připsal Jan Paluba.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

11.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Hřebečský uragán v prvním poločase smetl domácí odpor


V neděli přivítala rezerva Tatranu na svém hřišti lídra I. B třídy a největšího aspiranta na postup - SK Hřebeč. Hosté, hlavně v prvním poločase, předvedli, že do této soutěže nepatří, což dokázali pěti vstřelenými brankami. Po přestávce už se hra vyrovnala a domácím se podařilo alespoň snížit, když čestný úspěch vstřelil Dominik Dolák.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

04.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

FOTO: Unhošť v závěru ztratila výhru, vybojovala si ji až na penalty


V neděli se rezerva SKR poprvé na jaře představila na vlastním hřišti, ale podruhé ze dvou jarních zápasů dospěla k penaltovému rozstřelu. Hosté se těsně před přestávkou ujali vedení šťastnou dorážkou. Domácí pět minut po přestávce srovnali zásluhou Marka Tvrze, který proměnil penaltu po faulu na Plačka. V penaltovém rozstřelu právě Plaček hned první pokutový kop neproměnil, když míč poslal nad branku a to rozhodlo. Dalších devět střelců totiž bylo úspěšných. V domácím dresu uspěli: Marek Tvrz, Michal Beneš, Tomáš Péša a Petr Kýzl.


Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Středočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

28.03.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

REZERVA SK RAKOVNÍK OTOČILA ZÁPAS VE ZLONICÍCH


V prvním jarním kole zavítala rezerva SK Rakovník na půdu do Zlonic. Hosté k utkání odjeli s velkým očekáváním, neboť se jim podařila zimní příprava. To samé ale platilo o domácím týmu. Podzimní duel rozhodly až pokutové kopy za stavu 2:2. Tentokrát duel skončil stejným výsledek a znovu rozhodoval závěrečný penaltový rozstřel.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Generálka vítězně! Traverza v přípravě nepoznala chuť porážky

22.03.2017 01:25

Žlutice - Za velmi nepříznivého počasí se odehrál poslední přípravný zápas, ve kterém se Hředlím postavil tým Žlutic, který je lídrem karlovarské I. A třídy a jehož trenér je Radim Suchánek. Počasí hodně přispělo k úrovni utkání, ale i přes jeho nepřízeň dokázali Hředle vstřelit jedinou branku utkání a odvézt si ze Žlutic vítězství. 

Článek

Nepovedená generálka rezervy SK Rakovník, hosté ze Zdic byli nebezpečnější

19.03.2017 22:24

Ke generálce si rezerva rakovnického SK pozvala Olympii Zdice z jiné skupiny I. B třídy. Trenér Petr Kýzl postrádal Z. Červeného a Votroubka. Domácí tým předvedl na těžkém terénu a při silném větru mdlý výkon, kdy hosté byli nebezpečnějším týmem.

Článek

Generálkové derby ovládli Mšečtí

18.03.2017 17:59
Rakovník - Týden před začátkem soutěže se v areálu Tatranu Rakovník odehrál poslední přípravný zápas mezi domácí rezervou Tatranu a hostující Mšecí. Vyrovnaný zápas soupeřů ze stejné soutěže nakonec rozhodla penalta.
Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Hředelská Traverza po výborném výkonu smetla Domoušice

13.03.2017 08:29

Minulý výkon se účastník I. B třídy FK Hředle představil ve dvou zápasech. Nyní hrál jen jedno utkání, ale proti papírově silnějšímu týmu - Sokolu Domoušicím. Domoušicím sice chyběli nějací hráči, ale jejich největší zbraň Pavel Exner nastoupil. Domácí lodivod Josef Petráš měl k dispozici opět úzký kádr. Utkání se hrálo na UMT na Šamotce.

Článek

Městečko na úvod přípravy utrpělo debakl od rezervy SK Rakovník

13.03.2017 08:16

Ke svému čtvrtému přátelskému zápasu nastoupila rezerva SK Rakovník proti Městečku, které vládne Okresnímu přeboru a je na nejlepší cestě k návratu do I. B třídy.  Rezerva navázala na střelecké hody z minulého týdne. Utkání se hrálo na výborně připravené trávě na Zátiší. Naopak pro Městečko to byl úplně první zápas v roce 2017.

 

Celkový počet článků: 217
Zpět na Středočeský kraj


Tým Z Skóre B
1 SK Hřebeč 18 69:17 49
2 SK Baník Libušín 18 45:20 42
3 TJ Sokol Mšec 18 44:28 35
4 FK Stejstav Hýskov 18 35:39 31
5 TJ Unhošť 18 35:33 30
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Adam Klavík 20
2 Jindřich Faktor 18
3 Roman Neuberger 15
4 Jakub Jaroš 15
5 Martin Svoboda 14
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory