Čtyři góly bratří Vašíčků + dvě branky Pokorného = jasná výhra Tatců nad Milčicemi
Městec prohrál v Rožďalovicích a pustil Ostrou na první místo!
Obrazem: O sadský šestibrankový úspěch se podělilo šest různých střelců
Kovanický předseda vychytal čisté konto v zápase o šest bodů!
Lukáš Dont: Český fotbal zaostává už v nejnižších věkových kategoriích
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Nymburk


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Reportáž

Fiala sestřelil Kovanice


Zcela vyrovnaný zápas rozhodl individuální výkon jediného hráče, Jiřího Fialy z Opočnic.


Reportáž

Všejany s Městcem předvedly střelecké body


Na všejanské půdě je těžké získávat body, a to i pro tak kvalitní týmy jako je Městec. Ten se zde k tříbodové nadílce nakonec prostřílel a pobavil v posledním kole sezóny spolu s domácími četnou diváckou návštěvu.


Článek

Real Top Praha si zahrál florbal. A pomohl vybrat více než 200 tisíc

15.06.2017 22:30

Dva dny, čtrnáct týmů a 217 tisíc korun vybraných na dobrou věc. Tak by se dal čísly vyjádřit charitativní florbalový turnaj, který se minulý víkend uskutečnil v Benátkách nad Jizerou.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Kovanice uhrály remízu v Hrubém Jeseníku


Kovanice šly v napínavém utkání na půdě Hrubého Jeseníku brzy do vedení, nakonec se však nadřely na zisk jednoho bodu za remízu 2:2.


Reportáž

Městec potvrdil domácí neporazitelnost


Městec Králové je již smířený a spokojený s jistým druhým místem v tabulce, a tak mu proti Kostomlatům takřka o nic nešlo. V případě neprohry se však hráči mohli chlubit, že doma celou sezónu neprohráli - a to se jim nakonec povedlo.


Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

Reportáž

Kostelce zápas proti Všejanům prohrála i zbytečná brutalita


Všejanům se v této sezóně nebývale daří, jsou ve velké herní pohodě a na hřišti Kostelní Lhoty nacházející se na konci tabulky byly favoritem. Svou roli zde potvrdily ziskem tří bodů, k němuž jim pomohla i brzká červená karta pro domácího Hovorku.


Článek

Do Milovic na PragaCup přijede futsalová Slavie, týmy ze Slovenska a Polska

12.06.2017 14:46

Patnáctý mezinárodní turnaj PragaCup v malém fotbale se uskuteční 24. 6. 2017 v Milovicích 30 km od Prahy. Zúčastní se celkem 28 týmů, z toho čtyři týmy ze Slovenska, jeden tým z Polska a týmy z celé ČR.

Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů. 

Reportáž

Přerov dohnal dvougólovou ztrátu a bodoval!


Opočnice nastoupila proti Přerovu v roli favorita, po devadesáti minutách plných zvratů však nakonec brala jen bod za remízu 3:3.


Článek

24. června slaví Opočnice 90 let od založení klubu!

09.06.2017 18:07

Na stadiónku TJ Sokol Opočnice se bude v sobotu 24. června slavit - a že bude co slavit! Zdejší fotbalový klub bude fungovat již devět dekád! Můžete se tak zúčastnit bohatého programu a strávit zde den s rodinou či přáteli.

Článek

ČFL odolala, ale jinak forma našich tipérů stoupá. Všem to natřela Barbora Štikarová!

06.06.2017 14:47

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Kostelní Lhota si připsala výhru s čistým kontem


V souboji týmů z druhé poloviny tabulky zvítězila Kostelní Lhota, která si tak již téměř stoprocentně zachránila setrvání v soutěži. Naopak pro domácí Kostomlaty se situace zkomplikovala, dvě kola před koncem mají 23 bodů, tedy o jeden méně něž dvanácté Kovanice.


Článek

Lavi je připraven, v sobotu vyběhne na hřiště do mistráku Vyšehradu!

05.06.2017 15:42

Internetové televizi OBBOD se podařilo stvořit víc než jen fiktivní postavu. Namachrovaný fotbalista Julius Lavický, hraný Jakubem Štáfkem, přejde v sobotu do fotbalové reality – do utkání ČFL proti Vltavínu budou moci Vyšehradští nasadit populárního Laviho do sestavy!

Reportáž

Opočnice nesložily jedenáct hráčů a třetím Všejanům podlehly


Třetí Všejany se v sobotu utkaly s dalším týmem z první poloviny tabulky. Jaké bylo jejich překvapení, když k zápasu dorazilo jen devět hráčů Opočnic a desátý přijel na druhou půli. Proti oslabenému soupeři Všejany nepředvedly svůj nejaktivnější a nejlepší výkon, ale tři body si pozdní brankou zařídily.


Celkový počet článků: 602
Zpět na Středočeský kraj