Městec prohrál v Rožďalovicích a pustil Ostrou na první místo!
Obrazem: O sadský šestibrankový úspěch se podělilo šest různých střelců
Kovanický předseda vychytal čisté konto v zápase o šest bodů!
Lukáš Dont: Český fotbal zaostává už v nejnižších věkových kategoriích
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Nymburk


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Opočnice zvládla i přes vyloučení Mikšovského uhrát bod


Opočnice jela do Běrunic v pozici favorita, cestu za vítězstvím jí však zkomplikovala branka obdržená již ve třetí minutě a později také početní nevýhoda, když se dohrávalo bez vyloučeného Mikšovského.


Reportáž

Městec prohrál v Rožďalovicích 4:0 a pustil Ostrou na první místo!


Městec Králové odehrál takřka celé jaro s dvoubodovým náskokem na druhou Ostrou B. Ve čtvrtečním ExpertTipu se tak mohlo zdát hodně bláznivé, když nejlepší hráč 21. kola, bek Rožďalovic Lukáš Dont, prohlásil, že jeho mužstvo lídra tabulky smete 3:0. Nakonec se však ukázalo, že sebe a své spoluhráče ještě podcenil!


Reportáž

Všejany i Kovanice se musely obejít bez opor


Všejany si proti Kovanicím úspěšně naspravily chuť z předchozích dvou kol, kdy prohrály s trápícím se Přerovem a předtím 6:0 s rozjetou Ostrou B.


Reportáž

Všejany zaváhaly v Přerově


Přerovu nad Labem se poslední dobou nedaří, a tak se na jeho hřišti mohly Všejany snadno zdát jako favorizovaný tým. V této pozici však selhaly a svému soupeři nechaly všechny body.


Reportáž

Tůma s pěti kanadskými body řídil městeckou jízdu


Městec nadále vede tabulku a předvádí suverénní výkony, neměl by si však raději dovolit žádné klopýtnutí, jelikož Ostrá B si na postup a případné první místo v přeboru také brousí zuby. Tentokrát svou tříbodovou misi splnil Městec náramně, poměrně silné Semice B smetl 6:0.


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

FOTO: Kovanický předseda vychytal čisté konto v zápase o šest bodů!


V důležitém utkání týmů z konce tabulky zvítězily domácí Kovanice, když jedinou branku zápasu vstřelil zkušený Josef Černý. 


Reportáž

Poslední Libice nad Cidlinou předvedla důstojný výkon


Opočnici se doma daří a s posledním týmem tabulky si nedovolila zaváhání, přestože se Libice prezentovala poměrně dobrým výkonem.


Reportáž

Zápas Kostomlaty - Přerov přinesl divokou druhou půli


Utkání dvou nepříliš silných týmů obvykle nebývají pro diváky těmi nejzajímavějšími, tentokrtá však měli co sledovat. Domácí fanoušky mohl pobavit obrat, který předvedli jejich oblíbenci ve druhé půli, a stejně tak dvě červené karty pro soupeře v samém závěru.


Reportáž

Ostrá nedala Všejanům šanci


Ostrá B stíhá Městec Králové v honbě za vítězstvím v okresním přeboru a proti Všejanům předvedla svou sílu v celé své kráse.


Reportáž

Městec si připsal další snadnou výhru


Městec Králové míří za postupem a do každého zápasu jde s touhou po zisku tří bodů. Ty díky dobrým výkonům obvykle skutečně získává, nejinak tomu bylo i v Seleticích.


Reportáž

Opočnice v Rožďalovicích neudržela vysoké tempo


Opočnice v této sezóně dokazuje, že je schopna předvádět kvalitní výkony i proti silným soupeřům. Ačkoli to platí spíše na domácím hřišti, Rožďalovice měly s houževnatým soupeřem alespoň zpočátku problém i na svém vlastním písečku.


Reportáž

VIDEO: Marek a Radek Černí dotáhli Běrunické k vítězství


Kovanice si jely do Běrunic pro body, domácí je však zaskočili nečekaně dobrým výkonem a zvítězili o dvě branky. 


Reportáž

Střetnutí lídrů tabulky ovládli brankáři


V 19. kole proti sobě stanula první dvě mužstva aktuální tabulky. Městec Králové, navíc zvýhodněný domácím hřištěm, působil jako lehký favorit, ale očekávalo se napínavé a bojovné utkání, jaké diváci opravdu dostali.


Reportáž

Kovanice získaly tři body i přes množství zahozených šancí


Ve čtvrtečním ExpertTipu se stala až nezvyklá věc - úplně všichni fanoušci věřili na výhru Kovanic, nikdo si netipl jinak. Svou roli jasného favorita Kovanice následně splnily, ačkoli byl stav utkání s Libicmei nerozhodný ještě dvacet pět minut před koncem.


Reportáž

Hrubému Jeseníku rychlé vedení na tři body nestačilo


Ve čtvrtečním ExpertTipu označili jak Jaroslav Blažek, tak většina fanoušků, za favorita utkání domácí Hrubý Jeseník. Ten šel skutečně brzy do vedení, nakonec však mohl být rád za bod.


Reportáž

Semicím v Opočnici skvělý závěr zdaleka nestačil


Většina fanoušků v ExpertTipu považovala za favorita utkání Opočnici, ačkoli náš expert pro 19. kolo, městecký stoper Jaroslav Blažek, věřil v remízu. Tento tip mu skutečně nevyšel a pravdu měla většina - Opočnice svého soupeře přejela 5:1!


Reportáž

Hejduk sestřelil Kostomlaty hattrickem v první půli!


Ve vítězství domácích Všejanů věřila většina čtenářů, kteří vyplnili ExpertTip, a to dokonce i náš expert pro 19. kolo, městecký stoper Jaroslav Blažek. Všejany roli favorita skutečně potvrdily, když rozhodly již v první půli třemi góly Davida Hejduka.


Celkový počet článků: 572
Zpět na Středočeský kraj