Majitelé výherních poukazů baru ALCATRAZ jsou známi
V hlavní roli byli Krakovanští, deklasovali Plaňany
Nováček Velim B přezimuje na krásném, druhém místě
Červené Pečky opět nepřekročily stín mizerné střelecké potence
Pečky v sezóně nepoznaly hořkost porážky
S tátou o sobě na place dobře víme, prozradil Milan Pánek mladší
Univerzál Tomáš Freund nezávidí trenérovi rozhodování, na které místo sestavy ho má postavit
Myslím, že to je první hattrick v dospělém fotbale, prozradil nám Jakub Lindner
Rád bych se potkal s Ryanem Giggsem, sní Milan Štégl
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Kolín


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

FOTOSERIÁL: Ligové fanynky objektivem fotografa Antonína Vydry

22.11.2017 14:40

Fotbal je mu, téměř jako každému muži, největším koníčkem. Trochu netradičně ale zpoza hledáčku fotoaparátu. Kromě dění na trávníku sleduje bedlivě i zajímavosti v hledišti. Z výběru toho nejlepšího je jasně patrné, že krása se na fotbale neukazuje jen v podobě gólů a pěkných akcí.

Článek

NEJ VÍKENDU: Srovnání z 2:6 na 6:6 během devíti minut nebo šest červených karet. Nebyl ale rozhodčí moc úzkostlivý?

22.11.2017 10:41

Ještě než vám přineseme například průběžnou tabulku kanonýrů České republiky, nejtrestanějších hráčů nebo přehled rekordních podzimních výsledků, je čas se podívat na to nejzajímavější z uplynulého víkendu. A že české fotbalové trávníky opět měly co nabídnout...

Článek

Tipovat či poslat svou jedenáctku podzimu se opět vyplatilo! Přinášíme jména dalších výherců poukazů od SportFotbal.cz

21.11.2017 14:37

Téměř celou podzimní část fotbalové sezóny jste mohli na fotbalunas.cz soutěžit o ceny od SportFotbal.cz - vouchery do největší fotbalové speciálky jsme rozdělovali po každém hracím víkendu. Kdo v posledním hracím víkendu roku 2017 odhadl všechny zápasy a může se radovat z výhry?

Článek

Majitelé výherních poukazů baru ALCATRAZ jsou známi

21.11.2017 09:08

Skončila podzimní část na trávnících, skončila i třetí fáze tipovačky kolínského okresního přeboru. Tentokrát se deváté až třinácté kolo tipovalo oo ceny Baru ALCATRAZ v Kolíně. Kdo a jaké ceny získal se dozvíte v článku.

Reportáž

V hlavní roli byli Krakovanští


Do poločasu 0:3, v závěrečných pěti minutách viděl hostující Vodvářka dvakrát žlutou kartu a byl vyloučen, přesto hosté přidali ve druhé půli další dva góly. Krakovany deklasovaly Plaňany na jejich hřišti 0:5.


Reportáž

Velim se ve druhém poločase strachovala o body


Jasnou záležitostí mělo být utkání Dobrého Pole, které na domácím hřišti hostilo tým Velimi. Po průběhu první půle a dvoubrankovému vedení hostů tomu vše také nasvědčovalo. Ale domácí ze zápasu udělali po přestávce ještě drama.


Reportáž

Důrazná hra Libodřic Jevanům nesvědčí


Několik málo tipujících věřilo, že domácí získají v tomto zápase nějaké body. O tom, že v Libodřicích nakonec zůstávají body všechny, rozhodl důraz domácích a vyloučení Hybnera.


Reportáž

Červené Pečky opět nepřekročily stín mizerné střelecké potence


Pod dojmem dvoubrankového vedení Nučičtí ve druhé půli polevili a hosté měli šance na zdramatizování zápasu. Jenže proměňování šancí je u Červenopečeckých velkou slabinou a tak domácí mohli přidat další dva góly.


Reportáž

Pečky v sezóně nepoznaly hořkost porážky


Šlágr tohoto kola se odehrál na hřišti v Kouřimi, kde byl hostem vedoucí tým tabulky AFK Pečky. Přestože mírným favoritem byli hosté, domácí se rvali o každý míč, aby nakonec Kouřimští těsně podlehli. 


Reportáž

Býchory nadělily Žiželicím sedmičku


Tipéři věřili stoprocentně domácímu týmu, ale po prvním poločase nic jasného nebylo. Jenže do druhého poločasu nastoupily úplně jiné Býchory a výsledek se brzy dostavil.


Reportáž

Nováček z Tuklat přezimuje v horní polovině tabulky


Oba týmy toužily po třech bodech, ale ty nakonec zůstaly doma. Po dvou brankách Vondráčka hosté vykřesali naději, ale definitivní podobu výsledku dal domácí Blaščok.


Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

19.11.2017 19:00

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

Hlasování v sestavách podzimu se rozjelo. Podívejte se, jak si v Rudné užili první cenu za výhru svého hráče

19.11.2017 11:05

Je to už tradicí. Na podzim zveřejňujeme na fotbalunas.cz nejlepší jedenáctky soutěží, ze kterých můžou fanoušci vybírat své favority a posílat jim své hlasy. Vítězové jednotlivých sestav s největším počtem hlasů se pak můžou těšit na zajímavé ceny. Jak individuální, tak kolektivní. 

Článek

Sestavy podzimu jsou tu! Teď je to na vás - vyberte ty nejlepší hráče!

15.11.2017 11:59

Jako už tradičně redaktoři fotbalunas.cz, ale tentokrát třeba i naši čtenáři, vytvořili ty nejlepší možné sestavy podzimu daných soutěží. Přichystali jsme jich tak hned několik desítek. Hlasujte pro své favority, hráči s nejvíce hlasy se můžou těšit na zajímavé ceny od partnerů fotbalunas.cz!

Článek

FOTOSERIÁL: Těžká práce gólmanů

14.11.2017 22:37

Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu.

Článek

NEJ VÍKENDU: Dal sedm branek, jeho tým ale prohrál 7:11! V Nelahozevsi se pětkrát vylučovalo

14.11.2017 15:49

Ty největší zajímavosti z uplynulého fotbalového víkendu! Kde se zrodily největší debakly, který hráč nasázel nejvíce branek, kde se rozhodčí nejvíce oháněli kartami a kde přišlo nejvíce diváků?

Článek

Využijte poslední možnosti si na podzim zasoutěžit o ceny s naší tipovačkou!

14.11.2017 09:30

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Celkový počet článků: 970
Zpět na Středočeský kraj