Vyhrocené derby v Opočnici rozhodl výkon městeckého Kubelky
Obrazem: Po bezgólovém poločase se Lysá rozjela a nasázela Viktorii pět fíků!
Sokol Sloveč má další výhru, Budiměřicím brzké vedení nepomohlo
Obrazem: Čelákovice překvapily a získaly na poděbradské půdě všechny body
Vykáň s bratry Jarolímy smetla Slaný
Obrazem: Odřepsy ve druhé půli přehrály Dykomury
Obrazem: Tomáš Plot nasměroval Sadskou za třemi body
Kovanická branka přišla pozdě, tři body zůstaly v Seleticích
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Nymburk


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Rožďalovice uštědřily Kovanicím lekci z efektivity


Rožďalovice potvrdily roli favorita a proti Kovanicím zvítězily, přestože jejich herní projev nebyl tentokrát zrovna nejlepší.


Reportáž

VIDEO: Všejany vyhrály až brankou v nastavení


Všejany platily před utkáním v Běrunicích za favority. V jejich vítězství věřil v ExpertTipu jak rožďalovický kapitán Tomáš Pavel, tak většina nezaujatých fanoušků. Tato početná skupina měla pravdu a pokud někteří z tipujících utkání sledovali, mohli se nad svým sázkařským uměním pousmát až v posledních vteřinách nastavení.


Reportáž

Opočnice potvrdily důležitost zkušeností


Duel týmů ze středu tabulky neměl vyloženého favorita, což se ukázalo i v zápase. Domácí dlouho vedli, ale nakonec o všechny body přišly.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Kostomlaty selhávaly v koncovce


Kostomlaty s Běrunicemi uhrály remízu, kterou berou spíše jako ztrátu. Svého soupeře totiž jasně převyšovaly, problémy nastávaly až v koncovce.


Reportáž

Rožďalovickou demolici Přerova vedl Dominik Hora


Přerovu nad Labem se tuto sezónu příliš nedaří a nejspíše ani jeho největší příznivci jej před soubojem s Rožďalovicemi neviděli jako favorita. Přesto je nejspíše výše skóre přecijen překvapující úplně pro všechny.


Reportáž

Libická velikonoční nadílka od Všejanů čítala pět branek!


Všejany určitě mohly proti Libici působit jako favorit, no takové gólové hody asi čekal jen málokdo. Libice si ze všejanů odvezla pět branek, z nichž dvě vsítil kanonýr Bouška.


Reportáž

FOTO: Vyhrocené derby v Opočnici rozhodl výkon městeckého Kubelky


Jak je již známým fotbalovým pořekadlem, derby nemívají favorita, a tak za něj v tomto konkrétním utkání příliš neplatil ani Městec, ačkoliv tuto sezónu předvádí výborný fotbal. Navíc poslední dobou vůbec nehraje špatně ani Opočnice, která navíc měla výhodu domácího hřiště. 


Reportáž

Semice třemi góly ve druhé půli otočily zápas v Kovanicích!


V tomto utkání sahalo domácí mužstvo po vítězství. Jeho opěvovaný univerzál, Petr Kukla, vstřelil dvě brzké branky a zdálo se, že tři body zůstanou doma. Jenže vše bylo nakonec jinak.


Reportáž

Sokol Sloveč má další výhru


Domácí mužstvo si v silném větru poradilo s předposledními Budiměřicemi a přiblížilo se pátým Kněžicím. Hostům nepomohlo ani brzké vedení, dvěma góly se ukázal Jakub Štěrba.


Reportáž

Městec nečekaně ztratil body s Hrubým Jeseníkem


Ve čtvrtek jsme dělali rozhovor s nejlepším hráčem 15. kola, Miroslavem Velenským, působícím právě v barvách Městce Králové. Útočník věřil, že jeho tým potvrdí tři body z Kovanic a v roli jasného favorita zvítězí i v tomto zápase. Hosté však adeptovi na postup udělili lekci v efektivitě a domácí se na konečný bod ještě hodně nadřeli.


Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Bezbrankovou remízu v Rožďalovicích provázely nervózní momenty


"Myslím, že půjde o vyrovnané utkání, ale přikloním se k domácím, kteří využijí podpory fanoušků," prorokoval ve čtvrtečním ExpertTipu městecký útočník Miroslav Velenský. Většina fanoušků mu dala s vítězsvím domácích zapravdu, nakonec však utkání dopadlo právě remízou.


Reportáž

Kovanická branka přišla pozdě, tři body zůstaly v Seleticích


"Tento zápas může dopadnout asi jakkoliv, přikláním se k remíze, nebo utkání skončí rozdílem jednoho gólu," prohlásil ve čtvrtečním ExpertTipu Miroslav Velenský, útočník Městce Králové. Rozdílem jednoho gólu utkání opravdu skončilo a šťastnějším mužstvem byly Seletice.


Reportáž

Opočnice předvedla další dobrý výkon a veze z Kostelní Lhoty tři body


"Tady bych viděl výhru Opočnice, Kostelka oslnivou formu nemá a Opočnice by mohla navázat na dobrý výkon proti Ostré," prorokoval ve čtvrtečním ExpertTipu nejlepší hráč 15. kola, městecký útočník Miroslav Velenský. Jeho tip se vyplnil, hosté si z Kostelní Lhoty odvezli všechny body.


Reportáž

Kostomlaty vyhrály proti Rožďalovicím díky skvělému začátku


"Počítáme s těžkým zápasem, ale samozřejmě chceme a potřebujeme vyhrát a věřím, že na to máme. Jsem připravený," prohlásil ve čtvrtečním ExpertTipu nejlepší hráč 14. kola, rožďalovický gólman Jiří Kumstýř. Sebevědomý tip mu tentokrát nevyšel, jeho mužsto si z půdy Sokolu Kostomlaty body neodvezlo.


Reportáž

Tečovaná střela a přesná hlavička zajistily favorizovanému Městci výhru


"Městec Králové má velmi kvalitní mužstvo, které opět zvítězí. Kovanice sice mají výborně hrajícího Kuklu, ale ten jim sám zápas nevyhraje," prohlsil ve čtvrtečním ExpertTipu nejlepší hráč 14. kola, rožďalovický gólman Jiří Kumstýř. Obě mužstva jeho slova potvrdila, Městec si z Kovanic odvezl všechny tři body.


Reportáž

FOTO: Opočnice favoritovi vzdorovala statečně


"Ostrá v minulém kolo vyhrála jasně 8:1 a roli papírového favorita potvrdí," předpovídal ve čvrtečním ExpertTipu nejlepší hráč úvodního jarního kola, brankář Rožďalovic Jiří Kumstýř. A domácí borci, jako by chtěli jeho tvrzení naprosto vyvrátit, se v sobotu do favorita statečně pustili a pořádně jej potrápili.


Celkový počet článků: 548
Zpět na Středočeský kraj